نحوه حذف عکس ها از Google Business (فرایند حذف)


این راهنما نحوه حذف عکس‌ها از Google Business را توضیح می‌دهد.

در زیر، یک آموزش گام به گام در مورد نحوه حذف عکس‌ها از نمایه‌های کسب‌وکار Google که توسط مالک حساب آپلود شده است و همچنین دستورالعمل‌هایی برای حذف عکس‌های مشتریان به‌گونه‌ای که در فهرست جستجوی Google یا Google Maps ظاهر نشوند، مشاهده خواهید کرد. .

همانطور که به سرعت متوجه خواهید شد، حذف و حذف عکس‌ها در فهرست‌های «Google برای کسب‌وکار من» تنها چند دقیقه طول می‌کشد. پس اجازه بدهید به این کار برسیم!

چگونه عکس ها را از Google Business حذف کنیم

چگونه عکس ها را از Google Business حذف کنیم

 1. به نمایه کسب و کار Google خود بروید.
 2. روی See Photos کلیک کنید.
 3. توسط مالک انتخاب کنید.
 4. عکسی را که می خواهید حذف کنید انتخاب کنید.
 5. در گوشه بالا سمت راست، روی نماد سطل زباله کلیک کنید.
 6. تأیید کنید که می‌خواهید عکس را از Google Business حذف کنید.

هر عکسی که نقض کند معیارهای عکس و ویدیو گوگل باید از صفحه Google Business حذف شود. همانطور که در دستورالعمل ذکر شده است، عکس ها باید توسط کاربران در محل کسب و کار گرفته شود. اسکرین شات ها، عکس های استوک، GIF یا تصاویری که به صورت دستی ایجاد شده اند نباید در حساب کاربری آپلود شوند. در غیر این صورت، تصاویر ممکن است به طور خودکار برای حذف پرچم گذاری شوند.

در اینجا یک تصویر نمونه از نمایه کسب‌وکار Google است که به شما نشان می‌دهد برای شروع فرآیند حذف تصویر، روی کجا باید کلیک کنید (به پیوند عکس‌ها مراجعه کنید).

مرحله ۲: حذف عکس‌ها از پیوند Google Business See Photos

اکنون که می‌دانید چگونه عکس‌های آپلود شده توسط مالک حساب را از Google Business حذف کنید، بیایید به مراحل حذف عکس‌های مشتری از صفحه Google Business که توسط سازمان شما ناخواسته هستند نگاهی بیندازیم.

چگونه عکس های مشتری را از Google Business حذف کنیم

عکس‌های مشتری را از Google Business حذف کنید

 1. به نمایه کسب و کار Google خود بروید.
 2. روی See Photos کلیک کنید.
 3. همه عکس ها را انتخاب کنید.
 4. عکس مشتری را که می خواهید حذف کنید انتخاب کنید.
 5. برای گزارش مشکل روی نماد پرچم کلیک کنید.
 6. نوع تخلفی را که می خواهید گزارش دهید انتخاب کنید.
 7. برای بررسی عکس مشتری روی ارسال برای Google کلیک کنید.

فقط عکس های بارگذاری شده توسط مشتری که تخلف می کند خط مشی محتوای تولید شده توسط کاربر گوگل می توان برای حذف درخواست کرد. پس از انجام فرآیند بالا برای نحوه حذف عکس‌های مشتری از نمایه‌های کسب‌وکار Google با گزارش تخلف، عکس بررسی می‌شود و احتمالاً از نمایه کسب‌وکار Google شما حذف می‌شود. فرآیند بررسی ممکن است چندین روز طول بکشد تا یک عکس بررسی و حذف شود.

برگه جستجوی کلمات کلیدی جستجوگرها را دانلود کنیدبرگه جستجوی کلمات کلیدی جستجوگرها را دانلود کنید

هنگام درخواست حذف عکس‌های مشتری از Google Business، گزینه‌های زیر در دسترس هستند:

 • توهین آمیز
 • نفرت انگیز یا صریح جنسی
 • مشکل قانونی
 • نگرانی حریم خصوصی
 • بی کیفیت
 • عکس یا فیلمی از آن مکان نیست
 • دیگر

در اینجا یک تصویر نمونه از فرم ارسال است:

عکس‌های مشتری را از فرم Google Business حذف کنید

اگر دلیلی که می‌خواهید یک عکس مشتری را در Google Business حذف کنید در یکی از دسته‌های نقض قرار نمی‌گیرد، «سایر» را انتخاب کنید و توضیح مفصلی درباره اینکه چرا باید عکس حذف شود وارد کنید. در توضیحات خود تا حد امکان واضح باشید و تا جایی که می توانید نکاتی را در مورد اینکه چگونه این تصویر می تواند برای کسب و کار یا مشتریان آن مضر باشد فهرست کنید.

اکنون، که می‌دانید چگونه تصاویر را برای Google Business حذف کنید، ممکن است بخواهید بدانید چگونه نظرات بد را از Google My Business حذف کنید. دستورالعمل‌های آن راهنما را دنبال کنید تا فرآیند گام به گام دریافت نظرات بد یا منفی حذف شده از فهرست GMB خود را برای مدیریت شهرت بیاموزید.

Ezoic را امتحان کنید

همچنین ممکن است بخواهید این صفحه دیگر را با نکاتی در مورد افزودن کلمات کلیدی به Google Business برای کمک به بهبود فهرست خود برای بهینه سازی موتور جستجوی محلی (SEO) بررسی کنید. این می تواند منجر به افزایش دید در جستجوی Google و Google Maps برای مشتریان محلی شود.

خلاصه عکس‌ها را برای کسب و کار Google حذف کنید

امیدوارم از این راهنمای نحوه حذف عکس ها از Google Business لذت برده باشید.

همانطور که متوجه شدید، فرآیند نحوه حذف عکس‌های آپلود شده توسط مشتریان و صاحبان حساب در Google Business ساده است. این مراحل شامل رفتن به نمایه کسب‌وکار من در Google، انتخاب عکس‌ها برای حذف، و سپس کلیک کردن روی نماد حذف‌شده‌ها برای حذف تصاویر توسط مالک) یا انتخاب نماد پرچم برای گزارش تخلف برای عکس‌های مشتری است.




منبع: https://seochatter.com/how-to-remove-photos-from-google-business-delete-process/