چیست و چگونه می توان آن را دریافت کرد

بنابراین ترافیک برای سئو خوب است به این معنا که قرار گرفتن در معرض محتوا را افزایش می دهد، که می تواند منجر به رتبه بندی بالاتر در موتورهای جستجو برای کلمات کلیدی مورد نظر شود. اگر می خواهید درباره محتوای سئو اطلاعات بیشتری کسب کنید، راهنمای من در مورد محتوای سئو چیست را بخوانید.

در راهنمای من در مورد تفاوت بین پیوندهای داخلی و پیوندهای خارجی، می آموزید که چگونه پیوندهای داخل یک وب سایت روابط بین محتوا را نشان می دهند. و این لینک های داخلی ارزش و اهمیت سئو را بین صفحات انتقال می دهند.

در این پست به این سوال پاسخ خواهیم داد که “ترافیک سئو چیست؟”

اما دانستن اینکه بازدیدکنندگان هدف شما به طور فعال به دنبال کدام کلمات کلیدی ارگانیک در گوگل هستند، همانطور که در دلیل شماره 2 توضیح داده شد، برای افزایش ترافیک جستجوی ارگانیک شما مهم است.

برای یافتن سریع و آسان این عبارات، می توانید به گوگل بروید تا از ویژگی پیشنهاد خودکار آن که در موتور جستجو هنگام تایپ کلمات ظاهر می شود، ایده بگیرید. تصویر زیر و نحوه عملکرد این استراتژی را ببینید تا به من کمک کند تا ایده این مقاله ای را که در حال حاضر می خوانید پیدا کنم.

نتایج جستجوی ترافیک SEO

وبلاگ نویسی در وب سایت شما موثرترین راه برای افزایش ترافیک SEO است.

یک وبلاگ به شما امکان می دهد حجم بی پایانی محتوا ایجاد کنید تا ترافیک ارگانیک بیشتری را از موتورهای جستجو جذب کنید.

تست انجام شده توسط دانشمند سئو، کایل روف دریافت که “2-3 پیوند داخلی برابر با یک پیوند خارجی با همان مقدار است.” بنابراین می توانید قبل از اینکه حتی به فکر دریافت بک لینک به یک صفحه باشید، به همان اندازه قدرت رتبه بندی را از سایت خود استخراج کنید.

به عنوان مثال، اگر یک جستار تراکنشی را هدف قرار می دهید، نمی خواهید محتوایی را که در قالب پرسش و پاسخ است مانند این پست در اینجا بنویسید. انجام این کار باعث افزایش ترافیک SEO شما نمی شود.

نکته ای که در تصویر بالا باید به آن توجه کرد این است که به نظر می رسد نمره دشواری کلمه کلیدی بالا است. با این حال، پس از بررسی صفحات با رتبه برتر، متوجه شدم که در واقع کلمه کلیدی سختی برای رقابت نیست.

یک نقطه شروع خوب برای افزایش ترافیک سئو با پیوند داخلی، ایجاد پنج پیوند متنی از صفحات مرتبط با موضوع است که کلیدواژه هدف اصلی شما را به عنوان یک عبارت تطبیق دقیق در متن لنگر گنجانده است. سپس، برای جلوگیری از بهینه سازی بیش از حد، چند کلمه پرکننده را به دو تا از این پیوندهای داخلی اضافه کنید تا 100٪ با هم مطابقت نداشته باشند.

آیا ترافیک برای سئو خوب است؟

اگر می خواهید ترافیک ارگانیک خود را افزایش دهید، باید تحقیق در مورد کلمات کلیدی انجام دهید. شما نمی توانید فقط یک محتوای جدید در مورد هر موضوعی که می خواهید بنویسید و انتظار دارید از آن به وب سایت خود ترافیک وارد کنید.

اگرچه این شرکت نمی‌توانست 100% تأیید کند که افزایش ترافیک باعث افزایش رتبه آنها در گوگل شده است، اما گزارش داد که «به نظر می‌رسد به دست آوردن پیوندهایی که حجم بالایی از ارجاع‌ها و داده‌های کلیکی را ارائه می‌دهند، بر رتبه‌بندی جستجو در موتورهای جستجو تأثیر می‌گذارد».

ارائه بهترین نکات سئو …

در پست خود در مورد نوشتن محتوای سئو، توضیح می‌دهم که بدون تکنیک‌های مناسب سئوی درون صفحه، محتوای شما برای کلمات کلیدی مورد نظر شما رتبه بالایی در گوگل نخواهد داشت.

نکته دیگری که در اینجا در رابطه با بهبود ترافیک سئو باید در نظر داشت این است که صفحات وب که ترافیک ارجاع بیشتری را از سایر وب سایت ها دریافت می کنند، بک لینک های طبیعی بیشتری نیز به دست می آورند. و بک لینک های با کیفیت بالا بخشی از الگوریتم رتبه بندی گوگل هستند.

دانستن در مورد این اهداف جستجوی مختلف به شما امکان می دهد محتوایی ایجاد کنید که نیازهای هر نوع کاربر را برآورده کند.

حتی بهترین محتوای نوشته شده نیز بدون بهینه‌سازی خوب در صفحه، آنچنان که شایسته است دیده نمی‌شود. اگر در مورد افزایش رتبه و ترافیک خود جدی هستید، به آن نگاهی بیندازید. هیچ کس دیگری این نکات پیشرفته را برای رشد سریع وب سایت آموزش نمی دهد.

امیدوارم از این راهنمای توضیح داده شده که ترافیک سئو چیست لذت برده باشید.

اگر می خواهید بیاموزید که چگونه یک استراتژی برای رشد بلندمدت ایجاد کنید، راهنمای سئو چیست.

خلاصه ترافیک SEO

در عوض، شما می خواهید محتوایی ایجاد کنید که بر یک محصول یا خدمات خاص تمرکز دارد و جزئیات کامل و گزینه های خرید را توضیح می دهد.

3. سئوی درون صفحه خود را بهبود بخشید

در تصویر زیر می‌توانید نمونه‌ای از نحوه نمایش داده‌های ارزشمند سئو را مشاهده کنید.

ترافیک در سئو چیست؟

امیدواریم قبلاً می‌دانید که مشتریان بالقوه شما به چه موضوعاتی علاقه دارند، بنابراین می‌توانیم از توضیح شماره ۱ بالا صرف نظر کنیم.

فقط دو رقیب برتر دقیقا عبارت کلیدی را که من در این صفحه اینجا می نویسم را هدف قرار می دهند. 10 سایت دیگر به طور کلی در مورد موضوع سئو هستند. نه ترافیک سئو

یک مطالعه موردی SEO به طور خاص همبستگی قوی بین افزایش در ترافیک ارجاع و افزایش رتبه بندی برای یک کلمه کلیدی فوق رقابتی را نشان داد.

همانطور که متوجه شدید، ترافیک سئو یک ترافیک ارگانیک است که از موتورهای جستجو می‌آید و به روش‌های بهینه‌سازی موتور جستجو متکی است تا با رساندن آن به بالای SERP، بالاترین میزان ترافیک ممکن را به یک وب‌سایت برساند. بنابراین تمرکز بر افزایش ترافیک در سئو برای رشد یک وب سایت بسیار مهم است زیرا منجر به مشتریان و فروش بیشتر می شود.

ویژگی ترافیک SEO