18 بهترین سایت برای تبلیغ یک تجارت

اگرچه این شرکت دیده شدن را با یک لیست رایگان تضمین نمی کند، ادعای آن فقط چند ثانیه طول می کشد، بنابراین هنوز هم یکی از بهترین سایت ها برای تبلیغ کسب و کار شما محسوب می شود زیرا می توانید شرکت خود را در مقابل 700 میلیون کاربر فعال ماهانه یاهو قرار دهید.

فریاد زدن یکی از محبوب ترین دایرکتوری های تجاری در جهان است که این پلتفرم را به یکی از بهترین سایت ها برای تبلیغات آنلاین کسب و کار شما تبدیل می کند. به خصوص به این دلیل که نتایج Yelp اغلب در نتایج جستجو برای عبارات کلیدی مرتبط رتبه خوبی دارند. کسب‌وکارها با هر اندازه (کوچک تا بزرگ) از انواع صنایع می‌توانند یک فهرست رایگان ایجاد کنند، بررسی‌ها را مدیریت کنند، و موارد دیگر را برای تبلیغ کسب‌وکار خود بدون پرداخت هزینه.

8. انگی (فهرست انجی سابق)

وب سایت Angie برای ترویج کسب و کار به صورت محلی

امیدوارم از این لیست از وب سایت های تبلیغاتی رایگان لذت برده باشید.

کارت مکان به شما امکان می دهد تمام اطلاعات ضروری مانند ساعات کاری، نظرات و عکس ها را نمایش دهید. همچنین به مشتریان این امکان را می دهد که با شما تماس بگیرند، از وب سایت شما بازدید کنند، سفارش آنلاین انجام دهند یا به مسیرهای مکانی شما دسترسی داشته باشند.

وب سایت فیسبوک مارکت

4. فیسبوک مارکت

همانطور که متوجه شدید، وب‌سایت‌های تبلیغاتی محبوب زیادی وجود دارند که می‌توانید از آنها برای تبلیغ کسب‌وکار خود به صورت آنلاین بدون پرداخت هزینه برای در معرض دید قرار گرفتن استفاده کنید. فقط سایت های تبلیغاتی رایگانی را که بیشتر دوست دارید از این لیست انتخاب کنید (یا از همه آنها استفاده کنید) تا به بهبود آگاهی از برند برای شرکت خود کمک کنید و ترافیک سئوی هدفمند بیشتری را از موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو و بینگ دریافت کنید.


منبع: https://seochatter.com/free-advertising-websites/

Yext خدمات ممتاز خود را برای اطمینان از دیده شدن سایت شما در یاهو و سایر سیستم عامل ها تحت فشار قرار می دهد، اگرچه هنوز می توانید ادعای یک لیست اولیه رایگان برای تبلیغ کسب و کار خود به صورت آنلاین

Craigslist از سال 1995 وجود داشته است و همچنان یکی از محبوب ترین سایت های طبقه بندی آنلاین در جهان است. اگر یک کسب و کار کوچک با بودجه محدود هستید، ایجاد یک آگهی طبقه بندی شده در این سایت تبلیغاتی رایگان راهی عالی برای دستیابی به مخاطبان محلی زیادی است.

10. ارسال

وب سایت Adpost

تبلیغات طبقه بندی شده یکی دیگر از پلتفرم های عالی برای کسب و کارهای کوچک با محدودیت بودجه است. این پلت فرم به شما اجازه می دهد تا تبلیغات طبقه بندی شده رایگان را برای محصولات و خدمات در تعداد زیادی از دسته ها و در هر تعداد مکان مختلف ایجاد کنید.

13. مانتا

سایت مانتا

اکنون، اگر می‌خواهید مطمئن شوید که وب‌سایت شما به‌درستی خزیده شده و در موتورهای جستجو فهرست‌بندی می‌شود تا ترافیک ارگانیک را از همه موتورهای جستجو به دست آورید، به این فهرست سایت‌های ارسال رایگان موتور جستجو نگاهی بیندازید. این شامل بهترین فرم های ارسال وب سایت در اینترنت است. همچنین باید از این صفحه دیگر با سایت‌های فهرست کسب‌وکار محلی که برای افزودن نمایه شرکت و URL سایت شما هزینه‌ای ندارد، بازدید کنید.

خلاصه وب سایت های تبلیغاتی رایگان

اگر ایده استفاده از محبوب‌ترین پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی جهان برای نمایش محصولات خود را به صورت رایگان دوست دارید، اما همچنین می‌خواهید راحتی جمع‌آوری پرداخت‌ها از طریق آن پلتفرم‌ها را داشته باشید، در نظر بگیرید متا شاپ در فیسبوک و اینستاگرام.

Yahoo Local قبلا مکانی عالی برای تبلیغ رایگان کسب و کار شما بدون هیچ محدودیتی بود، اما از آن زمان این پلت فرم توسط Yext، یک شرکت متخصص در فهرست راهنمای آنلاین، پیشی گرفته است.

GumTree اساساً پاسخ بریتانیا به Craigslist است و اگر می‌خواهید در بریتانیا به مشتریان دسترسی پیدا کنید، آن را به یک سایت تبلیغاتی رایگان خوب برای یک تجارت کوچک تبدیل می‌کند. همانطور که Craigslist در ایالات متحده محبوب است، میلیون‌ها نفر روزانه از این پلتفرم برای جستجوی کالاها و خدماتی استفاده می‌کنند که می‌توانید با یک فهرست رایگان خودتان آن‌ها را تبلیغ کنید.

12. آگهی های طبقه بندی شده

وب سایت آگهی های طبقه بندی شده

در وب‌سایت BBB، می‌توانید یک نمایه رایگان ایجاد کنید تا در فهرست کسب‌وکار جامع فهرست شوید و توسط افرادی که تنها بهترین‌ها را از کسب‌وکارهایی که با آن‌ها کار می‌کنند می‌خواهند، دیده شوید. ایجاد یک لیست رایگان در این سایت همچنین باعث بهبود اعتماد و اعتبار کسب و کار شما می شود که از عوامل مهمی است که سیستم های الگوریتم موتور جستجوی گوگل برای رتبه بندی وب سایت شما در نتایج جستجوی محلی استفاده می کنند.

7. فریاد زدن

وب سایت تبلیغاتی Yelp

اگر پس از مطالعه این راهنما فقط برای یکی از وب سایت های تبلیغاتی رایگان ثبت نام کرده اید، الف نمایه کسب و کار Google حتما باید باشه هر صاحب کسب و کار کوچک باید یک فهرست کسب و کار گوگل برای تبلیغات 24 ساعته و بهینه سازی موتور جستجوی محلی (SEO) داشته باشد.

وارد یک دایرکتوری تجاری خاص است که تاجران و پیمانکاران محلی را با مالکان خانه که به دنبال استخدام خدمات خود هستند مرتبط می کند. اگر شرکت شما می تواند به نفع صاحبان خانه باشد، آنگی یکی از بهترین وب سایت های تبلیغاتی رایگان برای به دست آوردن مشتریان محلی بیشتر است. علاوه بر فهرست کردن خدمات کسب و کارتان، می‌توانید به سرنخ‌ها پاسخ دهید، قیمت‌ها را ارسال کنید و حتی از طریق سایت درخواست پرداخت کنید.

9. Craigslist

سایت تبلیغاتی رایگان Craigslist

همسایه یک بستر شبکه اجتماعی برای جوامع است. به عنوان یک کسب‌وکار محلی، می‌توانید یک نمایه ایجاد کنید و با پست‌های تجاری رایگان مشابه فیس‌بوک، مشتریان را در منطقه خود جذب کنید.

18. فهرست محلی یاهو

سایت لیست یاهو

نام دفتر تجارت بهتر مترادف با استانداردهای بالای کیفیت و خدمات است، بنابراین چه پلتفرمی بهتر برای تبلیغ کسب و کارتان؟

با بیش از 100 میلیون کاربر، MerchantCircle یکی از بزرگترین دایرکتوری های تجاری در ایالات متحده است. این پلتفرم به شما امکان می دهد یک لیست رایگان ایجاد کنید و آن را با بازاریابی ایمیلی و تلاش های بازاریابی رسانه های اجتماعی خود برای دستیابی به مخاطبان گسترده تری ادغام کنید.

15. عنکبوت فروش

سایت فروش عنکبوت

بهترین سایت تبلیغاتی رایگان بعدی است مکان های بینگ، که در اصل پاسخ مایکروسافت به Google Business است. این پلت فرم مناسب برای مبتدیان به شما امکان می دهد یک لیست رایگان با اطلاعات و عکس های تجاری ضروری ایجاد کنید. حتی به شما این امکان را می دهد که برای افزایش ترافیک و به دست آوردن مشتریان جدید، پیشنهادات ویژه را تبلیغ کنید.

این لیست‌ها فقط در نتایج جستجوی Bing مشاهده شده در یک مرورگر وب ظاهر نمی‌شوند، بلکه می‌توانند زمانی که کاربران به عملکردهای خاصی در ویندوز 10 و 11، مرورگر مایکروسافت اج و کورتانا دسترسی دارند، ظاهر شوند.

3. Apple Business Connect

شماره 3 بهترین سایت برای تبلیغ کسب و کار شما Apple Connect

ارسال کنید یک جایگزین عالی Craigslist است، هرچند با دسترسی بین المللی، راهی عالی و کم هزینه برای شروع رشد کسب و کار شما در سراسر جهان است. حتی محافظت Web3 Escrow و تترینگ USDT را برای شرکت‌هایی که مایل به پذیرش پرداخت‌های ارز دیجیتال هستند، ارائه می‌کند که آن را به بهترین وب‌سایت تبلیغاتی در نوع خود برای تراکنش‌های پولی مدرن تبدیل می‌کند.

11. GumTree

سایت GumTree
راه‌اندازی نمایه کسب‌وکار Google که قبلاً به‌عنوان «Google برای کسب‌وکار من» یا به اختصار GMB شناخته می‌شد، راهی ساده و در عین حال مؤثر برای افزایش دید شما در موتور جستجوی Google، از جمله در Maps است.

در مجموع، 18 مورد از بهترین وب سایت های تبلیغاتی را پیدا خواهید کرد که می توانید از آنها برای تبلیغ آنلاین کسب و کار خود برای به دست آوردن مشتریان، فروش و دیده شدن بیشتر در موتورهای جستجو استفاده کنید.