پشتیبانی شبکه️خدمات پشتیبانی شبکه با قیمت مناسب پارمونت

جهت خرید محصولات یا استفاده از خدمات با شماره های شرکت در ارتباط باشید. برپا سازی هر شبکه کامپیوتری تابع مجموعه سیاست هائی است که با استناد به آنان در ابتدا طراحی منطقی شبکه و در ادامه طراحی فیزیکی، انجام خواهد شد. پس از اتمام مراحل طراحی، امکان پیاده سازی شبکه با توجه به استراتژی تدوین شده، فراهم می گردد.

می توان گفت تمام سازمان ها، ارگان های دولتی و خصوصی از خدمات IT و شبکه بهره مندند. در این مطلب قصد داریم شما را با دانش IT و شبکه و هم‌چنین خدمات آنها بیشتر آشنا کنیم. به این ترتیب در مورد کیفیت خدماتمان، امور مالیاتی و سایر مسائل مشابه هیچ نگرانی نخواهید داشت. اطلاعات و همه جزئیاتی که به خاطر خدماتمان در اختیارمان است را مستند در اختیارتان می‌گذاریم.

بهبود کیفیت خدمات (QoS)

شرح وظایف پشتیبان شبکه های کامپیوتری شامل انجام تجزیه و تحلیل کاربر، عیب ‌یابی و پیگیری مشکلات تا زمانی که به طور رضایت ‌بخشی برطرف شود، می‌ شود. همچنین مستلزم اعمال سیستم Helpdesk برای ثبت صحیح، مستند سازی و به‌ روز رسانی درخواست ‌های مشتریان است. بخشی از وظایف او اطمینان از این است که همه رویه‌ ها و سیستم‌ های کاری از استانداردهای تعیین ‌شده امنیتی و کنترل کیفیت پیروی می‌ کنند. از او انتظار می رود که همیشه از حفظ یکپارچگی شبکه و امنیت، از جمله محافظت در برابر بد افزار، دسترسی رمز عبور، دسترسی از راه دور، دسترسی مزاحمان و دسترسی به فایل اطمینان حاصل کند. متخصصان پشتیبانی شبکه های کامپیوتری که به آنها متخصص پشتیبانی فنی نیز گفته می شود، افرادی هستند که این وظایف را انجام می دهند. پشتیبان شبکه مشکلات شبکه کامپیوتری را تجزیه و تحلیل، عیب یابی و ارزیابی می نند و نقش مهمی در نگهداری شبکه های سازمان مانند انجام پشتیبان گیری از فایل ها و به روز رسانی سیستم ایفا می کند.

۴. خدمات شبکه اتاق سرور

پشتیبانی شبکه️خدمات پشتیبانی شبکه با قیمت مناسب پارمونت

به وجود آمدن مشکل در زیرساخت‌های شبکه نیز می‌تواند موجب اختلال درعملکرد شبکه شود. در عیب‌یابی‌های شبکه بررسی زیر‌ساخت های شبکه (پسیو شبکه) مانند کابل کشی‌ها، ترانک‌ها، رک‌ها‍، کیستون‌ها، پنچ پنل‌ها و … توسط کارشناسان ما صورت خواهد کرد و هر گونه مشکل مرتبط با زیرساخت‌ها برطرف خواهند کرد. پشتیبانی شبکه به شما این اطمینان را می‌دهد که تمام دستگاه‌ها، سخت‌افزارها و نرم‌افزارها سازگار و کارآمد هستند.

را ه اندازی صفر تا صد زیر ساخت شبکه، از راه اندازی سخت افزاری مانند داکت کشی و کابل کشی و نصب تجهیزات تا نصب سیستم و سرویس های نرم افزاری همگی از اقداماتی است که در حوزه ی خدمات شبکه صورت می گیرد. راه اندازی شبکه یکی از خدمات ارایه شده توسط تک دیتا به مشتریان می باشد . راه اندازی شبکه بصورت کلید در دست شامل طراحی زیرساخت شبکه ساخت یافته ، کابل کشی ساخت یافته شبکه ، راه اندازی سیستمهای تلفن مرکزی سانترال و آی پی تلفنی ویپ، باز سازی شبکه ها ی قدیمی و طراحی اتاق سرور یا دیتاسنتر و …می باشد. بعد از آنالیز کردن وضعیت شبکه ایرادات و مشکلات شبکه را شناسایی کرده کارشناسان ما شروع به رفع اشکلات می کنند اول سخت افزار های معیوب را تعمیر می کنند و در صورت نیاز اقدام به تعویض آن ها می کنند.

۶. محدودیت مصرف اینترنت کاربران

خدمات شبکه بسته به بزرگی و موارد استفاده آنها بر روی یک و یا چند سرور نصب می شوند و به کاربران ، مدیران و سرویس های دیگر خدمات ارائه می دهند. خدمات شبکه‌های کابلی یکی از پایدارترین بسترهای شبکه بخش عمده‌ای از انتقال دیتا در دنیای امروز را بر عهده دارند. این شبکه‌ها با توجه به نوع کابل و تجهیزاتی که در کنارشان استفاده می‌شود دارای سرعت انتقال دیتا و پهنای باندهای متفاوتی هستند. دسترسی به برنامه‌ها، فایل‌ها، سرویس‌ها و ابزارهایی که کارکنان برای انجام کارهای خود به آن نیاز دارند، باید توسط مدیر سیستم ارائه شود. این مهم یک فعالیت برای کپی یا انتقال فایل از یک کامپیوتر به کامپیوتر دیگر یا به چندین کامپیوتر از طریق اسم برای خدمات کامپیوتری شبکه است.

  • شاید مهمترین سرویس از خدمات و پشتیبانی شبکه ، خدمات پشتیبان گیری یا Backup باشد.
  • سوئیچ، روتر، اکسس پوینت و انواع رادیو بخشی از محصولات شرکت روتربورد می باشند که با سیستم عامل میکروتیک به بازار توزیع شده است.
  • دستمزد یک کارشناس تازه کار با ساعات کاری کم با دستمزد یک کارشناس با تجربه با ساعات کاری زیاد زمین تا آسمان فرق می کند.
  • امروزه برنامه ریزی در حوزه فناوری های اطلاعاتی و همچنین خدمات مشاوره IT به منظور انتخاب و پیاده سازی تکنولوژی های مناسب زیرساخت شبکه، از جایگاه ویژه ای در شرکتها و سازمان های دولتی و خصوصی برخوردار شده است.