8 بهترین ابزار پیوند داخلی برای سئو

روی هر یک از مسائل یا توصیه های ارائه شده ضربه بزنید و Semrush دقیقاً به شما می گوید که برای بهبود سئو و قابلیت استفاده در مورد آن چه کاری انجام دهید.

فقط کافی است کادر کنار عبارات پیشنهادی را که می‌خواهید پیوندها درج کنید علامت بزنید، سپس روی دکمه «افزودن پیوندها» کلیک کنید تا همه آن پیوندهای داخلی به طور خودکار در وب‌سایت شما ایجاد شوند.

ارائه بهترین نکات سئو …

افشا: این صفحه شامل پیوندهای وابسته برای تعدادی از ابزارهای پیوند داخلی است. وقتی اشتراک پولی خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنم.

بهترین ابزارهای پیوند داخلی برای سئو

در واقع، ما از LinkWhisper در اینجا در SEO Chatter برای مدیریت استراتژی پیوند داخلی خود برای کمک به بهبود قابلیت استفاده و رتبه بندی در گوگل، یاهو و بینگ استفاده می کنیم.

SEO Surfer یک پلت فرم بهینه سازی محتوا با رتبه برتر است که امتیاز کلی محتوای یک صفحه و توصیه هایی برای بهبود آن امتیاز در اختیار شما قرار می دهد.

همچنین دو گزینه اضافی برای درج پیوندهای داخلی پیشنهادی در محتوای خود دارید:

  • URL پیوند را در کلیپ بورد خود کپی کنید و آن را به صورت دستی به متن لنگر مربوطه اضافه کنید.
  • به طور خودکار پیوند را بر اساس متن لنگر توصیه شده در محتوا درج کنید.

تو می توانی Internal Link Juicer را به صورت رایگان امتحان کنید با امکانات محدود یک برنامه Pro برای یک مجوز سایت 69.99 دلار هزینه دارد.

6. SEOMater Internal Link Checker Tool

ابزار جستجوگر لینک داخلی SEOMater

برای تجزیه و تحلیل عمیق که می تواند تفاوت زیادی در مدیریت لینک های داخلی شما ایجاد کند، باید Semrush را امتحان کنید. Semrush اکنون یک طرح رایگان عالی ارائه می دهد که هرکسی می تواند برای استفاده از آن ثبت نام کند تا بینش در سطح متخصص برای پیوند داخلی دریافت کند.

علاوه بر این، برای پیشنهادات پیوند داخلی با این ابزار دو گزینه برای انتخاب دارید:

  • عناوین: RankMath برای جستجوی پیشنهادهای پیوند بر اساس عنوان پست فعلی.
  • کلمات کلیدی تمرکز: RankMath برای جستجوی پیشنهادهای پیوند بر اساس کلمه کلیدی تمرکز پست خاص.

لطفا جاوا اسکریپت را فعال کنید

بهترین ابزارهای پیوند داخلی برای سئو

1. LinkWhisper

LinkWhisper

چیزی که ما در مورد آن بیشتر دوست داریم، پنل Internal Link Issues است که هم خطاهای پیوندی را که ممکن است وب سایت شما را در صفحات نتایج موتور جستجو (SERPs) نگه دارند و هم فرصت هایی را که می توانند استراتژی پیوند داخلی شما را به جلو سوق دهند، شناسایی می کند.

ابزار پیوند داخلی فقط با a موجود است اشتراک Yoast SEO Premiumکه هزینه آن 99 دلار در سال است.

4. RankMath

رتبه ریاضی

علاوه بر این، می‌توانید این ابزار پیوند سئوی داخلی را طوری تنظیم کنید که هر زمان که کلمه کلیدی خاصی را تایپ می‌کنید، به‌طور خودکار لینک‌ها را وارد کنید، از آن به عنوان ابزار ممیزی پیوند استفاده کنید و صفحاتی را شناسایی کنید که می‌توانند بیشترین استفاده را از آب پیوند داشته باشند.

شما می توانید این ابزار را با ثبت نام در یک تست کنید 14 روز آزمایش رایگان SiteChecker Pro. اگر بخواهید ارتقا دهید، برنامه ها از 33 دلار در ماه شروع می شوند.

8. جستجوگرها

SEO Surfer

همانطور که متوجه شدید، بسیاری از گزینه‌های برتر نرم‌افزار پیوند داخلی برای انتخاب وجود دارد، با LinkWhisper، Semrush و Yoast از جمله بهترین راه حل ها با خیال راحت هر یک از ابزارهای لینک سازی داخلی سئوی داخلی محبوب را که بیشتر دوست دارید امتحان کنید یا همه آنها را آزمایش کنید تا بهترین مورد را متناسب با نیازها و بودجه خود بیابید.


منبع: https://seochatter.com/best-internal-linking-tools-for-seo/

لینک های زیر بیشتر در مورد لینک های داخلی و نحوه بهینه سازی صحیح آنها برای سئو توضیح می دهند. از این منابع برای بهبود دانش خود در مورد موضوع استفاده کنید.

خلاصه ابزارهای پیوند داخلی برای SEO