7 بهترین جستجوگر لینک داخلی برای تجزیه و تحلیل وب سایت

تو می توانی Interlinks Manager را به صورت رایگان امتحان کنید با امکانات محدود یا ارتقاء به مجوز سایت معمولی به قیمت 39 دلار با پشتیبانی 6 ماهه توسط توسعه دهنده.

3. SEOMator Link Checker

جستجوگر پیوند SEOMator

همه این داده‌ها در قالبی واضح و قابل درک ارائه شده‌اند، بنابراین می‌توانید برای بهبود استراتژی پیوند داخلی وب‌سایت خود برای سئو، اقدام سریعی انجام دهید.

این ابزار جستجوگر لینک داخلی SEOMator برای همه رایگان است. این پلتفرم همچنین دارای یک گزینه پولی با ویژگی های اضافی مانند جستجوگر بک لینک و ردیابی رتبه است. قیمت ها از 49 دلار در ماه شروع می شود.

4. SEO Powersuite حسابرس وب سایت

سئو Powersuite وب سایت ممیزی

حتی اگر در یادگیری در مورد بهینه سازی موتورهای جستجو تازه کار هستید، به احتمال زیاد قبلاً نام Semrush را شنیده اید.

هر دو ویژگی با محدودیت در نسخه رایگان موجود هستند Ahrefs Webmaster Tools بنابراین می توانید قبل از خرید آنها را امتحان کنید. برنامه های پولی از 99 دلار در ماه شروع می شود.

6. کنسول جستجوی گوگل

کنسول جستجوی گوگل

ویژگی های پیوند داخلی در نسخه رایگان گنجانده شده است سئو PowerSuite Website Auditor. برنامه های پرمیوم با ویژگی ها و مجوزهای سایت بیشتر از 299 دلار در سال شروع می شود.

5. احرف

اهرفس

لطفا جاوا اسکریپت را فعال کنید

بهترین جستجوگرها و ابزارهای پیوند داخلی

1. ممیزی سایت سمروش

ممیزی سایت سمروش

این گزارش‌ها که در ویژگی ممیزی سایت یافت می‌شوند، Semrush را به عنوان پادشاه ابزارهای تجزیه و تحلیل لینک داخلی با ارائه بینش‌های ارزشمند در مورد هر جنبه از لینک‌های شما معرفی می‌کنند.

شفافیت SEO قیمت سفارشی را ارائه می دهد. برای دریافت قیمت دقیق، باید یک نسخه نمایشی رزرو کنید.

درباره پیوندهای داخلی بیشتر بدانید

ارائه بهترین نکات سئو …

در زیر، بهترین ابزارهای جستجوگر پیوند داخلی را پیدا خواهید کرد که به شما کمک می کند ارزش هر پیوندی را که در محتوای خود قرار می دهید تجزیه و تحلیل کنید. توصیه‌های موجود در این صفحه شامل انواع ابزارهای تجزیه و تحلیل لینک داخلی است که به شما کمک می‌کند ابزاری را پیدا کنید که به بهترین وجه بودجه شما و اهداف بهینه‌سازی موتور جستجو را برآورده می‌کند.

مدیر پیوندهای داخلی انتخاب ما برای بهترین ابزارهای تجزیه و تحلیل لینک داخلی برای وردپرس با کمترین قیمت است.

ستاد تحریریه SEO Chatter تیمی متشکل از کارشناسان بهینه سازی موتور جستجو و بازاریابی دیجیتال به رهبری استیون هاکمن با بیش از 15 سال تجربه در بازاریابی موتورهای جستجو است. ما راهنمای اصول سئو را برای بازاریابان مبتدی منتشر می کنیم.


منبع: https://seochatter.com/best-internal-link-checkers/

امیدواریم از این راهنما در مورد بهترین جستجوگرهای لینک داخلی لذت برده باشید.

این یک ابزار رایگان است که یک تجزیه و تحلیل اساسی اما مفید از تلاش های پیوند داخلی موجود شما ارائه می دهد.

اهرفس به لطف مجموعه‌ای از ابزارهای بهینه‌سازی موتورهای جستجو، به همراهی وفادار برای وبلاگ‌نویسان موفق، صاحبان مشاغل و صاحبان مشاغل انفرادی تبدیل شده است.

اگر از پیوند شریک ویژه Semrush ما در اینجا استفاده می کنید، می توانید یک دوره آزمایشی رایگان طولانی برای آزمایش قابلیت های کامل این نرم افزار دریافت کنید. پس از پایان دوره آزمایشی، همچنان می توانید از ممیزی سایت Semrush به صورت رایگان با حداکثر 10 درخواست گزارش در روز برای یک پروژه استفاده کنید. برای پروژه ها و درخواست های بیشتر، به یک اشتراک ممتاز نیاز دارید که از 119.95 دلار در ماه شروع می شود.

2. Interlinks Manager

مدیر پیوندهای داخلی

از تحقیق کلمات کلیدی گرفته تا بررسی لینک شکسته، این پلتفرم می‌تواند همه این کارها را انجام دهد، از جمله ارائه یک گزارش جامع از مجموعه لینک‌های داخلی شما که می‌توانید آن را بر اساس متن لنگر، کلیک‌ها، ارزش لینک و سایر عوامل حیاتی فیلتر کنید.

استفاده از ابزار پیوندها در کنسول جستجوی گوگل می تواند راهی سریع و موثر برای کشف اینکه کدام صفحات در سایت شما دارای بیشترین لینک هستند و صفحاتی که لینک های ورودی بسیار کمی دارند، باشد، بنابراین می توانید اقداماتی را برای گنجاندن URL های با لینک کمتر در ساختار پیوند خود انجام دهید. .

این داده‌های پیوند می‌توانند به شما کمک کنند تا استراتژی پیوند داخلی خود را سریع بهبود ببخشید، مانند بازنویسی متن لنگر یا تغییر پیوندهای nofollow به پیوندهای dofollow.

ابزار تجزیه و تحلیل لینک که توسط خزنده سایت پیشرفته پلتفرم پشتیبانی می‌شود، می‌تواند ارزش لینک‌های بالقوه را قبل از افزودن آنها پیش‌بینی کند، و به شما کمک می‌کند تا به سرعت تصمیم‌گیری هوشمندانه در مورد اینکه از کدام پیوندها و کجا استفاده کنید، بگیرید.

توصیه ما برای یکی از بهترین ابزارهای رایگان تجزیه و تحلیل لینک داخلی که می توانید بدون ثبت نام یا ورود به داشبورد از آن استفاده کنید، این است: جستجوگر پیوند SEOMator.

SEO PowerSuite ممکن است از همان سطح توصیه برند جهانی مانند سایر جستجوگرهای لینک داخلی موجود در لیست ما برخوردار نباشد، اما با قضاوت بر اساس شایستگی قدرتمند آن حسابرس وب سایت، SEO PowerSuite مطمئناً سزاوار توجه بیشتری است.

این مطمئناً در مورد گزارش های پیوند داخلی Semrush صادق است.

یک URL را وارد کنید و در عرض چند نانوثانیه، SEOMator یک تفکیک کامل از موارد زیر را به شما ارائه می دهد:

برای یک روش رایگان و آسان برای تجزیه و تحلیل پیوندهای داخلی خود، به ابزاری که احتمالاً قبلاً از آن استفاده می کنید نگاه نکنید: کنسول جستجوی گوگل.

این راهنما شامل لیستی از بهترین جستجوگرهای لینک داخلی برای سئو است.

استفاده از آن بسیار آسان است و این افزونه همچنین ویژگی های مفید دیگری مانند پیشنهادهای لینک خودکار و امکان تنظیم مقادیر سفارشی تعریف شده برای تعیین اینکه آیا هر صفحه دارای تعداد بهینه پیوندهای داخلی است یا خیر، ارائه می دهد.

همانطور که متوجه شدید، نرم افزارهایی مانند Semrush، Interlinks Manager و SEOMator به دلیل سهولت استفاده و طیف وسیعی از ویژگی ها، در بین بهترین ابزارهای جستجوگر لینک داخلی برای تجزیه و تحلیل وب سایت قرار می گیرند. با خیال راحت هر یک از این ابزارهای محبوب تجزیه و تحلیل لینک داخلی را که بیشتر دوست دارید امتحان کنید یا همه آنها را آزمایش کنید تا تحلیلگر پیوند داخلی را پیدا کنید که برای نیازها و بودجه شما مناسب است.