AdSense به ازای هر 1000 بازدید چقدر پرداخت می کند؟ (& در هر کلیک)


آیا نمی دانید AdSense به ازای هر 1000 بازدید چقدر پرداخت می کند؟

در مورد اینکه AdSense برای هر کلیک چقدر پرداخت می کند چطور؟

در این راهنما، یک نمای کلی از میزان پرداخت Google AdSense به ازای هر هزار بازدید و کلیک و عوامل مختلفی که بر درآمدزایی یک وب سایت یا وبلاگ تأثیر می گذارد، دریافت خواهید کرد.

هدف نهایی در اینجا این است که به شما کمک کند تخمین بهتری از مقدار پولی که می توانید با استفاده از AdSense با سایت خود به دست آورید داشته باشید و به شما نشان دهیم چه عواملی ممکن است بر درآمد ماهانه شما تأثیر بگذارد. شما حتی یک ماشین حساب درآمد Google AdSense پیدا خواهید کرد تا بهترین تخمین درآمد خود را بدست آورید.

AdSense به ازای هر 1000 بازدید چقدر پرداخت می کند

AdSense به ازای هر 1000 بازدید چقدر پرداخت می کند؟

AdSense به طور متوسط ​​برای 1000 بازدید 8-20 دلار پرداخت می کند. مجموع درآمدها به دسته بندی وب سایت، نوع محتوایی که ارائه می کنید، میزان ترافیک وب سایت، جایی که کاربران در آن قرار دارند و نحوه تنظیم تبلیغات در Google Adsense برای پرداخت به ازای هر هزار بازدید بستگی دارد.

Google AdSense از درآمد به ازای هر 1000 نمایش (RPM) برای نشان دادن درآمد تخمینی که به ازای هر هزار نمایش دریافتی وب سایت شما به دست می آورید، استفاده می کند و به صورت زیر محاسبه می شود:

RPM = (درآمد تخمینی / تعداد بازدید از صفحه) * 1000

در اینجا یک مثال محاسبه است:

 • 100 دلار کسب شده از AdSense
 • 10000 بازدید از صفحه
 • RPM = (1000 دلار / 100000) که 10 دلار در دقیقه است
AdSense برای هر کلیک چقدر پرداخت می کند

تبلیغات گوگل برای هر نمایش چقدر پرداخت می کند؟

تبلیغات گوگل به طور متوسط ​​0.008 تا 0.020 دلار برای هر بازدید پرداخت می کنند. ناشران AdSense 68٪ از درآمد تبلیغاتی را که توسط Google در ارتباط با این محتوای AdSense شناسایی می شود و 51٪ برای AdSense Search بدون توجه به موقعیت جغرافیایی ناشر دریافت می کنند.

AdSense به ازای هر کلیک چقدر پرداخت می کند؟

AdSense به طور متوسط ​​به ازای هر کلیک 0.20 تا 15 دلار پرداخت می کند. مجموع درآمد برای 1 کلیک به رقابت بین تبلیغ‌کنندگان و هزینه به ازای کلیک (CPC) در دسته‌بندی وب‌سایت بستگی دارد، به طوری که ناشران 68٪ از پرداخت را از Google برای محتوای AdSense دریافت می‌کنند.

مثال درآمد AdSense در هر 1000 بازدید از صفحه

در اینجا چند نمونه از هزینه پرداخت AdSense برای 1000 بازدید از یک وب سایت در دسته های مختلف آورده شده است:

 • هنر و سرگرمی: 5.62 دلار به ازای هر 1000 بازدید از صفحه
 • خودروها و وسایل نقلیه: 9.20 دلار به ازای هر 1000 بازدید از صفحه
 • زیبایی و تناسب اندام: 13.01 دلار در هر 1000 بازدید از صفحه
 • امور مالی: 32.13 دلار در هر 1000 بازدید از صفحه
 • غذا و نوشیدنی: 14.33 دلار در هر 1000 بازدید از صفحه
 • سلامت: 17.40 دلار به ازای هر 1000 بازدید از صفحه
 • خانه و باغ: 23.35 دلار به ازای هر 1000 بازدید از صفحه
 • املاک و مستغلات: 14.50 دلار به ازای هر 1000 بازدید از صفحه
 • ورزش: 4.23 دلار به ازای هر 1000 بازدید از صفحه
 • سفر: 14.10 دلار به ازای هر 1000 بازدید از صفحه

توجه داشته باشید: این درآمدها بر اساس سایت هایی است که آمریکای شمالی را هدف قرار می دهند. با استفاده از آن می توانید تخمین سریعی از میزان پرداخت AdSense برای وب سایت یا وبلاگ خود دریافت کنید ماشین حساب درآمد گوگل AdSense. با استفاده از این ابزار، می‌توانید منطقه‌ای را که وب‌سایت یا وبلاگ خود را هدف می‌گیرد و دسته‌بندی مربوط به آن انتخاب کنید تا بفهمید بر اساس میانگین بازدید ماهانه از صفحه چقدر می‌توانید در سال درآمد کسب کنید.

همچنین، می توانید با پیوستن به یک پلتفرم تبلیغاتی مانند Ezoic درآمد خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید. همانطور که در این صفحه در مورد اینکه Ezoic به ازای هر 1000 بازدید چقدر پرداخت می کند، ذکر شد، شما می توانید به طور متوسط ​​بین 10-40 دلار به ازای هر هزار بازدید کننده درآمد کسب کنید، و Ezoic 100٪ تضمین شده است که با ویژگی میانجیگری تبلیغاتی خود که در آن Google AdSense با سایر تبلیغ کنندگان رقابت می کند، بهتر از AdSense عمل می کند. میانجی‌گری تبلیغات برای اطمینان از دریافت بالاترین پیشنهاد ممکن برای موجودی آگهی‌تان کار می‌کند، که CPM وب‌سایت شما را افزایش می‌دهد.

تو می توانی از پیوند وابسته Ezoic من در اینجا استفاده کنید تا خودتان آن را بررسی کنید یا برای مشاهده الزامات Ezoic از این صفحه دیگر دیدن کنید.

برگه جستجوی کلمات کلیدی جستجوگرها را دانلود کنیدبرگه جستجوی کلمات کلیدی جستجوگرها را دانلود کنید

عواملی که بر درآمد AdSense تأثیر می گذارد

دسته بندی وب سایت

دسته بندی وب سایت بر میزان دستمزد شما به ازای هر 1000 بازدید با Google AdSense تأثیر می گذارد. برای مثال، مقوله‌هایی مانند امور مالی و سلامت، قیمت‌های تبلیغاتی بالاتری برای هزینه به ازای هر هزار بازدید (CPM) و هزینه به ازای کلیک (CPC) دارند، که همچنین به درآمد بالاتر به ازای هر بازدیدکننده ترجمه می‌شود. آن را با دسته‌های CPC و CPM پایین مانند ورزش و هنر و سرگرمی مقایسه کنید که برای هر بازدید یا کلیک هزینه زیادی نمی‌پردازند.

نوع محتوا

نوع محتوایی که منتشر می کنید نیز بر میزان پرداخت AdSense به ازای هر کلیک و بازدید از صفحه تأثیر می گذارد. به عنوان مثال، تبلیغاتی که در صفحات وب نمایش داده می شوند که دارای هدف تجاری بالایی هستند (یعنی بازدیدکننده می خواهد یک محصول یا خدمات بخرد) نسبت به صفحه ای که بر محتوای اطلاعاتی متمرکز است (یعنی کاربر می خواهد یک محصول یا خدمات را دریافت کند) پول بیشتری به شما می پردازد. پاسخ به یک سوال).

با تغییر انواع کلمات کلیدی که با محتوای خود هدف قرار می دهید، می توانید به ازای هر هزار بازدید با AdSense درآمد بیشتری کسب کنید. انتشار مقالاتی که بر اساس موضوعاتی با ارزش هزینه به ازای هر کلیک (CPC) بالا هستند، راهی آسان برای افزایش درآمد AdSense شما است.

میزان ترافیک وب سایت

هرچه ترافیک وب سایت بیشتری داشته باشید، درآمد AdSense شما بیشتر خواهد شد. بنابراین، باید از طریق استراتژی‌های بهینه‌سازی موتور جستجوی ارگانیک (SEO) بازدیدکنندگان بیشتری را جذب کنید و سعی کنید با پیمایش به صفحات وب بیشتر در هر جلسه، آن کاربران را در وب سایت خود نگه دارید.

هدف هر وب سایتی باید افزایش تعداد کل صفحات مشاهده شده به ازای هر بازدیدکننده با هر جلسه باشد. به عنوان مثال، وب سایت یا وبلاگی که به طور متوسط ​​3 صفحه در هر جلسه برای هر کاربر بازدید می کند، معمولاً با AdSense نسبت به وب سایتی که فقط 1 صفحه به ازای هر بازدید کننده ارائه می دهد، درآمد بیشتری کسب می کند.

مکان کاربر

منبع ترافیک وب سایت شما به طور مستقیم بر میزان درآمد شما به ازای هر هزار بازدید کننده با AdSense تأثیر می گذارد. مکان‌ها در ایالات متحده و آسیا بیشترین مبلغ را برای هر بازدید از صفحه پرداخت می‌کنند و برای هر بازدید کلیک می‌کنند در حالی که کشورهای خاورمیانه و آمریکای جنوبی کمترین CPM و CPC را پرداخت می‌کنند.

روشی که تنظیمات Google AdSense خود را تنظیم می‌کنید می‌تواند باعث شود که به ازای هر کلیک و بازدید، درآمد کمتر یا بیشتری کسب کنید. این تنظیمات تبلیغاتی عبارتند از:

 • تبلیغات خودکار: با روشن بودن این ویژگی، Google به طور خودکار تبلیغات را در وب سایت یا وبلاگ شما در بهترین مکان ها برای افزایش درآمد AdSense نشان می دهد. با خاموش بودن آن، باید کد AdSense را به صورت دستی در هر صفحه وب اضافه کنید.
 • تبلیغات درون صفحه: این تبلیغات در بدنه اصلی محتوای صفحات وب شما ظاهر می شوند که به تبلیغات بیشتری برای افزایش درآمد اجازه می دهد ظاهر شود.
 • تبلیغات چندگانه: اینها واحدهای تبلیغاتی مبتنی بر شبکه هستند که توصیه های محتوا را نشان می دهند. “تبلیغات بومی” نیز نامیده می شود.
 • تبلیغات لنگر: اینها تبلیغاتی هستند که به انتهای وب سایت می چسبند و همچنان که کاربر در صفحه اسکرول می کند ظاهر می شوند.
 • تبلیغات وینیت: اینها تبلیغات تمام صفحه هستند که بین بارگذاری صفحه ظاهر می شوند.
 • درصد بار آگهی: این ویژگی به شما این امکان را می دهد که کنترل کنید چه تعداد تبلیغات در صفحه بارگذاری می شود (به عنوان مثال، حداقل یا حداکثر).
 • صفحات حذف شده: این ویژگی به شما امکان می دهد صفحات خاصی را حذف کنید تا تبلیغات در آنها نمایش داده نشود. این بدان معناست که شما هیچ درآمدی از AdSense برای آن بازدیدهای صفحه کسب نخواهید کرد.

محتوا و جستجوی Google AdSense

Google AdSense بیشترین پول را به ازای هر بازدید از صفحه و کلیک در هنگام نمایش تبلیغات در محتوا به ناشران می پردازد. ناشران 68٪ از درآمد تبلیغاتی را که توسط Google در ارتباط با محتوای بهینه شده AdSense شناسایی می شود، دریافت می کنند.

با این حال، گوگل تنها 51 درصد از درآمد تبلیغات را برای جستجوی AdSense به ناشران می پردازد. AdSense for Search قابلیتی است که به شما امکان می دهد نوار جستجوی Google را به وب سایت خود اضافه کنید تا کاربران بتوانند مستقیماً از سایت شما در Google جستجو کنند.

می توانید در این مورد بیشتر بدانید صفحه اشتراک درآمد Google AdSense.

اگر ایده استفاده از AdSense در وب سایت خود را دوست دارید، این راهنمای گام به گام را بررسی کنید که نشان می دهد چگونه با استفاده از این پلت فرم تبلیغات را در وب سایت خود قرار دهید. همچنین، اگر یک کانال YouTube دارید و می‌خواهید از ویدیوهای خود برای دریافت پول با AdSense درآمد کسب کنید، این راهنمای دیگر در مورد نحوه ایجاد یک حساب AdSense برای YouTube را بررسی کنید.

خلاصه Google AdSense چقدر پرداخت می کند

میزان پرداخت AdSense به ازای هر 1000 بازدید و خلاصه به ازای هر کلیک

امیدوارم از این راهنما در مورد میزان پرداخت AdSense به ازای هر 1000 بازدید لذت برده باشید.

همانطور که متوجه شدید، AdSense بسته به عوامل مختلفی مانند دسته وب سایت، نوع محتوا، میزان بازدیدکنندگان، مکان کاربر، تنظیمات تبلیغات و غیره، مبلغ متفاوتی را به ازای هر بازدید از صفحه و هر کلیک به هر ناشر وب سایت پرداخت می کند. از اینکه AdSense به ازای هر هزار بازدیدکننده از وب سایت یا وبلاگ شما چقدر می پردازد، باید خودتان آن را امتحان کنید.

ازوئیکاین آگهی را گزارش کنید
منبع: https://seochatter.com/how-much-does-adsense-pay-per-1000-views-click/