نحوه بهینه سازی برای EEAT گوگل برای بهبود سئو

ستاد تحریریه SEO Chatter تیمی متشکل از کارشناسان بهینه سازی موتور جستجو و بازاریابی دیجیتال به رهبری استیون هاکمن با بیش از 15 سال تجربه در بازاریابی موتورهای جستجو است. ما راهنمای اصول سئو را برای بازاریابان مبتدی منتشر می کنیم.


منبع: https://seochatter.com/how-to-optimize-for-google-e-e-a-t/

برای بهینه سازی وب سایت و محتوای آن برای سیگنال های EEAT، باید روی سه عامل اصلی به اشتراک گذاشته شده در این راهنما تمرکز کنید: ایجاد محتوای با کیفیت بالا که EEAT شما را در مورد موضوع نشان می دهد، بهینه سازی عناصر روی صفحه که EEAT را به خزنده های موتورهای جستجو نشان می دهد. و دریافت بک لینک ها و اشاره های با کیفیتی که محبوبیت و قابل اعتماد بودن محتوای شما، برند و/یا نویسندگان آن را تایید می کند.

ارائه بهترین نکات سئو …

همانطور که متوجه شدید، EEAT یک عامل مهم برای موفقیت سئو است. هدف Google رتبه‌بندی صفحاتی در نتایج جستجو است که از منابع قابل اعتمادی که تجربه، تخصص، اعتبار و قابل اعتماد بودن را در مورد یک موضوع خاص نشان می‌دهند، می‌آیند.

لطفا جاوا اسکریپت را فعال کنید

EEAT چیست؟

سیگنال‌های EEAT به‌ویژه برای موضوعاتی که بر سلامت، شادی، ایمنی یا ثبات مالی افراد تأثیر می‌گذارند، که به عنوان موضوعات پول یا زندگی شما (YMYL) نیز شناخته می‌شوند، مهم هستند.

با پیروی از توصیه های این صفحه، می توانید شانس خود را برای رتبه بالاتر در گوگل و سایر موتورهای جستجو افزایش دهید تا ترافیک ارگانیک بیشتری را به سایت خود جذب کنید.