چرا سیلوهای محتوا در سئو مهم هستند؟ مزایای ساختار سیلو

از میان تمام مزایای سیلوهای سئو که در این راهنما مورد بحث قرار گرفته است، دریافت ترافیک ارگانیک بیشتر هدفمند از موتورهای جستجوی اصلی مانند گوگل، یاهو و بینگ تا حد زیادی بزرگترین است.

در نهایت، این می تواند رتبه بندی را حتی بیشتر افزایش دهد و یک چرخه مداوم ایجاد کند که همیشه به نفع شما کار می کند.

2. تخصص خود را نشان دهید

علاوه بر این، با هدایت بازدیدکنندگان به محتوای دیگر، آنها را برای مدت طولانی تری در سایت خود نگه می دارید، عاملی که گوگل آن را به عنوان نشانه ای از ارزش گذاری سایت شما در نظر می گیرد.

آنها همچنین می توانند به شما کمک کنند که پیوندهای سایت Google را به دست آورید، که پیوندهای اضافی به محتوای شما هستند که در زیر یک نتیجه جستجوی اصلی ظاهر می شوند.

فرض کنید یک مشتری در وب سایت شما فرود می آید تا بیاموزد چگونه یک کار خاص مربوط به ساخت برنامه های تلفن همراه را تکمیل کند. محتوا یک کار خیره کننده در آموزش آنچه که باید بدانند انجام می دهد، اما پیوندهای داخلی به سایر پست های مرتبط نیز آنها را به محتوای دیگری هدایت می کند که می تواند به آنها در حل مشکلات دیگری که ممکن است با توسعه برنامه دارند کمک کند.

ستاد تحریریه SEO Chatter تیمی متشکل از کارشناسان بهینه سازی موتور جستجو و بازاریابی دیجیتال به رهبری استیون هاکمن با بیش از 15 سال تجربه در بازاریابی موتورهای جستجو است. ما راهنمای اصول سئو را برای بازاریابان مبتدی منتشر می کنیم.


منبع: https://seochatter.com/why-are-content-silos-important-in-seo/

ایجاد سیلوهای محتوا شما را تشویق می کند که از پیوندهای مرتبط بین پست های مختلف استفاده کنید. این یک چیز خوب است، زیرا علیرغم اینکه یک عامل برجسته سئو است، پیوند داخلی یکی از مواردی است که بسیاری از تازه واردان اغلب نادیده می گیرند.

برنامه ریزی یک سیلو محتوا معمولاً به معنای فکر کردن در مورد همه موضوعات ممکن است که می توانید در رابطه با یک کلمه کلیدی خاص پوشش دهید.

پس از شروع به کار، ایجاد محتوا برای هر عنوان ممکن است فرصت های بیشتری را برای نوشتن در مورد موضوعاتی که قبلاً به آنها فکر نکرده بودید نشان دهد.

ماهیت ساختاردهی محتوای شما به این معنی است که شما به ناوبری ساده و آسان برای دنبال کردن، پیوند داخلی و سازماندهی محتوای بهینه نیاز دارید.

داشتن پیوندهای داخلی در سرتاسر محتوای شما به گسترش ارزش لینک در سراسر سایت شما کمک می کند، که می تواند بر موقعیت شما در نتایج جستجو تأثیر مثبت بگذارد.

امیدواریم این راهنما به طور کامل به سؤال شما در مورد اینکه چرا سیلوهای محتوا در سئو مهم هستند پاسخ دهد.

البته، میزان تخصص سیلوهای محتوای شما به کیفیت محتوای آنها بستگی دارد. توصیه می کنیم راهنمای کامل ما برای بهینه سازی محتوا را بخوانید تا یاد بگیرید چگونه هر جزء سیلو خود را تا حد امکان قوی کنید.

3. ارزش افزوده برای بازدیدکنندگان شما

در زیر، در مورد اینکه چگونه استفاده از ساختار سیلو با کمک به موتورهای جستجو برای درک بهتر محتوای شما، برای وب سایت شما مفید است، آشنا خواهید شد. در پایان این صفحه، نه تنها مزایای اصلی سیلوهای سئو را می‌دانید، بلکه می‌دانید که چگونه آنها را در بهینه‌سازی موتور جستجو و استراتژی‌های بازاریابی محتوا بگنجانید.

چرا سیلوهای محتوا در سئو مهم هستند؟

همه اینها نه تنها به افزایش سئوی شما از طریق کاهش نرخ پرش و تعامل بیشتر کمک می کند، بلکه در تبدیل یک بازدیدکننده یکباره به بازدیدکننده معمولی نیز کمک زیادی می کند.

4. بهبود یافته ناوبری و تجربه کاربری

لطفا جاوا اسکریپت را فعال کنید

چرا سیلوهای محتوا در سئو مهم هستند؟

ساختارهای سیلو سلسله مراتبی ایجاد می کنند که عنکبوت های موتورهای جستجو را آسان تر می کند تا محتوای شما را برای پرس و جوهای جستجوی مرتبط فهرست کنند، و تضمین می کند که صفحات وب شما برای کلمات کلیدی مرتبط رتبه بندی می شوند و ترافیک هدفمند به سایت شما هدایت می شود.

با گروه بندی محتوای مرتبط، به موتورهای جستجو نشان می دهید که وب سایت شما منبع معتبری از اطلاعات در مورد موضوعات خاص است.

پیوندهای زیر بیشتر در مورد سیلوهای محتوا و نحوه استفاده از آنها برای دستیابی به اهداف بهینه سازی موتور جستجو توضیح می دهند. از این منابع برای گسترش دانش خود در مورد موضوع استفاده کنید.

سیلوهای محتوا در خلاصه SEO مهم هستند

چنین عواملی قابلیت استفاده از وب سایت شما را بهبود می بخشد، که گوگل نیز در هنگام نمایه سازی سایت شما در نظر می گیرد.

5. ایده های محتوای جدید تولید کنید

به همین جا هم ختم نمی شود. ترافیک وب سایت یکی دیگر از عوامل رتبه بندی گوگل است، بنابراین زمانی که ترافیک خود را از طریق رتبه بندی بهبود یافته افزایش می دهید، سیگنال های مثبت بیشتری را به الگوریتم های جستجو ارسال می کنید.

همانطور که می توانید تصور کنید، هر چه لینک های بیشتری در نتایج جستجو در جایگاه برجسته داشته باشید، احتمال اینکه افراد روی آنها کلیک کنند بیشتر می شود. هرچه افراد بیشتری روی وب سایت شما کلیک کنند، بازدیدکنندگان بیشتری دریافت می کنید.

به عبارت دیگر، اگر شما از آن دسته افرادی هستید که گهگاه هنگام ارائه ایده های محتوای جدید با یک بلوک خلاقانه دست و پنجه نرم می کنید، ایجاد یک سیلو بهترین راه برای غلبه بر آن است.

6. پیوند داخلی بهتر

هر چه بیشتر بتوانید از ساختارهای سیلو محتوای خود برای کمک به بازدیدکنندگان برای یادگیری هر جنبه ای از موضوع استفاده کنید، سایت شما ارزشمندتر می شود زیرا این بازدیدکنندگان مجبور نیستند به Google مراجعه کنند و عبارت های جستجوی بیشتری را تایپ کنند.

این راهنما به این سوال پاسخ می دهد که “چرا سیلوهای محتوا در سئو مهم هستند؟”

موتورهای جستجو مانند گوگل تخصص و اعتبار را به عنوان عوامل مهم در تعیین رتبه بندی SERP در نظر می گیرند، معمولاً با پاداش دادن به معتبرترین منابع با رتبه های بالاتر.

هنگامی که سیلوهای محتوا به طور موثر برای SEO ایجاد می شوند، ساختار سیلو می تواند به طور مثبت بر رتبه بندی وب سایت شما و دید ارگانیک در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) تأثیر بگذارد.

مزایای ساختار سیلو

1. ترافیک ارگانیک بیشتر از Google

همانطور که متوجه شدید، استفاده از ساختار سیلو با کمک به موتورهای جستجو در درک زمینه و ارتباط محتوای شما و روابط بین صفحات شما، به وب سایت ها کمک می کند و در نتیجه رتبه بندی و ترافیک بهبود می یابد. مزایای سیلوهای سئو به کاربران شما نیز تعمیم می‌یابد، زیرا می‌توانند به آن‌ها کمک کنند تا وب سایت شما را به طور مؤثرتری برای یافتن موضوعات مورد علاقه خود جستجو کنند. موقعیت بالاتر در نتایج جستجو