10 بهترین ابزار جستجوگر چگالی کلمات کلیدی برای سئو

قیمت: رایگان برای امتحان؛ 29 دلار در ماه

5. Yoast

جستجوگر سئو یک تحلیلگر چگالی کلمات کلیدی خوب ارائه می دهد که شامل ویژگی های اضافی است که با هیچ یک از ابزارهای دیگر بررسی شده در این صفحه نمی توانید پیدا کنید. این واقعاً یک ابزار بی نظیر برای بررسی هر جنبه از چگالی کلمات کلیدی برای SEO است، با این حال، SEO Scout فقط برای تجزیه و تحلیل متن کپی و چسبانده شده کار می کند. هیچ فیلد ورودی برای URL منتشر شده وجود ندارد.

در مورد ویژگی های برتر SEO Scout، شما نه تنها لیست دقیقی از درصد کلمات کلیدی را با عبارات یک، دو، سه و چهار کلمه دریافت می کنید، بلکه این ابزار شامل تعداد استفاده در صفحه، تعداد کل کلمات، امتیاز خوانایی نیز می شود. ، سطح درجه و احساسات. علاوه بر این، می‌توانید کلمات موجود در فهرست را فیلتر کنید، فهرستی از موضوعات استخراج شده از صفحه را با استفاده از استخراج موجودیت دریافت کنید، و سایر عوامل کلیدی مانند میانگین کلمه در هر جمله، درصد چگالی واژگانی و موارد دیگر را مشاهده کنید.

نینجاهای بازاریابی اینترنتی یکی دیگر از ابزارهای برتر تجزیه و تحلیل چگالی کلمات کلیدی است که می توانید امتحان کنید زیرا به شما امکان می دهد محتوای وب سایت خود را ارزیابی کنید تا به سرعت چگالی و توزیع کلمه کلیدی صفحه وب را شناسایی کنید. با این حال، فقط یک URL منتشر شده را برای تجزیه و تحلیل می پذیرد. یک بلوک متن نیست.

WebFX بهترین جستجوگر چگالی کلمه کلیدی را برای تجزیه و تحلیل سریع ارائه می دهد. می توانید یک URL منتشر شده را وارد کنید یا می توانید محتوای منتشر نشده را برای اسکن تراکم کپی و در یک جعبه متن جایگذاری کنید.

Sitechecker Pro دارای یک تحلیلگر چگالی کلمات کلیدی خوب همراه با مجموعه ای از ابزارهای تحلیل قدرتمند SEO برای کمک به بهبود عملکرد وب سایت خود در موتورهای جستجو. با این حال، برای دریافت نتایج به شما نیاز دارد که برای یک دوره آزمایشی رایگان 7 روزه ثبت نام کنید.

قیمت: رایگان بدون محدودیت؛ 49 دلار در ماه برای مجموعه کامل ابزارهای تجزیه و تحلیل SEO

4. کپی رایتینگ

چیزی که در مورد ابزار WebFX نیز خوب است این است که می‌توانید هنگام تجزیه و تحلیل درصد چگالی کلمات کلیدی، متا تگ‌ها، عناوین صفحه و عناوین ALT را اضافه کنید (یا حذف کنید). هنگامی که داده های خود را وارد کردید و روی دکمه ارسال کلیک کردید، فوراً لیستی از عبارات کلیدی یک کلمه، دو کلمه، سه کلمه و چهار کلمه را به همراه مقدار فراوانی و درصد چگالی آنها دریافت خواهید کرد.

گزینه‌های URL و ورودی متن مانند هر ابزار دیگری که در این صفحه بررسی می‌شوند کار می‌کنند، بنابراین توضیح بیشتری در آنجا لازم نیست. در مورد ویژگی مبتنی بر جستجو، به شما این امکان را می دهد که چگالی کلمات کلیدی را بر اساس 10 نتیجه جستجوی برتر در گوگل استخراج کنید تا از استفاده از کلمات کلیدی رقبای خود بیاموزید. این ویژگی قدرتمند به شما امکان می‌دهد هنگام بهینه‌سازی محتوای خود تصمیمات مبتنی بر داده‌های بهتری بگیرید زیرا می‌توانید با میانگین فراوانی کلمات کلیدی نتایج رتبه‌بندی بالا در یک صفحه وب منفرد مطابقت دهید.

قیمت: رایگان بدون محدودیت اما شامل تبلیغات در صفحه. 0.99 دلار در ماه برای یک تجربه بدون آگهی

10. لنگرهای جغرافیایی

تنها نقطه ضعف این ابزار این است که پس از ارسال URL یا متن شما برای اسکن، Copywritely فقط تعداد خطاهای متن شما را گزارش می دهد. شما فقط برای آزمایش رایگان ثبت نام کنید تا گزارش کامل را برای اصلاحات دریافت کنید. با این حال، Copywritely یک نرم افزار عالی با ابزارهای مختلف ویرایش متن است که به شما کمک می کند محتوای بهینه شده و بدون خطا برای SEO ایجاد کنید.

چیزی که در مورد ابزارهای سئو کوچک خوب است این است که گزارشی را هم در قالب جدولی و هم در قالب ابر برچسب دریافت می کنید. بعلاوه، می‌توانید فوراً عبارات کلیدی با تراکم بیش از 2٪ را پیدا کنید، که برای سئو بیش از حد بهینه شده است.

قیمت: رایگان برای امتحان؛ 49 دلار در ماه برای دسترسی به مجموعه کامل ابزارهای SEO

9. ابزارهای کوچک SEO

ابزارهای بررسی سئو چندین ابزار رایگان برای تجزیه و تحلیل سئو ارائه می دهد، از جمله چک کننده چگالی کلمه کلیدی برتر با سه روش برای تجزیه و تحلیل درصد کلمات کلیدی: ورودی URL، ورودی متن، و بر اساس جستجو. هیچ تحلیلگر دیگری گزینه مبتنی بر جستجو را ارائه نمی دهد، این همان چیزی است که ابزار بررسی SEO را برای بررسی درصد چگالی کلمات کلیدی منحصر به فرد می کند.

بهترین بررسی کننده چگالی کلمه کلیدی بعدی توسط کپی رایتیکه نرم افزار بهینه سازی محتوای سئو می باشد. با Copywritely، می توانید به سرعت منحصر به فرد بودن، گرامر، خوانایی و درصد استفاده از کلمه را برای شناسایی پر کردن کلمات کلیدی بررسی کنید. می توانید یک URL وارد کنید یا متن را برای تجزیه و تحلیل سریع کپی و جایگذاری کنید.

ابزارهای سئو کوچک به شما امکان دسترسی رایگان به چک کننده چگالی کلمه کلیدی را می دهد که گزارش هایی را برای عبارات یک، دو، سه و چهار کلمه ارائه می دهد. می توانید یک بلوک از متن منتشر نشده یا یک URL برای تجزیه و تحلیل محتوا وارد کنید.

توصیه‌های موجود در این صفحه شامل انواع تحلیلگرهای چگالی کلمات کلیدی است که به شما کمک می‌کند ابزار مناسبی برای نیازهای بازاریابی دیجیتال خود پیدا کنید. هر گزینه دارای مجموعه‌ای از ویژگی‌های منحصر به فرد است که می‌توانید بدون پرداخت هزینه آزمایش کنید.

بهترین ابزارهای جستجوگر چگالی کلمات کلیدی برای سئو

1. WebFX

امیدوارم از این راهنما در مورد بهترین چک کننده تراکم کلمات کلیدی برای سئو لذت برده باشید.

یکی دیگر از ویژگی های برتر Rank Math این است که اگر محتوای شما از تراکم کلمه کلیدی 2.5٪ فراتر رود، به طور خودکار یک اخطار دریافت می کنید که به این معنی است که شما برای عبارت تمرکز بیش از حد بهینه سازی می کنید و وارد حوزه پر کردن کلمات کلیدی می شوید.

قیمت: رایگان بدون محدودیت؛ 99 دلار در ماه برای برنامه Pro که شامل 10000 اعتبار ماهانه است که می تواند در سایر ویژگی های تجزیه و تحلیل SEO Georanker استفاده شود.

درباره چگالی کلمات کلیدی بیشتر بدانید

رتبه ریاضی همچنین یک افزونه سئو وردپرس است که یک امتیاز بهینه سازی برای محتوای شما فراهم می کند که تراکم کلمات کلیدی را برای کلمه کلیدی تمرکزی که در صفحه هدف قرار می دهید تجزیه و تحلیل می کند. این ابزار هوش مصنوعی (AI) پیچیده ای را ارائه می دهد تا به شما کمک کند به راحتی محتوای طبیعی سئو پسند ایجاد کنید.

قیمت: رایگان بدون محدودیت

3. جستجوگر سئو

قیمت: رایگان با محدودیت؛ 99 دلار در سال برای افزونه Premium

6. رتبه ریاضی

نسخه ممتاز Yoast همچنین مترادف‌ها و عبارات مرتبط را پیشنهاد می‌کند تا به شما کمک کند عمق موضوعی محتوای خود را بهبود بخشید تا شانس بیشتری برای رتبه‌بندی بالا در گوگل، یاهو و بینگ برای جست‌وجوهای مرتبط داشته باشد.

قیمت: رایگان بدون محدودیت

8. Sitechecker Pro

در زیر، بهترین ابزارهای چگالی کلمه کلیدی را که می توانید برای اسکن متن در یک صفحه وب برای به دست آوردن داده های فراوانی و درصدی کلمه کلیدی ارزشمند برای بهینه سازی موتور جستجو (SEO) در صفحه و تجزیه و تحلیل رقبا استفاده کنید، پیدا خواهید کرد.

علاوه بر بررسی چگالی کلمات کلیدی و عبارات، به شما امکان می‌دهد وزن نسبی کلمات کلیدی تمرکز خود را مشاهده کنید تا مطمئن شوید که آنها مرتبط هستند و برای جستجوها کاملاً بهینه هستند. علاوه بر این، می توانید چندین عامل این ابزار را برای برآورده کردن نیازهای خاص خود تنظیم کنید. کافی است قبل از ارسال URL، روی گزینه جستجوی پیشرفته کلیک کنید تا به طول کلمات، وزن برای هر عنصر SEO در صفحه، و چند برابر وزن برای تجزیه و تحلیل چگالی کلمات کلیدی دسترسی پیدا کنید.

همانطور که متوجه شدید، بسیاری از ابزارهای برتر چگالی کلمات کلیدی برای انتخاب وجود دارد که می تواند به شما در بهبود محتوا و استراتژی بهینه سازی موتور جستجو کمک کند. با خیال راحت هر یک از این توصیه ها را امتحان کنید تا بفهمید کدام تحلیلگر چگالی کلمه کلیدی برای نیازهای شما بهترین کار را دارد.


منبع: https://seochatter.com/best-keyword-density-checker-tools-for-seo/

لینک های زیر بیشتر در مورد چگالی کلمات کلیدی و نحوه استفاده صحیح از آن برای بهینه سازی بهتر موتور جستجو توضیح می دهند. از این منابع برای گسترش دانش خود در مورد موضوع استفاده کنید.

ابزارهای جستجوگر چگالی کلمات کلیدی برای خلاصه SEO

این راهنما شامل لیستی از بهترین چک کننده های چگالی کلمات کلیدی برای سئو است.