50 وب سایت رایگان ارسال وبلاگ


این راهنما شامل لیستی از سایت های ارسال وبلاگ است.

در مجموع، شما 50 وب سایت ارسال وبلاگ را پیدا خواهید کرد که می توانید از آنها برای ایجاد بک لینک های با کیفیت برای بهینه سازی موتور جستجوی خارج از صفحه (SEO) و هدایت ترافیک وب سایت هدفمند به پست های وبلاگ خود استفاده کنید.

این صفحه به دو بخش تقسیم شده است: بخش اول شامل 25 سایت برتر ارسال وبلاگ بر اساس Domain Authority و میزان دسترسی مخاطبان است، و بخش دوم لیستی از 25 سایت ارسال رایگان وبلاگ نویس را که می توانید برای کمپین های بازاریابی محتوا و سئوی خود استفاده کنید، ارائه می دهد. ساخت 50 سایت ارسال در مجموع.

ارسال وبلاگ

ارسال وبلاگ چیست؟

ارسال وبلاگ فرآیند ارسال وبلاگ شما به سایت های شخص ثالث برای ایجاد بک لینک با کیفیت بالا است. ارسال وبلاگ نوعی تکنیک سئوی خارج از صفحه است که می تواند به بهبود رتبه وب سایت شما در صفحات نتایج موتور جستجو (SERP) کمک کند.

سایت های ارسال وبلاگ

سایت های برتر ارسال وبلاگ

لیست وب سایت های ارسال وبلاگ رایگان

سایت های ارسال رایگان وبلاگ بیشتر

در اینجا فهرستی از سایت‌های ارسال رایگان وبلاگ وجود دارد که می‌توانید از آنها برای افزودن وبلاگ خود به وب‌سایت‌های شخص ثالث برای سئوی خارج از صفحه و کسب ترافیک بیشتر برای وب‌سایت خود استفاده کنید. می‌توانید از این سایت‌های ارسال وبلاگ برای ایجاد بک لینک به URL اصلی وبلاگ خود یا به اشتراک گذاشتن پست‌های وبلاگ برای ایجاد پیوند و افزایش دید در SERP استفاده کنید.

 • gainweb.org
 • articlepole.com
 • webpronews.com
 • jumparticles.com
 • articlecatalog.com
 • articleside.com
 • articledoctor.com
 • upublish.info
 • easyarticles.com
 • selfgrowth.com
 • awebcity.com
 • threadwatch.org
 • articlebliss.com
 • articlicious.com
 • prolinkdirectory.com
 • streetarticles.com
 • howtoadvice.com
 • warticles.com
 • apsense.com
 • articleside.com
 • sites.google.com (یک سایت رایگان ایجاد کنید و آخرین پیوندهای وبلاگ خود را به آن اضافه کنید)
 • weebly.com (وبلاگ خود را برای تبلیغ وبلاگ اصلی خود ایجاد کنید)
 • wordpress.com (سایت خود را برای ارجاع به وبلاگ خود ایجاد کنید)
 • yola.com (وبلاگ خود را برای برجسته کردن پست های خاص از وبلاگ اصلی خود ایجاد کنید)
 • jimdo.com (سایت خود را ایجاد کنید تا پست های وبلاگ را به آن پیوند دهید)

اکنون، اگر می‌خواهید بیشترین ارزش سئو را از پست‌های وبلاگ خود دریافت کنید، این راهنماهای دیگر را در مورد وبلاگ نویسی و بهبود محتوا برای بهینه‌سازی موتور جستجو بررسی کنید:

بهترین وب سایت ارسال وبلاگ چیست؟

بهترین وب سایت ارسال وبلاگ Alltop است و پس از آن Blogorama و OnTopList هستند. این وب سایت های ارسال وبلاگ دارای اعتبار دامنه بالا و مخاطبان زیادی برای خواندن پست های وبلاگ هستند.

در زیر یک نمای کلی از 10 سایت برتر ارسال بلاگر رایگان وجود دارد که می توانید از آنها برای ارسال دامنه وبلاگ خود و پست های وبلاگ سندیکا استفاده کنید. اگر می‌خواهید درباره 15 بهترین سایت ارسالی فهرست شده در جدول بالا اطلاعات بیشتری کسب کنید، سپس به بالا بروید و روی آن پیوندها کلیک کنید. در مجموع 50 وب سایت در این صفحه لیست شده است تا شما از آنها برای ایجاد لینک برای سئو و ایجاد ترافیک بیشتر به وب سایت خود استفاده کنید.

1. Alltop

تمام بالا برترین سایت های ارسال وبلاگ در اینترنت است. هنگامی که وبلاگ شما پذیرفته شد، Alltop عناوین پست های وبلاگ شما را جمع آوری می کند، که باعث افزایش دید برای محتوای شما و ایجاد بک لینک های تازه برای وبلاگ شما از یک وب سایت با اعتبار دامنه بالا می شود.

2. بلاگوراما

بلاگوراما بهترین سایت ارسال آنلاین وبلاگ نویس بعدی است. این یکی از قدیمی ترین دایرکتوری های وبلاگ در اینترنت است که میلیون ها بازدید کننده را دریافت می کند. بسته‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید از بین آنها برای فهرست شدن در این وب‌سایت ارسال وبلاگ‌نویس انتخاب کنید، از جمله فهرست‌های رایگان، ممتاز و کسب‌وکار.

3. OnTopList

OnTopList یکی دیگر از سایت های محبوب ارسال وبلاگ رایگان است که می تواند برای ایجاد لینک و افزایش بازدیدکنندگان برای پست های وبلاگ شما استفاده شود. همچنین می توانید از آن برای یافتن بهترین وبلاگ ها در صنعت خود برای ارسال مهمان در فرصت های سئو استفاده کنید.

برگه جستجوی کلمات کلیدی جستجوگرها را دانلود کنیدبرگه جستجوی کلمات کلیدی جستجوگرها را دانلود کنید

4. Blogflux

بلاگ فلاکس یکی از اساسی ترین وب سایت های ارسال وبلاگ است که می توانید برای سئو از آن استفاده کنید. شما به سادگی به صورت رایگان عضو شوید و سپس دامنه وبلاگ خود را به فهرست راهنما اضافه کنید.

5. وبلاگ Engage

رتبه بعدی در لیست سایت های ارسال وبلاگ ما قرار دارد درگیر شدن در وبلاگ. این یک جامعه وبلاگ نویسی است که در آن وبلاگ نویسان آخرین پست های وبلاگ خود را برای افزایش بازدید و بازدید از سایت به سایت ارسال می کنند. بسته به تعداد فیدهای وبلاگی که می خواهید به اشتراک بگذارید، چندین طرح و قیمت وجود دارد.

6. فیوژن وبلاگ نویسی

فیوژن وبلاگ نویسی یکی دیگر از سایت های ارسالی برای وبلاگ نویسان است که لیست های رایگان و غیر رایگان را ارائه می دهد. بازدیدکنندگان همچنین می‌توانند پست‌های وبلاگ را ارزیابی و بررسی کنند و آنها را در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارند.

7. مجموعه وبلاگ ها

مجموعه وبلاگ ها بیش از یک دهه است که وجود دارد. برای کمک به بازدیدکنندگان در یافتن محتوای وبلاگ مرتبط، بر اساس دسته بندی ها مرتب شده است. یک لیست ویژه برای وبلاگ شما یک بار هزینه کمی برای دریافت بک لینک هزینه دارد. همچنین می‌توانید پیوندهای اضافی مانند نمایه‌های رسانه‌های اجتماعی را برای افزایش ترافیک به آن کانال‌های بازاریابی مارک اضافه کنید.

8. IndiBlogger

IndiBlogger is یک انجمن تعدیل شده از وبلاگ نویسان است که همه نوع وبلاگ را می پذیرد. این در درجه اول ترافیک هند را هدف قرار می دهد و فرصت های رایگان و پولی برای ارسال وبلاگ و پست های آن به این وب سایت وجود دارد.

9. وبلاگ سایت های برتر

سایت های برتر وبلاگ از سال 2004 وجود داشته است. شما می توانید سریع و آسان در این سایت راه اندازی کنید تا وبلاگ خود را در لیست قرار دهید. فقط کافی است دسته ای را انتخاب کنید که به بهترین وجه با وبلاگ شما مطابقت دارد، نام وبلاگ خود را پر کنید، URL وبلاگ، یک توضیح کوتاه و URL فید وبلاگ خود را برای ارسال خودکار پست ها در سایت اضافه کنید.

10. لیست غول پیکر

لیست غول پیکر در درجه اول یک سایت آگهی‌دهی است، اما یک بخش وبلاگ نیز دارد که می‌توانید در آن ثبت‌نام کنید و پست‌های وبلاگ را با لینک‌هایی به محتوای مرتبط برای اهداف سئو اضافه کنید.

علاوه بر ارسال وبلاگ خود به سایت های شخص ثالث، می توانید با سایر وب سایت های ارسالی نیز بک لینک ایجاد کنید. این صفحه سایت های ارسال دایرکتوری را برای دایرکتوری های رایگان، این سایت های ارسال تصویر برای ساخت لینک با عکس، این سایت های ارسال اینفوگرافیک برای تجسم داده ها، این سایت های ارسال تالار گفتگو، این سایت های ارسال PDF برای استفاده از اسناد برای SEO، این سایت های ارسال پینگ برای URL را بررسی کنید. indexxing، این سایت‌های ارسال PPT برای ارائه‌های پاورپوینت، و این سایت‌های ارسال ویدیو برای اشتراک‌گذاری محتوای ویدئویی بهینه‌شده.

خلاصه ارسال بلاگر

خلاصه سایت های ارسال وبلاگ

امیدوارم از این لیست از سایت های ارسال وبلاگ لذت برده باشید.

همانطور که متوجه شدید، وب سایت های بلاگ رایگان زیادی وجود دارند که می توانید برای کسب و کار خود از آنها استفاده کنید و به طور خاص چندین سایت به عنوان بهترین سایت های ارسال وبلاگ برای ایجاد لینک سئو در نظر گرفته می شوند. فقط وب سایت هایی را که بیشتر دوست دارید از این لیست انتخاب و انتخاب کنید (یا از همه آنها استفاده کنید) تا به بهبود آگاهی از برند برای وبلاگ خود کمک کنید، املاک و مستغلات SERP بیشتری را کنترل کنید و ترافیک SEO هدفمند بیشتری را از موتورهای جستجو مانند Google، Yahoo و Bing دریافت کنید. .
منبع: https://seochatter.com/blog-submission-sites/