10 بهترین ابزار جستجوگر توزیع متن لنگر برای سئو


این راهنما شامل لیستی از بهترین چک کننده های توزیع متن لنگر برای سئو است.

در زیر، بهترین ابزارهای متن لنگر را که می توانید برای بهبود استراتژی بهینه سازی موتور جستجوی وب سایت خود استفاده کنید، پیدا خواهید کرد. توصیه‌های موجود در این صفحه شامل گزینه‌های متنوعی است که به شما کمک می‌کند تا جستجوگر بهینه‌سازی متن لنگر مناسب برای نیازها و بودجه بازاریابی دیجیتال خود را پیدا کنید، از جمله ابزارهای رایگان و پولی برای سئو.

افشا: این صفحه شامل پیوندهای وابسته برای تعدادی از ابزارهای جستجوگر متن لنگر است. وقتی اشتراک پولی خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنم.

بهترین ابزارهای جستجوگر توزیع متن Anchor برای SEO

ارائه بهترین نکات سئو …

لطفا جاوا اسکریپت را فعال کنید

بهترین ابزارهای جستجوگر توزیع متن Anchor برای SEO

1. ابزارهای کوچک SEO

بهترین جستجوگر توزیع متن لنگر برای سئو که استفاده از آن رایگان است این است ابزارهای سئو کوچک. این یک ابزار رایگان است که پیوندها را تجزیه و تحلیل می‌کند و گزارش‌های دقیقی را با بینش ترکیب متن لنگر شما ایجاد می‌کند.

این شامل یک مرور کلی از:

 • متن های لنگر: این گزارش از انکر تکست در بک لینک ها استفاده می کند.
 • شماره دامنه: این تعداد دامنه های ارجاع دهنده را گزارش می کند.
 • شماره بک لینک: این تعداد کل بک لینک های اشاره شده به وب سایت را گزارش می دهد که شامل چندین لینک از یک دامنه است.
 • اولین و آخرین دیده شده: این نشان می دهد که اولین پیوند انکر تکست چه زمانی خزیده شده است و چه زمانی آخرین بار دیده شده است.

2. SEO SpyGlass

یکی دیگر از ابزارهای بالا لنگر متن است SEO SpyGlass، که می توانید بدون پرداخت هزینه از آن استفاده کنید. این نرم افزار به شما امکان می دهد متون لینک لنگر و URL های مرتبط را هم برای وب سایت خود و هم برای رقبای برتر خود تجزیه و تحلیل کنید تا دریابید که چه چیزی برای آنها در SERP ها بهتر کار می کند.

با SEO SpyGlass، می توانید تمام بک لینک هایی که به هر وب سایتی اشاره می کنند را به سرعت و به راحتی با چند کلیک کشف کنید. این به شما کمک می کند تعیین کنید کدام نوع از لنگرها بیشترین ترافیک ارجاع را دارند و چگونه هر پیوند بر عملکرد رتبه بندی وب سایت شما تأثیر می گذارد.

هدف نهایی SEO SpyGlass این است که به شما کمک کند بهترین متن های لنگر برای سئو را کشف کنید تا بدانید در طول یک کمپین لینک بیلدینگ وب سایت خود را برای کدام کلمات کلیدی بهینه کنید.

3. لینک Whisper

اگر به دنبال یک جستجوگر خوب بهینه سازی متن لنگر برای پیوند داخلی هستید، Link Whisper بهترین گزینه شما برای سایت های وردپرسی است.

چند نکته کلیدی این ابزار عبارتند از:

 • با ویژگی گزارش لینک های داخلی آن، می توانید به راحتی لینک های شکسته را در وب سایت خود پیدا کرده و آنها را تعمیر کنید.
 • این پیشنهادات سریع برای پیوند دادن به پست های قدیمی که به ارزش لینک داخلی بیشتری نیاز دارند ارائه می دهد.
 • به طور خودکار پیوند از کلمات کلیدی مرتبط برای سئو را پیشنهاد می کند.
 • شما می توانید کلمات کلیدی هدف را برای بهبود بهینه سازی لینک داخلی اضافه کنید.

Link Whisper یک انتخاب برتر با قیمت ارزان است که می تواند به شما کمک کند استراتژی های محتوای بهینه سازی داخلی بهتری ایجاد کنید تا با اطمینان از توزیع بهینه متن لنگر در سراسر سایت شما، عملکرد سئوی وب سایت خود را افزایش دهید.

با رابط کاربری ساده و ویژگی های آسان برای استفاده، یافتن بهترین متن پیوند لنگر برای هر پیوند بدون دردسر می شود. و ویژگی‌های گزارش‌دهی و اتوماسیون باعث می‌شود بهینه‌سازی لینک‌های داخلی این کار وقت‌گیر را به شما کمک کند تا تجربه کاربری بهتری برای بازدیدکنندگان خود ایجاد کنید و در عین حال رتبه‌بندی کلمات کلیدی را در Google افزایش دهید.

4. رتبه بندی SE

رتبه بندی SE یکی از مقرون به صرفه ترین ابزارهای توزیع متن لنگر در بازار است و شامل بیش از 35 ویژگی دیگر تجزیه و تحلیل SEO است. (توجه: خوانندگان SEO Chatter می توانند با استفاده از آن لینک از یک آزمایش رایگان 30 روزه لذت ببرند.)

برای هر دامنه، می‌توانید با استفاده از آن تگ‌های انکر، گزارشی عمیق از متن‌های پیوند لنگر و تعداد دقیق بک لینک‌ها و دامنه‌های ارجاع‌دهنده دریافت کنید. این ابزار همچنین درصدهای مربوط به هر یک از پیوندهای لنگر را نشان می دهد. همچنین می توانید انواع متن لنگر را بر اساس طول کلمه (به عنوان مثال، یک کلمه، دو کلمه، سه کلمه، یا چهار کلمه) فیلتر کنید.

برگه جستجوی کلمات کلیدی جستجوگرها را دانلود کنیدبرگه جستجوی کلمات کلیدی جستجوگرها را دانلود کنید

اگر می خواهید اطلاعات جامعی در مورد کیفیت بک لینک های خود از جمله Domain Trust و Page Trust داشته باشید، رتبه بندی SE ابزار خوبی برای امتحان است. همچنین نسبت دقیقی بین لینک‌های dofollow و nofollow و همچنین یک تحلیلگر شکاف بک لینک برای بررسی بک لینک‌های رقیب شما برای شناسایی فرصت‌های لینک جدید برای وب سایت شما ارائه می‌دهد.

5. Anchor.ly

Anchor.ly همچنین یکی از بهترین چک کننده های متن لنگر برای ساخت لینک است که تازه وارد بازار شده است. چیزی که آن را از سایر توصیه‌های موجود در این لیست متمایز می‌کند، ویژگی محبوبی است که شامل استفاده از کلمات محرک برای گرفتن متن‌های لنگر خاص برای SEO در حین تجزیه و تحلیل توزیع است.

برخی از ویژگی های خوب دیگر عبارتند از:

 • تجزیه و تحلیل سریع: بر اساس بیش از 20 پارامتر مختلف، Anchor.ly تجزیه و تحلیل عمیقی از متن های انکر شما برای اطمینان از حداکثر کارایی ارائه می دهد.
 • فیلتر کردن: انواع اصلی و زیر انواع انکرهای موجود برای وب سایت خود را به راحتی فیلتر کنید.
 • مقایسه: داده های پروژه های مختلف را با استفاده از ابزار مقایسه مقایسه کنید.
 • کلید واژه ها: متن های لنگر مربوط به یک کلمه کلیدی هدف مشخص را برای نتایج دقیق تر پیدا کنید.
 • تغییر: در صورت مشاهده مغایرت با نتایج تجزیه و تحلیل، هر ویژگی انکر تکست خود را تغییر دهید.
 • صادرات و دانلود: تمام داده ها را به نمودارهایی مانند فرمت های PNG، SVG، و CSV صادر کنید یا گزارش های دقیق PDF را دانلود کنید. تمام داده های کلمات کلیدی را می توان برای تحلیل و بینش بیشتر استفاده کرد.

6. سمروش

Semrush با بیش از 40 ابزار تحلیل بازاریابی یکی از محبوب ترین ابزارهای بهینه سازی متن لنگر در صنعت سئو را می سازد. یکی از آنها گزارش لنگرهای بک لینک است.

با گزارش بک لینک‌ها، می‌توانید فهرست سریعی از انکر تکست‌های برتر استفاده شده در بک لینک‌هایی که به دامنه شما اشاره می‌کنند، دریافت کنید. همچنین تعداد دامنه های ارجاع دهنده، کل بک لینک ها، اولین تاریخ مشاهده و آخرین تاریخ مشاهده را نشان می دهد.

یکی از ویژگی‌های جالب گزارش لنگر بک لینک‌های Semrush، گنجاندن ورودی‌های «لنگر خالی» است. اینها توسط پیوندهای بدون انکر تکست ایجاد می شوند که به یکی از دو دلیل اتفاق می افتد:

 • یک URL کامل از صفحه منبع پیوند داده شده است.
 • پیوند تصویری که حاوی متن لنگر نیست.

برای انجام تحقیقات بیشتر در مورد بک لینک هایی که به وب سایت شما یا یک رقیب اشاره می کنند، می توانید روی برگه های گزارش های دیگر مانند:

 • دامنه های ارجاع دهنده
 • آی پی های ارجاع دهنده
 • دامنه های خروجی
 • صفحات فهرست
 • رقبا

7. احرف

اهرفس رقیب برتر Semrush در زمینه ممیزی SEO، ساخت لینک، بهینه سازی محتوا و تجزیه و تحلیل انکر متن بک لینک است. این ابزار به شما امکان می دهد توزیع متن لنگر خود را در تمام وب سایت هایی که به هر URL برای مقایسه و تجزیه و تحلیل پیوند دارند، مشاهده کنید.

Ahrefs یک اشتراک ماهانه ارائه می دهد که به شما امکان دسترسی به این نوع ویژگی ها را می دهد:

 • مشاهده تعداد لینک های تطبیق دقیق، تطابق جزئی و انکر تکست مارک دار در نمایه بک لینک.
 • یک ابر متن لنگر که نشان می‌دهد از چه کلمات و عباراتی معمولاً برای پیوند دادن به صفحات وب شما استفاده می‌شود و به شما بینش ارزشمندی برای بهینه‌سازی موتورهای جستجوی خارج از صفحه می‌دهد.
 • شما می توانید با وارد کردن دامنه خود به Site Explorer و رفتن به گزارش Anchors برای جستجوی لنگرهای غیرطبیعی یا نامربوط، سایت خود را برای حملات بالقوه منفی سئو بررسی کنید.
 • درصد بک لینک ها و دامنه های ارجاع دهنده برای هر لنگر گزارش می شود تا بتوانید به سرعت بهینه سازی بیش از حد لینک ها را بررسی کنید، که می تواند منجر به جریمه شدن توسط الگوریتم های موتور جستجو شود.
 • می‌توانید لنگرها را برای وب‌سایت‌های رقیب خود بررسی کنید تا الگوهایی را در لنگرهای مطابقت دقیق، لنگرهای URL برهنه، لنگرهای مارک دار و سایر نسبت‌های متن لنگر مرتبط که می‌توانید برای کمپین‌های ساخت لینک خود کپی کنید، پیدا کنید.

8. Ubersuggest

Ubersuggest یکی دیگر از بررسی‌کننده‌های برتر توزیع متن لنگر برای SEO است زیرا استفاده از آن آسان است و بینش‌های عالی را با قیمت ارزان ارائه می‌دهد.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که URL هایی را که می خواهید ردیابی کنید وارد کنید و Ubersuggest به سرعت یک گزارش جامع ایجاد می کند که شامل تعداد بک لینک ها برای هر لینک و دامنه های برتر لینک شده به آنها است.

Ubersuggest همچنین نقاط داده دیگری مانند کل جستجوهای ماهانه، ترافیک تخمینی وب سایت، تجزیه و تحلیل رقبا و موارد دیگر را نشان می دهد. این کار مقایسه URL های مختلف یا تعیین اینکه کدام کلمات کلیدی بیشترین ترافیک را دارند آسان می کند.

بعلاوه، Ubersuggest چندین چک روزانه را به صورت رایگان ارائه می‌کند و به شما این امکان را می‌دهد که اگر بودجه بازاریابی شما در حال حاضر کم است، بدون پرداخت هزینه خدمات اضافی، بینش سریعی دریافت کنید.

9. Moz

اگر می خواهید یک انکر متن چک کننده خوب برای کمک به سئو به شما کمک کند، Moz’s Link Explorer یکی دیگر از انتخاب های محبوب است. در واقع، Moz یکی از بزرگترین پایگاه داده های بک لینک در جهان را دارد. آن را به بهترین ابزار قابل اعتماد برای تجزیه و تحلیل تگ لنگر توسط کارشناسان برجسته در صنعت سئو تبدیل می کند.

برای آزمایش این نرم افزار قدرتمند، یک حساب آزمایشی بگیرید، سپس به Link Explorer بروید. در مرحله بعد، این مراحل را دنبال کنید تا متن لنگر سایت خود را ببینید:

 • دامنه جستجوی مورد نظر را از منوی کشویی انتخاب کنید: دامنه ریشه، زیر دامنه یا صفحه دقیق.
 • وب سایت مورد نظر خود را در کادر جستجو وارد کرده و روی آنالیز کلیک کنید.
 • فهرستی از انکر تکست ها ظاهر می شود که بر اساس تعداد دامنه های پیوند دهنده متصل به آن وب سایت و همچنین تعداد پیوندهایی که پیوندهای dofollow هستند مرتب شده اند.
 • همچنین می‌توانید لینک‌های لنگر برتر را بر اساس امتیاز Page Authority مشاهده کنید تا بتوانید دریابید که کدام متن‌های لنگر سیگنال‌های مرتبط قوی را به صفحه هدف ارسال می‌کنند.

10. پروفایل سایت Mangools

Mangools مجموعه ای از ابزارهای تجزیه و تحلیل سئو را ارائه می دهد، از جمله جستجوگر بهینه سازی متن لنگر به نام Site Profiler. (آن را بدون پرداخت هزینه به مدت 10 روز با استفاده از آن پیوند امتحان کنید.) این یکی از کاربرپسندترین نرم افزارهای موجود در بازار برای بررسی و ردیابی لینک های لنگر برای وب سایت خود و رقبای برتر شما است.

می توانید از ابزار Site Profiler برای بررسی توزیع متن لنگر خود استفاده کنید و اطمینان حاصل کنید که برای یک کلمه کلیدی خاص بیش از حد بهینه نشده اید. این 100 لنگر برتر را ارائه می دهد که به انواع لنگرها، مارک دار، برهنه و غیره طبقه بندی می شوند.

همچنین می‌توانید نتایج را با ارجاع به دامنه‌ها (RD)، تعداد کل متن‌های لنگر خاص مرتب کنید و درصد (یا نسبت آنها) را ببینید. سایر ویژگی‌های مهم برای بررسی توزیع متن لنگر عبارتند از درصد پیوند dofollow در مقابل nofollow، نسبت لینک‌های فعال به حذف شده و معیارهای کلیدی SEO مانند Citation Flow و Trust Flow.

با Site Profiler، می توانید متن های لنگر خود را به انواع روش ها تجزیه و تحلیل کنید تا مطمئن شوید که آنها را به درستی برای بهترین نتایج در طول کمپین لینک بیلدینگ بهینه می کنید. به علاوه، یک دوره آزمایشی 10 روزه بدون نیاز به کارت اعتباری وجود دارد.

درباره Anchor Text بیشتر بیاموزید

لینک های زیر بیشتر در مورد انکر تکست و نحوه استفاده صحیح از آن برای بهینه سازی بهتر موتور جستجو توضیح می دهند. از این منابع برای گسترش دانش خود در مورد موضوع استفاده کنید.

Anchor Text Checker Tools برای خلاصه SEO

امیدوارم از این راهنما در مورد بهترین چک کننده های توزیع متن لنگر برای سئو لذت برده باشید.

همانطور که متوجه شدید، ابزارهای Anchor Text زیادی برای انتخاب وجود دارد که به شما امکان می‌دهد توزیع کلمات کلیدی را در لینک‌های متن لنگر وب‌سایت خود برای بهینه‌سازی موتورهای جستجو درون صفحه و خارج از صفحه بررسی کنید. با خیال راحت توصیه های برتر را امتحان کنید یا همه آنها را آزمایش کنید تا بفهمید کدام ابزار جستجوگر متن لنگر برای نیازهای شما بهترین کار را دارد.
منبع: https://seochatter.com/best-anchor-text-distribution-checker-tools-for-seo/