چگونه یک ساختار سیلو SEO بسازیم؟ (معماری وب سایت)

این راهنمای بهینه سازی موتور جستجو (SEO) نحوه ساخت یک ساختار سیلو SEO را توضیح می دهد.

اینجاست که وقت گذاشتن برای انجام تحقیقات موثر کلمات کلیدی مفید خواهد بود.

اینجاست که کار واقعی وارد می‌شود، و پست‌هایی در مورد همه موضوعات فردی در سیلو شما ایجاد می‌کند. به یاد داشته باشید، برای بهره مندی بیشتر از سیلوها، محتوای شما باید تا حد امکان قوی باشد. راهنمای ما برای بهینه سازی محتوا می تواند به این مرحله کمک کند.

9. لینک های داخلی خود را مدیریت کنید

پیروی از این دستورالعمل‌ها می‌تواند به شما کمک کند تا از بزرگترین پاداش‌های معماری سیلو وب‌سایت، از جمله بهبود دید جستجو، ایجاد وب‌سایت خود به عنوان یک منبع معتبر و جذب بازدیدکنندگان بیشتر به محتوای خود، بهره ببرید.


منبع: https://seochatter.com/how-to-build-an-seo-content-silo-structure/

اگر در مورد سیلو محتوای خود به عنوان یک سلسله مراتب فکر کنید، صفحات ستون شما در بالای صفحه قرار خواهند گرفت. راهنمای ما در مورد استراتژی محتوای ستون را برای راهنمایی دقیق در مورد این مرحله بخوانید.

7. صفحات ستون فرعی خود را ایجاد کنید

یکی دیگر از دلایل کلیدی که بسیاری از مردم از سیلوهای محتوا استفاده می‌کنند این است که با سهولت یافتن اطلاعات مورد نظر افراد، تجربیات کاربر را بهبود می‌بخشند.

فوراً، شما دو موضوع بزرگ بالقوه برای پوشش دادن دارید که می‌توانید زیرمجموعه‌هایی برای آنها در سیلوهای خود ایجاد کنید.

پیوندهای زیر بیشتر در مورد ساختار سیلو محتوا و چگونگی سودمندی آنها برای تلاش های سئوی شما توضیح می دهد. از این منابع برای گسترش دانش خود در مورد موضوع استفاده کنید.

خلاصه ساختار سیلو SEO بسازید

اولین مورد این است که به صورت دستی پوشه ها را روی سرور میزبان خود از طریق FTP یا مدیر فایل شرکت میزبان خود ایجاد کنید، با یک پوشه جدید برای هر دسته سیلو اصلی و پوشه های فرعی دیگر برای زیر مجموعه های خود.

برای رجوع به وبلاگ سفر نیویورک ما، ممکن است تصمیم بگیرید یک سیلو در اطراف «کارهایی که باید در نیویورک انجام دهید» ایجاد کنید که به شما نشان می‌دهد افراد در جستجوی عباراتی مانند «بهترین کارهای رایگان برای انجام در نیویورک» و « کارهایی که باید با بچه ها در نیویورک انجام داد.

وظیفه اصلی ایجاد یک جریان بین پست ها و صفحات ستون است. همه پست‌های شما باید به صفحه ستون زیر مجموعه خود پیوند داده شوند، که سپس باید به صفحه ستون دسته اصلی پیوند داده شود. سپس صفحات ستون شما در صورت لزوم به پست‌های جداگانه پیوند داده می‌شوند.

صفحات ستون دروازه ورود به بقیه سیلوهای شما هستند. آنها معمولا طولانی‌ترین و دقیق‌ترین صفحات شما خواهند بود، زیرا بیشتر جنبه‌های مهم موضوع را یک بخش مختصر در یک زمان پوشش می‌دهند و از هر بخش به صفحات دیگر در سیلو پیوند می‌دهند تا مطالعه بیشتری را ارائه دهند.

به یاد داشته باشید، یکی از دلایل اصلی ایجاد ساختار سیلو محتوا این است که وب سایت خود را به عنوان یک منبع معتبر اطلاعات در مورد موضوع خود معرفی کنید، چیزی که به رعایت استانداردهای تجربه، تخصص، اقتدار و اعتماد (EEAT) که Google حفظ می کند کمک زیادی می کند. هنگام تعیین نحوه رتبه بندی محتوا.

در اینجا نحوه ایجاد آنها آمده است:

1. موضوعات سیلو خود را شناسایی کنید

شما می توانید این کار را روی قلم و کاغذ انجام دهید یا از ابزاری مانند استفاده کنید جرقه شفاف برای ایجاد نقشه خود به عنوان نمودار جریان.

نقشه محتوای خود را ایجاد کنید

ارائه بهترین نکات سئو …

آنها به موتورهای جستجو کمک می کنند تا بفهمند چگونه سایت شما را به طور موثر فهرست کنند و تجربیات کاربر را برای بازدیدکنندگان خود بهبود بخشند، که هر دو می توانند بر رتبه بندی جستجوی شما تأثیر مثبت بگذارند.

با ایجاد یک دسته جدید برای هر سیلو اصلی شروع کنید. اینها «دسته‌های والد» خواهند بود که در آن می‌توانید به تعداد مورد نیاز هر سیلو زیرمجموعه اضافه کنید. البته امکان ایجاد زیرمجموعه در زیر مجموعه ها نیز وجود دارد، به عنوان مثال:

6. صفحات ستون اصلی خود را ایجاد کنید

می‌توانید با استفاده از ابزاری مانند موضوعاتی را که می‌خواهید شروع به کار کنید، محدودتر کنید تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل برای تحقیق در مورد موضوعاتی که مخاطبان شما بیشتر دوست دارند در مورد آنها مطالعه کنند.

برای مثال وبلاگ نویس مسافرتی نیویورک، سه صفحه اصلی هتل ها، جاذبه ها و رستوران ها هستند. با انجام آن‌ها، گام بعدی ایجاد صفحات ستونی بیشتر برای همه زیرمجموعه‌های اصلی در هر یک است.

به عنوان مثال، اگر یک وبلاگ مسافرتی در مورد نیویورک راه اندازی می کنید، ممکن است بخواهید به عنوان منبع قطعی اطلاعات در مورد هتل ها، جاذبه های توریستی و مکان های غذاخوری در نیویورک شهرتی کسب کنید که سه سیلو اصلی شما را در اختیار شما قرار می دهد.

پیوندهای داخلی برای اینکه سیلوهای محتوا به درستی کار کنند ضروری هستند. آنها همچنین به طور اتفاقی یک عامل رتبه بندی مهم هستند، به همین دلیل است که بسیاری از صاحبان وب سایت از آنها استفاده می کنند.

لینک های داخلی خود را مدیریت کنید

برای مثال، هتل‌ها دارای صفحات زیرمجموعه «هتل‌های بودجه» و «هتل‌ها بر اساس منطقه» هستند، جاذبه‌ها دارای صفحات ستونی برای فعالیت‌های رایگان، مناسب برای کودکان و فعالیت‌های دیگر هستند و غیره. این صفحات زیرمجموعه گام بعدی در سلسله مراتب سیلو شما خواهند بود.

8. پست های خود را ایجاد کنید

در این صورت، احتمالاً اولین سیلوهای خود را در مورد غذاهای هندی و آمریکای لاتین می سازید.

2. فهرستی از پست ها را برای هر سیلو ایجاد کنید

نقشه محتوا محل قرارگیری محتوای شما در سایت و رابطه آن را مشخص می کند. این یک ویژگی مفید برای برنامه ریزی سیلوهای خود قبل از ساخت محتوا است.

همچنین بخشی با منابع اضافی وجود دارد که در مورد اصول ساختار سیلو وب سایت بیشتر توضیح می دهد تا به شما کمک کند استراتژی بهینه سازی موتور جستجو بهتری ایجاد کنید که می تواند به شما در دستیابی به اهداف سئو که در ذهن دارید کمک کند.

چگونه یک ساختار سیلو SEO بسازیم؟

سیلوهای محتوا دسته‌های گسترده‌ای هستند که محتوای شما را بر اساس موضوع گروه‌بندی می‌کنند، معمولاً با چندین زیرمجموعه در زیر دسته اصلی.

بسته به اندازه سایت خود، می توانید این مرحله بعدی را به صورت دستی انجام دهید یا از ابزاری مانند استفاده کنید ممیزی محتوای Semrush تا زندگی شما راحت تر شود

یک حسابرسی محتوا انجام دهید

امیدواریم از این راهنمای نحوه ساخت یک ساختار سیلو SEO لذت برده باشید.

راه دوم اگر از یک CMS برتر مانند وردپرس استفاده می‌کنید، که در آن می‌توانید دسته‌بندی و ساختار زیر مجموعه خود را از داشبورد وردپرس ایجاد کنید، اعمال می‌شود.

ساختار دسته و زیر مجموعه خود را ایجاد کنید

در هر صورت، هدف یکسان است: شناسایی پست های موجود که ممکن است برای گنجاندن در سیلوهای شما مناسب باشد.

4. نقشه محتوای خود را ایجاد کنید

لطفا جاوا اسکریپت را فعال کنید

چگونه یک ساختار سیلو SEO بسازیم؟