لیست وب سایت های پرسش و پاسخ (19 بهترین سایت پرسش و پاسخ)


این راهنما شامل لیستی از وب سایت های پرسش و پاسخ است.

در مجموع، 19 بهترین سایت پرسش و پاسخ را که می توانید در وب برای پرسیدن سؤالات در مورد انواع موضوعات استفاده کنید، پیدا خواهید کرد. شما همچنین می توانید از این سایت های ارسالی برای ارائه پاسخ در اینترنت به عنوان بخشی از استراتژی بازاریابی دیجیتال خود برای بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) استفاده کنید تا ترافیک هدفمند بیشتری را به وب سایت خود هدایت کنید.

این صفحه به دو بخش تقسیم می‌شود: بخش اول شامل خلاصه‌ای از تمام وب‌سایت‌های پرسش و پاسخ برتر است که بیشترین محبوبیت را در بین کاربران آنلاین دارند، بنابراین انواع پرسش‌ها و پاسخ‌هایی را که می‌توان در پلتفرم‌ها یافت می‌دانید. بخش دوم شامل جدولی است که فقط وب سایت هایی را در بر می گیرد که به هر سؤالی در هر موضوعی پاسخ می دهند، بنابراین می توانید بهترین وب سایت را برای نیازهای خود پیدا کنید.

وب سایت های پرسش و پاسخ

وب سایت های پرسش و پاسخ

Answers.com

Answers.com یکی از بهترین وب سایت های پرسش و پاسخ در اینترنت است. این سایت که قبلاً به عنوان WikiAnswers شناخته می شد، به شما کمک می کند تا پاسخ های مورد نیاز خود را دریافت کنید و در مورد هر موضوع مورد علاقه سؤالات خود را بپرسید. هدف Answers.com این است که قابل اعتمادترین مکان برای پاسخگویی به سوالات زندگی باشد.

Quora

Quora یکی از محبوب ترین سایت های پرسش و پاسخ آنلاین است. بیش از 300 میلیون کاربر هر ماه از Quora بازدید می کنند تا دانش خود را در مورد هر سؤالی در هر دسته ای به دست آورند و به اشتراک بگذارند. این پلت فرم به شما امکان می دهد با دیگرانی که بینش های منحصر به فرد و پاسخ های با کیفیت را ارائه می دهند ارتباط برقرار کنید. همچنین یک وب سایت عالی برای ایجاد آگاهی از برند و به اشتراک گذاری تخصص شما برای افزایش اعتبار و اعتماد در صنعت شما است. برای یافتن راه‌های برتر استفاده از Quora برای بازاریابی دیجیتال، این راهنماهای مرتبط در Quora SEO و Quora را بررسی کنید.

Reddit

Reddit وب سایتی است که به هر سوالی که به ذهن می رسد پاسخ می دهد. دارای یک جامعه آنلاین پر رونق با بیش از 330 میلیون کاربر ماهانه است. Reddit شبکه ای از جوامع است که در آن افراد می توانند در رشته ها یا دسته بندی های فرعی در وب سایت Reddit به نام subreddit به علایق، سرگرمی ها و علایق خود بپردازند.

Reddit یک وب‌سایت پرسش و پاسخ بسیار تعدیل‌شده است که در آن کاربران به سؤالات و پاسخ‌های آنها رأی مثبت و منفی می‌دهند. کاربران همچنین امتیازهای Karma را ایجاد می کنند که نشان دهنده شهرت آنهاست. بنابراین، باید سوالات خوبی بپرسید و پاسخ های مفیدی ارائه دهید. در غیر این صورت، حساب شما ممکن است محدود و/یا از پلتفرم ممنوع شود. برای مشاوره در مورد نحوه استفاده موفقیت آمیز از این سایت برای بازاریابی دیجیتال، این راهنمای Reddit SEO و Reddit را ببینید.

Google Question Hub

Google Question Hub یک پلتفرم جدید بازار دانش است که سؤالات را مستقیماً از موتور جستجو از کاربرانی که نمی توانند پاسخی برای آنچه در جستجوی جستجو می کنند بیابند جمع آوری می کند. سپس این پرسش‌های بی‌پاسخ را دسته‌بندی می‌کند و برای سازندگان محتوا پست می‌کند تا آنها را مرتب کرده و به آنها پاسخ دهد.

می توانید از Google Question Hub برای گسترش دسترسی و دید محتوای وب سایت خود استفاده کنید. پس از ورود به پلتفرم، می‌توانید کلمات کلیدی مورد نظر را جستجو کنید، موضوعاتی را که می‌خواهید به آن‌ها پاسخ دهید انتخاب کنید، و محتوای جدید (یا موجود) را به آن سؤالات متصل کنید تا عملکرد آن را پیگیری کنید. مثل همیشه، محتوای با کیفیت بالا و عمیق شانس بیشتری برای عملکرد بهتر در موتور جستجوی گوگل برای سوالات خاص دارد.

بلورتیت

بلورتیت یک وب‌سایت پرسش و پاسخ بریتانیایی است که افراد می‌توانند سؤال بپرسند، چیزهای جدید یاد بگیرند، اطلاعات را به اشتراک بگذارند و درک خود را از جنبه‌های مختلف جهان افزایش دهند. Blurtit طیف متنوعی از موضوعات از جمله موضوعات اجتماعی، فنی و معنوی را پوشش می دهد. پاسخ‌ها می‌تواند شامل لینک‌هایی به وب‌سایت‌های دیگر باشد، بنابراین می‌توانید از این پلتفرم برای ایجاد لینک برای بهبود سئوی خارج از صفحه وب‌سایت خود استفاده کنید.

فقط جواب بده

فقط جواب بده یکی از معتبرترین وب سایت هایی است که به سوالات شما در مورد هر موضوعی توسط کارشناسان تایید شده پاسخ می دهد. شما می توانید در هر زمان با یک متخصص چت کنید. با این حال، دریافت پاسخ به سوالات شما هزینه ای دارد. برای کمک گرفتن از کارشناسان در بیش از 150 دسته، مانند دامپزشکان، مکانیک ها، متخصصان بهبود خانه و غیره، می توانید یک هزینه یکباره یا برنامه اشتراک ماهانه بپردازید.

علاوه بر این، JustAnswer دارای یک برنامه وابسته است که در آن می توانید از وب سایت خود با افزودن یک ویجت چت برای بازدیدکنندگان برای گفتگو مستقیم با پزشکان، وکلا، مکانیک ها و سایر متخصصان در عرض چند دقیقه بدون خروج از سایت خود، کسب درآمد کنید.

از متافیلتر بپرسید

از متافیلتر بپرسید زیربخشی از وبلاگ MetaFilter است که هرکسی می تواند پیوند یا نظری را در آن به اشتراک بگذارد. اعضا به یکدیگر کمک می کنند تا در هر موضوعی مشکلات را حل کنند. هایپرلینک ها در پاسخ ها مجاز هستند و آن را به سایت خوبی برای ایجاد آگاهی از برند، نشان دادن تخصص و ایجاد بک لینک های جدید برای وب سایت شما تبدیل می کند.

مغزی

مغزی یک وب سایت برای دانش آموزان برای دریافت پاسخ های تخصصی، تایید شده، برای انجام تکالیف و پروژه های مدرسه است. می توانید کمک معلم 1:1 دریافت کنید یا سؤالات خود را برای جامعه بیش از 200 میلیون دانش آموز و معلمی که می توانند در یادگیری شما به شما کمک کنند ارسال کنید. پیوستن به انجمن Brainly و کمک گرفتن از آن رایگان است، در حالی که کمک شخصی‌تر نیاز به هزینه اشتراک ماهانه دارد.

دروازه تحقیق

دروازه تحقیق سایت پرسش و پاسخ برای کشف دانش علمی است. این بستری برای دانشمندان و محققان است تا مقالات خود را به اشتراک بگذارند، سؤالات بپرسند و پاسخ دهند و با افراد همفکر در دنیای علم ارتباط برقرار کنند. شما می توانید از این وب سایت برای کسب دانش پیشرفته و همکاری با دیگران برای پیشرفت شغلی خود استفاده کنید.

از یک کتابدار بپرسید

از یک کتابدار بپرسید توسط کتابخانه کنگره میزبانی می شود. می‌توانید از این سایت برای پرسیدن سؤالات به متخصصی که ظرف 5 روز کاری پاسخ می‌دهد استفاده کنید یا از عملکرد چت برای پرسیدن سؤالات عمومی در زمان واقعی استفاده کنید. به‌علاوه، بخش سؤالات متداول وجود دارد که می‌توانید آن را مرور کنید تا به سؤالات متداول دیگر درباره موضوعات مختلف پاسخ دهید.

برگه جستجوی کلمات کلیدی جستجوگرها را دانلود کنیدبرگه جستجوی کلمات کلیدی جستجوگرها را دانلود کنید

Ask.fm

Ask.fm یک سایت شبکه اجتماعی است که به شما امکان می دهد سوالات مستقیمی از افراد یا دوستان خاص یا گروه هایی از افراد بپرسید. سوالات می توانند به صورت ناشناس پرسیده شوند یا نام کاربری شما با سوال مرتبط باشد.

صرافی پشته

صرافی پشته یک سایت محبوب است که به افراد کمک می کند تا در صورت نیاز پاسخ های مورد نیاز خود را پیدا کنند. بیش از 51 کاربر ماهانه دارد و بیش از 3 میلیون سوال در این پلتفرم پرسیده شده و پاسخ داده شده است.

سرریز پشته

سرریز پشته برای کدنویسی پرسش و پاسخ است. این سایت گل سرسبد شبکه Stack Exchange بود که در بالا ذکر شد. اگر می‌خواهید در مورد برنامه‌نویسی، وب‌سایت‌ها و غیره سؤال بپرسید یا پاسخ‌هایی برای ایجاد تخصص، اعتماد و اقتدار خود در این صنعت ارائه دهید، Stack Overflow یک وب‌سایت پرسش و پاسخ خوب برای شرکت در آن است.

سوپرکاربر

سوپرکاربر یک انجمن پرسش و پاسخ برای علاقه مندان به کامپیوتر و کاربران قدرتمند است. همچنین بخشی از شبکه Stack Exchange است. با این حال، Superuser برای یادگیری در مورد رایانه ها به طور کلی است در حالی که StackOverflow در مورد برنامه نویسی است.

بانک پاسخ

بانک پاسخ یک سایت پرسش و پاسخ مستقر در بریتانیا است که به سوالات شما در مورد هر چیزی پاسخ می دهد. افراد واقعی پاسخ های واقعی را ارائه می دهند.

از میز کمک بپرس

از میز کمک بپرس انجمنی برای دریافت پاسخ سوالات در مورد هر موضوعی است. این بر اساس موضوعات فرعی سازماندهی شده است تا به شما کمک کند سؤالاتی را برای پاسخ دادن یا پرسیدن سؤالات خود پیدا کنید. شما می توانید برای به اشتراک گذاشتن دانش خود به عنوان یک متخصص در یک زمینه خاص به سایت بپیوندید یا به عنوان یک کاربر معمولی به سادگی سوالاتی را که نیاز به پاسخ آنها دارید بپرسید.

کیسه پاسخ

کیسه پاسخ یک سایت شبکه اجتماعی است که به اشتراک گذاری اطلاعات آنلاین را تشویق می کند. این افراد را گرد هم می آورد تا در قالبی ساده سؤال بپرسند و پاسخ ها را بیابند.

چگ

چگ یک شرکت فناوری آموزشی است که یک بخش اختصاصی در وب سایت خود با مجموعه گسترده ای از سؤالات و پاسخ ها برای کمک به انجام تکالیف دارد. همچنین دارای کارشناسانی است که می توانند در صورت نیاز به نتایج فوری، بدون توجه به موضوع، به سوالات شما پاسخ دهند.

Askbot

اگر علاقه مند به افزودن بخش پرسش و پاسخ به وب سایت خود هستید، Askbot پاسخگو است. Askbot نرم افزار منبع باز است که برای ایجاد تالارهای گفتگوی اینترنتی پرسش و پاسخ نوشته شده در پایتون و جنگو استفاده می شود.

اکنون، اگر به دنبال انواع دیگری از سایت‌های ارسالی هستید که می‌توانید از آنها برای سئو، آگاهی از برند و اشتراک‌گذاری تخصص آنلاین استفاده کنید، برای منابع مفیدتر، این سایت‌های انتشار مقاله، سایت‌های میکروبلاگینگ و صفحه لینک‌سازی رسانه‌های اجتماعی را بررسی کنید.

سایت های پرسش و پاسخ (توقف شده)

سایت های پرسش و پاسخ متوقف شده

وب‌سایت‌های زیر قبلاً سایت‌های پرسش و پاسخ پرطرفداری بودند که متوقف شده‌اند:

  • اسکویل: این سایت پرسش و پاسخ توسط آمازون اداره شد و در 25 اکتبر 2013 تعطیل شد. این سایت یک جامعه اجتماعی و همچنین یک سایت پرسش و پاسخ بود. که در آن کاربران آنلاین می توانستند در مورد موضوعات مختلف سوال بپرسند و پاسخ دهند.
  • پاسخ های گوگل: این وب‌سایت برای گسترش موتور جستجوی معمولی ایجاد شد و در دسامبر 2006 بسته شد. کاربران می‌توانستند سؤالی بپرسند و هزینه‌ای را برای محققان Google Answers بپردازند تا اطلاعات را جستجو کرده و به کاربر گزارش دهند.
  • پاسخ لینکدین: این سایت به اعضا اجازه می داد تا سؤالات مربوط به کسب و کار را بپرسند و به آنها پاسخ دهند و در 31 ژانویه 2013 تعطیل شد. بخش پرسش و پاسخ سایت آنقدر که لینکدین انتظار داشت تعامل کاربر را افزایش نداد.
  • پاسخ ویکی: این سایت تبادل دانش مبتنی بر اینترنت در تاریخ 3 می 2018 متوقف شد. Answers.com جایگزین آن شد.
  • پاسخ یاهو: این یکی از طولانی‌ترین وب‌سایت‌های پرسش و پاسخ در اینترنت بود که در ۴ می ۲۰۲۱ به دلیل کاهش محبوبیت بسته شد.
بهترین وب سایت پرسش و پاسخ (Quora)

بهترین وب سایت پرسش و پاسخ چیست؟

بهترین وب سایت پرسش و پاسخ Quora است زیرا به کاربران امکان می دهد پاسخ های عمیق به سؤالات ارائه دهند و پیوندهایی برای استناد به منابع مورد اعتماد ارائه دهند. Quora همچنین شامل یک سیستم رای گیری برای کاربران است تا برای بهترین پاسخ برای هر سوال رای دهند.

بر اساس داده های تحقیقات بنیادQuora دارای آمار کاربران زیر است که آن را به یکی از برترین سایت های اینترنت برای پرسش و پاسخ تبدیل می کند:

  • Quora 300 میلیون کاربر فعال ماهانه دارد.
  • بیش از 400000 موضوع در این پلتفرم موجود است.
  • کاربران به طور متوسط ​​4:11 دقیقه در سایت سپری می کنند.
  • 65 درصد از کاربران دارای مدرک دانشگاهی هستند.

کدام وب سایت می تواند به هر سوالی پاسخ دهد؟

خلاصه وب سایت های پرسش و پاسخ

امیدوارم از این لیست وب سایت های پرسش و پاسخ لذت برده باشید.

همانطور که متوجه شدید، سایت های پرسش و پاسخ زیادی وجود دارند که می توانید از آنها برای پرسیدن سوالات در مورد انواع موضوعات یا ارائه پاسخ های تخصصی به عنوان بخشی از استراتژی بازاریابی دیجیتال خود برای بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) استفاده کنید تا ترافیک هدفمند بیشتری را به وب سایت خود هدایت کنید. امیدواریم بهترین وب سایتی را پیدا کرده باشید که به هر سؤالی که می خواهید پاسخ می دهد و نیازها و انتظارات شما را به عنوان یک کاربر وب برآورده می کند.




منبع: https://seochatter.com/question-and-answer-websites/