10 بهترین ابزار جستجوگر چگالی کلمات کلیدی برای سئو

امیدوارم از این راهنما در مورد بهترین چک کننده تراکم کلمات کلیدی برای سئو لذت برده باشید.

استفان هاکمن یک کارآفرین و بنیانگذار SEO Chatter است. او در بهینه سازی موتورهای جستجو و بازاریابی دیجیتال تخصص دارد و از سال 2005 مجذوب سئو شده است. هدف او به اشتراک گذاشتن بهترین نکات و اخبار در مورد بازاریابی موتورهای جستجو است تا به شما کمک کند ترافیک وب سایت بیشتری داشته باشید.


منبع: https://seochatter.com/best-keyword-density-checker-tools-for-seo/

چیزی که در مورد ابزار WebFX نیز خوب است این است که می‌توانید هنگام تجزیه و تحلیل درصد چگالی کلمات کلیدی، متا تگ‌ها، عناوین صفحه و عناوین ALT را اضافه کنید (یا حذف کنید). هنگامی که داده های خود را وارد کردید و روی دکمه ارسال کلیک کردید، فوراً لیستی از عبارات کلیدی یک کلمه، دو کلمه، سه کلمه و چهار کلمه را به همراه مقدار فراوانی و درصد چگالی آنها دریافت خواهید کرد.

گزینه‌های URL و ورودی متن مانند هر ابزار دیگری که در این صفحه بررسی می‌شوند کار می‌کنند، بنابراین توضیح بیشتری در آنجا لازم نیست. در مورد ویژگی مبتنی بر جستجو، به شما این امکان را می دهد که چگالی کلمات کلیدی را بر اساس 10 نتیجه جستجوی برتر در گوگل استخراج کنید تا از استفاده از کلمات کلیدی رقبای خود بیاموزید. این ویژگی قدرتمند به شما امکان می‌دهد هنگام بهینه‌سازی محتوای خود تصمیمات مبتنی بر داده‌های بهتری بگیرید زیرا می‌توانید با میانگین فراوانی کلمات کلیدی نتایج رتبه‌بندی بالا در یک صفحه وب منفرد مطابقت دهید.

توصیه‌های موجود در این صفحه شامل انواع تحلیلگرهای چگالی کلمات کلیدی است که به شما کمک می‌کند ابزار مناسبی برای نیازهای بازاریابی دیجیتال خود پیدا کنید. هر گزینه دارای مجموعه‌ای از ویژگی‌های منحصر به فرد است که می‌توانید بدون پرداخت هزینه آزمایش کنید.

بهترین ابزارهای جستجوگر چگالی کلمات کلیدی برای سئو

1. WebFX

لینک های زیر بیشتر در مورد چگالی کلمات کلیدی و نحوه استفاده صحیح از آن برای بهینه سازی بهتر موتور جستجو توضیح می دهند. از این منابع برای گسترش دانش خود در مورد موضوع استفاده کنید.

ابزارهای جستجوگر چگالی کلمات کلیدی برای خلاصه SEO

Sitechecker Pro می تواند اکثر صفحات وب را در حدود دو دقیقه تجزیه و تحلیل کند و گزارش مفصلی از مشکلاتی که می تواند بر عملکرد کلمه کلیدی شما تأثیر منفی بگذارد را ایمیل می کند. گزارش شما شامل جزئیاتی در مورد چگالی کلمات کلیدی، پیوندها، شاخص‌پذیری، ارتباط محتوا، امنیت و سرعت صفحه، با پیشنهادات خاص برای بهبود عملکرد سئوی صفحه شما خواهد بود.

بهترین بررسی کننده چگالی کلمه کلیدی بعدی توسط کپی رایتیکه نرم افزار بهینه سازی محتوای سئو می باشد. با Copywritely، می توانید به سرعت منحصر به فرد بودن، گرامر، خوانایی و درصد استفاده از کلمه را برای شناسایی پر کردن کلمات کلیدی بررسی کنید. می توانید یک URL وارد کنید یا متن را برای تجزیه و تحلیل سریع کپی و جایگذاری کنید.

ابزارهای سئو کوچک به شما امکان دسترسی رایگان به چک کننده چگالی کلمه کلیدی را می دهد که گزارش هایی را برای عبارات یک، دو، سه و چهار کلمه ارائه می دهد. می توانید یک بلوک از متن منتشر نشده یا یک URL برای تجزیه و تحلیل محتوا وارد کنید.

همانطور که متوجه شدید، بسیاری از ابزارهای برتر چگالی کلمات کلیدی برای انتخاب وجود دارد که می تواند به شما در بهبود محتوا و استراتژی بهینه سازی موتور جستجو کمک کند. با خیال راحت هر یک از این توصیه ها را امتحان کنید تا بفهمید کدام تحلیلگر چگالی کلمه کلیدی برای نیازهای شما بهترین کار را دارد.