40 لیست بهترین وب سایت های روابط عمومی رایگان


این راهنما شامل فهرستی از سایت‌های ارسال خبر است.

در مجموع، 40 وب‌سایت ارسال روابط عمومی را خواهید یافت که می‌توانید از آنها برای پخش محتوای خود برای افزایش دیده شدن نام تجاری خود در سراسر وب استفاده کنید.

این صفحه به دو بخش تقسیم شده است: بخش اول شامل 25 سایت برتر ارسال بیانیه مطبوعاتی بر اساس Domain Authority و دسترسی مخاطبان است، و بخش دوم لیستی از 15 سایت ارسال رایگان مطبوعاتی دیگر را که می توانید برای کمپین های بازاریابی و SEO خود استفاده کنید، ارائه می دهد. ساخت 40 سایت ارسال روابط عمومی در مجموع.

سایت های ارسال بیانیه مطبوعاتی

ارائه بهترین نکات سئو …

لطفا جاوا اسکریپت را فعال کنید

سایت های ارسال بیانیه مطبوعاتی چیست؟

سایت‌های ارسال بیانیه مطبوعاتی، پلتفرم‌های آنلاینی هستند که می‌توانید در آن‌ها بیانیه‌های مطبوعاتی درباره محصولات جدید، خدمات یا سایر رویدادهای خبری ارزشمند درباره کسب‌وکارتان منتشر کنید.

روزنامه‌نگاران و وبلاگ‌نویسان از سایت‌های روابط عمومی برای یافتن داستان‌های جدید برای نشریات آنلاین و چاپی خود استفاده می‌کنند، رویکردی که برای هر دو طرف سودمند است. روزنامه‌نگاران یک منبع ثابت از محتوای تازه دریافت می‌کنند، در حالی که کسب‌وکار شما از افزایش دیده شدن برند شما سود می‌برد.

در همین حال، اگرچه اکثر سرویس‌های انتشار مطبوعاتی لینک‌های dofollow را ارائه نمی‌دهند که می‌تواند نمایه بک لینک شما را بهبود بخشد، گنجاندن لینک‌های nofollow همچنان می‌تواند در افزایش ترافیک ارجاع با کیفیت به سایت شما مفید باشد. ناگفته نماند که انتشار بیانیه مطبوعاتی خود از طریق خدمات فهرست شده در لیست سایت های ارسالی روابط عمومی زیر می تواند به ایجاد روابط نزدیکتر با روزنامه نگاران کمک کند که می تواند برای شرکت شما در معرض دید طولانی مدت مفید باشد.

بهترین سایت های ارسال رایگان مطبوعات

سایت های برتر ارسال بیانیه مطبوعاتی

بیشتر سایت های ارسال بیانیه مطبوعاتی رایگان

در اینجا فهرستی از سایت‌های ارسال رایگان مطبوعاتی وجود دارد که می‌توانید از آنها برای ارسال داستان‌های خبری خود برای افزایش آگاهی از برند، ایجاد بک لینک، تولید سرنخ‌های جدید و جذب ترافیک بیشتر به وب‌سایت خود استفاده کنید.

 1. Npr.org
 2. Sbwire.com
 3. Prdistribution.com
 4. Forpressrelease.com
 5. Tmcnet.com/usubmit
 6. PRsubmissionsite.com
 7. Free Press-release-center.info
 8. Webwire.com
 9. Webnewswire.com
 10. Release-news.com
 11. Pressreleaseping.com
 12. Icrowdnewswire.com
 13. Freepressreleasedb.com
 14. Pressnews.biz
 15. Free-press-release.com

بهترین وب سایت ارسال بیانیه مطبوعاتی چیست؟

بهترین وب سایت ارسال بیانیه مطبوعاتی PR Newswire است و به دنبال آن IssueWire و GlobeNewsWire قرار دارند. این وب‌سایت‌های ارسال بیانیه مطبوعاتی دارای تعداد زیادی روزنامه‌نگار، اعتبار دامنه بالا و شهرت برای بک لینک‌های با کیفیت هستند.

در زیر یک نمای کلی از 10 سایت برتر ارسال روابط عمومی رایگان که می توانید برای ارسال بیانیه های مطبوعاتی خود استفاده کنید، آمده است. اگر می‌خواهید درباره 15 بهترین سایت انتشار مطبوعاتی فهرست شده در جدول بالا اطلاعات بیشتری کسب کنید، به فهرست وب‌سایت‌های ارسالی روابط عمومی ما برگشته و روی آن پیوندها کلیک کنید. در مجموع، 40 وب سایت برای افزایش دید برند، بک لینک ها و ترافیک وب سایت در این صفحه فهرست شده اند.

1. PR Newswire

PR Newswire توسط Cision یکی از معتبرترین منابع وب برای روزنامه‌نگاران، سازمان‌های خبری و وبلاگ‌نویسان سطح بالا است، که توضیح می‌دهد که چرا دارای اعتبار دامنه بالایی در سال 92 است.

این معیار سئو به تنهایی این سرویس را به یکی از بهترین سایت‌های ارسال روابط عمومی رایگان تبدیل می‌کند، زیرا DA بالا به معنای انتقال بالاتر ارزش صفحه و بازدیدکنندگان بالقوه وب‌سایت است، که همه این موارد می‌تواند برای جلب توجه بیشتر به داستان شما و افزایش بازدیدکنندگان ارزشمند باشد. این احتمال وجود دارد که یک روزنامه نگار آن را انتخاب کند.

PR Newswire به عنوان منبع انتشار مطبوعاتی برای بیش از 3000 اتاق خبر، از جمله برندهای بزرگ مانند نیویورک تایمز، ABC News و BuzzFeed عمل می کند. آنها همچنین اعلامیه های مطبوعاتی را به تقریباً بیش از 500 پلتفرم خبری مانند SmartBriefs، LexisNexis و Moody’s ارسال می کنند. به علاوه، پورتال رسانه ای آن، PR Newswire for Journalists، دارای بیش از 39000 کاربر فعال ماهانه است.

به عبارت دیگر، اگر آماده هستید تا داستان خود را در مقابل مدیران خبری در سراسر جهان قرار دهید، PR Newswire راهی برای ایجاد بک لینک و آگاهی از برند برای تجارت شما است.

2. IssueWire

IssueWire یک طرح رایگان ارائه می دهد که شامل ویژگی های مفیدی مانند ممیزی SEO در بیانیه مطبوعاتی است تا اطمینان حاصل شود که داستان شما بهترین شانس را دارد که توسط موتورهای جستجو و روزنامه نگاران به طور یکسان انتخاب شود. شما همچنین از خدمات رایگان روابط عمومی که شامل یک انفجار خودکار در رسانه های اجتماعی برای افزایش دیده شدن بیانیه های مطبوعاتی شما است، خوشتان می آید.

3. GlobeNewswire

GlobeNewswire دارای اعتبار دامنه بالای 91 و شهرت قوی به عنوان منبع ارزشمند برای هزاران رسانه خبری برجسته است. اما این تنها دلیلی نیست که این وب سایت PR جایگاه خود را در این لیست سایت برتر ارسال روابط عمومی به دست آورده است.

این پلتفرم علاوه بر انتشار پیام شما در سراسر جهان، قابلیت هدف قرار دادن انواع خاصی از رسانه های خبری را به همراه ویژگی های ردیابی و گزارش ارائه می دهد تا بتوانید بر موفقیت هر کمپین روابط عمومی نظارت کنید. به علاوه، انتشارات مطبوعاتی GlobeNewswire به دلیل رتبه‌بندی بالا در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) شناخته می‌شوند.

یکی از تاکتیک‌هایی که صاحبان وب‌سایت در روزهای تعطیل استفاده می‌کنند، انتشار یک بیانیه مطبوعاتی در این سایت با پیوندهای وابسته است. دانستن آن می تواند به راحتی یکی از 10 جایگاه برتر گوگل را برای یک عبارت کلیدی بسیار رقابتی به خود اختصاص دهد.

4. اخبار روابط عمومی آنلاین

اخبار روابط عمومی آنلاین بیانیه های مطبوعاتی را در سراسر جهان توزیع می کند، با داستان هایی که اغلب توسط مارک های شناخته شده جهانی مانند Google News، ABC News، و The Economist انتخاب می شوند.

انتشارات مطبوعاتی رایگان به مدت 90 روز توسط این پلتفرم میزبانی می شوند. در حالی که این امر از نظر بک لینک های طولانی مدت سئو به شما کمک نمی کند، شما حداقل سه ماه تبلیغات آنلاین و زمان زیادی برای افزایش آگاهی از برند، جذب بازدیدکنندگان به سایت خود و تبدیل خواهید داشت. آن بازدیدکنندگان را به مشتریان تبدیل می کند.

5. PR.com

PR.com دارای یک طرح رایگان محدود است که بیانیه مطبوعاتی شما را در موتورهای جستجو مانند گوگل، بینگ و یاهو و همچنین از طریق فهرست اخبار خود و تعداد انگشت شماری از سایت های خبری شخص ثالث توزیع می کند و آن را به گزینه ای عالی برای مشاغل کوچک و در حال رشد تبدیل می کند. .

هنگامی که بیانیه مطبوعاتی خود را ارسال می کنید، همچنین می توانید یک نمایه با میزبانی دائمی در وب سایت DA 80 بالای آنها ایجاد کنید، که این سایت را به یک سایت عالی برای افزودن به لیست سایت ایجاد نمایه خود تبدیل می کند، اگر از آن استراتژی SEO برای پیوند استفاده می کنید. ساختمان.

6. Newswire Today

اگر به دنبال افزایش آگاهی در مورد یک دلیل ارزشمند هستید، نگاهی به آن بیندازید نیوزوایر امروز. این پلتفرم یک سرویس توزیع مطبوعاتی رایگان برای موسسات خیریه و غیرانتفاعی ارائه می دهد. این شامل توزیع محدود به شبکه‌های خبری و موتورهای جستجو و همچنین از طریق هزینه‌های RSS می‌شود که همگی می‌توانند برای انتشار پیام شما مورد استفاده قرار گیرند.

7. گزارش روابط عمومی

را گزارش روابط عمومی وب سایت بسیار قدیمی به نظر می رسد، اما همچنین دارای DA بالای 83 است و به عنوان یکی از مؤثرترین وب سایت های ارائه رایگان بیانیه مطبوعاتی در اینترنت، نقدهای تحسین برانگیزی دریافت می کند.

برای یک حساب کاربری رایگان ثبت نام کنید و داستان شما در یک صفحه وب بهینه سازی شده برای موتورهای جستجوی کامل میزبانی می شود، با قابلیت افزودن لینک های nofollow به استوری خود و برچسب گذاری آن با صنعت خود و سایر گزینه های هدف برای افزایش احتمال دریافت بیانیه مطبوعاتی شما در اختیار روزنامه نگاران مناسب قرار گیرد.

برجسته واقعی PR ورود. با این حال، توانایی توزیع مطبوعات ویدیویی در موتورهای جستجو است که آن را به پلتفرمی عالی برای عرضه محصولات جدید و رتبه بندی برای کلمات کلیدی در گوگل که ویدیو را در رتبه های برتر SERP نمایش می دهند، تبدیل می کند.

8. روابط عمومی رایگان

در دهه گذشته، روابط عمومی رایگان به آرامی اما به طور پیوسته شهرت خود را به عنوان یک سایت برتر توزیع روابط عمومی برای مشاغل کوچک و شرکت های در حال رشد به طور یکسان ایجاد کرده است.

خدمات ارائه رایگان انتشارات مطبوعاتی این پلتفرم که بیش از 200000 شرکت به آن اعتماد دارند، به شما امکان می دهد برای کسب و کار خود آگاهی ایجاد کنید. با طرح رایگان، نمی توانید پیوند دهید. با سرویس روابط عمومی 19 دلاری، می توانید یک لینک وب سایت نوفالو اضافه کنید. فقط کاربرانی که برای سرویس توزیع PR 39 دلاری پرداخت می کنند می توانند حداکثر 10 پیوند dofollow را در بیانیه های مطبوعاتی خود قرار دهند.

9. OpenPR

مستقر در اروپا، اما محبوب بین روزنامه نگاران در سراسر جهان، OpenPR به شما این امکان را می دهد که هر ماه یک بیانیه مطبوعاتی رایگان بدون پرداخت هزینه ارسال کنید، و آن را به یک انتخاب برتر برای کسب و کارهای کوچک و در حال رشدی تبدیل می کند که جریانی دائمی از بیانیه های مطبوعاتی جدید منتشر نمی کنند یا بودجه محدودی برای بازاریابی آنلاین و ایجاد لینک ندارند.

این سرویس به شما امکان می دهد تا حداکثر سه لینک را در بیانیه های مطبوعاتی توزیع شده در Google News، Yahoo News و دیگر پلتفرم های معروف قرار دهید.

10. PR Sync

همگام سازی روابط عمومی ممکن است بزرگترین سرویس ارسال روابط عمومی در وب نباشد، اما این مزیت منحصر به فرد این است که یک پلتفرم 100٪ رایگان با داستان هایی که بر اساس بینندگان و ورودی های جامعه به صفحه اول تبلیغ می شوند. این مزیت به شما شانس بهتری برای تقویت محبوبیت انتشار اخبارتان نسبت به پلتفرم‌های فریمیوم می‌دهد، جایی که انتشارات مطبوعاتی پولی همیشه بر ارسال‌های رایگان اولویت دارند.

اکنون، اگر به دنبال راه‌های بیشتری برای تبلیغ محصولات، خدمات، برند و وب‌سایت خود هستید، علاوه بر ارسال بیانیه‌های مطبوعاتی، این فهرست‌های بازاریابی دیجیتال دیگر را بررسی کنید:

خلاصه سایت های ارسال بیانیه مطبوعاتی

امیدوارم از این لیست از سایت های ارسال بیانیه مطبوعاتی لذت برده باشید.

همانطور که متوجه شدید، بسیاری از وب‌سایت‌های ارسال رایگان وجود دارند که می‌توانید از آنها برای به اشتراک گذاشتن داستان‌های خبری درباره کسب‌وکارتان استفاده کنید، و به‌ویژه چندین سایت، بهترین سایت‌های ارسال بیانیه مطبوعاتی برای بهبود سئوی خارج از صفحه شما هستند.

فقط سایت های توزیع روابط عمومی را که بیشتر دوست دارید از این لیست انتخاب کنید (یا از همه آنها استفاده کنید) تا به بهبود آگاهی از برند برای تجارت خود کمک کنید، بک لینک های بیشتری ایجاد کنید و ترافیک SEO بیشتری را به وب سایت خود از منابعی مانند Google News، Bing دریافت کنید. ، یاهو، رسانه های خبری و انواع موتورهای جستجو.


منبع: https://seochatter.com/press-release-submission-sites/