نحوه استفاده از برجستگی کلمه کلیدی در سئو (8 روش برتر)

این راهنمای بهینه سازی موتور جستجو (SEO) نحوه استفاده از برجستگی کلمه کلیدی در سئو را توضیح می دهد.

لینک های زیر بیشتر در مورد برجستگی کلمه کلیدی و نحوه استفاده صحیح از آن برای بهینه سازی بهتر موتور جستجو توضیح می دهند. از این منابع برای گسترش دانش خود در مورد موضوع استفاده کنید.

استفاده از کلمه کلیدی برجسته در خلاصه سئو

برجستگی کلمه کلیدی با قرار دادن استراتژیک کلمات کلیدی در مکان های ضروری مانند عنوان صفحه آغاز می شود.

بارگذاری جلویی کلمات کلیدی در عنوان صفحه نیز تجربه کاربر را بهبود می بخشد. به عنوان مثال، کاربری که در جستجوی «تکنیک‌های لینک‌سازی» است، احتمالاً روی عنوانی مانند «تکنیک‌های لینک‌سازی: راهنمای جامع» به جای «راهنمای جامع موفقیت در سئو: تکنیک‌های لینک‌سازی» کلیک می‌کند.

امیدوارم از این راهنما که نحوه استفاده از برجستگی کلمه کلیدی در سئو را توضیح می دهد لذت برده باشید.

همانطور که متوجه شدید، فرآیند استفاده از این استراتژی برای بهبود بهینه‌سازی موتور جستجوی وب‌سایت شما ساده و آسان است، با بهترین روش‌های برجسته کلمه کلیدی از جمله بارگذاری جلوی عنوان صفحه با کلمات کلیدی، قرار دادن کلمات کلیدی در توضیحات متا، بهینه‌سازی تگ H1 شامل تگ‌های H2 برای کلیدواژه‌های اولیه و ثانویه، قرار دادن کلیدواژه‌ها در پاراگراف اول، بهینه‌سازی تگ‌های ALT تصویر، ایجاد یک URL مناسب SEO و پررنگ کردن عبارات کلیدی هدف. پیروی از این دستورالعمل ها می تواند به بهبود برجستگی کلی کلمه کلیدی برای سئو برای کسب رتبه و ترافیک بالاتر کمک کند.


منبع: https://seochatter.com/how-to-use-keyword-prominence-in-seo/

در زیر، لیستی از نکاتی را برای بهبود رتبه بندی ارگانیک و ترافیک وب سایت خود بر اساس بهترین شیوه های برجسته کلمه کلیدی در بازاریابی دیجیتال پیدا خواهید کرد.

برجستگی کلمه کلیدی را می توان با پررنگ کردن کلمات کلیدی هدف در محتوای یک صفحه نیز تقویت کرد. بهترین استراتژی در اینجا این است که کلمات کلیدی را برای اولین بار که در صفحه ذکر می شوند پررنگ کنید، که باید در مقدمه همانطور که در نکته شماره 5 در بالا توضیح داده شد باشد.