نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی 180 روز گارانتی تعمیرات LG در تهران | سناپویان

همچنین اگر شما مواد غذایی داغ را در یخچال قرار دهید باعث برفک زدن یخچال میشود. دلیل آن این است که مصرف کنندگان این یخچال مواد غذایی و وسایل سنگینی در درب یخچال قرار می دهند. یخچال ها دستگاه های ساکتی هستند که فقط گاهی ممکن است صدایی کوتاه و ضعیف از موتور آن ها شنیده شود.

چرا نباید بابت تعمیر یخچال ال جی نگران باشیم؟

نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی 180 روز گارانتی تعمیرات LG در تهران | سناپویان

اول از همه مطمئن شوید که فشار آب ورودی به اندازه کافی است و سر شیر جایی که شیلنگ به یخچال وصل شده، مسدود نیست. ترمینال‌های دو سر شیر وقتی کنترل پنل آن را فعال می‌کند را با مولتی‌متر امتحان کنید. بخش اصلی یخچال فریزر موتور، لوله‌ها، کویل‌های اواپراتور، کنداسور و گاز مبرد که وظیفه خنک‌سازی را برعهده دارند.

  • به همین منظور ما در نمایندگی مجاز یخچال فریزر توانسته ایم با تشکیل تیم های تخصصی خدماتی در خور توجه به مشتریان ارائه داده و برای اطمینان از صحت خدمات انجام گرفته ، دستگاه تعمیر شده 1 سال گارانتی می شود تا مشتریان عزیز بتوانند به راحتی لوازم خانگی خود را به ما بسپارند.
  • 4-اگر دستگاه شما خودکار روشن نمی کند ترموستات یخچال و یا کمپرسور ان دچار مشکل شده است.
  • با در نظر داشتن این موضوع که یخچال های ساید بای ساید سیستمی پیچیده و حساس دارند پس عاقلانه ترین کار این است که در صورت بروز مشکل و خرابی جزئی نیز با تعمیر کارانی مجرب تماس گرفته تا مشکل را رفع نمایند و به هیچ وجه خودتان دست به کار نشوید تا مشکل به قطعه های دیگر و یا کل دستگاه وارد نشود.
  • جابجایی یخچال های ساید بای ساید به دلیل حجم و وزنی که دارند بسیار سخت و طاقت فرسا است شاید دغدغه شما بعد از خرابی یخچالتان این باشد که چگونه آن به تعمیر گاه منتقل کنید.
  • اما ممکن است با گذشت زمان و حتی به صورت ناگهانی باعث خرابی و ایجاد مشکل در عمل کرد وسیله برقی به این مهمی شوند.

توجه داشته باشید که اگر تاریخ گارانتی شما تمام شود، دیگر هزینه تعمیر ساید جنرال الکتریک رایگان نخواهد بود. نمایندگی تعمیرات ساید جنرال الکتریک برای رفاه حال مشتریان عزیز خود، کم ترین و مناسب ترین هزینه را طبق تعرفه اتحادیه از شما دریافت می کند. نمایندگی تعمیرات ساید جنرال الکتریک به عنوان نمایندگی رسمی جنرال الکتریک متشکل از تکنسین های متخصصی است که یخچال ساید جنرال شما را در سریع ترین زمان ممکن درمحل عیب یابی و تعمیر می کنند. همچنین اگر ساید شما نیاز به تعویض قطعه داشته باشد، تعمیرکار از قطعات اصل و اورجینال برای دستگاه شما استفاده می کند. ما به عنوان نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک با اعزام کارشناسان متخصص و با تجربه و دانش مربوط به تعمیر ساید بای ساید، به بهترین نحو ممکن اقدام به تعمیر می نماییم.

هزینه تعمیر یخچال ال جی

یخچال فریزرها ضمن اینکه دارای مکانیسم ساده‌ای برای خنک سازی است و با پیشرفت فن آوری، دارای پیچیدگی‌های خاصی شده و ویژگی‌ها و قطعات مختلفی در طول زمان به آن افزوده شده است. مثلاً لاستیک‌های درب یخچال به مرور زمان خشک شده و چسبندگی لازم با بدنه را از دست می‌دهد این باعث ورود هوای گرما به داخل و کارکرد بیشتر موتور دستگاه می‌شود. و تعمیر ساید و یخچال در کمترین زمان ممکن توسط تعمیرکاران متخصص آرا سرویس در محل شما انجام می شود.

بنابراین شما می‌توانید اطمینان داشته باشید که بهترین و بالاترین سطح خدمات را دریافت خواهید کرد. اگرچه انتخاب یک تعمیرگاه لوازم خانگی ممکن است فرآیندی ساده به‌نظر برسد اما چالش‌های خاص خودش را دارد. تشخیص برخی نکات می‌تواند به کاهش این چالش‌ها و انتخاب بهتر کمک کند و شما را از سرگردانی و پولتان را از هدر رفتن نجات دهد. یکی از این نکات، مبلغی است که تعمیرگاه‌ها در ازای ارائه خدمات از شما درخواست می‌کنند.

نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در کرج