50 وب سایت ارسال رایگان در انجمن


این راهنما شامل فهرستی از سایت های ارسال تالار می باشد.

در مجموع، شما 50 سایت ارسال تالار گفتگو را پیدا خواهید کرد که می توانید از آنها در بازاریابی دیجیتال برای ایجاد بک لینک های با کیفیت برای بهینه سازی موتورهای جستجوی خارج از صفحه (SEO) و هدایت ترافیک هدفمند بیشتر به وب سایت خود استفاده کنید.

این صفحه به دو بخش تقسیم می شود: بخش اول شامل 25 وب سایت برتر ارسال تالار گفتگو بر اساس DA بالا (Domain Authority)، روابط عمومی بالا (PageRank) و دسترسی مخاطبان است. بخش دوم 25 سایت ارسال رایگان تالار گفتگو را فهرست می کند که می توانید برای کمپین های بازاریابی محتوا و سئوی خود از آنها استفاده کنید. ساخت 50 سایت ارسال در مجموع.

ارسال تالار

ارسال در انجمن چیست؟

ارسال تالار فرآیند ارسال نظرات در تالارهای گفتگوی آنلاین برای گسترش دانش و به اشتراک گذاری اطلاعات مرتبط در مورد یک موضوع است. ارسال های تالار یک نوع فعالیت سئوی خارج از صفحه است که می تواند به تولید بک لینک های با کیفیت برای یک وب سایت و افزایش آگاهی از برند برای کسب و کار کمک کند.

راه‌های مختلفی برای استفاده از سایت‌های ارسال انجمن برای سئو وجود دارد، از جمله درج لینک‌ها در پست‌های جدید، قرار دادن لینک‌های مرتبط در پاسخ به پست‌های قدیمی و افزودن بک لینک به پروفایل کاربر. همه این عناصر HTML توسط موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو و بینگ برای فهرست بندی محتوا در اینترنت قابل خزیدن هستند. به علاوه، برخی از این لینک‌های انجمن، بک لینک‌های dofollow هستند که می‌توانند بیشترین ارزش پیج رنک برای سئو را به وب‌سایت یا URL هدف شما منتقل کنند.

سایت های ارسال انجمن

سایت های ارسال انجمن

فهرست وب سایت های ارسال تالارهای رایگان

سایت های ارسال رایگان تالار گفتگو

در اینجا لیستی از سایت‌های ارسال رایگان تالار گفتمان وجود دارد که می‌توانید از آنها برای شرکت در بحث‌های آنلاین برای بهبود آگاهی از برند و سئوی خارج از صفحه برای به دست آوردن ترافیک بیشتر برای وب‌سایت خود استفاده کنید. می‌توانید از این سایت‌های ارسال تالار برای ایجاد بک لینک به صفحه اصلی وب‌سایت خود یا URLهای فردی برای کمک به افزایش دید در SERPها استفاده کنید.

 • Community.fandom.com
 • geekvillage.com
 • idpf.org/forums
 • Community.oracle.com
 • Community.godaddy.com
 • Community.kidsgardening.org
 • Community.startuptalky.com
 • Community.zoho.com
 • bbpress.org/forums/
 • flickr.com/help/forum/
 • forum.gardenersworld.com
 • forum.bodybuilding.com
 • delphiforums.com
 • forum.kirupa.com
 • talk.collegeconfidential.com
 • daniweb.com
 • psychforums.com
 • forum.expressobeans.com
 • blackhatworld.com
 • cyclingforums.com
 • social.microsoft.com
 • vbforums.com
 • city-data.com/forum/
 • doityourself.com/forum/
 • houzz.com/discussions/

بهترین وب سایت ارسال تالار چیست؟

بهترین وب سایت ارسال انجمن وردپرس است و پس از آن Digital Point و Tech Republic قرار دارند. این وب سایت های ارسال انجمن دارای اعتبار دامنه بالا و مخاطبان زیادی برای بحث های آنلاین هستند.

در زیر یک نمای کلی از 10 سایت برتر ارسال تالار گفتمان رایگان وجود دارد که می توانید از آنها برای ارسال نظرات خود در انجمن های گفتگوی آنلاین استفاده کنید. اگر می‌خواهید درباره 15 بهترین سایت ارسال تالار گفتمان فهرست شده در جدول بالا اطلاعات بیشتری کسب کنید، سپس به بالا بروید و روی آن پیوندها کلیک کنید. در مجموع 50 وب سایت در این صفحه فهرست شده است تا شما از آنها برای آگاهی از برند، ایجاد لینک برای سئو و ایجاد ترافیک بیشتر به وب سایت خود استفاده کنید.

1. انجمن وردپرس

انجمن وردپرس بهترین سایت ارسال انجمن برای هر شخصی که از پلتفرم وردپرس برای وب سایت خود استفاده می کند. می‌توانید در مورد استفاده از وردپرس، نصب افزونه‌ها یا هر چیز دیگری که به این سیستم مدیریت محتوا (CMS) مربوط می‌شود، سؤال بپرسید و در عین حال یک بک لینک به سایت خود برای مرجع اضافه کنید.

2. انجمن نقطه دیجیتال

انجمن نقطه دیجیتال یکی دیگر از سایت‌های خوب پست انجمن برای اهداف لینک‌سازی و بحث در مورد نکات، ترفندها و روندهای بازاریابی دیجیتال است. چندین دسته برای بحث وجود دارد، از جمله موتورهای جستجو، تجارت، طراحی، توسعه، و حتی خرید و تجارت خدمات برای سئو، دامنه، تبلیغات، کپی رایتینگ و موارد دیگر.

3. انجمن Tech Republic

بعدی در لیست سایت های ارسال کننده انجمن ما است انجمن فن آوری جمهوری. این وب سایت جامعه ای از کارشناسان فناوری اطلاعات است که مشاوره و دانش خود را در زمینه موضوعات مرتبط با فناوری اطلاعات به اشتراک می گذارند.

برگه جستجوی کلمات کلیدی جستجوگرها را دانلود کنیدبرگه جستجوی کلمات کلیدی جستجوگرها را دانلود کنید

4. انجمن گاردن وب

انجمن گاردن وب یکی از محبوب ترین سایت های ارسال انجمن رایگان برای بهبود خانه در فضای باز است. شما می توانید در مورد موضوعات مربوط به باغبانی، نقاشی، پاسیو، تعمیرات و غیره بحث کنید، در حالی که به محتوای وب سایت خود مراجعه کنید تا بک لینک هایی با کیفیت بالا دریافت کنید.

5. انجمن اساتید بازاریابی

انجمن اساتید بازاریابی یکی از برترین وب سایت های ارسال انجمن برای بازاریابان دیجیتال است. شما می توانید به صورت رایگان عضو شوید و در مورد وب سایت، برندسازی، رسانه های اجتماعی، تبلیغات و فرصت های آموزشی سوال بپرسید. همچنین می‌توانید در حین استفاده از تالار گفتمان متخصصان بازاریابی برای ایجاد لینک و افزایش آگاهی از برند، در مورد محتوا یا سؤالات مربوط به وب‌سایت بازخورد بخواهید.

6. انجمن صاحبان سایت

انجمن صاحبان سایت یکی دیگر از پلت فرم های گفتگوی آنلاین محبوب برای به اشتراک گذاری اطلاعات بازاریابی و دریافت مشاوره برای بهبود استراتژی های بازاریابی دیجیتال شما است. این یکی از رایج‌ترین وب‌سایت‌ها در فهرست سایت‌های ارسالی این انجمن است که مردم از بخش امضا برای اضافه کردن بک لینک‌های مرتبط به وب‌سایت خود و مقالات برتر برای سئوی خارج از صفحه استفاده می‌کنند.

7. انجمن به اشتراک گذاری فایل

انجمن گفتگوی اشتراک گذاری فایل از سال 2000 وجود داشته است و از آن فقط به عنوان یک پلتفرم برای بحث در مورد موضوعات اشتراک گذاری فایل استفاده می شد. با این حال، اکنون به سایتی با دسته بندی های متعدد تبدیل شده است تا کاربران بتوانند در مورد مواردی مانند فیلم، موسیقی، بازی، ورزش، بازاریابی اینترنتی و غیره صحبت کنند.

8. انجمن SEOChat

انجمن SEOChat یکی از تنها سایت‌های ارسال رایگان انجمن است که به بهینه‌سازی موتورهای جستجو اختصاص دارد. پس از ثبت نام می توانید سوالات خود را در مورد سئو به جامعه بپرسید و از کارشناسان دیگر پاسخ بگیرید. همچنین می‌توانید لینک‌هایی را به وب‌سایت خود در توضیحات بحث اضافه کنید تا در مورد محتوا، سئوی درون صفحه، ساختار صفحه، و غیره توصیه‌های خاصی دریافت کنید و در عین حال بک لینک‌های باکیفیتی برای سئوی خارج از صفحه به دست آورید.

9. انجمن چفتاک

انجمن چفتاک یک سایت گفتگوی محبوب برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد غذا، آشپزی، پخت و پز و دستور العمل ها است. همچنین بازاری برای خرید و فروش اقلام مرتبط با آشپزی وجود دارد. اگر وب سایت شما در زمینه صنایع غذایی است، پس این یک انجمن گفتگوی آنلاین خوب برای پیوستن به کسب و کارتان است.

10. انجمن مشاوره کسب و کار

انجمن مشاوره کسب و کار دقیقا همان چیزی است که به نظر می رسد شما می توانید در مورد راه اندازی، رشد و مدیریت یک کسب و کار مشاوره دریافت کنید و در عین حال اطلاعاتی در مورد بازاریابی اینترنتی، حسابداری، حقوقی، توسعه وب سایت و موارد دیگر به اشتراک بگذارید. به صورت رایگان ثبت نام کنید و با سایر کارآفرینان، صاحبان مشاغل کوچک و متخصصان شرکت ارتباط برقرار کنید تا شبکه های آنلاین خود را ایجاد کنید، آگاهی از برند را افزایش دهید، بک لینک دریافت کنید و از آخرین روند پیشرفت های کسب و کار مطلع شوید.

اکنون، علاوه بر ارسال URL های خود به انجمن های گفتگوی آنلاین، می توانید با انواع دیگر وب سایت های ارسالی نیز بک لینک بسازید. این وب‌سایت‌های ارسال وبلاگ، وب‌سایت‌های ارسال فهرست، وب‌سایت‌های ارسال تصویر، وب‌سایت‌های ارسال اینفوگرافیک، وب‌سایت‌های ارسال PDF، وب‌سایت‌های ارسال پینگ، وب‌سایت‌های ارسال PPT، وب‌سایت‌های نشانک‌گذاری اجتماعی و وب‌سایت‌های ارسال ویدیو را برای گزینه‌های بیشتر بازاریابی دیجیتال بررسی کنید.

خلاصه سایت های ارسال انجمن

امیدوارم از این لیست سایت های ارسال تالار لذت برده باشید.

همانطور که متوجه شدید، بسیاری از سایت‌های ارسال انجمن رایگان وجود دارند که می‌توانید برای کسب‌وکار خود از آنها استفاده کنید و به‌طور خاص چندین سایت به عنوان بهترین وب‌سایت‌های ارسال انجمن برای ساخت لینک SEO در نظر گرفته می‌شوند. فقط سایت هایی را که بیشتر دوست دارید از این لیست انتخاب کنید (یا از همه آنها استفاده کنید) تا به بهبود آگاهی از برند برای وب سایت خود کمک کنید، املاک و مستغلات SERP بیشتری را کنترل کنید و ترافیک SEO هدفمند بیشتری را از موتورهای جستجو مانند Google، Yahoo و Bing دریافت کنید. .
منبع: https://seochatter.com/forum-submission-sites/