10 بهترین ابزار Dofollow Link Checker برای سئو

افشا: این صفحه شامل پیوندهای وابسته برای تعدادی از بررسی‌کننده‌های پیوند dofollow است. وقتی اشتراک پولی خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنم.

بهترین ابزارهای Dofollow Link Checker برای سئو

ارائه بهترین نکات سئو …

استفان هاکمن یک کارآفرین و بنیانگذار SEO Chatter است. او در بهینه سازی موتورهای جستجو و بازاریابی دیجیتال تخصص دارد و از سال 2005 شیفته سئو شده است. هدف استفان این است که بهترین نکات و اخبار در مورد بازاریابی موتورهای جستجو را به اشتراک بگذارد تا بتوانید ترافیک بیشتری را برای وب سایت خود به دست آورید.


منبع: https://seochatter.com/best-dofollow-link-checker-tools-for-seo/

بررسی سایت یک بررسی کننده بک لینک dofollow است که به شما اسکن اولیه وب سایت را بدون نیاز به پرداخت هزینه داده می دهد. پس از تکمیل ممیزی، یک گزارش بک لینک دقیق با لینک های dofollow و لینک های nofollow و همچنین تعداد کل بک لینک ها و دامنه های ارجاع دهنده دریافت خواهید کرد.

Sitechecker یک برنامه افزودنی کروم را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد چگالی کلمات کلیدی، متا تگ ها و سرعت صفحه را تنها با یک کلیک و یک بررسی کننده ایمنی وب سایت بررسی کنید تا وب سایت ها را برای مشکلات امنیتی احتمالی آزمایش کنید.

قیمت: خدمات Mangools Basic 29.90 دلار در ماه هزینه دارد و شامل 100 جستجوی کلمه کلیدی در هر 24 ساعت است.

4. MonitorBacklinks

یکی دیگر از ابزارهای برتر برای تجزیه و تحلیل پیوندهای dofollow، رتبه بندی SE است که با بیش از 35 ویژگی دیگر تجزیه و تحلیل سئو و بازاریابی ارائه می شود.

قیمت: Ubersuggest یک آزمایش 7 روزه رایگان و برنامه های خدماتی را ارائه می دهد که از 29 دلار در ماه شروع می شود.

6. لینک گراف

همچنین می‌توانید URL‌ها را برای سایت‌هایی که می‌خواهید از آن‌ها پیوند داشته باشید ذخیره کنید و قدرت بک‌لینک‌ها را بر اساس جریان نقل‌قول، جریان اعتماد، و سایر معیارهای سئو به خوبی تثبیت شده ارزیابی کنید.

رابط کاربری سازماندهی تحقیق کلمات کلیدی و محتوای بهینه شده را آسان می کند و هشدارهای فوری در مورد مسائل مهمی که توجه فوری شما را می طلبد دریافت خواهید کرد. همچنین می توانید از ابزار کشف بک لینک برای ردیابی فعالیت لینک سازی رقبای خود و شناسایی فرصت های پیوند جدید در سطح دامنه و URL استفاده کنید.

اهرفس یکی از ابزارهای پیشرو تجزیه و تحلیل بک لینک dofollow برای سئوکاران حرفه ای است که نگاهی عمیق به پروفایل پیوند هر وب سایت یا URL می دهد. با این حال، برای کاربران عمومی کمی گران است.

لینک گراف یکی دیگر از ابزارهای برتر برای بررسی پیوندهای dofollow است زیرا می توانید بدون پرداخت هزینه از آن استفاده کنید. با این حال، بهترین بخش این نرم افزار این است که یک تحلیلگر بک لینک سمی نیز دارد که به شما امکان می دهد اطلاعات متریک دامنه و سطح صفحه را برای یک URL خاص بررسی کنید تا هر گونه لینک سمی یا لینک های بی کیفیت را در پروفایل بک لینک سایت لینک دهنده شناسایی کنید. .

قیمت: رایگان با محدودیت یا 99 دلار در سال بدون محدودیت.

2. رتبه بندی SE

قیمت: برنامه SearchAtlas Starter LinkGraph رایگان است و برنامه های خدمات ماهانه از 48 دلار در ماه شروع می شود.

7. سایت چکر

Semrush همچنین ابزارهایی را برای پاکسازی پروفایل بک لینک شما، ایجاد و ردیابی کمپین های PPC و مقایسه اثربخشی تلاش های ایجاد لینک شما با حداکثر پنج رقیب ارائه می دهد. این مجموعه کاملی از ابزارهای سئو و بازاریابی دیجیتال است که در بازار بی بدیل هستند و اگر بتوانید آن را بپردازید، برای یک اشتراک ماهانه ارزش هر پنی را دارد.

این راهنما شامل لیستی از بهترین جستجوگرهای پیوند dofollow برای سئو است.

قیمت: 29.40 دلار در ماه (در صورت پرداخت ماهانه با 250 کلمه کلیدی ردیابی شده).

3. Mangools LinkMiner

Sitechecker جمع آوری تمام بک لینک های خود را در یک مکان آسان می کند و ابر لنگر بک لینک به شما کمک می کند لنگرهایی را که بیشتر در بک لینک های سایت خود استفاده می شوند شناسایی کنید. همچنین می توانید نظارت کنید که کدام یک از صفحات فرود رقبای شما بیشتر بک لینک می شوند، بک لینک های از دست رفته یا شکسته را شناسایی کنید و تعیین کنید که کدام فعالیت های لینک سازی رتبه وب سایت شما را به طور موثر بهبود می بخشد.

بهترین جستجوگر پیوند dofollow برای سئو که استفاده از آن کاملا رایگان است SEO SpyGlass. این یک تن از داده های مهم تجزیه و تحلیل بک لینک را برای هر وب سایت ارائه می دهد.

با LinkMiner، می‌توانید به راحتی پیوند وب‌سایت ارجاع‌دهنده را مستقیماً در ابزار بدون باز کردن یک برگه جدید پیش‌نمایش کنید، و متن لنگر برای پیوند dofollow برجسته می‌شود تا بتوانید نحوه استفاده از آن را در صفحه مشاهده کنید.

با Ahrefs، با ممیزی محتوای خود شروع می کنید تا ببینید در مقایسه با رقبای خود چگونه عمل می کند. خواهید دید که کدام دامنه های معتبر به رقبای شما بک لینک می دهند و کلمات کلیدی را شناسایی می کنید که به احتمال زیاد رتبه شما را در نتایج جستجوی ارگانیک بهبود می بخشند. همچنین می‌توانید کشف کنید که رقبای شما روی کدام کلمات کلیدی مناقصه می‌دهند و ترافیک تبلیغاتی پرداخت به ازای کلیک (PPC) خود را به کجا هدایت می‌کنند.

پیوندهای زیر بیشتر در مورد پیوندهای dofollow و نحوه استفاده صحیح از آنها برای بهینه سازی بهتر موتورهای جستجو توضیح می دهند. از این منابع برای گسترش دانش خود در مورد موضوع استفاده کنید.

چکرز لینک Dofollow برای خلاصه SEO

لطفا جاوا اسکریپت را فعال کنید

بهترین ابزارهای Dofollow Link Checker برای سئو

1. SEO SpyGlass

این نرم افزار سئو همچنین به شما این امکان را می دهد تا با استفاده از ابزار بک لینک گپ، پروفایل بک لینک خود را با حداکثر پنج رقیب مقایسه کنید تا به شما کمک کند تا دریابید به کدام نوع بک لینک برای بهبود رتبه وب سایت خود در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) نیاز دارید.

قیمت: Sitechecker یک آزمایش 7 روزه رایگان ارائه می دهد و برنامه هایی را از 23 دلار در ماه شروع می کند.

8. احرف

LinkGraph به شما کمک می کند تا محتوای خود را برای افزایش ترافیک ارگانیک و کسب بک لینک های با کیفیت از نشریات معتبر بهینه کنید. آنها همچنین پشتیبانی بسیار خوبی را ارائه می دهند تا به شما در بهبود زمان بارگذاری و قابلیت استفاده از تلفن همراه و تبدیل کلیک ها به فروش یا اشتراک کمک کنند.

همچنین می توانید به راحتی رتبه بندی کلمات کلیدی خود را در طول زمان پیگیری کنید، کلمات کلیدی و استراتژی های بک لینک رقبای خود را مهندسی معکوس کنید و بک لینک ها را از وب سایت های اسپم رد کنید.

یک تماس استراتژی با محتوای اصلاح شده رزرو کنید

Ubersuggest یک ابزار محبوب جستجوگر پیوند dofollow می سازد که می توانید آن را به صورت رایگان امتحان کنید. Ubersuggest نظارت بر سلامت سئوی وب سایت خود را آسان می کند و می توانید ترافیک بک لینک خود را به صورت روزانه پیگیری کنید.

در زیر، بهترین ابزارهای جستجوگر پیوند dofollow را که می توانید برای بهبود استراتژی بهینه سازی موتور جستجو (SEO) وب سایت خود استفاده کنید، پیدا خواهید کرد. توصیه‌های موجود در این صفحه شامل گزینه‌های مختلفی است که به شما کمک می‌کند تا تحلیلگر بک لینک dofollow مناسب برای نیازها و بودجه بازاریابی دیجیتال خود را پیدا کنید.

اگر در طرح پولی Moz سرمایه گذاری کنید، همچنین می توانید هزاران کلمه کلیدی جدید با عملکرد برتر را برای هدف قرار دادن و پیگیری عملکرد آنها در بیش از 170 موتور جستجو کشف کنید.

با SEO SpyGlass، می توانید فوراً تاریخچه پیوند وب سایت خود را بررسی کنید و کیفیت دامنه های ارجاع دهنده را ارزیابی کنید تا ببینید کدام صفحات بیشترین تعداد بک لینک و ترافیک ارجاع را به ارمغان می آورند. همچنین یک بررسی کننده بک لینک را ارائه می دهد که شما را قادر می سازد با کمترین تلاش بک لینک های با کیفیت بسازید. شما می توانید متن لنگر خود را تجزیه و تحلیل و متنوع کنید و بک لینک ها را از وب سایت های اسپم با خطر جریمه بالا رد کنید.

اگر به دنبال یک بررسی کننده بک لینک dofollow خوب با یک رابط کاربری بسیار بصری هستید، Mangools LinkMiner استخراج قوی ترین بک لینک های رقبا را آسان می کند.

رتبه بندی SE 100٪ دقیق ردیابی رتبه کلمات کلیدی، ابزارهای تحقیقاتی رقابتی، و بررسی و نظارت بک لینک برای تعداد تقریبا بی نهایت از کلمات کلیدی را ارائه می دهد. همچنین می‌توانید از رتبه‌بندی SE برای اجرای تجزیه و تحلیل بک لینک دقیق در برابر پارامترهای کلیدی مانند نسبت پیوند dofollow در مقابل nofollow، متن‌های لنگر در بک لینک‌ها، امتیازات Domain Trust و Page Trust و غیره استفاده کنید.

مانیتور بک لینک ها به شما امکان می دهد داده ها را از Ahrefs، Google Search Console، Majestic و Moz وارد کنید تا تمام داده های بک لینک خود را در یک رابط کاربری آسان مدیریت کنید.

MonitorBacklinks همچنین یکی از بهترین ردیاب های بک لینک dofollow در بازار است. شما هر بار که بک لینک های جدید ترافیک را به سمت سایت شما هدایت می کنند، می دانید و می توانید به سرعت سایت های با کیفیت بالا را شناسایی کنید تا برای ایجاد ارتباط و ایجاد لینک با آنها تماس بگیرید.

امیدوارم از این راهنما در مورد بهترین جستجوگرهای پیوند dofollow برای سئو لذت برده باشید.

قیمت: Moz یک طرح اولیه را با 99 دلار در ماه یا 79 دلار در ماه در صورت پرداخت سالانه ارائه می دهد.

درباره پیوندهای Dofollow بیشتر بدانید

قیمت: برنامه های خدمات از 99 دلار در ماه شروع می شود و با پرداخت سالانه دو ماه خدمات رایگان دریافت خواهید کرد.

9. سمروش

LinkGraph از یک رویکرد خاص صنعت استفاده می کند تا به شما کمک کند با ارائه SEO مبتنی بر داده و محتوای با کیفیت بالا برای ارتقاء سیگنال های کیفیت برای چهار حوزه اصلی زیر از رقبای خود پیشی بگیرید:

  1. قدرت
  2. محتوا
  3. تجربه صفحه
  4. استانداردهای صنعت

قیمت: Semrush هفت روز رایگان دسترسی کامل به همه بسته‌های ابزار و برنامه‌های خدماتی را ارائه می‌دهد که از ۱۱۹.۹۵ دلار در ماه شروع می‌شود.

10. Moz

با ویژگی Link Explorer، می توانید پروفایل لینک وب سایت خود را با چهار رقیب برتر خود مقایسه کنید و فرصت های جدید پیوند رقابتی را کشف کنید. Moz سایت شما را بر حسب درخواست می‌خزد و به شما کمک می‌کند تا مسائل فنی مانند هرزنامه یا بک لینک‌های شکسته را کشف کنید و راه‌هایی را برای بهبود اعتبار صفحه وب‌سایت و اعتبار دامنه شناسایی کنید.

همانطور که متوجه شدید، چک‌کننده‌های بک لینک‌های dofollow زیادی وجود دارد که می‌توانید از بین آنها یکی را انتخاب کنید که می‌تواند به شما در بهبود استراتژی بهینه‌سازی موتور جستجو کمک کند. به راحتی می توانید توصیه های برتر را امتحان کنید یا همه آنها را آزمایش کنید تا بدانید کدام ابزارهای بررسی پیوند dofollow برای نیازهای شما بهترین کار را دارند.