چرا لینک های Dofollow برای سئو مهم هستند؟ (5 مزیت برتر)

علاوه بر این، استفاده از لینک‌های dofollow به صورت داخلی در یک وب‌سایت نیز به افزایش رتبه‌بندی صفحات وب هدفی که در یک دامنه به هم مرتبط هستند کمک می‌کند. دلیل آن این است که خزنده‌های موتورهای جستجو، لینک‌های داخلی را نوعی «رای» یا «سیگنال» می‌بینند که صفحه برای کاربران وب‌سایت اهمیت دارد. و هر چه یک صفحه لینک های داخلی بیشتری داشته باشد، اهمیت بیشتری برای سیگنال دادن به محتوا برای الگوریتم های موتور جستجو دارد که می تواند بر رتبه بندی URL در SERP تأثیر مثبت بگذارد.

3. پیوندهای Dofollow به رتبه بالاتر صفحه وب برای کلمات کلیدی هدف کمک می کند

همانطور که متوجه شدید، لینک‌های dofollow اهمیت دارند زیرا ارزش لینک را از سایت‌های دیگر به وب‌سایت شما منتقل می‌کنند تا اعتبار صفحات وب شما را تقویت کنند تا به آنها در رتبه‌بندی بالاتر در SERP کمک کند. از مزایای لینک های dofollow در سئو نیز می توان به افزایش اعتماد دامنه، دیده شدن بیشتر در موتورهای جستجو، نمایه سازی بهتر محتوا و اعتبار کلی وب سایت اشاره کرد.


منبع: https://seochatter.com/why-are-dofollow-links-important-for-seo/

مزیت اصلی لینک های dofollow در سئو این است که این بک لینک ها به عنوان تاییدی توسط وب سایت های دیگر دیده می شوند که یک سیگنال اعتماد برای الگوریتم های موتورهای جستجو است. و هر چه یک صفحه وب لینک های dofollow بیشتری دریافت کند، از طریق سئو خارج از سایت اعتماد بیشتری به دست می آورد.

الگوریتم گوگل به ویژه از سیستمی به نام TrustRank برای شناسایی قابل اعتمادترین صفحات وب در اینترنت با تجزیه و تحلیل پروفایل های بک لینک بر اساس مبدا لینک استفاده می کند. الگوریتم TrustRank امتیازی را به صفحه وب هدف بر اساس قابل اعتماد بودن پیوندهای دریافتی اختصاص می دهد تا به سیستم های الگوریتم جستجو کمک کند تا وب سایت های هرزنامه را بهتر شناسایی کنند.

2. پیوندهای Dofollow ارزش رتبه صفحه را از صفحه وب اولیه به صفحه مقصد منتقل می کنند

در زیر، خواهید فهمید که چرا لینک های dofollow برای رتبه بندی موتورهای جستجوی وب سایت اهمیت دارند و لیستی از مزایای برتر پیوندهای dofollow در سئو را دریافت خواهید کرد.

امتیازات Page Authority (یا PA) بین 1 تا 100 است که امتیازات بالاتر نشان دهنده امکان بهتر رتبه بندی در مقابل رقبا است. و بک لینک‌های dofollow یکی از قوی‌ترین عوامل در افزایش امتیاز PA برای صفحات وب جداگانه هستند زیرا لینک‌های ورودی از منابع قابل اعتماد ضریب کیفیت URL را افزایش می‌دهند.

همچنین بخشی با منابع اضافی وجود دارد که در مورد اصول پیوندهای dofollow بیشتر توضیح می دهد تا به شما در ایجاد مؤثرترین استراتژی بهینه سازی موتور جستجو کمک کند.

چرا لینک های Dofollow برای سئو مهم هستند؟

یکی دیگر از مزایای لینک های dofollow برای سئو، افزایش رتبه بندی است که می توانند کلمات کلیدی خاصی را ارائه دهند. به لطف افزایش قدرت از طریق پیوندهای dofollow، صفحات وب با بک لینک های dofollow بهینه شده با کلیدواژه در متن لنگر نسبت به سایر صفحاتی که لینک های مورد اعتماد کمتری از این نوع دارند، در نتایج موتورهای جستجو برای کلمات کلیدی هدف خود رتبه بالاتری دارند.

Domain Authority (یا DA) نیز یک امتیاز رتبه بندی موتور جستجو است که توسط Moz ایجاد شده است که تخمین می زند که یک وب سایت چقدر در SERP رتبه بندی می کند. نمرات DA از 1 تا 100 متغیر است که نمرات بالاتر نشان دهنده امکان بهتر رتبه بندی در جستجوی ارگانیک است.

واقعیت این است که هر چه یک صفحه وب لینک های dofollow بیشتری داشته باشد، شانس آن برای رتبه بندی کلمات کلیدی هدف خود در SERP و دیده شدن توسط بازدیدکنندگان بالقوه بیشتر است. به همین دلیل است که اگر دید بهتر موتورهای جستجو برای کسب و کار شما مهم است، داشتن پیوندهای خارجی با کیفیت dofollow که به صفحات وب، مقالات و پست های وبلاگ شما اشاره می کنند، مهم است.

4. لینک Dofollow به موتورهای جستجو کمک می کند تا محتوای شما را برای نمایه سازی و رتبه بندی سریعتر کشف کنند.

ارائه بهترین نکات سئو …

لینک های Dofollow برای سئو مهم هستند زیرا لینک های dofollow ارزش لینک را از سایت های دیگر به وب سایت شما منتقل می کنند. پیوندهای Dofollow با انتقال ارزش PageRank برای SEO که به افزایش رتبه وب سایت شما در SERP کمک می کند، اعتبار صفحات وب شما را تقویت می کند.

مزایای لینک های Dofollow در سئو

1. لینک های Dofollow یک سیگنال اعتماد برای الگوریتم های موتورهای جستجو هستند

لطفا جاوا اسکریپت را فعال کنید

چرا لینک های Dofollow برای سئو مهم هستند؟

پیوندهای زیر بیشتر در مورد پیوندهای dofollow و نحوه استفاده صحیح از آنها برای بهینه سازی بهتر موتورهای جستجو توضیح می دهند. از این منابع برای گسترش دانش خود در مورد موضوع استفاده کنید.

لینک های Dofollow برای خلاصه SEO مهم هستند

پیوندهای Dofollow همچنین مهم هستند زیرا ارزش PageRank را از صفحه اصلی وب به صفحه مقصد منتقل می کنند که به افزایش رتبه موتور جستجوی صفحه مقصد در گوگل کمک می کند. این فرآیند انتقال PageRank به عنوان ارزش ویژه پیوند (یا آب پیوند) نیز شناخته می شود.

لینک‌های Dofollow پیدا کردن محتوا و URLهای قابل نمایه‌سازی شما را برای موتورهای جستجو آسان‌تر می‌کنند که منجر به زمان‌های فهرست‌سازی سریع‌تر و رتبه بالاتر در SERP‌ها می‌شود. همچنین، اگر محتوای شما در گوگل ایندکس نمی‌شود یا فرآیند ایندکس‌سازی بیش از حد طول می‌کشد، دریافت لینک‌های dofollow از وب‌سایت‌های دیگر می‌تواند به حل این مشکل کمک کند.

5. بک لینک های Dofollow به وب سایت شما قدرت کلی بیشتری می دهند

بنابراین، داشتن تعداد زیادی لینک dofollow که به وب سایت شما اشاره می کنند، یک راه مطمئن برای افزایش امتیاز DA وب سایت شما و دستیابی به رتبه بندی بهتر است، زیرا نشان می دهد که وب سایت های دیگر کیفیت محتوای شما را تضمین می کنند. این مورد در مورد لینک هایی که حاوی برچسب nofollow هستند صدق نمی کند، زیرا آن بک لینک ها به وب سایت شما رای اعتماد نمی دهند (یعنی ارزش لینک).

درباره پیوندهای Dofollow بیشتر بدانید

لینک‌های Dofollow برای سئو نیز اهمیت دارند زیرا به خزنده‌های موتور جستجو کمک می‌کنند محتوای جدید را در وب کشف کنند. از آنجایی که این پیوندها به عنوان دستورالعملی برای خزنده های موتورهای جستجو عمل می کنند، تضمین شده است که توسط گوگل پیدا و نمایه می شوند.

این راهنمای بهینه سازی موتور جستجو (SEO) به این سوال پاسخ می دهد که “چرا لینک های dofollow برای سئو هستند؟”

امیدوارم از این راهنما در پاسخ به این سوال که چرا لینک های dofollow برای سئو مهم هستند لذت برده باشید.

گوگل و سایر موتورهای جستجو از الگوریتم های PageRank برای تعیین میزان محبوبیت و اهمیت یک وب سایت یا صفحه وب در اینترنت استفاده می کنند. برای کمک به تخمین این مقدار، امتیاز رتبه‌بندی موتور جستجو که توسط Moz به نام Page Authority ایجاد شده است، نشان‌دهنده خوبی از رتبه‌بندی یک صفحه وب در صفحات نتایج موتور جستجو (SERPs) است.

یک تماس استراتژی با محتوای اصلاح شده رزرو کنید

یکی از بهترین مزایای لینک های dofollow این است که به افزایش اعتبار دامنه وب سایت شما کمک می کنند. با ورود لینک های dofollow بیشتر به صفحات وب شما، امتیاز Domain Authority سایت شما بالاتر می رود.