چرا لینک های Nofollow برای سئو مهم هستند؟ (5 مزیت برتر)

این بدان معناست که اگرچه الگوریتم‌های موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو و بینگ ممکن است همیشه پیوند nofollow را به عنوان تأیید حساب کنند، اما همچنان می‌تواند از نظر ترافیک با کیفیت به محتوای شما برای وب سایت شما مفید باشد.

4. آگاهی از برند را ایجاد می کند

امیدوارم از این راهنما در پاسخ به این سوال که چرا لینک های nofollow برای سئو مهم هستند لذت برده باشید.

استفان هاکمن یک کارآفرین و بنیانگذار SEO Chatter است. او در بهینه سازی موتورهای جستجو و بازاریابی دیجیتال تخصص دارد و از سال 2005 شیفته سئو شده است. هدف استفان این است که بهترین نکات و اخبار در مورد بازاریابی موتورهای جستجو را به اشتراک بگذارد تا بتوانید ترافیک بیشتری را برای وب سایت خود به دست آورید.


منبع: https://seochatter.com/why-are-nofollow-links-important-for-seo/

لینک های زیر بیشتر در مورد لینک های nofollow و نحوه استفاده صحیح از آنها برای بهینه سازی بهتر موتورهای جستجو توضیح می دهند. از این منابع برای گسترش دانش خود در مورد موضوع استفاده کنید.

لینک های Nofollow برای خلاصه SEO مهم هستند

هر چه سایت شما بک لینک های نوفالو بیشتری کسب کند، دید بیشتری در بازار هدف شما خواهد داشت. این می تواند به فرصت های ارگانیک بیشتری برای صاحبان وب سایت منجر شود تا محتوای شما را به صورت آنلاین پیدا کنند تا به آن پیوند داده و آن را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارند.

به عنوان مثال، اگر اکثر بک لینک های وب سایت شما dofollow هستند، می توان آن را به عنوان یک تاکتیک سئوی دستکاری با الگوریتم های فهرست بندی و رتبه بندی در نظر گرفت. این به نوبه خود می‌تواند منجر به جریمه‌ای از سوی Google شود که منجر به تنزل رتبه یا حذف فهرست محتوا شود.

به طور کلی، اهمیت لینک های nofollow در سئو را نمی توان نادیده گرفت. آنها مزایای زیادی را ارائه می دهند که می تواند به یک وب سایت کمک کند تا در نتایج جستجو رتبه بالاتری داشته باشد، ترافیک با کیفیت بیشتری را به سمت کسب و کار هدایت کند و آگاهی از برند را ایجاد کند. بنابراین از لینک های nofollow به عنوان بخشی از استراتژی بازاریابی محتوای خود غافل نشوید.

درباره لینک های Nofollow بیشتر بدانید

همانطور که قبلا ذکر شد، لینک‌های nofollow می‌توانند از منابع بسیار متنوعی باشند و وقتی مردم لینک‌های وب‌سایت شما را در بسیاری از سایت‌ها می‌بینند، احتمالاً شرکت شما را بررسی می‌کنند، زیرا برند همچنان در محتوای مرتبط نشان داده می‌شود.

همانطور که متوجه شدید، لینک های nofollow اهمیت دارند زیرا ترافیک بیشتری را به وب سایت شما ایجاد می کنند و پروفایل بک لینک را برای بهینه سازی موتورهای جستجوی خارج از سایت بهبود می بخشند. از مزایای لینک‌های nofollow در سئو نیز می‌توان به انتقال ارزش PageRank به URL هدف، ایجاد آگاهی بیشتر از برند برای وب‌سایت و منجر به لینک‌های dofollow بیشتر اشاره کرد که همگی می‌توانند منجر به رتبه‌بندی بالاتر در SERP شوند.