لینک های Dofollow چگونه برای سئو کار می کنند؟ (روند توضیح داده شد)

همانطور که متوجه شدید، فرآیند پیوند dofollow موتورهای جستجو را هدایت می‌کند تا لینک‌ها را در یک صفحه وب بخزند و آن پیوندها را به عنوان رای صاحب وب‌سایت برای URLهای مورد نظر بشمارند. پیوندهای Dofollow همچنین برای تأیید محبوبیت، اهمیت و اعتماد صفحات وب و همچنین انتقال ارزش PageRank (یا ارزش ویژه پیوند) به URL های مقصد برای اهداف رتبه بندی کار می کنند. به همین دلیل مهم است که فاکتورهای بک لینک dofollow خاص در سئو را برای به دست آوردن بهترین نتایج رتبه بندی برای وب سایت خود درک کنید.


منبع: https://seochatter.com/how-do-dofollow-links-work-for-seo/

پیوندهای Dofollow با ارسال رتبه صفحه از سایر وب سایت ها به سایت مورد نظر برای سئو کار می کنند. فرآیند پیوند dofollow به موتورهای جستجو کمک می کند تا صفحات وب را بر اساس محبوبیت و اعتماد آنها برای عبارات جستجوی مرتبط پیدا، فهرست بندی و رتبه بندی کنند.

فرآیند پیوند Dofollow توضیح داده شد

در صنعت سئو، بک لینک dofollow به عنوان رای اعتماد یا تایید برای صفحه وب هدف شناخته می شود. و وزن زیادی برای الگوریتم های رتبه بندی دارد.

در زیر، یک نمای کلی از فرآیند پیوند dofollow، از جمله توضیح مفصلی در مورد عوامل موثر در سئو که بر رتبه‌بندی موتور جستجوی وب‌سایت تأثیر می‌گذارند، دریافت خواهید کرد.

برای اهداف سئو، سه متغیر برای پیوندهای dofollow مهم هستند: مرتبط بودن، اعتبار و اعتماد. Relevancy به این معنی است که محتوای صفحه وب که شامل بک لینک است با URL هدف مرتبط است. Authority به صفحه پیوند دهنده ای اشاره دارد که دارای امتیاز Page Authority بالایی است (یعنی یک پروفایل بک لینک با کیفیت خودش). و اعتماد به این معنی است که صفحه ارسال کننده بک لینک dofollow دارای امتیاز TrustRank خوبی است.

رتبه بندی کلمات کلیدی

ارائه بهترین نکات سئو …

امیدوارم از این راهنما در پاسخ به این سوال در مورد نحوه عملکرد لینک های dofollow برای سئو لذت برده باشید.

پیوندهای زیر بیشتر در مورد پیوندهای dofollow و نحوه استفاده صحیح از آنها برای بهینه سازی بهتر موتورهای جستجو توضیح می دهند. از این منابع برای گسترش دانش خود در مورد موضوع استفاده کنید.

لینک های Dofollow برای SEO خلاصه کار می کنند

ترکیب سالم پیوندهای dofollow و nofollow نیز برای یک استراتژی موفق سئو مهم است. نمایه بک لینک یک وب سایت که فقط از لینک های dofollow یا تعداد زیادی از آنها در مقایسه با لینک های nofollow تشکیل شده است، ممکن است غیر طبیعی به نظر برسد. بنابراین، یک پروفایل بک لینک سالم حاوی بک لینک های nofollow و بک لینک های dofollow است که به کاهش سیگنال های اسپم لینک کمک می کند.

رتبه صفحه

همچنین بخشی با منابع بازاریابی دیجیتال اضافی وجود دارد که در مورد اصول پیوندهای dofollow بیشتر توضیح می دهد تا به شما در ایجاد مؤثرترین استراتژی بهینه سازی موتور جستجو کمک کند.

لینک های Dofollow چگونه برای سئو کار می کنند؟

فرآیند پیوندهای dofollow شامل این است که یک مالک وب سایت یک لینک را در یک صفحه وب قرار می دهد تا آن را به یک صفحه وب در سایت دیگری که به آن اعتماد دارد متصل کند. هنگامی که گوگل و سایر موتورهای جستجو یک پیوند dofollow را در یک صفحه وب می بینند، دستورالعملی برای خزیدن URL پیوند شده ارسال می کند. در مقابل، پیوندی که با ویژگی nofollow تگ شده است به موتورهای جستجو اطلاع می دهد که پیوند را نخزند (یعنی دنبال کنند).

این عامل، صاحبان وب‌سایت‌ها را تشویق می‌کند تا محتوایی ایجاد کنند که به کاربران ارزش می‌افزاید و وب‌سایت‌های دیگر را جذب می‌کند تا به طور طبیعی از صفحات وب خود به آن پیوند دهند. پیوندهای Dofollow برای سئو اهمیت دارند زیرا وقتی صفحات وب به دامنه های دیگر پیوند می زنند، محتوای شخص ثالث را به عنوان منابع اطلاعاتی معتبر و قابل اعتماد تأیید می کنند.