نحوه پنهان کردن آدرس در Google My Business (گام به گام)


این راهنما نحوه مخفی کردن یک آدرس در Google My Business را توضیح می دهد.

این آموزش گام به گام زیر به شما نشان می دهد که چگونه آدرس کسب و کار را در Google پنهان کنید تا در موتور جستجوی فهرست نمایه شما ظاهر نشود. این به ویژه در صورتی مفید است که محصولات و خدماتی را برای یک منطقه خدماتی خاص بدون ویترین فیزیکی ارائه دهید یا اگر نمی خواهید Google آدرس منزل شما را به صورت آنلاین نمایش دهد.

توجه: Google My Business (یا GMB) اکنون Google Business نامیده می شود. و فهرست های GMB به عنوان نمایه های تجاری شناخته می شوند. با این حال، برخی افراد هنوز به نام های قدیمی اشاره می کنند. بنابراین، همه اشکال نام‌ها در سراسر این راهنما به شما آموزش می‌دهد که چگونه آدرس خود را در نمایه کسب‌وکار Google پنهان کنید.

چگونه آدرس را در Google My Business مخفی کنیم

چگونه آدرس را در Google My Business مخفی کنیم

1. وارد حساب Google My Business خود شوید.

اولین قدم برای نحوه پنهان کردن آدرس در «Google برای کسب‌وکار من» ورود به حساب Google است که با نمایه کسب‌وکار مرتبط است. برای ورود به آن حساب به اینجا بروید: google.com/business.

2. روی دکمه Manage Now کلیک کنید.

اگر قبلاً وارد Google My Business شده‌اید، می‌توانید روی دکمه Manage Now که در بالای صفحه ظاهر می‌شود کلیک کنید. در غیر این صورت، بازدید از پیوند در مرحله قبل به طور خودکار شما را به جستجوی Google می برد، که نمادهایی را برای ویرایش فهرست نمایه کسب و کار شما نمایش می دهد.

مرحله 2: آدرس را در دکمه مدیریت Google برای کسب و کار من پنهان کنید

3. روی Edit Profile کلیک کنید

برای پنهان کردن آدرس خود در نمایه کسب و کار Google، باید روی دکمه ویرایش نمایه کلیک کنید تا تنظیمات صحیح را تغییر دهید.

مرحله 3: پنهان کردن آدرس در دکمه Google Business Edit Profile

4. تب Location را انتخاب کنید.

مرحله بعدی این است که برگه موقعیت مکانی را انتخاب کنید تا اطلاعات آدرس کسب و کار ظاهر شود و سوئیچ خاموش کردن آدرس کسب و کار شما در Google را تغییر دهید.

5. روی نماد مداد کنار Business Location کلیک کنید.

در قسمت Business Location، روی نماد مداد کلیک کنید تا جزئیات مکان را ویرایش کنید.

6. نمایش نشانی کسب و کار به مشتریان را خاموش کنید.

در صفحه جزئیات مکان، کلید «نمایش آدرس کسب و کار به مشتریان» را خاموش کنید. با خاموش کردن آن، آدرس کسب‌وکار در فهرست «Google برای کسب‌وکار من» در موتور جستجو پنهان می‌شود.

برگه جستجوی کلمات کلیدی جستجوگرها را دانلود کنیدبرگه جستجوی کلمات کلیدی جستجوگرها را دانلود کنید
مرحله 6: آدرس کسب و کار را در Google Toggle Switch پنهان کنید

7. روی دکمه Save کلیک کنید.

برای تکمیل فرآیند مخفی کردن آدرس کسب و کار، کافی است روی دکمه ذخیره کلیک کنید تا تغییرات اعمال شوند.

اکنون، به خاطر داشته باشید که به‌روزرسانی آدرس خود مانند این در نمایه کسب‌وکار Google ممکن است فرآیند تأیید مجدد را آغاز کند. اگر دفعه بعد که وارد حساب نمایه کسب‌وکار خود می‌شوید، Google از شما درخواست می‌کند که آدرس کسب‌وکار جدیدی اضافه کنید، ممکن است از شما خواسته شود با ارسال کارت پستال به محل کسب‌وکار، آدرس خود را دوباره تأیید کنید.

برای جزئیات بیشتر در مورد راستی‌آزمایی، به این راهنمای مرتبط در مورد مدت زمان تأیید «Google برای کسب‌وکار من» مراجعه کنید. هر نوع راستی‌آزمایی Google و مدت زمان لازم برای فرآیند تأیید را توضیح می‌دهد.

اکنون، اگر می‌خواهید فهرست کسب‌وکار Google خود را برای بهینه‌سازی موتور جستجوی محلی (SEO) بهبود بخشید تا بتواند در گوگل بیشتر دیده شود، این راهنماهای مرتبط را بررسی کنید:

پس از پنهان کردن آدرس کسب و کار خود، مناطق خدماتی را اضافه کنید

پس از اینکه آدرس کسب و کار خود را در Google پنهان کردید، بهتر است مناطق خدماتی را به نمایه کسب و کار من در Google در زیر برگه مکان اضافه کنید. این به مشتریان امکان می‌دهد منطقه جغرافیایی را که کسب‌وکار شما می‌تواند محصولات و خدمات ارائه دهد، بدانند.

Ezoic را امتحان کنید

شامل مناطق خدماتی همچنین به گسترش حضور دیجیتال شما برای جستجوهای کلیدواژه محلی در Google کمک می کند و به شما امکان می دهد تبلیغات Google را برای سرویس های محلی اجرا کنید.

چند نکته که هنگام به‌روزرسانی فهرست کسب‌وکارتان با مناطق خدماتی باید در نظر داشته باشید عبارتند از:

  • شما می توانید تا 20 منطقه خدماتی داشته باشید.
  • مرزهای منطقه خدمات کلی شما نباید بیش از 2 ساعت از زمان رانندگی از جایی که محل کسب و کار شما واقع شده است باشد.
  • اگر نوع کسب و کار خود را به یک کسب و کار ترکیبی تغییر دادید، آدرس خود را از حالت پنهان خارج کنید و همچنین بخش خدمات را وارد کنید.

مخفی کردن آدرس شما در خلاصه کسب و کار گوگل

امیدوارم از این راهنمای نحوه پنهان کردن آدرس در Google برای کسب و کار من لذت برده باشید.

همانطور که متوجه شدید، فرآیند نحوه پنهان کردن آدرس کسب و کار در Google به طوری که در موتور جستجوی فهرست نمایه شما ظاهر نشود، انجام دادن آن ساده است. پس از ورود به حساب Google Business خود، می توانید به سرعت و به راحتی آدرس را با استفاده از یک سوئیچ جابجایی در برگه موقعیت مکانی تنظیمات نمایه کسب و کار Google پنهان کنید.
منبع: https://seochatter.com/how-to-hide-address-on-google-my-business/