چرا نشانه گذاری طرحواره برای سئو مهم است؟ (5 مزیت برتر)

فراتر از آن، تکه‌هایی مانند رتبه‌بندی ستاره‌ها یا نظرات مشتریان، اثبات اجتماعی را نشان می‌دهند و نشان می‌دهند که کسب‌وکار شما محبوبیت بالایی دارد. با توجه به اینکه تقریباً 70٪ از مشتریان بیشتر با یک تجارت با نظرات مثبت برخورد می کنند، این به تنهایی نشان می دهد که چرا طرحواره برای هر وب سایتی که محصولات یا خدمات می فروشد ضروری است.

4. بهینه سازی جستجوی صوتی

نمونه‌های نشانه‌گذاری طرحواره مانند موارد ذکر شده در بالا، نتایج شما را برای کاربران موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو و بینگ جذاب‌تر و قابل کلیک‌تر می‌کند.

اضافه کردن برچسب OpeningHoursبه عنوان مثال، به شما کمک می کند تا برای عبارات جستجو مانند « رتبه بندی کنید[business type] الان باز کن.» همزمان، آدرس پستی نه تنها به مطابقت کمک می کندنزدیک منپرس و جو می کند، اما به همگام سازی محتوای شما با Google Maps کمک می کند، مشتریان را از مکانشان مستقیماً به سمت کسب و کار شما هدایت می کند و در نهایت به شما کمک می کند فروش بیشتری داشته باشید.

درباره Schema Markup بیشتر بیاموزید

اهمیت Schema Markup در سئو فراتر از نتایج جستجو است.

همچنین بخشی با منابع اضافی وجود دارد که اصول اولیه Schema Markup را توضیح می دهد تا به شما در ایجاد مؤثرترین استراتژی بهینه سازی موتور جستجو کمک کند.

چرا نشانه گذاری طرحواره برای سئو مهم است؟

نه تنها این، بلکه همانطور که در یک لحظه یاد خواهید گرفت، Schema Markup همچنین به موتورهای جستجو کمک می کند تا محتوای شما را به شیوه ای بصری جذاب تر و کاربر پسندتر ارائه دهند. در نهایت، این امر دید جستجوی وب سایت شما را بهبود می بخشد و در نتیجه آگاهی بیشتر از برند و مهمتر از آن، نرخ کلیک بالاتری را به همراه دارد.

2. برنده ریچ اسنیپت ها

همچنین این مزیت اضافه را دارد که وقتی تگ های Schema شما آن قطعه های غنی مورد علاقه را به شما نشان می دهد، می تواند اعتبار شما را در چشم کاربران افزایش دهد.

لطفا جاوا اسکریپت را فعال کنید

چرا نشانه گذاری طرحواره برای سئو مهم است؟

در زیر، اهمیت Schema Markup در SEO و اینکه چگونه می‌تواند با افزایش دید جستجو، بهبود کلیک‌ها و موارد دیگر به وب‌سایت شما کمک کند، خواهید آموخت.

مشخص شدن درست در بالای نتایج جستجو در یک قطعه به این معنی است که گوگل و سایر موتورهای جستجو تشخیص داده‌اند که محتوای شما بهترین و کاربرپسندترین پاسخ به یک عبارت جستجو است، و اساساً به عنوان مهر تأییدی از موتورهای جستجو عمل می‌کند. می تواند راه درازی در افزایش شهرت شما به عنوان یک منبع قابل اعتماد داشته باشد.

آدرس، شماره تلفن و ساعات کار شما همگی می توانند در کد نشانه گذاری طرحواره استفاده شوند تا کسب و کار شما را با عبارت های جستجوی مرتبط مطابقت دهد.

ارائه بهترین نکات سئو …

تا کنون، مهمترین مزیت Schema Markup را می توان در نتایج جستجو از طریق بهبود دید مشاهده کرد.

همانطور که گویی این کافی نبود، برنده شدن برگزیده‌های ویژه و به دست آوردن ریچ اسنیپت‌ها نیز می‌تواند با ارائه پیش‌نمایش محتوای شما به کاربران، به کاهش نرخ پرش وب‌سایت شما کمک کند تا بتوانند قبل از کلیک کردن، تصمیم بگیرند که آیا نیازهای آنها را برآورده می‌کند یا خیر.

3. افزایش اعتماد و اعتبار

Schema Markup این کار را آسان می کند و داده های ساختاریافته را در قالب ارائه می دهد قابل صحبت تگ، که به خزنده‌های جستجو می‌گوید که بخش‌های خاصی از وب‌سایت شما برای پخش صدا مناسب هستند، و بنابراین، برای ارائه به‌عنوان نتایج در جست‌وجوهای صوتی مناسب هستند.

5. سئوی محلی را تقویت کنید

با بیش از یک میلیارد جستجو که هر ماه از طریق دستیارهای صوتی مانند سیری، الکسا و دستیار گوگل انجام می شود، هرگز زمان حیاتی برای بهینه سازی وب سایت شما برای جستجوی صوتی وجود ندارد.

ستاد تحریریه SEO Chatter تیمی متشکل از کارشناسان بهینه سازی موتور جستجو و بازاریابی دیجیتال به رهبری استیون هاکمن با بیش از 15 سال تجربه در بازاریابی موتورهای جستجو است. ما راهنمای اصول سئو را برای بازاریابان مبتدی منتشر می کنیم.


منبع: https://seochatter.com/why-is-schema-markup-important-for-seo/

اضافه کردن تگ های Schema مانند چگونه، سوالات متداول، یا مرور می تواند به شما کمک کند انواع مختلفی از ریچ اسنیپت ها را بدست آورید که پیوند استاندارد به سایت شما را با اطلاعات و رسانه های اضافی مانند تصاویر و ویدیوها ترکیب می کند.

درباره مربی SEO Chatter بیشتر بدانید

افزودن تگ‌های طرحواره به محتوای خود می‌تواند به محتوای شما کمک کند تا قطعه‌های ویژه‌ای را که در بالای صفحات نتایج موتور جستجو (SERP) ظاهر می‌شوند، بدست آورد. این قطعه‌ها پاسخی به درخواست جستجوی کاربر که از صفحه وب شما گرفته شده است و پیوندهایی به وب‌سایت شما برای کاربر برای دریافت اطلاعات بیشتر نشان می‌دهد.

امیدواریم از این راهنمای در مورد اینکه چرا Schema Markup برای SEO مهم است لذت برده باشید.

پیوندهای زیر بیشتر در مورد Schema Markup و نحوه ارتباط آن با بهینه سازی موتور جستجو توضیح می دهند. از این منابع برای گسترش دانش خود در مورد موضوع استفاده کنید.

نشانه گذاری طرحواره برای خلاصه SEO مهم است

Schema Markup برای SEO مهم است زیرا نوعی کد HTML است که به موتورهای جستجو کمک می کند محتوا را درک کنند و آن را بهتر در نتایج جستجو نشان دهند. Schema Markup معنا و روابطی را در پس نهادهای خاص در صفحه وب ایجاد می کند، مانند محصولات، رویدادها، سازمان ها، افراد، مکان ها و موارد دیگر.

این راهنمای بهینه سازی موتور جستجو (SEO) به این سوال پاسخ می دهد که “چرا نشانه گذاری طرحواره برای سئو مهم است؟”

دادن اطلاعات بیشتر در مورد محتوای خود به موتورهای جستجو به آنها کمک می کند تا آن را به گونه ای موثر رتبه بندی کنند که دقیقاً با هدف جستجوی عبارات جستجوی مرتبط هماهنگ باشد.

هنگامی که خزنده‌های موتورهای جستجو همه چیز را در مورد محتوا می‌دانند، می‌تواند انواع مزایای ملموس را برای تلاش‌های بهینه‌سازی موتور جستجوی شما ایجاد کند.

مزایای Schema Markup در سئو

1. بهبود دید جستجو

همانطور که متوجه شدید، Schema Markup اهمیت دارد زیرا به موتورهای جستجو کمک می کند تا محتوا را به طور کامل درک کنند و بهتر آن را در نتایج جستجو نشان دهند. Schema Markup همچنین معنا و روابطی را در پس نهادهای خاص در صفحه وب ایجاد می‌کند، مانند محصولات، رویدادها، سازمان‌ها، افراد، مکان‌ها و موارد دیگر برای خزنده‌های موتورهای جستجو برای فهرست‌بندی، رتبه‌بندی و نمایش صحیح محتوا در SERP.