7 بهترین جستجوگر لینک داخلی برای تجزیه و تحلیل وب سایت

این داده‌های پیوند می‌توانند به شما کمک کنند تا استراتژی پیوند داخلی خود را سریع بهبود ببخشید، مانند بازنویسی متن لنگر یا تغییر پیوندهای nofollow به پیوندهای dofollow.

توصیه ما برای یکی از بهترین ابزارهای رایگان تجزیه و تحلیل لینک داخلی که می توانید بدون ثبت نام یا ورود به داشبورد از آن استفاده کنید، این است: جستجوگر پیوند SEOMator.

در جاهای دیگر، ویژگی‌های عمیق حسابرسی سایت همچنین یک نمای کلی از فرصت‌های پیوند داخلی جدید را به شما ارائه می‌دهد تا بر اساس کلمات کلیدی فعلی‌تان از آنها استفاده کنید.

این افزونه کم هزینه، بینش های ارزشمندی را در مورد عملکرد پیوندهای داخلی شما ارائه می دهد، و به شما نشان می دهد که کدام پیوندها بیشترین ترافیک را ایجاد می کنند و بیشترین پیوند را در سراسر سایت شما توزیع می کنند.

این گزارش‌ها که در ویژگی ممیزی سایت یافت می‌شوند، Semrush را به عنوان پادشاه ابزارهای تجزیه و تحلیل لینک داخلی با ارائه بینش‌های ارزشمند در مورد هر جنبه از لینک‌های شما معرفی می‌کنند.

در میان ویژگی‌های بی‌شمار آن، یک ابزار جستجوگر لینک داخلی درخشان وجود دارد که یک نمایش بصری از ساختار سایت شما ایجاد می‌کند تا بتوانید مشکلات را شناسایی کنید، جریان پیوند پیوند در سراسر سایت خود را دنبال کنید، و پیوندهایی را برای محتوای جدید برنامه‌ریزی کنید، همه از یک داشبورد بصری. .

هر دو ویژگی با محدودیت در نسخه رایگان موجود هستند Ahrefs Webmaster Tools بنابراین می توانید قبل از خرید آنها را امتحان کنید. برنامه های پولی از 99 دلار در ماه شروع می شود.

6. کنسول جستجوی گوگل

کنسول جستجوی گوگل

اهرفس به لطف مجموعه‌ای از ابزارهای بهینه‌سازی موتورهای جستجو، به همراهی وفادار برای وبلاگ‌نویسان موفق، صاحبان مشاغل و صاحبان مشاغل انفرادی تبدیل شده است.

در زیر گزارش پیوندها، پیوندهای داخلی و خارجی خود را به همراه آماری در مورد تعداد صفحات شما به هر URL مشاهده خواهید کرد.

اگر از پیوند شریک ویژه Semrush ما در اینجا استفاده می کنید، می توانید یک دوره آزمایشی رایگان طولانی برای آزمایش قابلیت های کامل این نرم افزار دریافت کنید. پس از پایان دوره آزمایشی، همچنان می توانید از ممیزی سایت Semrush به صورت رایگان با حداکثر 10 درخواست گزارش در روز برای یک پروژه استفاده کنید. برای پروژه ها و درخواست های بیشتر، به یک اشتراک ممتاز نیاز دارید که از 119.95 دلار در ماه شروع می شود.

2. Interlinks Manager

مدیر پیوندهای داخلی

مدیر پیوندهای داخلی انتخاب ما برای بهترین ابزارهای تجزیه و تحلیل لینک داخلی برای وردپرس با کمترین قیمت است.

ابزار تجزیه و تحلیل لینک که توسط خزنده سایت پیشرفته پلتفرم پشتیبانی می‌شود، می‌تواند ارزش لینک‌های بالقوه را قبل از افزودن آنها پیش‌بینی کند، و به شما کمک می‌کند تا به سرعت تصمیم‌گیری هوشمندانه در مورد اینکه از کدام پیوندها و کجا استفاده کنید، بگیرید.

تو می توانی Interlinks Manager را به صورت رایگان امتحان کنید با امکانات محدود یا ارتقاء به مجوز سایت معمولی به قیمت 39 دلار با پشتیبانی 6 ماهه توسط توسعه دهنده.

3. SEOMator Link Checker

جستجوگر پیوند SEOMator

لطفا جاوا اسکریپت را فعال کنید

بهترین جستجوگرها و ابزارهای پیوند داخلی

1. ممیزی سایت سمروش

ممیزی سایت سمروش

همانطور که متوجه شدید، نرم افزارهایی مانند Semrush، Interlinks Manager و SEOMator به دلیل سهولت استفاده و طیف وسیعی از ویژگی ها، در بین بهترین ابزارهای جستجوگر لینک داخلی برای تجزیه و تحلیل وب سایت قرار می گیرند. با خیال راحت هر یک از این ابزارهای محبوب تجزیه و تحلیل لینک داخلی را که بیشتر دوست دارید امتحان کنید یا همه آنها را آزمایش کنید تا تحلیلگر پیوند داخلی را پیدا کنید که برای نیازها و بودجه شما مناسب است.