نحوه رفع آدم خواری کلمات کلیدی در سئو (5 روش سریع)

یک راه سریع و آسان برای رفع آدم‌خواری کلمات کلیدی در بهینه‌سازی موتورهای جستجو در حالی که همچنان صفحه مشکل‌دار را بدون کار اضافی منتشر می‌کنید، متعارف کردن URL است.

یک تماس استراتژی با محتوای اصلاح شده رزرو کنید

به عنوان مثال، یک مالک سایت ممکن است پنج صفحه فرود برای یک کمپین تبلیغاتی پرداخت به ازای کلیک (PPC) داشته باشد که حاوی طرح و محتوا دقیقاً یکسان است اما تماس برای اقدام (CTA) برای آزمایش نرخ تبدیل متفاوت است.

به عنوان مثال، اگر یک صفحه وب دارای ترافیک بالا و دیگری دارای نرخ تبدیل بالایی است، باید از صفحه پر بازدید به عنوان URL اصلی خود برای رفع مشکلات آدم خواری کلمات کلیدی استفاده کنید. این استراتژی به شما این امکان را می‌دهد که محتوای نرخ تبدیل بالا را به صفحه‌ای که بازدیدکنندگان بیشتری جذب می‌کند منتقل کنید.منجر به صفحه وب بهتری می شود که هر دو نقطه قوت را دارد.

اولین راه برای رفع آدم‌خواری کلمات کلیدی در سئو، بهینه‌سازی صفحه مشکل‌ساز برای جستجوهای خاص است.

استفان هاکمن یک کارآفرین و بنیانگذار SEO Chatter است. او در بهینه سازی موتورهای جستجو و بازاریابی دیجیتال تخصص دارد و از سال 2005 مجذوب سئو شده است. هدف استفان به اشتراک گذاشتن بهترین نکات و اخبار در مورد بازاریابی موتورهای جستجو است تا به شما کمک کند ترافیک وب سایت بیشتری داشته باشید.


منبع: https://seochatter.com/how-to-fix-keyword-cannibalization-in-seo/

همانطور که متوجه شدید، راه‌های مختلفی برای از بین بردن آدم‌خواری کلمات کلیدی در وب‌سایت شما وجود دارد تا از رقابت صفحات وب برای کلمات کلیدی مشابه در SERP جلوگیری شود، که بهترین راهبردها برای بهینه‌سازی موتورهای جستجو شامل بهینه‌سازی صفحه مشکل‌ساز، ادغام صفحات آدم‌خوار با یکدیگر است. ، با استفاده از یک URL متعارف، حذف و تغییر مسیر محتوای تکراری و استفاده از تگ noindex. پیروی از این دستورالعمل ها می تواند به بهبود استراتژی کلی SEO شما برای رتبه بندی و ترافیک بالاتر کمک کند.