نحوه افزایش اعتبار دامنه برای سئو (10 بهترین روش)

برخی از معتبرترین لینک هایی که می توانید برای ایجاد Domain Authority وب سایت خود استفاده کنید، بک لینک های دولتی (.gov) و آموزشی (.edu) و همچنین لینک های مرتبط با جایگاه ویژه هستند.

2. دامنه های ارجاع را افزایش دهید

همانطور که متوجه شدید، نکات زیادی برای بهینه سازی در سایت و خارج از سایت وجود دارد که می توانید برای بهبود امتیاز DA وب سایت خود برای بهینه سازی موتور جستجو، با بهترین شیوه های برتر Domain Authority از جمله دریافت لینک های با کیفیت بالا، دامنه های ارجاع دهنده و ترافیک دنبال کنید. لینک های رانندگی و همچنین ایجاد لینک های داخلی بیشتر و رفع بک لینک های خراب. پیروی از این دستورالعمل ها می تواند به بهبود معیار کلی DA شما برای رتبه بندی و ترافیک SEO بالاتر کمک کند.


منبع: https://seochatter.com/how-to-increase-domain-authority-for-seo/

اولین راه برای افزایش Domain Authority برای سئو، دریافت لینک های با کیفیت بیشتر است. این یکی از مؤلفه‌های کلیدی معیار Moz Domain Authority است.

پیوندهای زیر بیشتر در مورد Domain Authority و نحوه استفاده صحیح از آن برای بهینه سازی بهتر موتورهای جستجو توضیح می دهند. از این منابع برای گسترش دانش خود در مورد موضوع استفاده کنید.

خلاصه بهترین شیوه های سئو سایت را افزایش دهید

بهترین روش دیگر برای بهبود Domain Authority افزایش تعداد دامنه های ارجاع دهنده است. دامنه ارجاع دهنده (یا دامنه پیوند دهنده) وب سایتی است که بک لینک شما از آن می آید.

اگر در حال راه‌اندازی یک سایت کاملاً جدید هستید، ممکن است بخواهید دامنه قدیمی‌تری را در یک بازار انتخاب کنید تا نام تجاری خود را ایجاد کنید تا سرعت افزایش امتیاز Domain Authority را افزایش دهید.

درباره Domain Authority بیشتر بدانید

ابزارهای سئو مانند Ahrefs، Semrush و SE Ranking می توانند گزارش مناسبی از تمام دامنه های ارجاعی که به وب سایت شما لینک می دهند را در اختیار شما قرار دهند. اگر دامنه های ارجاع دهنده با کیفیت بالا را دریافت نکنید، می توانید ترافیک، فروش و تعامل بالقوه را از دست بدهید، بنابراین مهم است که روی دستیابی به تعداد بیشتری از آنها کار کنید.

3. کل بک لینک های بیشتری را به دست آورید

به عبارت دیگر، ایجاد پیوندهای داخلی بیشتر، ارزش لینک ورودی (به عنوان مثال، رتبه صفحه گوگل) را پخش می کند که امتیاز DA را برای وب سایت شما افزایش می دهد.

7. روی نسبت لینک خروجی پایین تمرکز کنید

امیدوارم از این راهنمای توضیح نحوه افزایش Domain Authority در سئو لذت برده باشید.

ایجاد لینک های داخلی بیشتر راه دیگری برای افزایش Domain Authority برای SEO است. این استراتژی به شما کمک می‌کند تا از امتیازات اعتباری صفحه موجود در وب‌سایت فعلی خود استفاده کنید.

اول، ارتباط برای سئو کلیدی است. بک لینک از وب‌سایت‌هایی که مرتبط با جایگاه و محتوای شما هستند، ترافیک بیشتری را به سایت شما هدایت می‌کنند، زیرا برای مخاطبان هدف شما مناسب است.

داشتن لینک‌های خروجی زیاد می‌تواند ارزش پیوندی را که از طریق وب‌سایت شما ارسال می‌شود کاهش دهد، زیرا مقدار PageRank بین هر پیوند خارجی تقسیم می‌شود. به عنوان مثال، بهتر است یک بک لینک در صفحه ای با 5 لینک خروجی داشته باشید تا 100 لینک برای دریافت بیشتر لینک از صفحه.

نکته بعدی در این لیست از نکات بهینه سازی Domain Authority حذف لینک های اسپم از نمایه بک لینک وب سایت شما است. در حالی که پیوندهای خوب می توانند امتیازات Domain Authority را افزایش دهند، پیوندهای هرزنامه بر متریک DA تأثیر منفی خواهند گذاشت.

به دست آوردن بک لینک های بیشتر به وب سایت شما یک راه خوب برای افزایش Domain Authority برای بهینه سازی موتور جستجو است.

اگر تعداد زیادی بک لینک با کیفیت بالا از چندین دامنه ارجاع دهنده داشته باشید، سئوی خارج از سایت شما به طور قابل توجهی بهبود می یابد. از سوی دیگر، اگر بک لینک ها به سایت شما فقط از یک یا دو دامنه پیوند دهنده باشند، ممکن است رتبه بندی گوگل شما با مشکل مواجه شود.

همچنین، نسبت لینک خروجی پایین به ایجاد یک وب سایت به عنوان منبع معتبر اطلاعات کمک می کند، که به سیگنال اعتماد برای الگوریتم های رتبه بندی می افزاید. یک صفحه وب با لینک های خروجی کمتر به احتمال زیاد به عنوان ارائه کننده محتوای با کیفیت بالا و اصلی و مرتبط با مخاطبانش دیده می شود.

8. رفع بک لینک های شکسته

این راهنمای بهینه سازی موتور جستجو (SEO) نحوه افزایش Domain Authority برای SEO را توضیح می دهد.

بهترین راه برای استفاده از این استراتژی ریدایرکت 301 برای Domain Authority، کاوش و یافتن صفحات مناسب مرتبط با محتوای قبلی در دامنه منقضی شده ای است که منتشر کرده اید و سپس لینک های خارجی را به آن صفحات هدایت کنید.

می توانید از ابزارهایی مانند Wayback Machine استفاده کنید تا بفهمید محتوای اصلی در صورت موجود بودن چگونه است و سپس مقاله مشابهی را در سایت خود برای ارسال تغییر مسیر 301 بازنشر دهید. در غیر این صورت، تغییر مسیرهای 301 را به صفحه اصلی وب سایت خود ارسال کنید تا به افزایش متریک Domain Authority بدون از دست دادن بک لینک های دریافتی با ارزش کمک کند.

10. عصر دامنه را در نظر بگیرید

فرض کنید لینک از سایتی بود که DA آن 80 است. امتیاز DA این سایت نشان می دهد که سایت با کیفیت است و مقداری از ارزش لینک می تواند از طریق یک بک لینک به وب سایت شما منتقل شود تا امتیاز اعتبار دامنه شما افزایش یابد.

بنابراین، شما باید به طور منظم ممیزی فنی سئو را با ابزارهایی مانند گوگل آنالیتیکس، کنسول جستجوی گوگل و سایر ابزارهای تجزیه و تحلیل سئو انجام دهید تا به موقع این اختلافات را پیدا کنید و آنها را برطرف کنید.

9. از 301 Redirects استفاده کنید

در زیر، فهرستی از بهترین نکات بهینه‌سازی داخلی و خارجی را می‌بینید که می‌توانید از آنها برای بهبود امتیاز Domain Authority گزارش شده توسط Moz برای وب‌سایت خود بر اساس بهترین شیوه‌ها در بازاریابی دیجیتال استفاده کنید.