8 بهترین افزونه پیوند داخلی وردپرس برای سئو

این با رابط کاربری مبتدی دوستانه شروع می شود، جایی که منوهای شفاف و ساختار یافته با داشبوردهای بصری ملاقات می کنند که هر کار را بدون دردسر می کند.

افشا: این صفحه شامل پیوندهای وابسته برای تعدادی از ابزارهای پیوند داخلی وردپرس است. وقتی اشتراک پولی خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنم.

بهترین افزونه های پیوند داخلی وردپرس

از بین همه افزونه های پست مرتبط در بازار وردپرس، YARPP واقعا بهترین گزینه است. پلاگین های دیگر سعی می کنند به لیست طولانی ویژگی ها و سرعت آن نزدیک شوند، اما واقعا نمی توانند با قدرت این ابزار برای افزایش تعامل بازدیدکنندگان، زمان در سایت و سئو مطابقت داشته باشند.

اگر شما یکی از این کاربران هستید، پس ارزش آن را دارد که به جای تغییر به افزونه وردپرس دیگر، از ابزار عالی پیوند داخلی موجود در Yoast استفاده کنید.

تو می توانی Interlinks Manager را به صورت رایگان امتحان کنید با امکانات محدود یا ارتقاء به مجوز سایت معمولی به قیمت 39 دلار با پشتیبانی 6 ماهه توسط توسعه دهنده.

6. AIOSEO

AIOSEO

با داشتن بیش از 13 میلیون بارگیری فعال در سراسر جهان، Yoast SEO یکی از پرکاربردترین ابزارهای بهینه سازی موتورهای جستجو در جهان است. این بدان معناست که احتمال زیادی وجود دارد که برخی از خوانندگان ما، و شاید شما، از Yoast برای کارهایی مانند بهینه‌سازی توضیحات متا و تجزیه و تحلیل چگالی کلمات کلیدی استفاده کنید.

ارزش Link Whispers به ​​عنوان ابزار پیوند داخلی نهایی وردپرس با درج خودکار لینک به اوج خود می رسد، که پیوندها را بر اساس کلمات کلیدی وارد شده به URL های خاص پخش می کند و آن را به ابزاری عالی برای افزودن سریع ساختار پیوند داخلی اولیه به سایت هایی که فاقد آن هستند تبدیل می کند.

این کار با پیشنهاد دهنده لینک خودکار سریع و بسیار دقیق ادامه می‌یابد، که از هوش مصنوعی برای ارائه توصیه‌های پیوند داخلی در زمان واقعی هنگام نوشتن محتوای خود استفاده می‌کند.

به نظر ما، هر صاحب وب سایتی حداقل باید YARPP را امتحان کنید افزونه پیوند داخلی برای دیدن اینکه آیا به افزایش تعداد جلسات به ازای هر کاربر در سایت کمک می کند یا خیر.

8. Autolinks Manager

مدیر پیوندهای خودکار

چیزی که RankMath را به یکی از بهترین افزونه های پیوند داخلی وردپرس تبدیل می کند این است که برای بهینه سازی صفحات ستون شما با پیوندهای مرتبط و بهینه شده بسیار ارزشمند است. پس از علامت‌گذاری محتوای خود به‌عنوان پست ستونی و فعال کردن پیشنهادهای پیوند در تنظیمات، می‌توانید انتخاب کنید که پیوندها بر اساس عنوان یا کلیدواژه متمرکز پست خود توصیه شوند.

AIOSEO (همه در یک سئو) یکی دیگر از پلاگین های یک مرحله ای بهینه سازی موتور جستجو برای وردپرس با ویژگی های پیوند داخلی چشمگیر است.

(توجه: این افزونه DAEXT توسعه داده شده است که مدیر پیوندهای خودکار را نیز ارائه می دهد که در بررسی شماره 8 ما در زیر نشان داده شده است. ممکن است بخواهید هر دو یا یکی از این ابزارها را امتحان کنید.)

این افزونه به عنوان یکی از عمیق‌ترین ابزارهای گزارش‌دهی لینک داخلی که با آن مواجه شده‌ایم، ارزیابی کاملی از تمام پیوندهای سایت شما ارائه می‌کند. این ارزیابی منجر به یک گزارش مفصل پر از آمارهای ارزشمند می شود، مانند تعداد بازدیدکنندگانی که هر لینک ایجاد می شود و اینکه کدام لینک ها بیشترین ارزش لینک را در سراسر سایت شما توزیع می کنند.

مانند سایر توصیه‌ها، این ابزار شامل وارد کردن آدرس‌های اینترنتی و انتخاب کلمات کلیدی که باید به آن‌ها پیوند داده شوند، می‌شود. جایی که AutoLinks Manager واقعاً برتر است. با این حال، بیش از 50 گزینه قابل تنظیم برای تنظیم دقیق فرآیند پیوند خودکار شما بر اساس برچسب ها، انواع پست ها، دسته ها و موارد دیگر ارائه می دهد.

شما می توانید از ویژگی لینک های خودکار در نسخه رایگان AutoLinks Manager. نسخه پولی آن نیز با قیمت 49 دلار برای مجوز تک سایتی موجود است. و فراموش نکنید، DAEXT همچنین Interlinks Manager را ارائه می دهد که پلاگینی بود که در بررسی شماره 5 ما در بالا برای شما در نظر گرفته شد.

درباره پیوند داخلی بیشتر بدانید

ارائه بهترین نکات سئو …

با این اوصاف، ویژگی‌های گزارش‌دهی عالی، رفع‌کننده لینک شکسته، و یکپارچه‌سازی کنسول جستجوی گوگل نیز کمک می‌کند تا این نه تنها یک گزینه برتر برای کاربران وردپرس باشد، بلکه یکی از بهترین ابزارهای پیوند داخلی در دسترس برای هر پلتفرمی باشد.

پس از فعال‌سازی، ابزار محبوب سئو می‌تواند توصیه‌های پیوند داخلی را در حین نوشتن ارائه دهد، و زمان و تلاش جستجوی مرتبط‌ترین صفحات را برای پیوند از کاتالوگ وسیع محتوای شما حذف می‌کند.

در زیر، بهترین افزونه‌های لینک‌دهی داخلی را برای استفاده برای توسعه یک استراتژی سئوی پیوندی محکم برای سایت خود پیدا خواهید کرد. توصیه‌های موجود در این صفحه شامل گزینه‌های مختلفی است که به شما کمک می‌کند افزونه وردپرس را برای پیوندهای داخلی پیدا کنید که به بهترین وجه بودجه شما و اهداف بهینه‌سازی موتور جستجو را برآورده می‌کند.

از آنجایی که LinkWhisper منحصراً بر پیوندهای داخلی تمرکز می کند، شما نه تنها از همکاری با شرکتی که به دلیل تخصص بی نظیرش در این فاکتور حیاتی SEO مشهور است، بهره می برید، بلکه از یک پلتفرم هدفمند نیز برای کمک به توسعه یک استراتژی پیوند داخلی ضد گلوله بهره می برید.

فراتر از آن، این افزونه همچنین اتصال خودکار بر اساس کلمات کلیدی انتخابی شما و پیشنهادات پیوند در حین نوشتن محتوای شما و امکان صادرات داده ها در قالب CSV را برای استفاده با سایر نرم افزارهای سئو ارائه می دهد.

به اندازه هر افزونه پیوند داخلی که با آن مواجه شده ایم، برای مبتدیان مناسب است، این ویژگی ارزش امتحان کردن را دارد Yoast Premium.

4. آبمیوه گیری لینک داخلی

آبمیوه گیری لینک داخلی

این آبمیوه گیری لینک داخلی ابزار به عنوان یک افزونه رایگان با ویژگی های محدود در دسترس است. از طرف دیگر، می‌توانید برای دسترسی به ویژگی‌هایی مانند پیوندهای تعریف‌شده توسط کاربر، پیوند فقط در دسته‌های خاص و پشتیبانی ممتاز، آن را به نسخه Pro با قیمت 69.99 دلار ارتقا دهید.

5. Interlinks Manager

مدیر پیوندهای داخلی

این ابزار مفید و 100% رایگان با استفاده از الگوریتم‌های پیشرفته و قابل تنظیم که سایر افزونه‌های وردپرس معمولاً از شما هزینه دریافت می‌کنند، محتوای مرتبط را از سراسر سایت شما جمع‌آوری می‌کند.

لینک های زیر در مورد لینک سازی داخلی و نحوه بهینه سازی صحیح لینک های داخلی برای سئو بیشتر توضیح می دهند. از این منابع برای بهبود دانش خود در مورد موضوع استفاده کنید.

خلاصه افزونه های پیوند داخلی وردپرس

ستاد تحریریه SEO Chatter تیمی متشکل از کارشناسان بهینه سازی موتور جستجو و بازاریابی دیجیتال به رهبری استیون هاکمن با بیش از 15 سال تجربه در بازاریابی موتورهای جستجو است. ما راهنمای اصول سئو را برای بازاریابان مبتدی منتشر می کنیم.


منبع: https://seochatter.com/best-internal-linking-wordpress-plugins/

لطفا جاوا اسکریپت را فعال کنید

بهترین افزونه های پیوند داخلی وردپرس

1. LinkWhisper

همچنین یک گزارش فرصت‌های پیوند وجود دارد که نه تنها به شما نشان می‌دهد کدام صفحات می‌توانند از پیوندهای داخلی بهره ببرند، بهترین صفحات برای افزودن آن پیوندها و بهترین تعداد پیوندهای داخلی در هر صفحه.

اگر از ما بپرسید، YARPP (یک افزونه دیگر پست های مرتبط) نام خود را کوتاه می‌فروشد زیرا این افزونه‌ای است جز افزونه دیگری برای پیوند دادن پست‌ها به یکدیگر.

اگر چه وجود دارد نسخه رایگان افزونه AIOSEOویژگی Internal Link Assistant تنها زمانی در دسترس است که با پرداخت 175 دلار در سال به AIOSEO Pro ارتقا دهید.

7. YARPP (یک افزونه دیگر پست های مرتبط)

YARPP (یک افزونه دیگر پست های مرتبط)

با استفاده از این ویژگی چندین بار خودمان، می‌توانیم از نظر زمان صرفه‌جویی شده در بهینه‌سازی هر یک از صفحات ستون ما برای پیوندهای داخلی، تغییر بازی را تضمین کنیم. به علاوه، استفاده از آن با نسخه رایگان پلاگین RankMath WordPress 100٪ رایگان است.

LinkWhisper ممکن است تنها افزونه لینک‌سازی برای وردپرس نباشد، اما همچنان بهترین و اصلی‌ترین گزینه است و راه را برای برخی از ابزارهای دیگر در این لیست هموار می‌کند.

علاوه بر این، می‌توانید پیوندهای پست مرتبط خود را با ریز عکس‌ها و گزینه‌های استایل انعطاف‌پذیر برجسته کنید تا واقعاً توجه خواننده خود را به خود جلب کنید.

پلاگین معروف وردپرس کل فرآیند را برای شما انجام می دهد و از کلمات کلیدی مشخص شده توسط شما استفاده می کند تا به طور خودکار همه صفحات مرتبط در سایت شما را با کلیک یک دکمه به هم متصل کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که کلمات کلیدی خود را اضافه کنید، مشخص کنید که می خواهید هر کلمه کلیدی به کدام URL به شما پیوند داده شود، و افزونه کل سایت شما را تجزیه و تحلیل می کند و به طور خودکار هرجا که این کلمات کلیدی در محتوا ظاهر می شوند، لینک ها را اضافه می کند.

مدیر پیوندهای داخلی یک افزونه ابتکاری و بصری ممتاز وردپرس است که یکی از بهترین ابزارهای تجزیه و تحلیل لینک داخلی در وب است.

وجود یک استراتژی پیوند داخلی موثر ممکن است ضروری باشد، اما زمان و تلاش زیادی را نیز می طلبد.

با این حال، به خاطر داشته باشید که ویژگی های پیوند داخلی فقط در برنامه های Yoast SEO Premium (99 دلار در سال) در دسترس است. اگر یک طرح پولی دارید، این ابزار به شما کمک می‌کند تا محتوای مرتبط را برای ایجاد ساختارهای الگوریتم‌پسند متصل کنید و از لحظه شروع تایپ، پیوندهای داخلی مرتبط را به‌طور خودکار پیشنهاد می‌کند. همچنین به شما این امکان را می دهد که برای پیوند داخلی سریع و آسان برای سئو، آن پیشنهادات را از ویرایشگر اصلی به محتوا بکشید.

این راهنما شامل لیستی از بهترین افزونه های پیوند داخلی وردپرس است.

استفاده از RankMath رایگان است با ویژگی های محدود و برنامه های سالانه از 499 دلار شروع می شود.

3. Yoast SEO

Yoast SEO

رتبه ریاضی در سال های اخیر محبوبیت انفجاری را تجربه کرده است و تهدید به غصب Yoast به عنوان ابزار شماره یک سئو وردپرس در جهان شده است (در ادامه این لیست بررسی شده است).

ما به همان اندازه تحت تأثیر نقش افزونه به عنوان یک جستجوگر پیوند هستیم که ارائه می دهد:

همانطور که متوجه شدید، Link Whisper، Rank Math و Internal Link Juicer به لطف مجموعه ای چشمگیر از ویژگی های آسان برای استفاده، در میان برترین افزونه های پیوند داخلی قرار می گیرند. با خیال راحت هر یک از این افزونه های محبوب لینک سازی داخلی خودکار برای وردپرس را که بیشتر دوست دارید امتحان کنید یا همه آنها را آزمایش کنید تا بهترین افزونه وردپرس را برای پیوند داخلی مناسب برای وب سایت خود بیابید.