Flickify چیست و چگونه کار می کند


این راهنما Ezoic Flickify را توضیح می دهد.

در زیر، متوجه خواهید شد که Flickify چیست و چگونه برای ایجاد ویدیو برای ناشران آنلاین کار می کند. همچنین راه‌های مختلفی را برای سفارشی‌سازی محتوا با Ezoic Flickify، روش‌های انتشار آنلاین ویدیوها، روش‌های مختلف کسب درآمد با این پلتفرم، و نمونه‌ای از ویدیوی Flickify را خواهید دید.

در پایان این صفحه، هدف و قابلیت های Flickify و اینکه چگونه می تواند یک دارایی برای استراتژی بازاریابی دیجیتال برای کسب و کار شما باشد، خواهید فهمید.

Ezoic Flickify

Ezoic Flickify چیست؟

Ezoic Flickify یک ابزار آنلاین است که محتوای نوشته شده را به ویدیو تبدیل می کند. Flickify به کاربران این امکان را می دهد که با استفاده از فناوری تبدیل متن به گفتار و انیمیشن های بصری فیلم های حرفه ای ایجاد کنند.

ابزار Flickify برای ناشران Ezoic رایگان است. استفاده کنید پیوند وابسته Flickify من در اینجا برای ثبت نام و شروع استفاده از آن برای ایجاد ویدیوهای سفارشی برای کسب و کار و وب سایت خود. دسترسی اولیه بر اساس سطح ناشر در حال گسترش است. با این حال، همه کاربران Ezoic می توانند تا 17 اکتبر 2022 از Flickify استفاده کنند.

Flickify چگونه کار می کند؟

Flickify با استفاده از فناوری هوش مصنوعی (AI) برای تولید ویدیویی که به صورت بصری محتوای نوشته شده را توضیح می دهد، کار می کند. Flickify مقاله‌ها را به روایت تبدیل می‌کند و به شما امکان می‌دهد یک موضوع و هر رسانه‌ای را که می‌خواهید از کتابخانه انتخاب‌شده خود یا آپلودهای تصویر و ویدیوی خود انتخاب کنید.

سه راه برای Ezoic Flickify برای تبدیل متن به گفتار وجود دارد:

برگه جستجوی کلمات کلیدی جستجوگرها را دانلود کنیدبرگه جستجوی کلمات کلیدی جستجوگرها را دانلود کنید
  • استفاده از مقاله آنلاین: این روش با درج URL برای یک مقاله منتشر شده کار می کند. Flickify متن صفحه را اسکن می کند و سپس پانل روایت را به همراه اسلایدهای متنی از قبل پر می کند.
  • استفاده از اسکریپت: این روش با کپی و چسباندن متن از یک اسکریپت در کادر گفتگو کار می کند.
  • شروع از صفر: این روش با تایپ متن اسلاید به اسلاید و انتخاب رسانه برای هر قسمت از ویدیو کار می کند.
داشبورد Ezoic Flickify

سفارشی کردن فیلم های Flickify

فیلم های Flickify را می توان به روش های مختلفی سفارشی کرد، از جمله:

  • صدای راوی: حدود 100 صدای مرد و زن در گویش های مختلف موجود است.
  • موسیقی متن فیلم: آهنگ خود را آپلود کنید یا از یک فایل صوتی رایگان از کتابخانه استفاده کنید.
  • تم پس زمینه: حدود 60 تم برای مطابقت با سبک و حالت ویدیوهای شما در دسترس است.
  • رسانه ها: بین هزاران تصویر و ویدیوی بدون حق امتیاز برای استفاده برای هر اسلاید یا آپلود اسلاید خود انتخاب کنید. برای یافتن رسانه مناسب برای محتوای خود، می توانید بر اساس کلمه کلیدی جستجو کنید.

استفاده کنید پیوند وابسته Flickify من در اینجا برای ثبت نام در Ezoic همه این ویژگی ها را آزمایش کنید.

Flickify تنظیمات ویدئو

انتشار و جاسازی ویدیوهای Flickify

Flickify به اعضای Ezoic اجازه می دهد تا ویدیوهای خود را به روش های زیر به صورت آنلاین منتشر و جاسازی کنند:

  • در کتابخانه ویدیویی Humix Studio: این کتابخانه شخصی شما برای ویدیوهایی است که با Flickify ایجاد می‌کنید و می‌توانید جزئیات، برچسب‌ها، زیرنویس‌ها و موارد دیگر را اضافه کنید. همچنین می‌توانید ویدیوها را به لیست‌های پخش اضافه کنید و انتخاب کنید کدامیک برای کسب درآمد با درآمد تبلیغاتی در دسترس هستند.
  • از طریق شبکه ویدیویی Humix: این به شما امکان می دهد ویدیوهای Flickify خود را به صورت عمومی با سایر ناشران Ezoic به اشتراک بگذارید تا همزمان با اشتراک درآمد تبلیغات، محتوا را در سایت های آنها پخش کنید.
  • جاسازی در یک صفحه وب: این روش به شما امکان می دهد یک ویدیوی Flickify را به یک صفحه وب اضافه کنید تا تجربه کاربری را برای بازدیدکنندگان خود افزایش دهید.
Humix برای داشبورد Flickify

مثال ویدیویی Ezoic Flickify

کسب درآمد با Flickify

برای کسب درآمد با Flickify، باید ویدیوهای خود را به کتابخانه ویدیویی Ezoic Humix اضافه کنید. هنگامی که این اتصال را برقرار کردید، می‌توانید از طریق روش‌های مختلفی که در نمودار زیر آمده است، از ویدیوهای خود کسب درآمد کنید.

روش کسب درآمد Flickify سهم درآمد
ویدیوهای ایجاد شده در وب سایت شما تعبیه شده است 100% درآمد تبلیغات به شما تعلق می گیرد
ویدئوهای ایجاد شده در شبکه به اشتراک گذاشته می شوند تا سایت های دیگر از آن استفاده کنند 50٪ درآمد تبلیغاتی با ناشران دیگر تقسیم می شود
ویدیوهای ایجاد شده توسط سایر کاربران در شبکه در وب سایت شما استفاده می شود 50٪ درآمد تبلیغاتی با ناشران دیگر تقسیم می شود

استفاده کنید پیوند وابسته Flickify من در اینجا برای ثبت نام در پلتفرم Ezoic برای استفاده رایگان از Flickify و کسب درآمد از ویدیوهای خود.

خلاصه Ezoic Flickify

امیدوارم از این راهنما در Ezoic Flickify لذت برده باشید.

همانطور که متوجه شدید، Ezoic Flickify یک ابزار آنلاین است که محتوای نوشته شده را با استفاده از فناوری تبدیل متن به گفتار و انیمیشن های بصری به ویدیو تبدیل می کند. با فناوری هوش مصنوعی کار می‌کند تا محتوای ویدیویی حرفه‌ای ایجاد کند که می‌تواند در وب‌سایت شما برای بهبود تجربه کاربر و همچنین اشتراک‌گذاری در سراسر شبکه Humix برای کسب درآمد از طریق درآمد تبلیغات استفاده شود.
منبع: https://seochatter.com/ezoic-flickify/