9 بهترین ابزار جستجوگر آدم خواری کلمات کلیدی برای سئو

جستجوگر سئو دارای یک تجزیه و تحلیلگر کلمه کلیدی آدم خواری است که به شما امکان می دهد هر مشکلی را در وب سایت خود به سرعت تشخیص داده و حل کنید. این فرآیند بسیار آسان است، فقط به ورودی دامنه وب سایت شما و چند کلیک نیاز دارد تا گزارشی در مورد اینکه آیا وب سایت شما قربانی آدمخواری کلمات کلیدی شده است یا خیر.

یکی از بهترین ویژگی های Keylogs این است که دارای یک ابزار اختصاصی برای آدم خواری کلمات کلیدی است، به این معنی که برای بررسی صفحات وب رقیب در SERP ها نیازی به گذراندن مراحل پیچیده ندارید.

SEO Scout ابزارهای مختلف سئو دیگری را ارائه می دهد که می تواند به شما در بهبود رتبه بندی و ترافیک وب سایت شما کمک کند. با این حال، برخی از ویژگی های پیشرفته دیگری را که در نرم افزارهایی مانند SE Ranking که در بالا با همان قیمت بررسی شد، پیدا خواهید کرد، ندارد. SEO Scout 49 دلار در ماه برای طرح پایین‌ترین سطح هزینه دارد.

9. SiteGuru

صفحه کلید یکی دیگر از بررسی‌کننده‌های برتر آدم‌خواری کلمه کلیدی است که برای یک وب‌سایت واحد با کلمات کلیدی محدود و ردیابی صفحه و همچنین برنامه‌های پولی برای داده‌های نامحدود رایگان است.

سایت گورو یک ابزار حسابرسی سئو مقرون به صرفه است که گزارش های هفتگی سئو را برای وب سایت شما ارائه می دهد. می‌توانید آن را به کنسول جستجوی Google متصل کنید و یک گزارش رقابت داخلی اجرا کنید تا به خزنده‌های موتورهای جستجو اجازه دهید مشکلات مربوط به آدم‌خواری کلمات کلیدی را در موتورهای جستجو مانند Google، Yahoo و Bing بررسی کنند.

سطح رایگان SEO PowerSuite بسیار جذاب است و تقریباً تمام ویژگی هایی را دارد که برای ممیزی وب سایت و تجزیه و تحلیل بهینه سازی موتورهای جستجو به آن نیاز دارید. سطح رایگان تنها دارای چند عملکرد اصلی است که بسیاری از صاحبان وب سایت می توانند بدون آنها زندگی کنند.

یک تماس استراتژی با محتوای اصلاح شده رزرو کنید

استفان هاکمن یک کارآفرین و بنیانگذار SEO Chatter است. او در بهینه سازی موتورهای جستجو و بازاریابی دیجیتال تخصص دارد و از سال 2005 مجذوب سئو شده است. هدف استفان به اشتراک گذاشتن بهترین نکات و اخبار در مورد بازاریابی موتورهای جستجو است تا به شما کمک کند ترافیک وب سایت بیشتری داشته باشید.


منبع: https://seochatter.com/best-keyword-cannibalization-checker-tools-for-seo/

SERPWatcher توسط Mangools یک تحلیلگر کلمه کلیدی آدمخواری مشابه با رتبه بندی SE ارائه می دهد، اما با ابزارهای اضافی SEO کمتری همراه است-در کل 5. (آن را رایگان از طریق پیوند شریک ویژه من امتحان کنید.)

برای تشخیص مشکلات آدم خواری کلمات کلیدی در کنسول جستجوی گوگل (GSC)، این مراحل ساده را دنبال کنید:

کنسول جستجوی گوگل بهترین ابزار آدم خواری کلمات کلیدی برای سئو است که به صورت رایگان برای استفاده همه در دسترس است. تنها چیزی که برای شروع کار با این پلتفرم نیاز دارید یک حساب Google است تا URLهای آدمخواری را در صفحات نتایج موتور جستجو (SERP) بررسی کنید.

امیدوارم از این راهنما در مورد بهترین چکرهای آدم خواری کلمات کلیدی برای سئو لذت برده باشید.

هنگامی که وب سایت خود را به رتبه بندی SE اضافه کردید و ویژگی ردیاب رتبه کلمات کلیدی را راه اندازی کردید، می توانید دریابید که دامنه شما برای کدام کلمات کلیدی در گوگل رتبه بندی می شود که دارای چندین صفحه در رقابت با یکدیگر در SERP هستند. رتبه بندی SE یک عدد قرمز را ارائه می دهد که به راحتی در کنار عبارت کلیدواژه قابل تشخیص است، بنابراین شما فوراً متوجه می شوید که دارای مشکلات آدم خواری است.

پیوندهای زیر بیشتر در مورد آدمخواری کلمات کلیدی و نحوه اعمال آن در بهینه سازی موتورهای جستجو توضیح می دهند. از این منابع برای گسترش دانش خود در مورد موضوع استفاده کنید.

چکرز Cannibalization کلمات کلیدی برای خلاصه SEO

افشا: این صفحه شامل پیوندهای وابسته برای تعدادی از ابزارهای آدم خواری کلمات کلیدی است. وقتی اشتراک پولی خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنم.

بهترین ابزارهای جستجوگر آدم خواری کلمات کلیدی برای سئو

بهترین ابزارهای جستجوگر آدم خواری کلمات کلیدی برای سئو

گزارش مربوط به آدمخواری کلمه کلیدی کنسول جستجوی گوگل

1. کنسول جستجوی گوگل

مزیت اصلی TrueRanker این است که به‌روزرسانی‌های روزانه آدم‌خواری را در اختیار شما قرار می‌دهد، بنابراین لازم نیست هر بار که وارد نرم‌افزار می‌شوید، آن‌ها را به صورت دستی بررسی کنید. به علاوه، TrueRanker یکی از ارزان ترین طرح های قیمت گذاری در صنعت را ارائه می دهد. از 9.99 دلار در ماه شروع می شود.

نرم افزار آدم خواری کلمات کلیدی Semrush

7. سمروش

با این حال، اگر می‌خواهید به نسخه کامل نرم‌افزار SEO PowerSuite ارتقا دهید، تنها حدود 299 دلار در سال است. آن را به گزینه ای بسیار مقرون به صرفه برای یک برنامه تجزیه و تحلیل SEO در مقیاس کامل تبدیل می کند که می توانید آن را در رایانه خود بارگیری کنید.

جستجوگر کلمه کلیدی رتبه بندی SE

4. رتبه بندی SE

مشابه رتبه بندی SE، SERPWatcher یک نقطه قرمز را در کنار کلمات کلیدی ردیابی شده شما نشان می دهد که دارای مشکلات آدم خواری هستند. با کلیک بر روی آن عبارت، لیست کامل URL هایی که یکدیگر را در SERP ها آدم خواری می کنند همراه با نمودار خطی که به شما نشان می دهد در طول دوره زمانی انتخاب شده در کدام موقعیت SERP رتبه بندی می کند، ظاهر می شود.

6. TrueRanker

با حدود 29 دلار در ماه، می توانید با SiteGuru دو وب سایت را نظارت کنید و کاربران نامحدودی داشته باشید. به علاوه، SiteGuru با توانایی تولید یک گزارش جامع سئو، در عین حال دسترسی به سایر ابزارهای قدرتمند سئو مانند ردیابی رتبه کلمات کلیدی، تجزیه و تحلیل لینک شکسته، بررسی کننده بهینه سازی محتوا و موارد دیگر، گزینه ای مناسب برای هر کسی است که به این موضوع اهمیت می دهد. جنبه فنی بهینه سازی موتور جستجو

درباره آدم خواری کلمات کلیدی بیشتر بدانید

TrueRanker یکی دیگر از ابزارهای محبوب برای آدم خواری کلمات کلیدی برای شناسایی URL هایی است که برای جستجوهای مشابه در حال مبارزه هستند. درست مانند بسیاری از گزینه های دیگر که در بالا به آنها نگاه کردیم، TrueRanker یک ابزار اختصاصی برای آدم خواری کلمات کلیدی دارد. با این حال، برای به دست آوردن اطلاعات مورد نیاز چند مرحله بیشتر از جستجوگرهای کلمه کلیدی مانند Keylogs دارد.

رتبه بندی SE همچنین با بیش از 35 ابزار سئو دیگر ارائه می شود، بنابراین یک برنامه عالی برای هرکسی است که می خواهد تجربه تجزیه و تحلیل سئو کامل تری را بدون هزینه بالا داشته باشد. قیمت این نرم افزار بسیار ارزان تر از ابزارهای مشابه موجود در بازار است. حدود 49 دلار در ماه برای پایین ترین طرح سطح.

ابزار آدم خواری کلمات کلیدی SERPWatcher

5. SERPWatcher

اگر تعداد زیادی نمایش یا کلیک برای دو یا چند URL در GSC برای یک کلمه کلیدی خاص مشاهده می کنید، این نشانه واضحی است که مشکلات آدم خواری برای رفع وجود دارد.

2. Keylogs

ویژگی Rank Tracker جایی است که شما قادر خواهید بود در مورد آدمخوار کردن کلمات کلیدی و URL ها اطلاعاتی کسب کنید. پس از چند تغییر تنظیمات نرم‌افزار، می‌توانید فهرست کاملی از رتبه‌بندی صفحات برای کلمات کلیدی خاص را مشاهده کنید، که به شما ایده خوبی می‌دهد که از کجا شروع کنید به دنبال رفع محتوای مشکل‌دار باشید.

این راهنما شامل لیستی از بهترین چک کننده های آدم خواری کلمات کلیدی برای SEO است.

رتبه بندی SE بهترین جستجوگر کلمه کلیدی آدمخواری در بازار است. با یک رابط نسبتاً ساده، تعیین مسائل مربوط به آدمخواری کلمات کلیدی نسبتاً سریع و آسان انجام می شود. (این پیوند شریک وابسته به شما یک دوره آزمایشی رایگان طولانی مدت می دهد.)

Semrush شامل یک گزارش آدم خواری ردیابی موقعیت است که می تواند مسائل مربوط به آدم خواری را بدون نیاز به ورودی زیادی از شما به عنوان کاربر آشکار کند. (از پیوند شریک من برای دسترسی به یک دوره آزمایشی رایگان طولانی استفاده کنید.)

اگر به دنبال یک ابزار خوب برای آدم خواری کلمات کلیدی هستید که بتواند خطاهایی را که ممکن است وب سایت شما با یک اسکن سریع مرتکب شده است بیابد، پس SEO PowerSuite یک انتخاب محبوب برای در نظر گرفتن است.

Semrush با طیف گسترده ای از ابزارهای دیگر سئو و بهینه سازی محتوا ارائه می شود و به عنوان یکی از بهترین نرم افزارهای سئو در بازار برای ناشران وب سایت های کوچک و بزرگ شناخته می شود. با این حال، این یک انتخاب ارزان نیست، با پایین ترین قیمت از 119.95 دلار در ماه شروع می شود. اما اگر آن را آزمایش کنید، متوجه خواهید شد که Semrush ارزش سرمایه گذاری برای رشد و بهبود هر جنبه از وب سایت شما را دارد.

8. جستجوگر سئو

با این حال، برای استفاده بهینه از این ویژگی، باید حداقل به اولین سطح اشتراک پولی ارتقا دهید، در غیر این صورت، تنها به ردیابی یک URL با سه کلمه کلیدی محدود خواهید شد.

3. SEO PowerSuite

با این حال، برای کسانی از شما که بودجه کمتر یا نیازهای عمیق سئوی کمتری دارند، SERPWatcher یک گزینه عالی برای تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی است زیرا Mangools آن را با قیمت حدود 29 دلار در ماه ارائه می دهد.

همانطور که متوجه شدید، ابزارهای زیادی برای آدمخواری کلمات کلیدی وجود دارد که می توانند به شما در بهبود استراتژی بهینه سازی موتور جستجو کمک کنند. با خیال راحت توصیه های برتر را امتحان کنید یا همه آنها را آزمایش کنید تا بفهمید کدام جستجوگر آدم خواری کلمه کلیدی برای نیازهای شما بهترین کار را دارد.