چرا تراکم کلمات کلیدی برای سئو مهم است؟ (5 دلیل اصلی) – سئوی سئو

با تجزیه و تحلیل چگالی کلمات کلیدی برای کلمات کلیدی سئوی هدف خود، می توانید مطمئن شوید که محتوای شما مطابق با استاندارد میانگین صنعت است تا از هرگونه جریمه احتمالی الگوریتم به دلیل پر کردن کلمات کلیدی جلوگیری کنید: تراکم حدود 1-2٪. این معادل استفاده از عبارت کلیدواژه 1-2 بار در هر 100 کلمه محتوا است.

4. نویسندگان را تشویق می کند تا روی کلمه کلیدی هدف تمرکز کنند

استفان هاکمن یک کارآفرین و بنیانگذار SEO Chatter است. او در بهینه سازی موتورهای جستجو و بازاریابی دیجیتال تخصص دارد و از سال 2005 مجذوب سئو شده است. هدف استفان به اشتراک گذاشتن بهترین نکات و اخبار در مورد بازاریابی موتورهای جستجو است تا به شما کمک کند ترافیک وب سایت بیشتری داشته باشید.


منبع: https://seochatter.com/why-does-keyword-density-matter-for-seo/

یکی از بهترین دلایلی که تراکم کلمه کلیدی در بهینه سازی موتور جستجو اهمیت دارد این است که شما (یا نویسندگانتان) را تشویق می کند تا با تمرکز بر یک عبارت کلیدی خاص در مرحله نوشتن، در موضوع باقی بمانید.

به طور کلی، مزیت اصلی چگالی کلمات کلیدی این است که برای SEO خوب است، اما این فاکتور رتبه بندی نهایی برای موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو یا بینگ نیست.

همانطور که متوجه شدید، چگالی کلمه کلیدی مهم است زیرا به خزنده های موتورهای جستجو کمک می کند تا بفهمند یک صفحه خاص برای فهرست بندی و رتبه بندی در SERP ها چیست. تراکم کلمات کلیدی همچنین در SEO برای بهبود ارتباط کلمات کلیدی، تجزیه و تحلیل TF-IDF، اجتناب از پر کردن کلمات کلیدی و نگه داشتن نویسندگان در موضوع مهم است. با این حال، چگالی کلمات کلیدی به خودی خود تنها عامل رتبه بندی برای بهینه سازی موتور جستجو نیست و باید با محتوای با کیفیتی همراه باشد که هدف جستجوی کاربر و موتورهای جستجوی معنایی مبتنی بر موجودیت را برآورده کند.