5 بهترین ابزار جستجوگر و تحلیل سئوی درون صفحه

همه این بینش‌ها از رقبای برتر در SERPهایی که می‌خواهید از آن‌ها برتری داشته باشید استخراج می‌شوند، و همراه با دستورالعمل‌های عملی و گام به گام هستند که می‌توانید برای اطمینان از بهینه‌سازی صفحه‌تان برای هر عامل از آنها استفاده کنید.

ویژگی TruSEO Score یک نمای کلی جامع از عملکرد بهینه سازی شما به همراه یک چک لیست دقیق که مراحلی را که باید طی کنید تا مطمئن شوید صفحه شما بهترین شانس ممکن برای تبدیل شدن به یک آهنربای ترافیک برای سایت شما را دارد، به شما ارائه می دهد.

Surfer SEO یک آزمایش 7 روزه رایگان ارائه می دهد که به شما امکان می دهد یک تست بهینه سازی روی صفحه را در یک مقاله اجرا کنید. برای تجزیه و تحلیل و بهینه سازی مقالات بیشتر، به یکی از طرح های ممتاز رایگان نیاز دارید که از 49 دلار در ماه (برای 120 مقاله در سال) تا 199 دلار در ماه (برای 840 مقاله در سال) اجرا می شود. در اینجا از Surfer SEO بازدید کنید.

3. سمروش

در واقع هیچ ابزار سئو داخلی دیگری مانند POP در بازار وجود ندارد. بنابراین ما به شما توصیه می کنیم که آن را امتحان کنید. POP یک دوره آزمایشی رایگان 7 روزه ارائه می دهد و برنامه ها از 27 دلار در ماه برای 12 گزارش SEO در صفحه شروع می شود. از PageOptimizer Pro در اینجا دیدن کنید.

5. Yoast SEO

توجه: می‌توانید یک دوره آزمایشی رایگان Semrush را با استفاده از پیوند شریک من دریافت کنید و برای ویژگی‌های اصلی (مثلاً ۱۰ جستجوی کلمه کلیدی در روز) بدون هزینه از آن استفاده کنید. اما برای استفاده حداکثری از آن، باید به یک طرح برتر ارتقا دهید که از 119.95 دلار در ماه شروع می شود.

4. PageOptimizer Pro

پس از نصب بر روی وب‌سایت، Yoast بررسی تلاش‌های بهینه‌سازی خود را در حین نوشتن آسان می‌کند و تجزیه و تحلیل بلادرنگ عوامل سئو داخلی صفحه مانند:

 • چگالی کلمات کلیدی
 • قرار دادن کلمات کلیدی
 • بهینه سازی تگ عنوان
 • بهینه سازی توضیحات متا
 • تصاویر و برچسب های ALT

افشا: این صفحه شامل یک پیوند وابسته برای یکی از ابزارهای سئو داخلی است: Semrush. هنگامی که اشتراک پولی خریداری می کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

بهترین جستجوگرها و ابزارهای تجزیه و تحلیل سئو روی صفحه

اولی یک ویرایشگر محتوای مفید است که دستورالعمل هایی را ارائه می دهد که به شما کمک می کند از لحظه نوشتن اولین کلمه خود شروع به بهینه سازی محتوای خود کنید و پیشنهادات ارزشمندی را برای بهبود محتوای خود در حین نوشتن ارائه می دهد.

نسخه رایگان All in One SEO یکی از محبوب ترین افزونه ها برای وردپرس است که بیش از 3 میلیون نصب فعال دارد. نسخه پریمیوم با ویژگی های بیشتر نیز با قیمت 49.99 دلار در ماه موجود است. در اینجا از All in One SEO بازدید کنید.

2. جستجوگرها

ابزار Semrush On-Page SEO Checker به شما این امکان را می دهد که با وارد کردن URL اصلی، صفحات را به طور خودکار از وب سایت خود وارد کنید، پس از آن، بینش ها و پیشنهادات مفیدی را ارائه می دهد، از جمله:

 • صفحات با بالاترین رتبه شما و نحوه بهینه سازی آنها برای افزایش ترافیک.
 • فهرستی از کلمات مرتبط با معنایی برای غنی‌سازی محتوای صفحه و رتبه‌بندی بالاتر SERP.
 • راه هایی برای نمایش محتوای خود در ویژگی های مختلف SERP.
 • خطاها و مشکلاتی که بر عملکرد سئوی صفحه شما تأثیر می گذارد و نحوه رفع آنها.
 • ایده های محتوا بر اساس صفحات با رتبه برتر برای کلمه کلیدی شما هستند.
 • معیارهای تجربه کاربر و روش های بهبود.

دومی یک ابزار فوق العاده ممیزی SEO است که بینش مفیدی را در مورد عواملی مانند:

 • طول محتوا
 • چگالی کلمه کلیدی
 • احساسات
 • متا تگ ها و موارد دیگر

Semrush در درجه اول به عنوان یک ابزار پیشرو در تحقیق کلمات کلیدی و تجزیه و تحلیل بک لینک شناخته می شود. اما اگر کمی عمیق‌تر در منوی گسترده ویژگی‌های آن جستجو کنید، متوجه خواهید شد که این پلتفرم یکی از بهترین ابزارهای تحلیل سئوی درون صفحه را نیز ارائه می‌کند.

با این حال، چیزی که POP را از رقبا به عنوان یکی از بهترین بررسی‌کننده‌های سئوی درون صفحه‌ای که می‌توانید استفاده کنید، متمایز می‌کند، این است که تجزیه و تحلیل و توصیه‌های آن بر اساس روش علمی بهینه‌سازی صفحه توسعه‌یافته توسط Kyle Roof است که در صدها آزمایش مستقل ثابت شده است.

ارائه بهترین نکات سئو …

نسخه رایگان Yoast SEO برای اکثر نیازهای بهینه سازی در صفحه مناسب است. برای دسترسی به سایر ویژگی های سئو آن مانند تجزیه و تحلیل پیوند و نشانه گذاری داده های ساختاریافته، به برنامه پرمیوم نیاز دارید که هزینه آن 99 دلار در سال است. از اینجا Yoast بازدید کنید.

درباره سئوی درون صفحه بیشتر بدانید

ستاد تحریریه SEO Chatter تیمی متشکل از کارشناسان بهینه سازی موتور جستجو و بازاریابی دیجیتال به رهبری استیون هاکمن با بیش از 15 سال تجربه در بازاریابی موتورهای جستجو است. ما راهنمای اصول سئو را برای بازاریابان مبتدی منتشر می کنیم.


منبع: https://seochatter.com/best-on-page-seo-checker-analysis-tools/

در زیر، بهترین ابزارهای تجزیه و تحلیل سئوی درون صفحه را می‌بینید که می‌توانید برای بررسی عملکرد صفحات خود در رابطه با عوامل حیاتی بهینه‌سازی روی صفحه و دریافت پیشنهادات عملی برای بهبود آنها استفاده کنید.

این روزها، مواردی مانند All-in-One SEO (در بالا مورد بررسی قرار گرفت) شروع به ایجاد یک تهدید جدی برای تاج و تخت Yoast کرده اند، اما با بیش از 11 میلیون نصب فعال، این افزونه SEO رایگان بسیار محبوب است و دلیل خوبی نیست.

لطفا جاوا اسکریپت را فعال کنید

بهترین جستجوگرها و ابزارهای تجزیه و تحلیل سئو روی صفحه

1. SEO All-in-One

در نهایت، نمی‌توانیم به توانایی سفارشی کردن عناوین صفحه و توضیحات متا با استفاده از تگ‌های هوشمند پویا برای درج خودکار روز، ماه، سال، جزئیات نویسنده و موارد دیگر اشاره نکنیم.

نکته برجسته دیگر، خلاصه محتوای POP است که به شما یک نمای کلی از کارهایی که برای دستیابی به حداکثر بهینه سازی در صفحه باید انجام دهید، از جمله اطلاعات مفیدی مانند تعداد کلمات ایده آل، عنوان های فرعی توصیه شده، ساختار صفحه و موارد دیگر را در اختیار شما قرار می دهد.

بهترین بخش این است که ابزار تست سئو روی صفحه Semrush در پلتفرم گسترده تر گنجانده شده است و با سایر ویژگی های آن به خوبی بازی می کند، و آن را به یک انتخاب ایده آل برای کسانی تبدیل می کند که می خواهند تمام جنبه های بهینه سازی موتور جستجو را در یک مکان مدیریت کنند.

همه این ویژگی ها شما را از زمان و دردسر بررسی محتوای خود پس از تکمیل شدن نجات می دهد و در نهایت کل فرآیند را بسیار کارآمدتر می کند. هنگامی که یک مقاله به طور کامل نوشته شد، می توانید آن را با دانستن اینکه کاملاً برای سئوی درون صفحه با استفاده از معیارهای برتر Yoast بهینه شده است، منتشر کنید.

امیدوارم از این راهنما در مورد بهترین جستجوگرهای سئوی داخلی لذت برده باشید.

همانطور که متوجه شدید، چندین ابزار وجود دارد که در میان بهترین ابزارهای تجزیه و تحلیل سئوی درون صفحه به حساب می آیند، با سئوی All in One SEO (AIOSEO)، Surfer SEO، Semrush، PageOptimizer Pro (POP) و Yoast در میان گزینه های برتر برای کارهای عالی. تسترهای سئو صفحه با خیال راحت هر کدام را امتحان کنید تا بهترین نرم افزار را متناسب با نیاز و بودجه خود بیابید.