چرا لینک های Nofollow برای سئو مهم هستند؟ (5 مزیت برتر)

لینک های Nofollow همچنین برای سئو مهم هستند زیرا می توانند به ایجاد آگاهی از برند کمک کنند، که برای شهرت آنلاین کسب و کار شما مهم است.

مزیت اصلی لینک های نوفالو در سئو این است که می توانند ارزش صفحه رنک را به وب سایت های دیگر منتقل کنند. در سال 2019، گوگل سیستم های خود را تغییر داد تا لینک های nofollow را به عنوان یک اشاره تلقی کند. بخشنامه نیست این بدان معناست که الگوریتم‌های گوگل به صورت موردی تصمیم می‌گیرند که آیا از بک لینک nofollow برای اهداف رتبه‌بندی استفاده کنند یا خیر (به عنوان مثال، رتبه صفحه را پاس کنید—یا حقوق صاحبان سهام را پیوند دهید-به URL هدف).

لینک های زیر بیشتر در مورد لینک های nofollow و نحوه استفاده صحیح از آنها برای بهینه سازی بهتر موتورهای جستجو توضیح می دهند. از این منابع برای گسترش دانش خود در مورد موضوع استفاده کنید.

لینک های Nofollow برای خلاصه SEO مهم هستند

یکی از بهترین مزایای لینک‌های nofollow این است که می‌توانند لینک‌های dofollow را برای وب‌سایت شما ایجاد کنند، که باعث افزایش مقدار PageRank (یا ارزش لینک) دریافتی دامنه شما می‌شود.

به عنوان مثال، اگر اکثر بک لینک های وب سایت شما dofollow هستند، می توان آن را به عنوان یک تاکتیک سئوی دستکاری با الگوریتم های فهرست بندی و رتبه بندی در نظر گرفت. این به نوبه خود می‌تواند منجر به جریمه‌ای از سوی Google شود که منجر به تنزل رتبه یا حذف فهرست محتوا شود.

سایر صاحبان مشاغل که صرفاً بر روی دریافت بک لینک های dofollow برای اهداف سئو متمرکز هستند، به شدت خود را محدود می کنند. با وجود مساوی بودن سایر فاکتورها، داشتن 100 لینک nofollow که فعالانه آگاهی از برند را برای کسب و کار شما ایجاد می کنند، بسیار بهتر از داشتن 10 پیوند dofollow است که فقط سیگنال های SEO خارج از سایت را تقویت می کند. بیشتر در مورد چرایی درستی آن در ادامه توضیح داده می شود.

5. لینک های Nofollow می توانند لینک های Dofollow ایجاد کنند

همچنین بخشی با منابع اضافی وجود دارد که در مورد اصول لینک های nofollow بیشتر توضیح می دهد تا به شما در ایجاد موثرترین استراتژی بهینه سازی موتور جستجو کمک کند.

چرا لینک های Nofollow برای سئو مهم هستند؟

چرا لینک های Nofollow برای سئو مهم هستند؟

به طور کلی، اهمیت لینک های nofollow در سئو را نمی توان نادیده گرفت. آنها مزایای زیادی را ارائه می دهند که می تواند به یک وب سایت کمک کند تا در نتایج جستجو رتبه بالاتری داشته باشد، ترافیک با کیفیت بیشتری را به سمت کسب و کار هدایت کند و آگاهی از برند را ایجاد کند. بنابراین از لینک های nofollow به عنوان بخشی از استراتژی بازاریابی محتوای خود غافل نشوید.

درباره لینک های Nofollow بیشتر بدانید

همانطور که متوجه شدید، لینک های nofollow اهمیت دارند زیرا ترافیک بیشتری را به وب سایت شما ایجاد می کنند و پروفایل بک لینک را برای بهینه سازی موتورهای جستجوی خارج از سایت بهبود می بخشند. از مزایای لینک‌های nofollow در سئو نیز می‌توان به انتقال ارزش PageRank به URL هدف، ایجاد آگاهی بیشتر از برند برای وب‌سایت و منجر به لینک‌های dofollow بیشتر اشاره کرد که همگی می‌توانند منجر به رتبه‌بندی بالاتر در SERP شوند.


منبع: https://seochatter.com/why-are-nofollow-links-important-for-seo/

لینک های Nofollow مانند گذشته برای سئوی خارج از سایت سبک وزن نیستند. اکنون، بک لینک های nofollow می توانند مستقیماً به یک صفحه وب کمک کنند تا در SERP رتبه بالاتری داشته باشد، به خصوص اگر این لینک ها از منابع با کیفیت بالا و قابل اعتماد در اینترنت باشند.

2. یک نمایه بک لینک طبیعی ایجاد می کند