10 بهترین ابزار بررسی کننده اعتبار دامنه برای سئو

ابزار LinkMiner که با SiteProfiler ارائه می شود، بک لینک ها را تجزیه و تحلیل می کند و به شما این امکان را می دهد که پروفایل بک لینک خود و رقبای خود را برای دیدن امتیازات Domain Authority بررسی کنید. همچنین با استفاده از این نرم افزار بصری می توانید به راحتی فرصت های لینک سازی را شناسایی کنید.

Moz وب سایت ها و صفحات را ردیابی می کند و گزارش های سفارشی ایجاد می کند تا به شما کمک کند تا سایت های رقیب خود و امتیازات DA و PA وب سایت خود را بررسی کنید.

استفان هاکمن یک کارآفرین و بنیانگذار SEO Chatter است. او در بهینه سازی موتورهای جستجو و بازاریابی دیجیتال تخصص دارد و از سال 2005 شیفته سئو شده است. هدف استفان این است که بهترین نکات و اخبار در مورد بازاریابی موتورهای جستجو را به اشتراک بگذارد تا بتوانید ترافیک بیشتری را برای وب سایت خود به دست آورید.


منبع: https://seochatter.com/best-domain-authority-checker-tools-for-seo/

هنگامی که از ابزار برای محاسبه Domain Authority استفاده می کنید، خلاصه آن را در داشبورد بصری دلپذیر نمایش می دهید. از طریق این ابزار، می توانید کمپین لینک بیلدینگ خود را بررسی کرده و آن را در کنار کلمات کلیدی رتبه بندی خود و سایر عوامل موثر بر رتبه بندی، اصلاح کنید.

یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد این ابزار Domain Authority این است که به شما امکان می‌دهد اعلان‌های ایمیل را برای دریافت گزارش روزانه از نحوه نمایش پروفایل پیوند خود در زمان واقعی تنظیم کنید.

SE Ranking یک ابزار بررسی کننده بک لینک رایگان دارد که می توانید آن را با محدودیت امتحان کنید. اگر آن را دوست دارید، باید به یک برنامه پولی ارتقا دهید زیرا این یکی از ارزان‌ترین ابزارهای سئو در بازار است، با بیش از 35 ویژگی تجزیه و تحلیل سئو و بازاریابی دیگر.

این SEO PowerSuite ابزار تجزیه و تحلیل دامنه یک چک کننده محبوب DA است که می تواند در رایانه شما بارگیری شود. شما می توانید لینک های ورودی رقیب خود را از طریق SEO Spyglass بررسی کنید و هر گونه لینک های اسپم را که ممکن است باعث شود گوگل سایت شما را مستقیماً از طریق نرم افزار جریمه کند پاک کنید.

بک لینک مانیتور را می توان با ابزار Backlink Checker جفت کرد تا بک لینک های مورد علاقه را روزانه به طور خودکار ردیابی کند. راه اندازی و استفاده از آن آسان است و هر زمان که به آن نیاز داشتید از پشتیبانی با کیفیت برخوردار می شوید.

یک تماس استراتژی با محتوای اصلاح شده رزرو کنید

این نرم افزار داده های به روز را تجزیه و تحلیل و ارائه می کند تا به شما کمک کند در کمپین های بک لینک خود بمانید. اطلاعات بک لینک در مورد پیوندهای متن/تصویر، اعتماد به صفحه و اعتماد دامنه، نسبت انجام و عدم دنبال کردن، و دامنه های ارجاع داده می شود.

یکی دیگر از ابزارهای برتر برای بررسی Domain Authority این است بررسی کننده اعتبار دامنه Moz. این ابزار یکی از محبوب ترین و معتبرترین نرم افزارها در صنعت سئو می باشد. در واقع، Moz توسعه دهنده امتیازات Domain Authority (DA) و Page Authority (PA) است که سایر ابزارها از Mozscape API برای گزارش دادن به کاربران خود استفاده می کنند.

قیمت: طرح های رایگان و پولی. هزینه طرح اولیه 14.90 دلار در ماه است.

درباره Domain Authority بیشتر بدانید

این ابزار هیچ هزینه ای ندارد و می تواند معیارهای Domain و Page Authority را برای چندین URL بررسی کند. همچنین می‌توانید تعداد پیوندهای خارجی را ارزیابی کنید و حداکثر 10 URL را وارد کنید که می‌توانید به طور همزمان با هم مقایسه کنید. می‌توانید آدرس‌هایی را که می‌خواهید بررسی کنید خط به خط وارد کنید و سپس دکمه را فشار دهید تا گزارش‌های متریک برای MozRank، Moz PA و DA و پیوندهای خارجی ایجاد شود.

قیمت: رایگان برای 30 روز با استفاده از پیوند شریک SEO Chatter امتحان کنید. این طرح ضروری در صورت پرداخت سالانه از 39.00 دلار در ماه شروع می شود، بسته ای که 40000 صفحه برای ممیزی وب، 250 کلمه کلیدی برای ردیاب رتبه و تحلیلگر شکاف بک لینک در اختیار شما قرار می دهد.

5. Ubersuggest

این راهنما شامل لیستی از بهترین بررسی کننده های Domain Authority برای SEO است.

قیمت: برنامه های پولی از 99 دلار در ماه شروع می شود.

10. پیوندها

همانطور که متوجه شدید، ابزارهای Domain Authority زیادی برای انتخاب وجود دارد که به شما امکان می دهد امتیازات DA را برای تجزیه و تحلیل بهینه سازی موتور جستجو بررسی کنید. به راحتی می توانید توصیه های برتر را امتحان کنید یا همه آنها را آزمایش کنید تا بفهمید کدام ابزار جستجوگر DA برای نیازهای شما بهترین کار را دارد.