Pinterest Research، Generator & Planner

اگر در مورد بازاریابی Pinterest جدی هستید، پس به یک ابزار کلید واژه Pinterest خوب نیاز دارید.

نرم افزار جستجوی کلمات کلیدی Pinterest می تواند به شما کمک کند تا روندهای جدید Pinterest را برای سرمایه گذاری در کسب و کار خود کشف کنید و حجم و دشواری کلمات کلیدی را برای رهبری استراتژی SEO Pinterest خود تجزیه و تحلیل کنید.

خود پینترست تعدادی ابزار رایگان دارد که می توانید برای تحقیق کلمات کلیدی از آنها استفاده کنید. برای دسترسی به برخی از این ابزارهای جستجو، باید یک حساب تجاری Pinterest داشته باشید، بنابراین مطمئن شوید دستورالعمل های این صفحه را دنبال کنید برای ایجاد یک حساب تجاری جدید یا تبدیل حساب شخصی خود به یک.

لطفا جاوا اسکریپت را فعال کنید

ابزار کلمه کلیدی Pinterest چیست؟

در این راهنما، بهترین ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی Pinterest را پیدا خواهید کرد که می‌توانید از آنها برای ایجاد ایده‌های کلیدواژه جدید استفاده کنید که می‌تواند به شما در دستیابی به مخاطبان هدفتان کمک کند. این را راهنمای نهایی خود برای پیدا کردن بهترین تولید کننده کلید واژه و برنامه ریز برای نیازها و بودجه خود در نظر بگیرید.

ابزار کلمات کلیدی Pinterest

استفان هاکمن یک کارآفرین و بنیانگذار SEO Chatter است. او در بهینه سازی موتورهای جستجو و بازاریابی دیجیتال تخصص دارد و از سال 2005 مجذوب سئو شده است. هدف او به اشتراک گذاشتن بهترین نکات و اخبار در مورد بازاریابی موتورهای جستجو است تا به شما کمک کند ترافیک وب سایت بیشتری داشته باشید.


منبع: https://seochatter.com/pinterest-keyword-tool-research/

وب سایت پینودو
قیمت: رایگان

امیدوارم از این راهنمای ابزارهای کلمات کلیدی Pinterest لذت برده باشید.

Pin Inspector یک ابزار تحقیق کلمات کلیدی Pinterest است که شما دانلود کرده و در رایانه خود استفاده می کنید. این شامل 6 ابزار استخراج داده است که به شما کمک می کند بازاریابی Pinterest و هدف گیری کلمات کلیدی خود را بهبود ببخشید. از بسیاری جهات، یکی از بهترین ابزارهای کلمه کلیدی Pinterest در بازار است و هیچ هزینه ماهیانه تکراری برای نگرانی ندارد.

Keywordtool یک ابزار قدرتمند کلمه کلیدی Pinterest است که داده ها را از ویژگی تکمیل خودکار موتور جستجو جمع آوری می کند. همچنین به شما کمک می کند تا در سایر پلتفرم ها برای سئو جستجوی کلمات کلیدی را انجام دهید. بنابراین، Keywordtool یک ابزار جستجوی همه کاره برای نیازهای بازاریابی دیجیتال شما است.

ابزار کلمه کلیدی Pinterest نرم افزاری است که به شما کمک می کند برای پینترست جستجوی کلمات کلیدی انجام دهید تا کلمات و عبارات مرتبط را برای هدف گیری پین ها و تابلوهای خود پیدا کنید. ابزارهای کلمه کلیدی Pinterest به شما کمک می کند محتوای خود را بهینه سازی کنید تا افراد بیشتری در پی جستجوی ایده های خاص در Pinterest باشند.

مزایای جستجوی کلمات کلیدی Pinterest

مهمترین ویژگی های Keysearch عبارتند از:

برنامه ریز کلمات کلیدی Pinterest توسط Pin Inspector

پین بازرس

ویژگی های برتر Pinodo عبارتند از:

جستجوی Pinterest توسط SEOStack

SEOStack

مهمترین ویژگی های Pinterest عبارتند از:

مهمترین ویژگی های SEOStack عبارتند از:

ابزارهای کلمات کلیدی داخلی Pinterest

ابزارهای کلمات کلیدی داخلی Pinterest

انجام جستجوی کلمات کلیدی Pinterest، یافتن ایده‌های جدید را آسان‌تر می‌کند و می‌داند چه عباراتی را برای کمک به افراد برای یافتن محتوای شما از طریق موتور جستجوی Pinterest بهینه کنید. اگر رتبه بندی در پینترست بخشی از استراتژی بازاریابی دیجیتال شما است، ابزار تحقیق کلمات کلیدی Pinterest برای رشد کسب و کار آنلاین شما مهم است.

ابزار کلمات کلیدی Pinterest

جستجوی کلمات کلیدی Pinterest توسط Keywordtool.io

ابزار کلید واژه

Pinodo یک تولید کننده کلمات کلیدی رایگان Pinterest است که به عنوان افزونه کروم در دسترس است. پس از افزودن Pinodo به مرورگر وب Google خود، برای استفاده از ویژگی های تحقیقاتی Pinterest باید برای یک حساب رایگان Pinodo ثبت نام کنید.

پین وب سایت Inspector
قیمت: 67 دلار هزینه یک بار مصرف
آزمایشی رایگان: خیر، اما شامل 30 روز ضمانت بازگشت پول است

ارائه بهترین نکات سئو …

وب سایت جستجوی کلید
قیمت: 17 دلار در ماه
آزمایشی رایگان: امتحان رایگان بدون ثبت نام

مهمترین ویژگی های Keywordtool عبارتند از:

تولید کننده کلمات کلیدی Pinterest توسط Keysearch

جستجوی کلید

وب سایت SEOStack
قیمت: رایگان

ویژگی های برتر Pin Inspector عبارتند از:

ابزار Pinterest توسط Pinodo

پینودو

توجه داشته باشید: همچنین ممکن است بخواهید این راهنمای مربوط به ایجاد بک لینک های Pinterest برای SEO را بررسی کنید. تمام راه هایی که می توانید از Pinterest برای ایجاد لینک استفاده کنید را به شما نشان می دهد.

خلاصه ابزار تحقیق کلمات کلیدی Pinterest

همانطور که متوجه شدید، یک نرم افزار خوب جستجوی کلمات کلیدی Pinterest به شما کمک می کند گرایش های جدید Pinterest را پیدا کنید که می توانید برای تجارت خود از آنها استفاده کنید و دشواری کلمات کلیدی و حجم جستجو را تجزیه و تحلیل کنید تا به استراتژی SEO Pinterest خود کمک کنید.

Keysearch یکی دیگر از محبوب ترین جستجوی کلمات کلیدی Pinterest است که شامل انواع دیگر نرم افزارهای سئو می شود تا به شما در مدیریت هر جنبه از استراتژی بازاریابی محتوای خود کمک کند. علاوه بر تحقیق و برنامه ریزی کلمات کلیدی Pinterest، Keysearch می تواند اصطلاحات را در گوگل، آمازون و یوتیوب نیز تجزیه و تحلیل کند. (همچنین در صفحه ابزار رایگان کلمه کلیدی من برای انجام تحقیقات سئو ذکر شده است.)

وب سایت پینترست
قیمت: رایگان

SEOStack یکی دیگر از برنامه ریز کلمات کلیدی رایگان Pinterest است که به عنوان یک افزونه کروم ارائه می شود. این اساساً یک تولید کننده کلمات کلیدی است که می تواند به شما کمک کند تا ایده های موضوعی طولانی و کم رقابت را برای هدف محتوای Pinterest خود پیدا کنید.

وب سایت Keywordtool.io
قیمت: 69 دلار در ماه
آزمایشی رایگان: امتحان رایگان بدون ثبت نام

مهم نیست که کدام ابزار تحقیق کلمات کلیدی Pinterest را در این صفحه انتخاب می کنید، می توانید هدف گذاری کلمات کلیدی موثرتری را برای پین ها و تابلوهای خود انجام دهید.