35 بهترین وب سایت نمایه رایگان


این راهنما شامل لیستی از سایت های ایجاد پروفایل است.

در مجموع، شما 35 وب سایت ایجاد نمایه را پیدا خواهید کرد که می توانید از آنها برای بازاریابی دیجیتال برای ایجاد بک لینک های با کیفیت برای بهینه سازی موتورهای جستجوی خارج از صفحه (SEO) استفاده کنید و ترافیک وب سایت هدفمند بیشتری را به سمت کسب و کار خود هدایت کنید.

این صفحه به دو بخش تقسیم می‌شود: بخش اول شامل 25 سایت برتر ارسال پروفایل بر اساس Domain Authority و دسترسی مخاطبان است، و بخش دوم لیستی از 10 سایت ایجاد پروفایل رایگان دیگر را که می‌توانید برای کمپین‌های بازاریابی دیجیتال و سئوی خود استفاده کنید، فهرست می‌کند. ساخت 35 سایت بک لینک پروفایل در مجموع.

ایجاد پروفایل

ایجاد پروفایل چیست؟

ایجاد پروفایل فرآیند ایجاد پروفایل در سایت های شخص ثالث برای ایجاد بک لینک های با کیفیت بالا به وب سایت شما و شناخت بهتر است. ایجاد پروفایل نوعی تکنیک سئوی خارج از صفحه است که می تواند به سایت شما کمک کند ترافیک بیشتری کسب کند و رتبه آن را در صفحات نتایج موتور جستجو (SERPs) بهبود بخشد.

سایت های ایجاد پروفایل

سایت های ایجاد پروفایل

لیست سایت های ایجاد نمایه رایگان

سایت های ایجاد نمایه رایگان بیشتر

در اینجا لیستی از سایت‌های ایجاد نمایه رایگان وجود دارد که می‌توانید از آنها برای افزودن بک لینک به وب‌سایت‌های شخص ثالث برای سئوی خارج از صفحه و کسب ترافیک بیشتر برای وب‌سایت خود استفاده کنید:

  • dpeview.com
  • smashwords.com
  • twitter.com
  • اینستاگرام دات کام
  • soundcloud.com
  • muckrack.com
  • slideserve.com
  • slides.com
  • utreon.com
  • bitbhute.com
بهترین وب سایت های ارسال پروفایل

بهترین وب سایت ایجاد نمایه چیست؟

بهترین وب سایت ایجاد پروفایل Linktree است و پس از آن Goodreads و Flickr قرار دارند. این وب‌سایت‌های ایجاد نمایه دارای تأیید فوری، اعتبار دامنه بالا، اعتماد ایجاد شده و مخاطبان زیادی هستند.

در زیر یک نمای کلی از 10 سایت برتر ارسال پروفایل رایگان وجود دارد که می توانید برای سئو و ساخت لینک استفاده کنید. اگر می خواهید درباره 15 بهترین سایت ایجاد نمایه دیگر که در جدول بالا فهرست شده اند اطلاعات بیشتری کسب کنید، سپس به بالا بروید و روی آن پیوندها کلیک کنید. در مجموع 35 وب سایت در این صفحه لیست شده است تا شما از آنها برای بک لینک سئو و ایجاد ترافیک بیشتر به وب سایت خود استفاده کنید.

1. درخت پیوند

درخت پیوند بهترین سایت های ایجاد پروفایل است که می توانید از آنها برای ایجاد بک لینک های dofollow و کسب ترافیک به وب سایت خود استفاده کنید. این سایت به شما یک صفحه فرود شخصی و قابل تنظیم می دهد که حاوی هر پیوندی است که می خواهید با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید.

2. Goodreads

Goodreads بهترین سایت های ایجاد پروفایل رایگان بعدی است که می توانید برای اهداف سئو از آنها استفاده کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که برای یک حساب کاربری جدید ثبت نام کنید و سپس می توانید یک بک لینک dofollow به وب سایت خود در بیو پروفایل خود ایجاد کنید. همچنین می توانید از Goodreads برای رتبه بندی و بررسی کتاب های مورد علاقه خود استفاده کنید. این راهنمای مرتبط را با لیستی از بهترین کتاب های سئو که می تواند بهینه سازی موتورهای جستجوی مقدماتی و پیشرفته را به شما آموزش دهد، ببینید.

3. فلیکر

بعدی در این لیست سایت های ارسال نمایه است فلیکر. هرکسی می تواند برای یک حساب کاربری جدید ثبت نام کند و سپس یک بیو ایجاد کند که حاوی لینک هایی به وب سایت آنها باشد. با این حال، برای دریافت بک لینک dofollow در این پلتفرم، باید دامنه خود را به قسمت URL وب سایت ویژه اضافه کنید. اگر لینکی را در قسمت توضیحات قرار دهید، لینک nofollow خواهد بود.

برگه جستجوی کلمات کلیدی جستجوگرها را دانلود کنیدبرگه جستجوی کلمات کلیدی جستجوگرها را دانلود کنید

4. نمایه نویسنده آمازون

مرکز نویسنده آمازون یکی دیگر از سایت های بک لینک پروفایل خوب است که می توانید از آن نه تنها برای ایجاد بک لینک رایگان، بلکه برای ایجاد پایگاه خواننده قوی برای کسب و کار خود استفاده کنید. بهترین بخش در مورد این وب سایت این است که می توانید تنها با اتصال فید RSS تا 10 بک لینک dofollow برای وبلاگ خود ایجاد کنید. این پیوندها در بخش به‌روزرسانی‌های نویسنده نمایه نمایش داده می‌شوند. برای معتبرتر کردن حساب خود، باید یک نمایه Amazon Kindle Direct Publishing (KDP) نیز ایجاد کنید. سپس، یک کتاب الکترونیکی کوتاه Kindle ایجاد کنید که می‌توانید آن را در حساب Amazon Author Central خود ادعا کنید.

5. مقالات من

مقالات من یکی از جدیدترین و بهترین سایت های ایجاد پروفایل در اینترنت است. نه تنها می توانید از آن برای ارسال مقاله برای سئو استفاده کنید، بلکه می توانید یک بک لینک سریع و آسان dofollow در صفحه نمایه شخصی خود ایجاد کنید تا ترافیک کسب کنید و برای کسب و کار خود شناخته شوید.

6. هکرهای رشد

این هکرهای رشد محلی که در آن می‌توانید با سایر متخصصان استراتژی‌های رشد و بازاریابی داشته باشید. همچنین مکانی برای افزودن یک بک لینک رایگان dofollow به نمایه خود در بخش پیوندهای شخصی برای اهداف سئو است.

7. رفتار

رفتار یکی دیگر از گزینه های خوب برای سایت های پروفایل است که به شما بک لینک های dofollow می دهد. این وب سایت متعلق به Adobe است و دارای اعتبار دامنه بالایی است که می تواند به انتقال رتبه صفحه به دامنه شما کمک کند. Behance برای اینکه شبکه ای خلاقانه برای نمایش و کشف کارهای خلاقانه باشد توسعه داده شده است و همچنین می توانید از آن برای به اشتراک گذاری تصاویر برای افزایش در معرض دید برند استفاده کنید.

8. متوسط

متوسط یکی دیگر از سایت های خوب است که می توانید از آن برای ایجاد پروفایل با تایید فوری استفاده کنید. این وب سایت به شما امکان می دهد تا به صورت رایگان ثبت نام کنید و هر نوع محتوای نوشتاری را که می خواهید اضافه کنید. با این حال، بک لینک یک لینک nofollow در پروفایل شما است. مدیوم هنوز هم یک پلتفرم عالی برای استفاده از سئو و لینک بیلدینگ است زیرا اغلب مقالات منتشر شده در این سایت می توانند رتبه بالایی را در گوگل برای کلمات کلیدی مرتبط کسب کنند. در اینجا می توانید نحوه استفاده از Medium برای بک لینک ها را بیاموزید و یک استراتژی کامل سئوی متوسط ​​​​را در اینجا ایجاد کنید.

9. Crunchbase

کرانچ بیس وب سایت دیگری در لیست سایت بک لینک پروفایل با امتیاز Domain Authority بالا (90+) است. این برای ارائه اطلاعات در مورد شرکت های خصوصی و دولتی و همچنین کمک به متخصصان در ارتباط با دیگرانی که علایق مشابهی دارند ایجاد شده است. Crunchbase توصیه می کند که هر عضو ثبت نام شده دارای یک حساب کاربری و یک نمایه شخصی باشد که می توان آنها را در جستجو پیدا کرد. پروفایل های افراد صفحات عمومی هستند که در گوگل، یاهو و بینگ ایندکس شده اند و می توانند یک بک لینک به وب سایت مورد نظر شما داشته باشند.

10. HubPages

HubPages یک پلت فرم انتشار آنلاین است که هم برای ایجاد نمایه و هم برای ارسال مقاله خوب است. کاربران می توانند محتوای اصلی تولید کنند و پست های وبلاگ را در سایت به اشتراک بگذارند تا دید در SERP ها افزایش یابد. همچنین می توانید در برنامه کسب درآمد ثبت نام کنید تا از طریق تبلیغات در محتوای خود درآمد کسب کنید و این امر هم برای سئوی خارج از صفحه و هم برای درآمدزایی مفید است.

اکنون، اگر می‌خواهید با استفاده از انواع دیگر سایت‌های ارسال، بک لینک‌های با کیفیت بیشتری برای سایت خود ایجاد کنید، این صفحات دیگر را بررسی کنید: وب‌سایت‌های ارسال مقاله، وب‌سایت‌های ارسال وبلاگ، وب‌سایت‌های ارسال فهرست، وب‌سایت‌های ارسال انجمن، وب‌سایت‌های ارسال اینفوگرافیک، PDF وب سایت های ارسال، وب سایت های ارسال پینگ، وب سایت های ارسال PPT، وب سایت های نشانک گذاری اجتماعی و وب سایت های ارسال ویدیو.

خلاصه سایت های ایجاد نمایه

امیدوارم از این لیست از سایت های ایجاد پروفایل لذت برده باشید.

همانطور که متوجه شدید، بسیاری از وب سایت های ایجاد پروفایل رایگان وجود دارند که می توانید برای کسب و کار خود از آنها استفاده کنید و به طور خاص چندین سایت به عنوان بهترین سایت های ارسال پروفایل برای ساخت لینک SEO در نظر گرفته می شوند. فقط وب سایت هایی را که بیشتر دوست دارید از این لیست از سایت های بک لینک پروفایل انتخاب و انتخاب کنید (یا از همه آنها استفاده کنید) تا به بهبود سیگنال های SEO خارج از صفحه برای سایت خود کمک کنید تا ترافیک سئوی هدفمند بیشتری را از موتورهای جستجو مانند Google، Yahoo و Bing دریافت کنید. .
منبع: https://seochatter.com/profile-creation-sites/