10 بهترین ابزار Dofollow Link Checker برای سئو

Sitechecker یک برنامه افزودنی کروم را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد چگالی کلمات کلیدی، متا تگ ها و سرعت صفحه را تنها با یک کلیک و یک بررسی کننده ایمنی وب سایت بررسی کنید تا وب سایت ها را برای مشکلات امنیتی احتمالی آزمایش کنید.

قیمت: Moz یک طرح اولیه را با 99 دلار در ماه یا 79 دلار در ماه در صورت پرداخت سالانه ارائه می دهد.

درباره پیوندهای Dofollow بیشتر بدانید

قیمت: Semrush هفت روز رایگان دسترسی کامل به همه بسته‌های ابزار و برنامه‌های خدماتی را ارائه می‌دهد که از ۱۱۹.۹۵ دلار در ماه شروع می‌شود.

10. Moz

قیمت: خدمات Mangools Basic 29.90 دلار در ماه هزینه دارد و شامل 100 جستجوی کلمه کلیدی در هر 24 ساعت است.

4. MonitorBacklinks

افشا: این صفحه شامل پیوندهای وابسته برای تعدادی از بررسی‌کننده‌های پیوند dofollow است. وقتی اشتراک پولی خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنم.

بهترین ابزارهای Dofollow Link Checker برای سئو

قیمت: Ubersuggest یک آزمایش 7 روزه رایگان و برنامه های خدماتی را ارائه می دهد که از 29 دلار در ماه شروع می شود.

6. لینک گراف

Semrush یکی دیگر از ابزارهای خوب برای تجزیه و تحلیل و بررسی لینک های dofollow است. شما می‌توانید بر اساس بیش از 130 بررسی، یک ممیزی عمیق وب‌سایت انجام دهید و توصیه‌های جستجوی پیوند و دسترسی ویژه را دریافت کنید.

قیمت: برنامه های خدمات از 99 دلار در ماه شروع می شود و با پرداخت سالانه دو ماه خدمات رایگان دریافت خواهید کرد.

9. سمروش

با ویژگی Link Explorer، می توانید پروفایل لینک وب سایت خود را با چهار رقیب برتر خود مقایسه کنید و فرصت های جدید پیوند رقابتی را کشف کنید. Moz سایت شما را بر حسب درخواست می‌خزد و به شما کمک می‌کند تا مسائل فنی مانند هرزنامه یا بک لینک‌های شکسته را کشف کنید و راه‌هایی را برای بهبود اعتبار صفحه وب‌سایت و اعتبار دامنه شناسایی کنید.

با Ahrefs، با ممیزی محتوای خود شروع می کنید تا ببینید در مقایسه با رقبای خود چگونه عمل می کند. خواهید دید که کدام دامنه های معتبر به رقبای شما بک لینک می دهند و کلمات کلیدی را شناسایی می کنید که به احتمال زیاد رتبه شما را در نتایج جستجوی ارگانیک بهبود می بخشند. همچنین می‌توانید کشف کنید که رقبای شما روی کدام کلمات کلیدی مناقصه می‌دهند و ترافیک تبلیغاتی پرداخت به ازای کلیک (PPC) خود را به کجا هدایت می‌کنند.

ارائه بهترین نکات سئو …

رابط کاربری سازماندهی تحقیق کلمات کلیدی و محتوای بهینه شده را آسان می کند و هشدارهای فوری در مورد مسائل مهمی که توجه فوری شما را می طلبد دریافت خواهید کرد. همچنین می توانید از ابزار کشف بک لینک برای ردیابی فعالیت لینک سازی رقبای خود و شناسایی فرصت های پیوند جدید در سطح دامنه و URL استفاده کنید.

قیمت: Sitechecker یک آزمایش 7 روزه رایگان ارائه می دهد و برنامه هایی را از 23 دلار در ماه شروع می کند.

8. احرف

قیمت: برنامه SearchAtlas Starter LinkGraph رایگان است و برنامه های خدمات ماهانه از 48 دلار در ماه شروع می شود.

7. سایت چکر

بررسی سایت یک بررسی کننده بک لینک dofollow است که به شما اسکن اولیه وب سایت را بدون نیاز به پرداخت هزینه داده می دهد. پس از تکمیل ممیزی، یک گزارش بک لینک دقیق با لینک های dofollow و لینک های nofollow و همچنین تعداد کل بک لینک ها و دامنه های ارجاع دهنده دریافت خواهید کرد.

لینک گراف یکی دیگر از ابزارهای برتر برای بررسی پیوندهای dofollow است زیرا می توانید بدون پرداخت هزینه از آن استفاده کنید. با این حال، بهترین بخش این نرم افزار این است که یک تحلیلگر بک لینک سمی نیز دارد که به شما امکان می دهد اطلاعات متریک دامنه و سطح صفحه را برای یک URL خاص بررسی کنید تا هر گونه لینک سمی یا لینک های بی کیفیت را در پروفایل بک لینک سایت لینک دهنده شناسایی کنید. .

مانیتور بک لینک ها به شما امکان می دهد داده ها را از Ahrefs، Google Search Console، Majestic و Moz وارد کنید تا تمام داده های بک لینک خود را در یک رابط کاربری آسان مدیریت کنید.

رتبه بندی SE 100٪ دقیق ردیابی رتبه کلمات کلیدی، ابزارهای تحقیقاتی رقابتی، و بررسی و نظارت بک لینک برای تعداد تقریبا بی نهایت از کلمات کلیدی را ارائه می دهد. همچنین می‌توانید از رتبه‌بندی SE برای اجرای تجزیه و تحلیل بک لینک دقیق در برابر پارامترهای کلیدی مانند نسبت پیوند dofollow در مقابل nofollow، متن‌های لنگر در بک لینک‌ها، امتیازات Domain Trust و Page Trust و غیره استفاده کنید.

لطفا جاوا اسکریپت را فعال کنید

بهترین ابزارهای Dofollow Link Checker برای سئو

1. SEO SpyGlass

همانطور که متوجه شدید، چک‌کننده‌های بک لینک‌های dofollow زیادی وجود دارد که می‌توانید از بین آنها یکی را انتخاب کنید که می‌تواند به شما در بهبود استراتژی بهینه‌سازی موتور جستجو کمک کند. به راحتی می توانید توصیه های برتر را امتحان کنید یا همه آنها را آزمایش کنید تا بدانید کدام ابزارهای بررسی پیوند dofollow برای نیازهای شما بهترین کار را دارند.


منبع: https://seochatter.com/best-dofollow-link-checker-tools-for-seo/

LinkGraph به شما کمک می کند تا محتوای خود را برای افزایش ترافیک ارگانیک و کسب بک لینک های با کیفیت از نشریات معتبر بهینه کنید. آنها همچنین پشتیبانی بسیار خوبی را ارائه می دهند تا به شما در بهبود زمان بارگذاری و قابلیت استفاده از تلفن همراه و تبدیل کلیک ها به فروش یا اشتراک کمک کنند.

اگر به دنبال یک بررسی کننده بک لینک dofollow خوب با یک رابط کاربری بسیار بصری هستید، Mangools LinkMiner استخراج قوی ترین بک لینک های رقبا را آسان می کند.

این نرم افزار سئو همچنین به شما این امکان را می دهد تا با استفاده از ابزار بک لینک گپ، پروفایل بک لینک خود را با حداکثر پنج رقیب مقایسه کنید تا به شما کمک کند تا دریابید به کدام نوع بک لینک برای بهبود رتبه وب سایت خود در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) نیاز دارید.