نحوه انجام تحقیق کلمات کلیدی برای سئو (7 روش برتر)

در این مرحله، می‌توانید با سازمان‌دهی ایده‌های خود از نظر ارتباط، در اولویت قرار دادن کلماتی که بیشترین ارتباط را با محصولات و خدمات خود دارند و آن‌هایی که فقط ارتباط مبهمی با کاری که انجام می‌دهید دارند، در زمان و دردسر زیادی صرفه‌جویی کنید. یا آخرین پیشنهاد

با این حال، اگر درست انجام دهید، هر دو نوع کلمات کلیدی همچنان ارزش گنجاندن در برنامه محتوای خود را دارند. با کلمات کلیدی با حجم بالا/KD بالا، به آنچه که ده صفحه نتایج برتر برای برآورده کردن نیازهای کاربران انجام می دهند، نگاه کنید:

  • آیا می توانید آن را بهتر انجام دهید؟
  • آیا به آخرین آمار یا تحقیقاتی که سایت های دیگر هنوز به آن اشاره نکرده اند دسترسی دارید؟
  • آیا می توانید محتوایی تولید کنید که درک آن آسان تر باشد؟
  • آیا روش ساده تری برای حل یک مشکل نسبت به رقبای خود دارید؟
  • آیا مطمئن هستید که می توانید بک لینک های با کیفیت بالاتر بسازید؟

دلیل این امر بسیار ساده است:

کلمات کلیدی با حجم جستجوی کم را می توان با خیال راحت نادیده گرفت زیرا آنها علاقه زیادی در بین مخاطبان شما ندارند. این می تواند در زمان و تلاش شما از تولید محتوایی که به احتمال زیاد ترافیک جستجوی قابل توجهی ایجاد نمی کند، صرفه جویی کند.

حجم جستجو

عبارات جستجوی واقعی استفاده شده

در حال حاضر، شما فهرست گسترده ای از کلمات کلیدی را ایجاد کرده اید که می توانید با محتوای خود هدف قرار دهید. به زودی، ضروری‌ترین روش‌های تحقیق کلیدواژه را پیاده‌سازی می‌کنید و آن کلمات کلیدی را تجزیه و تحلیل می‌کنید تا تعیین کنید کدام یک ارزش وقت و تلاش شما را دارند.

اغلب بهتر است از کلمات کلیدی که امتیاز KD بالایی (50 تا 100) دارند صرف نظر کنید زیرا برای کمپین های سئوی شما بسیار گران هستند. در عوض، می توانید به دنبال کلمات کلیدی با امتیاز KD پایین (30 و پایین تر) بروید که ممکن است برای رتبه بندی وب سایت شما در SERP به یک بک لینک نیاز نداشته باشد.

حجم جستجوی یک کلمه کلیدی نشان می دهد که در یک ماه چند بار جستجو شده است. همانطور که احتمالاً قبلاً استنباط کرده اید، هر چه حجم جستجو بیشتر باشد، علاقه به کلمه کلیدی بیشتر می شود و بنابراین، احتمالاً بازدیدکنندگان بیشتری را برای وب سایت خود دریافت خواهید کرد. به شما این امکان را می دهد که به اندازه کافی در نتایج جستجو رتبه بالایی داشته باشید.

ستاد تحریریه SEO Chatter تیمی متشکل از کارشناسان بهینه سازی موتور جستجو و بازاریابی دیجیتال به رهبری استیون هاکمن با بیش از 15 سال تجربه در بازاریابی موتورهای جستجو است. ما راهنمای اصول سئو را برای بازاریابان مبتدی منتشر می کنیم.


منبع: https://seochatter.com/how-to-do-keyword-research-for-seo/

اصطلاح نمره دشواری کلمه کلیدی (KD) برای تخمین میزان سختی رتبه بندی در 10 نتیجه جستجوی برتر برای یک کلمه کلیدی بر اساس تعداد بک لینک ها به صفحه استفاده می شود. نمره KD بالا به این معنی است که رقابت بیشتری برای آن کلمه کلیدی از نظر تعداد بک لینک وجود دارد، بنابراین باید محتوای استثنایی با تعداد زیادی لینک ورودی تولید کنید تا یکی از آن 10 امتیاز برتر را به دست آورید.

همانطور که متوجه شدید، چندین بهترین روش تحقیق کلیدواژه وجود دارد، از جمله طوفان فکری سطح بالا برای ایجاد لیستی از ایده های کلیدواژه، بهبود فرآیند تحقیق کلمات کلیدی با تجزیه و تحلیل رسانه های اجتماعی، اولویت بندی مرتبط ترین کلمات کلیدی برای کسب و کار شما، تجزیه و تحلیل هر عبارت، استفاده از داده ها برای تصمیم گیری در مورد کلمات کلیدی مورد نظر، استقرار محتوای بهینه شده با کلمات کلیدی و ردیابی موقعیت های رتبه بندی. پیروی از دستورالعمل ها می تواند به شما در انجام تحقیقات کلمات کلیدی کمک کند که بهترین نتایج را برای وب سایت شما ایجاد کند.