چگونه یک وبلاگ را به Feedspot اضافه کنیم (راهنمای گام به گام)


این راهنما نحوه افزودن وبلاگ به Feedspot را توضیح می دهد.

Feedspot یک خواننده محتوا برای اضافه کردن وبلاگ ها، وب سایت ها و فیدهای RSS مورد علاقه شما برای دریافت به روز رسانی در یک پلت فرم است. و دانستن نحوه ارسال وبلاگ به Feedspot به شما و سایر کاربران این امکان را می دهد که جدیدترین مطالب سایت را در پلتفرم آن پیدا کنید.

این آموزش به سه قسمت تقسیم شده است. ابتدا یک راهنمای گام به گام در مورد افزودن وبلاگ به Feedspot و همچنین URL های دسته بندی جداگانه آن دریافت خواهید کرد. در مرحله بعد، نکاتی را در مورد یافتن فید RSS وبلاگ خود دریافت خواهید کرد، اگر آن را ندارید. و در نهایت، فهرستی از فیدهای وبلاگ نمونه را دریافت خواهید کرد که Feedspot آنها را می پذیرد.

در پایان این راهنما، فرآیند کامل افزودن و ارسال وبلاگ به Feedspot را خواهید فهمید.

چگونه یک وبلاگ را به Feedspot اضافه کنیم

چگونه یک وبلاگ را به Feedspot اضافه کنیم

 1. وارد شوید نقطه تغذیه.
 2. روی افزودن سایت جدید کلیک کنید.
 3. URL فید وبلاگ را وارد کنید.
 4. روی Search کلیک کنید.
 5. Feedspot باید وبلاگ را نمایش دهد.

تصویر زیر مراحل افزودن وبلاگ به Feedspot را از طریق داشبورد پلتفرم نشان می‌دهد.

یک وبلاگ به فیلد URL Feedspot اضافه کنید

مراحل بالا همچنین برای اضافه کردن دسته‌های وبلاگ به Feedspot کار می‌کنند. به جای وارد کردن URL اصلی فید RSS، می توانید فید را برای صفحه دسته بندی خاص اضافه کنید.

پیروی از این فرآیند Feedspot را مجبور می‌کند تا پست‌های وبلاگ را برای آن دسته به جای فید وبلاگ اصلی واکشی کند. اگر بخواهید هر دسته وبلاگ را جداگانه اضافه کنید و دنبال کنید، این روش می تواند مفید باشد.

برگه جستجوی کلمات کلیدی جستجوگرها را دانلود کنیدبرگه جستجوی کلمات کلیدی جستجوگرها را دانلود کنید

اگر می‌خواهید وبلاگ خود را در Feedspot دنبال کنید، روی دکمه «دنبال کردن» در کنار فید کلیک کنید. سپس فید در نوار کناری سمت چپ زیر قسمت زیر داشبورد نمایش داده می شود.

یافتن فید RSS وبلاگ خود برای Feedspot

اگر نمی دانید فید RSS وبلاگتان چیست، سه راه برای یافتن آن برای افزودن به Feedspot وجود دارد:

 • اگر یک وبلاگ وردپرسی است، می توانید برای دریافت فید، فقط /feed/ را به انتهای URL اضافه کنید. این نکته همچنین برای URL هر دسته بندی وبلاگ کار می کند.
 • اگر وبلاگ دارای نماد RSS در سایت است، روی آن کلیک کنید و URL را برای استفاده در Feedspot کپی کنید.
 • برای سایر انواع وبلاگ ها، روی یک پست وبلاگ کلیک راست کرده و “مشاهده منبع صفحه” را انتخاب کنید. سپس از ویژگی Find با استفاده از دستور صفحه کلید Ctrl + F در رایانه شخصی یا Command + F در Mac استفاده کنید و «feed»، «rss» یا «.xml» را جستجو کنید. URL فید وبلاگ را بین نقل قول ها بعد از href= پیدا خواهید کرد.

انواع فیدهای RSS وبلاگ که می توانید به Feedspot اضافه کنید

Feedspot همه انواع فیدهای RSS وبلاگ را می پذیرد. در زیر نمونه‌هایی از نشانی‌های اینترنتی فید برای صفحه اصلی وبلاگ و دسته‌های جداگانه آورده شده است. فید وبلاگ شما ممکن است شبیه یکی از این نمونه های زیر باشد یا کمی متفاوت باشد.

Ezoic را امتحان کنید
 • https://example.com/feed/
 • https://example.com/rss/
 • https://feeds.example.com/
 • https://example.com/category/feed/
 • https://example.com/category/rss/
 • https://feeds.example.com/category/
 • https://example.com/rss.xml

سایت های بیشتری برای ارسال وبلاگ خود

اگر می خواهید وبلاگ خود را به سایت های بیشتری اضافه کنید، از این صفحه دیگر با لیستی از سایت های ارسال وبلاگ دیدن کنید. وب سایت های برتری را خواهید یافت که می توانید برای افزایش آگاهی از محتوای وبلاگ خود و همچنین ایجاد بک لینک های با کیفیت برای بهینه سازی موتورهای جستجوی خارج از صفحه (SEO) استفاده کنید.

یک وبلاگ به خلاصه Feedspot اضافه کنید

امیدوارم از این راهنمای نحوه افزودن وبلاگ به Feedspot لذت برده باشید.

همانطور که متوجه شدید، افزودن وبلاگ به Feedspot یک فرآیند ساده است. تنها کاری که برای ارسال وبلاگ به Feedspot باید انجام دهید این است که URL فید RSS را در قسمت Add Site وارد کنید. این فرآیند Feedspot را مجبور می‌کند تا فید را بخزد و باید پست‌های وبلاگ را در پلتفرم نمایش دهد.




منبع: https://seochatter.com/how-to-add-a-blog-to-feedspot/