5 بهترین ابزار و نرم افزار ممیزی SEO برای حسابرسی وب سایت ها

به نظر ما، شما باید رتبه‌بندی SE را در کنار Semrush و Ahrefs آزمایش کنید تا متوجه شوید که چقدر می‌تواند برای ممیزی SEO قدرتمند باشد. (شما می توانید یک دوره آزمایشی رایگان 30 روزه برای رتبه بندی SE با استفاده از پیوند شریک ما دریافت کنید.) قیمت برای خدماتی که ارائه می دهد بی نظیر است و این ابزار به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از برترین ممیزان وب سایت SEO در بازار است.

ستاد تحریریه SEO Chatter تیمی متشکل از کارشناسان بهینه سازی موتور جستجو و بازاریابی دیجیتال به رهبری استیون هاکمن با بیش از 15 سال تجربه در بازاریابی موتورهای جستجو است. ما راهنمای اصول سئو را برای بازاریابان مبتدی منتشر می کنیم.


منبع: https://seochatter.com/best-seo-audit-tools/

پس از انجام ممیزی SEO، Semrush به شما ایمیل می‌زند تا به شما اطلاع دهد که زمان بررسی نتایج فرا رسیده است. انجام کل فرآیند برای ممیزی وب سایت بسیار آسان است، و در طول آزمایش ما، Semrush نتایج ممیزی SEO را در مقایسه با سایر بهترین ابزارهای ممیزی SEO که در این لیست بررسی شده اند، سریع ترین نتایج را برگرداند. فقط چند دقیقه طول کشید تا با داده ها برگردیم.

Morningscore همچنین به شما در مورد هر گونه مشکل فوری هشدار می دهد و گزارش های منظم SEO را برای شما ارسال می کند که می توانید در فرکانس انتخابی خود اجرا کنید. همانطور که در تصویر مثال بالا می بینید، Morningscore شما را از طریق یک فرآیند داخلی هدایت می کند که به شما امکان می دهد تغییرات کلیدواژه، پیوندها و سلامت سایت را تجزیه و تحلیل و پیگیری کنید، که منعکس کننده مسائل فنی و مرتبط با محتوا است که نیاز به توجه دارند. امتیاز اولیه سلامت سایت بین 5-10 دقیقه طول می کشد تا نتایج را برگرداند.

رتبه بندی SE همچنین شامل بیش از 35 ابزار تجزیه و تحلیل سئو دیگر برای سئو داخلی، تجزیه و تحلیل SERP، بررسی و نظارت بر بک لینک، تحقیق کلمات کلیدی، بازاریابی محتوا، رسانه های اجتماعی، سئوی محلی، نوشتن به کمک هوش مصنوعی و غیره است.

5. امتیاز صبح

ممیزی سایت Semrush بر اساس تعدادی از عوامل مانند کدهای وضعیت، متا تگ ها، خطاهای لینک دهی داخلی و خارجی، داده های ساخت یافته و خطاهای جاوا اسکریپت و CSS و غیره به وب سایت شما امتیاز سلامت سایت می دهد.

نرم افزار ممیزی SEO Semrush

اما این همه ماجرا نیست، می‌توانید با استفاده از پیوند شریک ما، Semrush را به صورت رایگان در اینجا امتحان کنید و یک دوره آزمایشی رایگان طولانی‌تر دریافت کنید که به شما امکان می‌دهد تمام ویژگی‌های برتر طرح Pro را بدون هیچ هزینه‌ای آزمایش کنید. پس از پایان دوره آزمایشی، همچنان می‌توانید از مزایای طرح رایگان مانند حسابرس سایت، جستجوگر سئوی درون صفحه، حسابرس بک لینک و موارد دیگر بهره ببرید.

3. احرف

Moz یکی از بهترین ابزارهای ممیزی سئو در بازار است. این شرکت در Moz تاسیس شد و توسط رند فیشکین و جیلیان موسیگ در سال 2004 تاسیس شد و به عنوان یک وبلاگ و یک انجمن آنلاین راه اندازی شد که در آن برخی از اولین متخصصان سئو در جهان تحقیقات و ایده های خود را به اشتراک گذاشتند.

می توانید آن را تست کنید ویژگی حسابرسی سایت Ahrefs به صورت رایگان همانطور که قبلا ذکر شد با ثبت نام در AWT، که داده های تشخیصی رایگان را برای وب سایت های تأیید شده شما ارائه می دهد. همچنین دسترسی محدودی به Site Explorer خواهید داشت که به شما نگاهی عمیق به ترافیک جستجوی ارگانیک و نمایه بک لینک هر وب سایت یا URL می دهد.

4. رتبه بندی SE

رتبه‌بندی SE تمام معیارهای مهم را در یک داشبورد ارائه می‌کند که در نمودارهایی نمایش داده شده است که درک آن بسیار آسان است. هر مشکلی را علامت‌گذاری می‌کند و راه‌حل‌هایی ارائه می‌دهد، و همچنین بسیار سریع است: می‌تواند تا 1000 صفحه را در کمتر از 2 دقیقه بخزد.

نرم افزار حسابرسی وب سایت رتبه بندی SE

اهرفس یکی دیگر از ابزارهای خوب برای بررسی ممیزی وب سایت سئو است، اما هزینه دارد. هیچ نسخه آزمایشی رایگان در دسترس نیست، اما می توانید دسترسی محدودی به آن داشته باشید ویژگی حسابرسی سایت Ahrefs به صورت رایگان در اینجا با ثبت نام در ابزار رایگان Ahrefs Webmaster Tools (AWT). برای دریافت اطلاعات تشخیص سئو، باید مالکیت وب سایت خود را تأیید کنید. کاربران پولی می توانند هر وب سایتی را که بخواهند بدون مرحله تأیید بررسی کنند.

ابزار حسابرسی وب سایت Ahrefs

پس از انجام این کار، Moz یک خزیدن سایت را انجام می دهد. این کار کمی طول می‌کشد، اما می‌توانید پس از تکمیل خزیدن، از رایانه خود فاصله بگیرید و ایمیلی دریافت کنید. خزیدن به شما بینش فوری در مورد مشاهده سایت شما (به صورت درصد نشان داده شده)، Domain Authority، و درصد مشاهده دسکتاپ در مقابل جستجوی تلفن همراه به شما می دهد.

یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد Morningscore گزارش ماموریت ها است. این ویژگی باعث ایجاد یک تجربه گیمیفی می شود که به شما انگیزه می دهد تا روی کارهایی که بیشترین تأثیر را بر نتایج سئوی وب سایت شما دارند، کار کنید. می‌توانید مأموریت‌های پیشنهادی ابزار را انتخاب کنید یا مأموریت‌های سفارشی‌شده خود را تنظیم کنید و به آن‌ها اجازه دهید شما را در کار ممیزی وب‌سایتتان راهنمایی کنند.

ارائه بهترین نکات سئو …

تو می توانی Morningscore را به صورت رایگان در اینجا امتحان کنید یا بازدید کنید صفحه ویژگی های اصلی برای مشاهده جدولی که نشان می دهد Morningscore چگونه با سایر ابزارهای سئو محبوب موجود در بازار از جمله Moz، Semrush، Ahrefs و SE Ranking که در این صفحه توصیه شده اند، مقایسه می شود. تصویر مثال زیر را بررسی کنید تا ببینید جدول مقایسه چگونه به نظر می رسد.

نمودار مقایسه ابزار حسابرسی سئو Morningscore

درباره حسابرسی سئو بیشتر بدانید

Semrush یکی دیگر از نرم افزارهای عالی ممیزی SEO است که برای تجزیه و تحلیل وب سایت استفاده می شود. این مجموعه از بیش از 50 ابزار شامل یک ویژگی قدرتمند Site Audit است که به شما امکان می‌دهد یک تجزیه و تحلیل SEO را اجرا کنید تا اولویت‌ترین مسائل فنی را برای بهبود کار کنید.

لطفا جاوا اسکریپت را فعال کنید

بهترین ابزار و نرم افزار حسابرسی SEO

1. Moz

همچنین می‌توانید کلمات کلیدی خاصی را ردیابی کنید (در مثال بالا، ما وب‌سایت خودمان را برای کلمات کلیدی مانند «لینک‌های ورودی در مقابل بک‌لینک‌ها» و سایر عبارات مرتبط ردیابی می‌کنیم) و موتورهای جستجو را انتخاب کنید که می‌خواهید شامل شوند.

امروزه، Moz یک پلت فرم حسابرسی SEO کاربرپسند ارائه می دهد که اجرای خزیدن سایت را ساده می کند، که به شما تجزیه و تحلیل سریعی از اثربخشی استراتژی سئو فعلی وب سایت شما می دهد. ویژگی Site Crawl همچنین به شما کمک می کند تا مسائل فنی رایج سئو را که ممکن است مانع از توانایی سایت شما برای رتبه بندی کلمات کلیدی مورد نظر و نمایه شدن توسط موتورهای جستجو شود را پیدا کرده و برطرف کنید.

ابزار حسابرسی سئو Moz

اگر یک سایت چند زبانه دارید، Semrush یک گزینه عالی برای استفاده است تا مطمئن شوید سایت شما همه چیزهایی را دارد که گوگل برای ارائه نسخه مناسب محتوای شما به کاربر نیاز دارد.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد Morningscore این است که به سایت شما یک امتیاز پولی می دهد (معروف به متریک Morningscore؛ از این رو نام آن). امتیاز صبح با کلیک‌های ماهانه گوگل به وب‌سایت شما ضربدر قیمتی که برای کلیک‌ها در تبلیغات گوگل می‌پردازید محاسبه می‌شود. از آنجا، می توانید تعیین کنید که چقدر پول می توانید از ترافیک ارگانیک در مقایسه با کمپین های ترافیک پولی پس انداز کنید.

در زیر، بهترین نرم افزار ممیزی SEO را برای ارزیابی میزان بهینه سازی یک وب سایت برای موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو و بینگ خواهید دید. این فهرست از ابزارهای ممیزی وب سایت، داده های پیشرفته ای را که برای بهبود سئو داخلی، خارج از سایت و فنی نیاز دارید، به شما می دهد تا به افزایش رتبه بندی و ترافیک ارگانیک کمک کند.

بهترین ابزار و نرم افزار حسابرسی SEO

همانطور که متوجه شدید، توصیه های عالی برای بهترین نرم افزار ممیزی SEO وجود دارد که می توانید امتحان کنید مانند Moz، Semrush، Ahrefs، SE Ranking و Morningscore. این ابزارهای حسابرسی وب سایت به شما ارزیابی عمیقی از نحوه عملکرد استراتژی سئو فعلی شما می دهد و مسائل قابل اجرا را برای بازرسی مرتبط با محتوا و عناصر فنی ارائه می دهد و تمرکز بر عوامل سئو را که می تواند بیشترین تأثیر را بر روی آن داشته باشد بسیار آسان تر می کند. رتبه بندی ارگانیک و ترافیک سایت شما.