10 بهترین تولید کننده کلمات کلیدی LSI و ابزارهای تحقیقاتی برای SEO


این راهنما شامل لیستی از بهترین تولیدکنندگان کلمات کلیدی LSI برای SEO است.

در زیر، انتخاب‌های موضوع ما را برای بهترین ابزارهای کلیدواژه LSI که می‌توانید برای یافتن مرتبط‌ترین و مرتبط‌ترین کلمات کلیدی مرتبط با معنایی برای استفاده در محتوای خود استفاده کنید، پیدا خواهید کرد. توصیه‌های موجود در این صفحه شامل انواع ابزارهای تحقیق کلمه کلیدی LSI است که به شما کمک می‌کند ابزار مناسب خود را پیدا کنید.

همچنین بخشی با منابع اضافی وجود دارد که در مورد LSI (نمایه سازی معنایی پنهان) و سئوی معنایی بیشتر توضیح می دهد تا به شما در بهبود عملکرد موتور جستجوی وب سایت خود کمک کند.

بهترین تولید کننده و ابزار کلید واژه LSI

ارائه بهترین نکات سئو …

لطفا جاوا اسکریپت را فعال کنید

بهترین تولید کننده و ابزار کلید واژه LSI

1. LSIGgraph

LSIGgraph

LSIGgraph یکی از محبوب‌ترین ابزارهای تحقیقاتی LSI در بازار است، زیرا با سرعت فوق‌العاده‌ای در نشان دادن نمرات عبارات مرتبط معنایی مرتبط با کلیدواژه اصلی شما برای سئو کار می‌کند.

یک گزینه عالی برای توسعه استراتژی بازاریابی محتوای شما، پلت فرم LSIGraph نه تنها کلمات کلیدی معنایی شما را در اختیار شما قرار می دهد، بلکه مجموعه ای جامع از داده ها را در مورد هر یک ارائه می دهد.

این داده ها شامل:

  • روندهای جستجو
  • حجم جستجو
  • CPC (هزینه به ازای هر کلیک)
  • LSV (ارزش معنایی پنهان)

اگر به دنبال بهترین ابزار رایگان LSI هستید که برجسته‌ترین و در دسترس‌ترین داده‌ها را برای کمک به ایجاد محتوای غنی معنایی برای افزایش ارتباط موضوعی ارائه می‌دهد، پس LSIGraph یکی از مواردی است که باید در اینجا امتحان کنید.

2. SEO PowerSuite Web Auditor

SEO PowerSuite Web Auditor

حسابرس وب SEO PowerSuite یک نرم افزار دسکتاپ است که مجموعه ای از ویژگی های مفید بهینه سازی موتور جستجو را ارائه می دهد. این شامل ویرایشگر محتوای مفید است که می‌توانید از آن نه تنها برای بهینه‌سازی محتوای موجود خود استفاده کنید، بلکه حتی می‌توانید محتوای جدید با کیفیت برتر را بدون وارد شدن به وب‌سایت خود ایجاد کنید.

از هر رویکردی که استفاده می کنید، یافتن کلمات کلیدی نمایه سازی معنایی پنهان خود به سادگی تنظیم کلمه کلیدی هدف خود در نرم افزار Web Auditor است. سپس ویرایشگر محتوا آن کلمه کلیدی را می‌گیرد و ده‌ها پیشنهاد بهینه‌سازی، از جمله مجموعه کاملی از کلمات کلیدی مرتبط با متن را برای سئوی درون صفحه برمی‌گرداند.

این موضوع SEO PowerSuite’s Web Auditor را به یک ابزار نوشتن عالی برای وبلاگ نویسان، نویسندگان سئوی آزاد و سازندگان محتوای آژانس تبدیل می کند که نیاز به تولید محتوای کاملاً بهینه سازی شده دارند اما برای استفاده از هیچ یک از بهینه سازی داخلی موجود به وب سایت مشتری دسترسی ندارند. ابزار. SEO PowerSuite’s Web Auditor را اینجا امتحان کنید.

3. Google Keyword Planner

Google Keyword Planner

اگر قبلاً استفاده می کنید Google Keyword Planner برای ایجاد کمپین های تبلیغاتی پرداخت به ازای کلیک (PPC)، در این صورت بدون اینکه متوجه شوید به یکی از بهترین ابزارهای کلیدواژه LSI دسترسی پیدا کرده اید.

با Google Keyword Planner، یک اصطلاح عمومی برای محصول، خدمات یا محتوای خود وارد می‌کنید و ابزارها هزاران ایده کلمه کلیدی معنایی را برای استفاده در محتوای شما برمی‌گردانند. به علاوه، هر پیشنهاد کلمه کلیدی LSI با تفکیک میانگین حجم جستجو و روند جستجو در سه و 12 ماه گذشته ارائه می شود.

همچنین می‌توانید از ویژگی ارزشمند Refine Keywords برای حذف کلمات کلیدی خاص و انواع کلمات کلیدی (مانند نام‌های تجاری) استفاده کنید، و محدود کردن هزاران ایده کلیدواژه را برای یافتن موارد مرتبط با محتوای خود آسان‌تر می‌کند. Google Keyword Planner را اینجا امتحان کنید.

4. SEOPressor

SEOPressor

SEOPressor یک پلت فرم سئو قدرتمند است که صدها تغییر کلیدواژه طولانی را به سرعت و به راحتی ایجاد می کند.

دو چیز در مورد این پلتفرم بیشتر دوست داریم:

  • اولین مورد این است که SEOPressor می تواند به طور کامل در سایت وردپرس شما ادغام شود تا محتوای شما را تجزیه و تحلیل کند و در حین نوشتن آن پیشنهادات معنایی کلمه کلیدی را ارائه دهد، به این معنی که می توانید بدون نیاز به انجام کلی تحقیق در ابتدا وارد آن شوید.
  • مورد دوم، پلت فرم متریک پیشرفته است که ارزیابی سودآوری کلمات کلیدی و بهینه سازی محتوای خود را بر اساس آن آسان می کند.

تو می توانی SEOPressor را اینجا امتحان کنید.

5. طاقچه آزمایشگاه Lite

طاقچه آزمایشگاه Lite

طاقچه آزمایشگاه Lite ممکن است در نگاه اول خسته کننده به نظر برسد، اما اگر کمی دقیق تر آن را بررسی کنید، آن را ابزاری ارزشمند خواهید یافت که از 15 منبع داده برای ارائه بیش از 150 کلمه کلیدی LSI در هر پرس و جو استفاده می کند.

برای کمک به درک اینکه چگونه می توانید از پیشنهادات کلمه کلیدی LSI خود در زمینه استفاده کنید، Niche Labratory Lite همچنین محتوای با رتبه برتر و بحث های انجمن مرتبط را برای کلمه مورد نظر خود به شما نشان می دهد.

فراتر از آن، این ابزار رایگان و سریع به شما پیشنهادهایی برای عنوان مقاله می دهد تا فرآیند خلاقانه خود را شروع کنید. Niche Laboratory Lite را اینجا امتحان کنید.

6. کلید واژه Sheeter

صفحه کلید واژه

نام صفحه کلید واژه ممکن است کمی خام به نظر برسد، اما رویکرد این ابزار برای تحقیق کلمات کلیدی SEO را نیز کاملاً توصیف می کند.

فقط کافی است یک کلمه کلیدی را تایپ کنید، اینتر را بزنید، و این پلتفرم بدون زحمت صدها و صدها عبارت مرتبط را “صفحه” می کند.

به طور جدی، در کمتر از زمانی که ما برای نوشتن دو جمله آخر صرف کردیم، کلیدواژه Sheeter بیش از 713 کلمه کلیدی معنایی و طولانی را برای عبارت “بهینه سازی موتور جستجو” در طول آزمایش واقعی ما منتشر کرد.

البته، قرار نیست همه این پیشنهادات همیشه 100٪ با محتوای شما مرتبط باشند، و شما هیچ معیار سئوی در مورد پیشنهادات کلمه کلیدی خود دریافت نمی کنید، مگر اینکه به یک طرح پولی ارتقا دهید، اما این هنوز هم بسیار عالی است. ابزار تحقیق کلمات کلیدی سریع و کثیف برای ایجاد نمرات ایده های جدید کلمه کلیدی LSI. Sheeter کلمات کلیدی را اینجا امتحان کنید.

7. Twinword Ideas LSI Graph

نمودار LSI Ideas Twinword

این نمودار LSI Ideas Twinword یکی دیگر از بهترین تولیدکننده‌های کلیدواژه LSI در اطراف است، زیرا راهی ساده برای ایجاد تجسم‌های دقیق از روابط معنایی بین کلمات کلیدی ارائه می‌کند.

فقط عبارت head اصلی را که می خواهید استفاده کنید تایپ کنید، enter را فشار دهید، و در عرض چند ثانیه، تعداد زیادی از کلمات کلیدی LSI با تعاریف، مثال های استفاده، اصطلاحات مرتبط و موارد دیگر به شما نمایش داده می شود.

این ابزار راهی عالی و رایگان برای ایده‌های ایده‌آل برای بهبود ارتباط موضوعی محتوای شماست. به علاوه، شما یک تفکیک از اصطلاحات مرتب شده بر اساس نوع دریافت می کنید: گسترده، باریک، مرتبط، تداعی ها، و مترادف ها. Twinword Ideas LSI Graph در اینجا.

8. Keysearch LSI Keyword Generator

Keysearch LSI Generator Keyword

مولد کلمه کلیدی رایگان LSI Keysearch ابزاری اساسی است که در شناسایی سریع عبارات جستجوی مرتبط به خوبی کار می کند و جدول ساده ای از کلمات کلیدی معنایی مرتب شده بر اساس تعداد کلمات را در اختیار شما قرار می دهد.

سرعت جستجوی کلیدی به تنهایی آن را به یک نقطه شروع عالی برای تحقیقات کلمات کلیدی شما تبدیل می کند، به خصوص اگر شما کاملاً از ایده های خود استفاده نکنید. همچنین می توانید حجم جستجو و داده های سختی رتبه بندی کلمات کلیدی خود را مشاهده کنید. حذف نیاز به وارد کردن آن کلمات کلیدی به ابزار تحقیق کلمه کلیدی دیگر برای تصمیم گیری در مورد استفاده از آنها.

اکنون، اگر این مولد LSI را دوست دارید، ممکن است بخواهید به یک برنامه Keysearch پولی ارتقا دهید که به شما امکان دسترسی به چندین ابزار تجزیه و تحلیل SEO، از جمله تحقیق کلمات کلیدی، تجزیه و تحلیل بک لینک، ردیابی رتبه، نوشتن محتوا، ممیزی سایت و موارد دیگر را می دهد. در اینجا مولد کلمه کلیدی رایگان LSI Keysearch را امتحان کنید.

9. SEO Copywriting

سئو کپی رایتینگ

سئو کپی رایتینگ یک تولید کننده رایگان LSI وردپرس از Keys4up است که با 10 اعتبار رایگان ارائه می شود.

این افزونه ساده و در عین حال موثر که برای کمک به شما در یافتن کلمات کلیدی LSI مناسب برای پست‌هایتان و ادغام آن‌ها به طور طبیعی در محتوایتان طراحی شده است، محتوای شما را در حین نوشتن اسکن می‌کند تا کلمات کلیدی مرتبط و مرتبط با موضوع و نکاتی در مورد نحوه رتبه‌بندی در اختیار شما قرار دهد. در قطعه‌های «مردم هم می‌پرسند» گوگل.

می توانید دانلود کنید و سئو کپی رایتینگ را در اینجا امتحان کنید برای سایت وردپرس شما سپس، اگر دوست دارید که چگونه کار می کند، می توانید برای اعتبارات اضافی پرداخت کنید.

10. پیوند معنایی

پیوند معنایی

پیوند معنایی یکی از بسیاری از تولیدکننده‌های کلیدواژه رایگان LSI است که شبیه چیزی است که مستقیماً مربوط به دهه ۹۰ میلادی است، اما همچنان در تولید کلمات کلیدی معنایی مرتبط بر اساس داده‌های به‌روز بسیار مؤثر است.

تنها چیزی که ما در مورد Semantic Link دوست داریم این است که رابط کاربری مبتدی آن یافتن و کلیک کردن روی هر یک از پیشنهادات کلیدواژه را برای دریافت عبارات بیشتری که از نظر معنایی مرتبط با آن هستند را آسان می کند و آن را به یک ابزار مرجع عالی در هنگام ایجاد LSI بهینه شده تبدیل می کند. محتوا.

با این حال، تنها نقطه ضعف این ابزار این است که در طول آزمایش ما فقط با ورودی های کلمه کلیدی تک کلمه ای کار می کرد. به عنوان مثال، Semantic Link نتایج جستجوی “SEO” را نشان می دهد، اما نه “ابزارهای SEO”. بنابراین هنگام استفاده از آن به خاطر داشته باشید. Semantic Link را اینجا امتحان کنید.

درباره کلمات کلیدی LSI بیشتر بدانید

لینک های زیر بیشتر در مورد کلمات کلیدی LSI و سئوی معنایی توضیح می دهند. از این منابع برای گسترش دانش خود در این موضوعات استفاده کنید.

خلاصه ابزارهای تولید کننده کلمات کلیدی LSI

امیدواریم از این راهنما در مورد بهترین تولید کننده کلمات کلیدی LSI لذت برده باشید.

همانطور که متوجه شدید، LSIGraph، SEO Powersuite’s Web Auditor، و Google Keyword Planner قابل اعتماد از جمله بهترین ابزارهای کلمه کلیدی LSI هستند که می توانید استفاده کنید زیرا سهولت استفاده را با پایگاه داده عظیمی از ایده های کلمه کلیدی معنایی ترکیب می کنند تا در محتوای خود استفاده کنید تا ارتباط موضوعی را افزایش دهید. برای سئو


منبع: https://seochatter.com/best-free-lsi-keyword-generators-research-tools/