چرا تگ H2 برای سئو مهم است؟ (5 مزیت برتر)

در زیر نمونه ای از پیوندهای سایت برای یک صفحه وب در وب سایت SEO Chatter آورده شده است:

به عنوان مثال اهمیت تگ H2 برای پیوندهای سایت

تگ H2 برای SEO مهم است زیرا به خزنده های موتورهای جستجو اجازه می دهد تا ساختار صفحه و هدف محتوا را درک کنند. موتورهای جستجو، متن درون تگ‌های H2 را تجزیه و تحلیل می‌کنند تا موضوعات فرعی صفحه را برای فهرست‌بندی و رتبه‌بندی آن‌ها برای جست‌وجوهای مرتبط درک کنند.

مزایای تگ H2 در سئو

1. تگ H2 یک عامل رتبه بندی است

پس از تکمیل راه‌اندازی، گوگل و سایر موتورهای جستجو تگ‌های H2 را به‌عنوان پیوندهای سایت در فهرست صفحه وب شما نمایش می‌دهند. قرار دادن تضمینی نیست، اما یک تنظیم مناسب مانند این مهم است تا احتمال وقوع آن بیشتر شود.

درباره برچسب های H2 بیشتر بدانید

عنوان‌های فرعی خوانایی و دسترسی به محتوا را با آسان کردن اسکن بصری و پیمایش با صفحه‌خوان‌ها بهبود می‌بخشند. بنابراین، اگر تگ‌های H2 مناسبی را در صفحه تنظیم کنید، احتمالاً در مقایسه با صفحه‌ای بدون زیرعنوان H2 یا استفاده ضعیف از این عنصر HTML، افزایش رتبه‌بندی را مشاهده خواهید کرد.

5. تگ H2 لینک های سایت را ایجاد می کند

همانطور که متوجه شدید، تگ H2 اهمیت دارد زیرا به خزنده های موتورهای جستجو اجازه می دهد تا ساختار صفحه و هدف محتوا را درک کنند تا به درستی صفحه وب را برای پرس و جوهای مرتبط فهرست و رتبه بندی کنند. مزایای تگ های h2 در سئو همچنین شامل تعریف موضوعات فرعی برای صفحه، بهبود قابلیت خزیدن، افزایش تجربه کاربر و ایجاد ویژگی های اضافی لیست SERP مانند لینک های سایت است.


منبع: https://seochatter.com/why-is-h2-tag-important-for-seo/

لینک های زیر بیشتر در مورد تگ H2 و نحوه استفاده صحیح از آن برای بهینه سازی بهتر موتورهای جستجو توضیح می دهند. از این منابع برای گسترش دانش خود در مورد موضوع استفاده کنید.

تگ H2 برای خلاصه SEO مهم است

امیدوارم از این راهنما در پاسخ به این سوال که چرا تگ H2 برای سئو مهم است لذت برده باشید.

در زیر، متوجه خواهید شد که چرا تگ H2 برای رتبه بندی موتورهای جستجوی وب سایت اهمیت دارد و لیستی از مزایای برتر تگ های H2 در سئو را دریافت خواهید کرد.

یکی از بهترین مزایای تگ H2 این است که تجربه کاربری را برای وب سایت شما بهبود می بخشد، که عاملی است که الگوریتم های موتورهای جستجو در سیستم های رتبه بندی خود اندازه گیری می کنند.

همچنین بخشی با منابع اضافی وجود دارد که در مورد اصول تگ های هدر H2 بیشتر توضیح می دهد تا به شما در ایجاد مؤثرترین استراتژی بهینه سازی موتور جستجو کمک کند.

چرا تگ H2 برای سئو مهم است؟

چرا تگ H2 برای سئو مهم است؟

این راهنمای بهینه سازی موتور جستجو (SEO) به این سوال پاسخ می دهد که “چرا تگ H2 برای سئو مهم است؟”

مزیت برتر تگ H2 این است که یک فاکتور رتبه بندی برای سئو است. به عنوان یک هدر سطح بالا، تگ H2 یکی از عناصر اصلی HTML است که خزنده های موتورهای جستجو برای کلمات کلیدی مطابق با عبارت های جستجوی مرتبط بررسی می کنند.

مزیت دیگر تگ H2 این است که به خزنده های موتورهای جستجو کمک می کند تا سلسله مراتب اطلاعات را برای فهرست بندی و رتبه بندی مناسب در صفحات نتایج موتور جستجو (SERP) درک کنند.

یک تماس استراتژی با محتوای اصلاح شده رزرو کنید

می‌توانید از یک افزونه رایگان فهرست مطالب در وردپرس استفاده کنید تا به طور خودکار برای هر صفحه در سایت خود تنظیم شود یا آن را با دست در منبع HTML کدنویسی کنید تا پیوندهای لنگر را به زیر سربرگ‌های H2 اضافه کنید.

تگ های H2 نیز مهم هستند زیرا موضوعات فرعی را برای محتوا تعریف می کنند. این به کاربران و موتورهای جستجو کمک می کند تا ساختار محتوای صفحه وب را بهتر درک کنند و به سرعت اطلاعات کلیدی را که هر زیربخش را مشخص می کند پیدا کنند.

3. تگ H2 خزیدن را بهبود می بخشد

ویژگی Sitelinks به صفحات وب شما در SERP ها بیشتر دیده می شود و به افزایش نرخ کلیک (CTR) از ترافیک جستجوی ارگانیک کمک می کند.