چیست و چگونه می توان آن را دریافت کرد

اگر می خواهید بیاموزید که چگونه یک استراتژی برای رشد بلندمدت ایجاد کنید، راهنمای سئو چیست.

خلاصه ترافیک SEO

با توجه به CognitiveSEO، “در عرض 1 روز، ترافیک جستجوی ارگانیک در وبلاگ ما به 20000 بازدید رسید. ما برای چیزی که بدون شک یک عبارت بسیار رقابتی است (تصاویر گوگل) یک جهش واقعاً چشمگیر در رتبه بندی جستجو داشتیم که تنها در یک روز از رتبه 74 به رتبه هشتم در نتایج جستجوی گوگل رسیدیم!

اکنون که می دانید چگونه جستجوی کلمات کلیدی را انجام دهید و هدف جستجو را برای کاربر برآورده کنید، گام بعدی در به دست آوردن ترافیک سئو، بهبود سئوی درون صفحه شما است.

همانطور که در زیر متوجه خواهید شد، بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) مهمترین عاملی است که می توانید برای دریافت ترافیک ارگانیک به وب سایت خود بر روی آن تمرکز کنید، بنابراین دانستن اینکه چگونه آن را به روش صحیح انجام دهید مفید است.

ترافیک سئو چیست؟

ترافیک سئو مهم است زیرا ترافیک سئو یک ترافیک ارگانیک رایگان است که دید وب سایت شما را در موتورهای جستجو افزایش می دهد. ترافیک هدفمند سئو می تواند برای هر کسب و کاری مفید باشد تا از موتورهای جست و جو که نیازی به پرداخت هزینه ای ندارند، سرنخ ها، مشتریان و فروش بیشتری کسب کند.

چگونه ترافیک SEO را بدست آوریم

1. کلمات کلیدی SEO مناسب برای ترافیک را انتخاب کنید

یک نقطه شروع خوب برای افزایش ترافیک سئو با پیوند داخلی، ایجاد پنج پیوند متنی از صفحات مرتبط با موضوع است که کلیدواژه هدف اصلی شما را به عنوان یک عبارت تطبیق دقیق در متن لنگر گنجانده است. سپس، برای جلوگیری از بهینه سازی بیش از حد، چند کلمه پرکننده را به دو تا از این پیوندهای داخلی اضافه کنید تا 100٪ با هم مطابقت نداشته باشند.

آیا ترافیک برای سئو خوب است؟

اگر می خواهید ترافیک ارگانیک خود را افزایش دهید، باید تحقیق در مورد کلمات کلیدی انجام دهید. شما نمی توانید فقط یک محتوای جدید در مورد هر موضوعی که می خواهید بنویسید و انتظار دارید از آن به وب سایت خود ترافیک وارد کنید.

تست انجام شده توسط دانشمند سئو، کایل روف دریافت که “2-3 پیوند داخلی برابر با یک پیوند خارجی با همان مقدار است.” بنابراین می توانید قبل از اینکه حتی به فکر دریافت بک لینک به یک صفحه باشید، به همان اندازه قدرت رتبه بندی را از سایت خود استخراج کنید.

یک مطالعه موردی SEO به طور خاص همبستگی قوی بین افزایش در ترافیک ارجاع و افزایش رتبه بندی برای یک کلمه کلیدی فوق رقابتی را نشان داد.

بنابراین ترافیک برای سئو خوب است به این معنا که قرار گرفتن در معرض محتوا را افزایش می دهد، که می تواند منجر به رتبه بندی بالاتر در موتورهای جستجو برای کلمات کلیدی مورد نظر شود. اگر می خواهید درباره محتوای سئو اطلاعات بیشتری کسب کنید، راهنمای من در مورد محتوای سئو چیست را بخوانید.

لطفا جاوا اسکریپت را فعال کنید

ترافیک سئو چیست؟

امیدواریم قبلاً می‌دانید که مشتریان بالقوه شما به چه موضوعاتی علاقه دارند، بنابراین می‌توانیم از توضیح شماره ۱ بالا صرف نظر کنیم.

برای این مرحله، شما نیاز به دسترسی به ابزار تحقیق کلمات کلیدی مانند KWFinder توسط Mangools (رایگان امتحان کنید). این یکی از تنها ابزارهای SEO است که من به عنوان یک شرکت وابسته توصیه می کنم زیرا ارزان و در عین حال قدرتمند برای تحقیق کلمات کلیدی است.

به عنوان مثال، اگر یک جستار تراکنشی را هدف قرار می دهید، نمی خواهید محتوایی را که در قالب پرسش و پاسخ است مانند این پست در اینجا بنویسید. انجام این کار باعث افزایش ترافیک SEO شما نمی شود.

یک استراتژی پیوند داخلی خوب همچنین می‌تواند رتبه‌بندی موتورهای جستجو را برای کلمات کلیدی هدف یک صفحه افزایش دهد، زیرا اعتبار موضوعی محتوا را بهبود می‌بخشد.

نکته دیگری که در اینجا در رابطه با بهبود ترافیک سئو باید در نظر داشت این است که صفحات وب که ترافیک ارجاع بیشتری را از سایر وب سایت ها دریافت می کنند، بک لینک های طبیعی بیشتری نیز به دست می آورند. و بک لینک های با کیفیت بالا بخشی از الگوریتم رتبه بندی گوگل هستند.

واقعیت این است که سؤالات خاصی وجود دارد که مردم به طور فعال در Google جستجو می کنند و مربوط به کسب و کار شما هستند و آنها می خواهند به آنها پاسخ دهند. به عنوان مثال، وب سایت من تماماً در مورد SEO است. و این پست این سوال را هدف قرار می دهد که “ترافیک SEO چیست؟”

اما ما بیشتر از تعریف و معنای این اصطلاح را توضیح خواهیم داد. همچنین به اهمیت ترافیک در سئو و چگونگی کسب ترافیک بیشتر سئو برای کسب و کار خود خواهیم پرداخت.

در پست خود در مورد اینکه چرا وبلاگ ها برای سئو مهم هستند، مزایای زیر را از وبلاگ نویسی برای سئو به اشتراک می گذارم:

  • حجم سئوی ارگانیک را افزایش می دهد
  • محتوای تازه ایجاد می کند که پاداش می گیرد
  • فرصت های نامحدود سئو کلمات کلیدی را ارائه می دهد
  • برای پیوند سئو داخلی مهم است
  • اعتبار سایت را با بک لینک ها افزایش می دهد
  • رتبه محبوبیت را بهبود می بخشد
  • با تصاویر SEO ترافیک بیشتری به دست می آورد
  • برای کسب و کار شما اعتبار ایجاد می کند

5. از پیوند داخلی خوب استفاده کنید

حتی بهترین محتوای نوشته شده نیز بدون بهینه‌سازی خوب در صفحه، آنچنان که شایسته است دیده نمی‌شود. اگر در مورد افزایش رتبه و ترافیک خود جدی هستید، به آن نگاهی بیندازید. هیچ کس دیگری این نکات پیشرفته را برای رشد سریع وب سایت آموزش نمی دهد.

اما دانستن اینکه بازدیدکنندگان هدف شما به طور فعال به دنبال کدام کلمات کلیدی ارگانیک در گوگل هستند، همانطور که در دلیل شماره 2 توضیح داده شد، برای افزایش ترافیک جستجوی ارگانیک شما مهم است.

ارائه بهترین نکات سئو …

استفان هاکمن یک کارآفرین و بنیانگذار SEO Chatter است. او در بهینه سازی موتورهای جستجو و بازاریابی دیجیتال تخصص دارد و از سال 2005 مجذوب سئو شده است. هدف او به اشتراک گذاشتن بهترین نکات و اخبار در مورد بازاریابی موتورهای جستجو است تا به شما کمک کند ترافیک وب سایت بیشتری داشته باشید.


منبع: https://seochatter.com/what-is-seo-traffic/

دانستن در مورد این اهداف جستجوی مختلف به شما امکان می دهد محتوایی ایجاد کنید که نیازهای هر نوع کاربر را برآورده کند.

در تصویر زیر می‌توانید نمونه‌ای از نحوه نمایش داده‌های ارزشمند سئو را مشاهده کنید.

ترافیک در سئو چیست؟

یک وبلاگ به شما امکان می دهد حجم بی پایانی محتوا ایجاد کنید تا ترافیک ارگانیک بیشتری را از موتورهای جستجو جذب کنید.

برای یافتن سریع و آسان این عبارات، می توانید به گوگل بروید تا از ویژگی پیشنهاد خودکار آن که در موتور جستجو هنگام تایپ کلمات ظاهر می شود، ایده بگیرید. تصویر زیر و نحوه عملکرد این استراتژی را ببینید تا به من کمک کند تا ایده این مقاله ای را که در حال حاضر می خوانید پیدا کنم.

نتایج جستجوی ترافیک SEO

امیدوارم از این راهنمای توضیح داده شده که ترافیک سئو چیست لذت برده باشید.

گام بعدی برای نحوه به دست آوردن ترافیک SEO، ایجاد محتوای با کیفیت بالا است که هدف جستجوی کاربر را برآورده می کند.

اگرچه این شرکت نمی‌توانست 100% تأیید کند که افزایش ترافیک باعث افزایش رتبه آنها در گوگل شده است، اما گزارش داد که «به نظر می‌رسد به دست آوردن پیوندهایی که حجم بالایی از ارجاع‌ها و داده‌های کلیکی را ارائه می‌دهند، بر رتبه‌بندی جستجو در موتورهای جستجو تأثیر می‌گذارد».

وبلاگ نویسی در وب سایت شما موثرترین راه برای افزایش ترافیک SEO است.

اکنون که ایده بهتری در مورد چگونگی یافتن کلمات کلیدی مناسب برای هدف دارید، قدم بعدی این است که بفهمید رقابت برای آن جستجوها برای رتبه بندی در 10 موقعیت برتر در گوگل چقدر دشوار است.

فقط دو رقیب برتر دقیقا عبارت کلیدی را که من در این صفحه اینجا می نویسم را هدف قرار می دهند. 10 سایت دیگر به طور کلی در مورد موضوع سئو هستند. نه ترافیک سئو

همانطور که متوجه شدید، ترافیک سئو یک ترافیک ارگانیک است که از موتورهای جستجو می‌آید و به روش‌های بهینه‌سازی موتور جستجو متکی است تا با رساندن آن به بالای SERP، بالاترین میزان ترافیک ممکن را به یک وب‌سایت برساند. بنابراین تمرکز بر افزایش ترافیک در سئو برای رشد یک وب سایت بسیار مهم است زیرا منجر به مشتریان و فروش بیشتر می شود.

ویژگی ترافیک SEO