چرا لینک های Dofollow برای سئو مهم هستند؟ (5 مزیت برتر)

Domain Authority (یا DA) نیز یک امتیاز رتبه بندی موتور جستجو است که توسط Moz ایجاد شده است که تخمین می زند که یک وب سایت چقدر در SERP رتبه بندی می کند. نمرات DA از 1 تا 100 متغیر است که نمرات بالاتر نشان دهنده امکان بهتر رتبه بندی در جستجوی ارگانیک است.

مزیت اصلی لینک های dofollow در سئو این است که این بک لینک ها به عنوان تاییدی توسط وب سایت های دیگر دیده می شوند که یک سیگنال اعتماد برای الگوریتم های موتورهای جستجو است. و هر چه یک صفحه وب لینک های dofollow بیشتری دریافت کند، از طریق سئو خارج از سایت اعتماد بیشتری به دست می آورد.

پیوندهای Dofollow همچنین مهم هستند زیرا ارزش PageRank را از صفحه اصلی وب به صفحه مقصد منتقل می کنند که به افزایش رتبه موتور جستجوی صفحه مقصد در گوگل کمک می کند. این فرآیند انتقال PageRank به عنوان ارزش ویژه پیوند (یا آب پیوند) نیز شناخته می شود.

لینک های Dofollow برای سئو مهم هستند زیرا لینک های dofollow ارزش لینک را از سایت های دیگر به وب سایت شما منتقل می کنند. پیوندهای Dofollow با انتقال ارزش PageRank برای SEO که به افزایش رتبه وب سایت شما در SERP کمک می کند، اعتبار صفحات وب شما را تقویت می کند.

مزایای لینک های Dofollow در سئو

1. لینک های Dofollow یک سیگنال اعتماد برای الگوریتم های موتورهای جستجو هستند

یکی دیگر از مزایای لینک های dofollow برای سئو، افزایش رتبه بندی است که می توانند کلمات کلیدی خاصی را ارائه دهند. به لطف افزایش قدرت از طریق پیوندهای dofollow، صفحات وب با بک لینک های dofollow بهینه شده با کلیدواژه در متن لنگر نسبت به سایر صفحاتی که لینک های مورد اعتماد کمتری از این نوع دارند، در نتایج موتورهای جستجو برای کلمات کلیدی هدف خود رتبه بالاتری دارند.

واقعیت این است که هر چه یک صفحه وب لینک های dofollow بیشتری داشته باشد، شانس آن برای رتبه بندی کلمات کلیدی هدف خود در SERP و دیده شدن توسط بازدیدکنندگان بالقوه بیشتر است. به همین دلیل است که اگر دید بهتر موتورهای جستجو برای کسب و کار شما مهم است، داشتن پیوندهای خارجی با کیفیت dofollow که به صفحات وب، مقالات و پست های وبلاگ شما اشاره می کنند، مهم است.

4. لینک Dofollow به موتورهای جستجو کمک می کند تا محتوای شما را برای نمایه سازی و رتبه بندی سریعتر کشف کنند.

همچنین بخشی با منابع اضافی وجود دارد که در مورد اصول پیوندهای dofollow بیشتر توضیح می دهد تا به شما در ایجاد مؤثرترین استراتژی بهینه سازی موتور جستجو کمک کند.

چرا لینک های Dofollow برای سئو مهم هستند؟

لطفا جاوا اسکریپت را فعال کنید

چرا لینک های Dofollow برای سئو مهم هستند؟

بنابراین، داشتن تعداد زیادی لینک dofollow که به وب سایت شما اشاره می کنند، یک راه مطمئن برای افزایش امتیاز DA وب سایت شما و دستیابی به رتبه بندی بهتر است، زیرا نشان می دهد که وب سایت های دیگر کیفیت محتوای شما را تضمین می کنند. این مورد در مورد لینک هایی که حاوی برچسب nofollow هستند صدق نمی کند، زیرا آن بک لینک ها به وب سایت شما رای اعتماد نمی دهند (یعنی ارزش لینک).

درباره پیوندهای Dofollow بیشتر بدانید

امیدوارم از این راهنما در پاسخ به این سوال که چرا لینک های dofollow برای سئو مهم هستند لذت برده باشید.

استفان هاکمن یک کارآفرین و بنیانگذار SEO Chatter است. او در بهینه سازی موتورهای جستجو و بازاریابی دیجیتال تخصص دارد و از سال 2005 شیفته سئو شده است. هدف استفان این است که بهترین نکات و اخبار در مورد بازاریابی موتورهای جستجو را به اشتراک بگذارد تا بتوانید ترافیک بیشتری را برای وب سایت خود به دست آورید.


منبع: https://seochatter.com/why-are-dofollow-links-important-for-seo/

همانطور که متوجه شدید، لینک‌های dofollow اهمیت دارند زیرا ارزش لینک را از سایت‌های دیگر به وب‌سایت شما منتقل می‌کنند تا اعتبار صفحات وب شما را تقویت کنند تا به آنها در رتبه‌بندی بالاتر در SERP کمک کند. از مزایای لینک های dofollow در سئو نیز می توان به افزایش اعتماد دامنه، دیده شدن بیشتر در موتورهای جستجو، نمایه سازی بهتر محتوا و اعتبار کلی وب سایت اشاره کرد.