گزینه های پیشنهادی Ubersuggest (20 ابزار برتر رایگان و پولی)


در این راهنما، فهرستی از گزینه های پیشنهادی Ubersuggest را خواهید یافت.

بخش اول صفحه شامل 10 نسخه از بهترین نسخه های پولی این ابزارها است در حالی که بخش دارای 10 گزینه Ubersuggest رایگان است که می توانید برای تحقیق و تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی SEO برای کمپین های بازاریابی دیجیتال خود استفاده کنید. در کل 20 توصیه وجود دارد.

هدف نهایی در اینجا این است که به شما کمک کند جایگزین های برتر برای Ubersuggest را پیدا کنید که نیازها و بودجه شما را برآورده می کند و می تواند به بهبود تحقیق کلمه کلیدی و انتخاب موضوع برای استراتژی بازاریابی محتوای شما کمک کند.

افشا: این صفحه شامل پیوندهای وابسته است. وقتی از طریق برخی از این رقبای Ubersuggest یک طرح پولی خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنم.

اوبر گزینه های جایگزین را پیشنهاد می کند

اوبر گزینه های جایگزین را پیشنهاد می کند

KWFinder

49 دلار در ماه یا 358.80 دلار در سال (برنامه سالانه).

KWFinder توسط Mangools یکی از بهترین جایگزین‌های Ubersuggest از نظر قیمت و ویژگی‌ها است. با KWFinder می توانید کلمات کلیدی SEO را به سه روش جستجو کنید:

 • کلمات کلیدی مرتبط
 • تکمیل خودکار گوگل
 • سوالات

سپس می‌توانید میانگین حجم جستجوی ماهانه، داده‌های هزینه به ازای کلیک (CPC)، رقابت پرداخت به ازای کلیک (PPC) و نمرات دشواری کلمه کلیدی را تجزیه و تحلیل کنید تا کلیدواژه‌های برتر را برای هدف در وب‌سایت خود بیابید.

چیزی که این KWFinder را به یکی از برترین رقبای Ubersuggest تبدیل می کند این است که همراه با سایر نرم افزارهای SEO، از جمله ردیاب رتبه، بررسی کننده بک لینک، تحلیلگر SERP و نمایه کننده سایت ارائه می شود.

این ابزار سئو مورد علاقه من در بازار است و من هر روز از آن برای تحقیق کلمات کلیدی و تجزیه و تحلیل سئو استفاده می کنم. می توانید KWFinder را به صورت رایگان در اینجا امتحان کنید. همچنین می‌توانید بررسی KWFinder من را برای جزئیات بیشتر بخوانید.

جستجوی کلید

17 دلار در ماه یا 169 دلار در سال (برنامه سالانه).

Keysearch یکی دیگر از بهترین گزینه های Ubersuggest است که همراه با سایر نرم افزارهای SEO ارائه می شود. با Keysearch، می توانید کلمات کلیدی مرتبطی را که حاوی سوالاتی از چندین پلتفرم مانند گوگل، یاهو، بینگ، یوتیوب، پینترست و غیره هستند جستجو کنید.

یک حساب آزمایشی رایگان شامل 5 جستجوی کلمه کلیدی در روز و همچنین دسترسی محدود به سایر ابزارهای SEO، از جمله:

 • ردیاب رتبه
 • بررسی کننده بک لینک
 • حسابرس وب سایت
 • تحلیلگر رقابتی
 • دستیار محتوا

جایگزین کم میوه

کم میوه

25 دلار برای 2000 اعتبار؛ 29.90 دلار در ماه؛ یا 249 دلار در سال (برنامه سالانه).

اگر ارزان‌ترین و بهترین جایگزین را برای ابزار Ubersuggest نیل پاتل برای تحقیق کلمات کلیدی می‌خواهید، LowFruits بهترین انتخاب شماست.

چیزی که LowFruits را به یک رقیب خوب برای تحقیق کلمات کلیدی تبدیل می کند این است که به شما کمک می کند کلمات کلیدی سئوی کم رقابت را سریعتر از Ubersuggest پیدا کنید. LowFruits این کار را با نشان دادن نقاط ضعف در رتبه های برتر در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) برای کلمات کلیدی هدف شما انجام می دهد. این شامل اصطلاحات و عباراتی است که انجمن‌ها و وب‌سایت‌های ضعیف با امتیاز Domain Authority پایین در رتبه‌های 1-10 برتر در گوگل قرار می‌گیرند.

LowFrutis دومین ابزار تحقیق کلمه کلیدی مورد علاقه من در بازار است، به همین دلیل است که من آن را به عنوان یک جایگزین خوب برای بررسی پیشنهاد می کنم. می‌توانید LowFruits را به صورت رایگان در اینجا امتحان کنید تا بدانید چقدر می‌تواند برای استراتژی محتوای وب‌سایت شما قدرتمند باشد.

کلیدواژه آشپز

20 دلار برای 1200 اعتبار. بدون برنامه ماهانه یا سالانه

Keyword Chef ابزار دیگری است که می توانید به جای Ubersuggest برای کمپین های سئوی خود از آن استفاده کنید. این شبیه به LowFruits است اما به جای نشان دادن آیکون هایی برای تعداد نقاط ضعیف در 10 رتبه برتر برای یک کلمه کلیدی در گوگل، امتیاز SERP را نشان می دهد.

تو می توانی کلیدواژه آشپز را به صورت رایگان در اینجا امتحان کنید و 1000 اعتبار برای آزمایش ویژگی های ابزار دریافت کنید.

جایگزین لارسو

لارسوس

21.99 دلار در ماه؛ 219.99 دلار در سال؛ یا 395.82 دلار برای یک برنامه مادام العمر.

Larseo یک رقیب جدید برای Ubersuggest است که در حال افزایش محبوبیت است. با Larseo، علاوه بر جستجوگر کلمات کلیدی، به چندین ابزار ضروری SEO مانند تجزیه و تحلیل ترافیک، تجزیه و تحلیل بک لینک و جستجوگر موضوع دسترسی خواهید داشت. برنامه‌های آتی برای Larseo شامل ابزار پیشنهاد لینک داخلی، دستیار نوشتن هوش مصنوعی و شکاف بک لینک و تحلیلگر شکاف محتوا است.

می‌توانید Larseo را به صورت رایگان در اینجا امتحان کنید تا ویژگی یاب کلمه کلیدی را آزمایش کنید تا ببینید آیا آن را بهتر از Ubersuggest دوست دارید یا خیر.

KeywordTool.io

89 دلار در ماه یا 828 دلار در سال (برنامه سالانه).

اگر به دنبال سادگی در یک ابزار تحقیق کلمات کلیدی SEO یا یک روش خوب برای انجام تجزیه و تحلیل انبوه هستید، KeywordTool.io ارزش بررسی دارد. این به شما کمک می کند تا به سرعت فرصت های رشد سئو را شناسایی کنید، تحقیقات کلمات کلیدی را در مقیاس انجام دهید و داده ها را در سطوح مختلف جغرافیایی جمع آوری کنید. همچنین می توانید داده های حجم جستجو را برای حداکثر 70000 کلمه کلیدی در روز دریافت کنید.

اگر تنها چیزی که می خواهید تجزیه و تحلیل سریع، دقیق و عمیق تحقیق کلمات کلیدی است، پس باید KeywordToo.io را به صورت رایگان در اینجا امتحان کنید. 5 پیشنهاد کلمه کلیدی اول بدون اشتراک پولی قابل مشاهده است.

LongTil Pro

37 دلار در ماه یا 297 دلار در سال (برنامه سالانه).

برگه جستجوی کلمات کلیدی جستجوگرها را دانلود کنیدبرگه جستجوی کلمات کلیدی جستجوگرها را دانلود کنید

اگر به دنبال سایت های مشابه Ubersuggest هستید، LongTail Pro یک رقیب محبوب است. قیمت حدود 10 دلار بیشتر برای اشتراک ماهانه پولی است که به شما امکان دسترسی به ابزارهای قدرتمند برای تحقیق کلمات کلیدی، تجزیه و تحلیل SERP، ردیابی رتبه، تجزیه و تحلیل بک لینک و ممیزی سایت را می دهد.

بیش از 70000 بازاریاب دیجیتال LongTail Pro را به عنوان نرم افزار مورد علاقه خود برای پشتیبانی از استراتژی SEO خود ترجیح می دهند. تو می توانی LongTail Pro را اینجا امتحان کنید; با این حال، یک طرح آزمایشی 8 دلار هزینه دارد.

جایگزین رتبه بندی SE

رتبه بندی SE

49 دلار در ماه یا 470.40 دلار در سال (برنامه سالانه).

رتبه بندی SE یکی از ابزارهای نرم افزاری پیشرو در سئو برای صاحبان مشاغل، آژانس ها و متخصصان سئو برای انجام تحقیقات کلمات کلیدی، ردیابی رتبه بندی، نظارت بر رقبا، تشخیص خطاهای فنی سئو و موارد دیگر است.

آنچه رتبه‌بندی SE را جایگزین خوبی برای Ubersuggest می‌کند، ویژگی‌های پیشرفته زیر است:

 • جستجوگر سئو روی صفحه
 • تحلیلگر شکاف بک لینک
 • تحقیق کلمه کلیدی پولی و ارگانیک
 • تحقیقات گسترده رقبا

نکته جالب در مورد رتبه بندی SE این است که می توانید با کاهش دفعات بررسی رتبه کلمه کلیدی حساب خود از روزانه به هر سه روز یا هفتگی، قیمت طرح اشتراک پولی خود را کاهش دهید.

سمروش

119.95 دلار در ماه یا 1199.40 دلار در سال (برنامه سالانه).

Semrush یک ابزار همه کاره برای بهبود دید آنلاین و کشف بینش های بازاریابی برای رشد وب سایت شما است. بیش از 55 ابزار در نرم افزار وجود دارد. با این حال، ابزار جادویی کلمه کلیدی Semrush چیزی است که این ابزار را به یکی از بهترین گزینه‌های Ubersuggest تبدیل می‌کند.

باید آن را ببینید تا باور کنید و می توانید Semrush Keyword Magic Tool را به صورت رایگان در اینجا امتحان کنید و روزانه 10 جستجو دریافت کنید. اما اساساً، این ابزار سئو به شما کمک می‌کند تا موضوعات خاص را بررسی کنید، کلمات کلیدی طولانی مرتبط از نظر معنایی را پیدا کنید، و یک لیست اصلی از کلمات کلیدی SEO ایجاد کنید که برای تلاش‌های بازاریابی دیجیتال شما بهترین کارایی را داشته باشد.

اهرفس

99 دلار در ماه یا 990 دلار در سال (برنامه سالانه).

اهرفس یکی از شناخته شده ترین رقبای Ubersuggest است زیرا ابزارهای تجزیه و تحلیل و تحقیق برتر SEO را ارائه می دهد. با Ahrefs می توانید تحقیقات کلمات کلیدی، ردیابی رتبه بندی، تجزیه و تحلیل بک لینک، تجزیه و تحلیل رقبا، ممیزی وب سایت و موارد دیگر را انجام دهید.

را ویژگی Ahrefs Keywords Explorer بخشی از ابزار پولی است که به شما کمک می کند ایده های کلمه کلیدی نامحدود را کشف کنید، دشواری رتبه بندی SEO آنها را تجزیه و تحلیل کنید و پتانسیل ترافیک را محاسبه کنید. هیچ آزمایشی رایگان برای Keywords Explorer وجود ندارد. با این حال، شما می توانید Ahrefs Keyword Generator (که در بخش بعدی ذکر شده است) را بدون هزینه آزمایش کنید.

Ezoic را امتحان کنید
Ubersuggest جایگزین های رایگان

Ubersuggest جایگزین های رایگان

مولد کلمات کلیدی Ahrefs

مولد کلمات کلیدی Ahrefs یکی از بهترین گزینه های پیشنهادی Ubersuggest در بازار برای کشف تعداد زیادی از کلمات کلیدی بدون نیاز به ثبت نام یا پرداخت هزینه برای این نوع نرم افزار است. پس از وارد کردن یک عبارت در قسمت جستجو و کلیک بر روی دکمه “یافتن کلمات کلیدی”، می توانید لیست را با “تطابق عبارت” یا “سوالات” فیلتر کنید.

Google Keyword Planner

Google Keyword Planner یک ابزار رایگان تحقیق کلمات کلیدی است که می توانید در حساب Google Ads خود (که قبلاً به عنوان AdWords شناخته می شد) از آن استفاده کنید. این ابزار پیشنهادات موضوعی را بر اساس کلیدواژه اولیه شما ارائه می‌کند و داده‌های مهم SEO مانند میانگین حجم جستجو، هزینه به ازای هر کلیک (CPC)، سطح رقابت تبلیغ‌کننده، داده‌های روند و موارد دیگر را گزارش می‌دهد. (همچنین این راهنمای مرتبط را برای ابزارهای بیشتر سئوی گوگل که می توانید برای تجزیه و تحلیل، ردیابی و بازاریابی دیجیتال بدون هزینه استفاده کنید، ببینید.)

جایگزین رایگان SEO Powersuite

Powersuite SEO

تکمیل خودکار گوگل

تکمیل خودکار گوگل شاید رایگان ترین گزینه برای یافتن کلمات کلیدی سئو بدون پرداخت هزینه برای ابزارهای خاصی مانند Ubersuggest باشد. به سادگی یک کلمه را در نوار جستجوی Google تایپ کنید و فوراً لیستی از ایده ها را بر اساس کلمه کلیدی اصلی خود از داده های جستجوی جمع آوری شده از کاربران Google دریافت خواهید کرد.

Google Trends

Google Trends ابزاری رایگان است که داده های کلمات کلیدی را در مورد عبارات جستجوی خاص مورد استفاده در گوگل و یوتیوب ارائه می دهد. می‌توانید از آن برای کشف موضوعات پرطرفدار، گرایش‌های جستجوی محلی و یافتن کلمات کلیدی مرتبطی که در حال افزایش محبوبیت هستند استفاده کنید. Google Trends همچنین به شما کمک می کند از کلمات کلیدی که محبوبیت خود را در جستجو از دست می دهند اجتناب کنید تا بتوانید تصمیمات بهتری در مورد اینکه کدام عبارات را برای محتوای وب سایت خود هدف قرار دهید، بگیرید.

Powersuite SEO یک نرم افزار سئو در مقیاس کامل است که به شما امکان می دهد از تمام ویژگی های برتر به صورت رایگان استفاده کنید. اگر آنچه را که ارائه می دهد دوست دارید، می توانید آن را به یک طرح حرفه ای یا تجاری ارتقا دهید که ویژگی های اضافی تحقیق و تجزیه و تحلیل SEO را باز می کند. هر بازاریاب دیجیتال جدی باید نسخه رایگان SEO Powersuite خود را در رایانه خود داشته باشد.

جایگزین رایگان کلمه کلیدی Surfer

کلمه کلیدی Surfer

کلمه کلیدی Surfer یک جایگزین خوب دیگر برای Ubersuggest است. به جای ورود به داشبورد نرم افزار، Keyword Surfer یک افزونه کروم است که به شما امکان می دهد حجم جستجو را مستقیماً در نتایج جستجوی Google مشاهده کنید. این به شما امکان می دهد تا بهترین کلمات کلیدی را برای محتوای خود بر اساس نتایج رتبه بندی برتر پیدا کنید.

صفحه کلید واژه

صفحه کلید واژه یکی دیگر از ابزارهای محبوب برای جستجوی کلمات کلیدی SEO است که می تواند هزاران پیشنهاد تکمیل خودکار را از گوگل ارائه دهد. این نرم افزار سریع است و یک یا چند کلمه کلیدی اولیه را برای تولید ایده می پذیرد. کلید واژه Sheeter برای استفاده کاملا رایگان است و نیازی به ثبت نام نیست.

سوال DB

QuestionDB یک کلمه کلیدی سریع و آسان برای استفاده است که لیستی از سوالات محبوبی را که مردم در سایت هایی مانند Reddit و Quora می پرسند که به کلمات کلیدی SEO شما مربوط می شوند را به شما ارائه می دهد. می توانید از QuestionDB 100% رایگان برای جستجوگران نامحدود در روز استفاده کنید. با این حال، نتایج شما به 50 پیشنهاد کلمه کلیدی در هر جستجو محدود خواهد شد. ارتقاء به یک طرح پولی کلمات کلیدی نامحدودی را برای هر جستجو در اختیار شما قرار می دهد.

جایگزین رایگان SEOScout

SEOScout

SEOScout مجموعه ای از ابزارهای رایگان مانند Ubersuggest را ارائه می دهد. همچنین می توانید بدون ثبت نام در نرم افزار که از 49 دلار در ماه شروع می شود، پیشنهادات کلیدواژه رایگان دریافت کنید. SEOScout همچنین به عنوان یکی از بهترین گزینه های Answer the Public در نظر گرفته می شود (که متعلق به نیل پاتل نیز می باشد) زیرا هیچ محدودیتی در تعداد دفعاتی که می توانید از ابزار برای تولید ایده های کلمه کلیدی در روز استفاده کنید وجود ندارد.

ابزار کلید واژه Dominator

ابزار کلید واژه Dominator نرم افزاری است که با 9 ابزار برای انجام تحقیقات کلمات کلیدی بسته بندی شده است. با استفاده از آن، می‌توانید وب‌سایت‌هایی مانند آمازون، بینگ، eBay، Etsy، Google، Google Shopping، Home Depot، Walmart و YouTube را تجزیه و تحلیل کنید تا کلیدواژه‌های محبوبی را که در آن پلتفرم‌ها جستجو می‌شوند و همچنین عبارات را از فهرست محصولات استخراج کنید تا به شما در بهبود وضعیت خود کمک کند. تلاش های بازاریابی محتوا و سئو. نسخه رایگان اکنون شما را به 2 جستجو در روز محدود می کند.

ابزارهای جایگزین بیشتر مانند Ubersuggest

اگر می‌خواهید ابزارهای جایگزین بیشتری مانند Ubersuggest پیدا کنید که ویژگی‌های اضافی را برای تحقیق و تجزیه و تحلیل سئو ارائه می‌دهد، این فهرست ابزارهای رایگان تحقیق کلمات کلیدی را بررسی کنید. در داخل، تمام ابزارهای برتری را که می توانید بدون هیچ هزینه ای برای کمپین های بازاریابی دیجیتال خود استفاده کنید، پیدا خواهید کرد.

جایگزین هایی برای خلاصه Ubersuggest

امیدوارم از این راهنما در مورد جایگزین های Ubersuggest لذت برده باشید.

همانطور که متوجه شدید، بسیاری از گزینه‌های رایگان Ubersuggest و ابزارهای پولی وجود دارد که می‌توانید برای جستجوی کلمات کلیدی SEO و تحلیل بازاریابی دیجیتال استفاده کنید. امیدواریم بهترین جایگزین برای Ubersuggest را برای نیازها و بودجه خود در این صفحه پیدا کرده باشید. هر توصیه ای مزایا و معایب خود را دارد. با این حال، اگر به دنبال یک ابزار رقیب با عملکردهای مشابه هستید، همه آنها جایگزین های خوبی برای Ubersuggest هستند.
منبع: https://seochatter.com/ubersuggest-alternatives/