لیست سایت های ارسال پینگ: 20 سایت نمایه سازی رایگان


این راهنما شامل لیستی از سایت های ارسال پینگ است.

در مجموع، 20 وب‌سایت ارسال پینگ رایگان را پیدا خواهید کرد که می‌توانید از آنها برای کمک به عنکبوت‌های موتور جستجو برای خزیدن و فهرست‌بندی URLهای وب‌سایت خود استفاده کنید. این سایت‌های نمایه‌سازی رایگان همچنین برای سرعت بخشیدن به نمایه‌سازی بک لینک‌ها برای بهینه‌سازی موتورهای جستجوی خارج از صفحه (SEO) خوب هستند تا ارزش صفحه رتبه برای سئو سریع‌تر به URL هدف شما منتقل شود.

این صفحه به دو بخش تقسیم می شود: بخش اول شامل 10 وب سایت برتر ارسال پینگ و ابزارهای سئو می باشد. بخش دوم 10 وب سایت نمایه سازی رایگان دیگر را که می توانید برای خزیدن، نمایه سازی و ساخت لینک استفاده کنید، فهرست می کند. ساخت 20 سایت ارسال در مجموع.

ارسال پینگ

ارسال پینگ چیست؟

ارسال پینگ فرآیند ارسال URL ها به موتورهای جستجو برای خزیدن و نمایه سازی است. ارسال های پینگ نوعی فعالیت سئوی خارج از صفحه است که برای اطلاع رسانی به عنکبوت های موتورهای جستجو در مورد بک لینک های جدید، پست های وبلاگ و مقالات وب سایت برای ایندکس سریع تر در SERP ها استفاده می شود.

سایت های ارسال پینگ

سایت های برتر ارسال پینگ

بیشتر سایت های ارسال پینگ رایگان

در اینجا لیستی از سایت های رایگان ارسال پینگ وجود دارد که می توانید از آنها برای ارسال URL های خود برای خزیدن و فهرست بندی محتوا برای SEO خارج از صفحه استفاده کنید. می‌توانید از این ابزارهای ارسال URL پینگ برای پست‌های وبلاگ، مقالات و فیدهای RSS خود برای کمک به سرعت بخشیدن به دیده شدن و رتبه‌بندی در SERP استفاده کنید.

  • blo.gs/ping.php
  • indexkings.com
  • feedshark.brainbliss.com
  • ping.twingly.com
  • ping.in
  • mypagerank.net
  • pingmyblog.com
  • massping.com
  • smallseotools.com/ابزار-وبسایت-پینگ-آنلاین/
  • seotoolscentre.com/ابزار-وب-سایت-پینگ-آنلاین/
سایت های نمایه سازی رایگان

بهترین سایت نمایه سازی رایگان چیست؟

بهترین سایت نمایه سازی رایگان Ping-O-Matic و پس از آن Feedburner و Pingler است. این وب سایت های نمایه سازی به شما این امکان را می دهند که URL ها و فیدهای RSS را پینگ کنید تا نمایه سازی سریع تری در موتورهای جستجو داشته باشید.

در زیر یک نمای کلی از 10 سایت برتر ارسال پینگ رایگان وجود دارد که می توانید از آنها برای ارسال URL های خود به موتورهای جستجوی آنلاین استفاده کنید. اگر می خواهید درباره 10 بهترین سایت نمایه سازی دیگر فهرست شده در جدول بالا اطلاعات بیشتری کسب کنید، سپس به بالا بروید و روی آن پیوندها کلیک کنید. در مجموع 20 ابزار ارسال پینگ در این صفحه وجود دارد تا بتوانید از عنکبوت‌های موتور جستجو برای خزیدن و فهرست‌بندی پست‌های وبلاگ، مقالات وب و بک لینک‌های جدید خود استفاده کنید.

1. Ping-O-Matic

Ping-O-Matic برترین سایت های ارسال پینگ آنلاین برای به روز رسانی موتورهای جستجوی اصلی است که وبلاگ وب سایت شما با محتوای جدید برای خزیدن و فهرست بندی برای رتبه بندی در SERP ها به روز شده است. این کار با گفتن سرویس‌های دیگر مانند Blo.gs، Feed Burner، Spinner API و Superfeedr می‌گوید تا محتوای شما را در زمان واقعی واکشی کنند.

2. فیدبرنر پینگ

پینگ Feedburner یکی دیگر از ابزارهای ارسال پینگ خوب برای سئو است. این سرویس نمایه سازی متعلق به گوگل است و عمدتاً برای مدیریت فید وب استفاده می شود. با استفاده از این وب‌سایت، می‌توانید به‌جای فواصل زمانی 30 دقیقه‌ای، فید وبلاگ وب‌سایت خود را فوراً به‌روزرسانی کنید.

3. گزگز

پینگ یکی از محبوب ترین سایت های نمایه سازی رایگان در اینترنت است. به عنوان یک سرویس پینگ URL، اعلان‌هایی را به خزنده‌ها و فهرست‌کننده‌های موتورهای جستجو ارسال می‌کند مبنی بر اینکه وبلاگ، وب‌سایت یا URL شما جدید است یا اخیراً به‌روزرسانی شده است و باید برای کلمات کلیدی خاص ایندکس شده و در موتورهای جستجو رتبه‌بندی شود. می توانید از Pingler به صورت رایگان برای ارسال یک URL و کلمه کلیدی استفاده کنید. اما اگر می خواهید URL ها را به صورت انبوه ارسال کنید (یعنی 50 یا بیشتر)، می توانید آن را به اشتراک ممتاز ارتقا دهید.

برگه جستجوی کلمات کلیدی جستجوگرها را دانلود کنیدبرگه جستجوی کلمات کلیدی جستجوگرها را دانلود کنید

4. پیوندهای من را پینگ کنید

بعدی در لیست وب سایت های ارسال پینگ ما است پیوندهای من را پینگ کنید. این ابزار سایت شما را به دایرکتوری ها، موتورهای جستجو و سایر منابع وب مستر اضافه می کند. تضمین می کند که محتوای شما را در 24 ساعت یا کمتر ایندکس می کند. بسته به سطح خدماتی که برای نمایه سازی وب سایت نیاز دارید، می توانید دسترسی رایگان یا دسترسی حرفه ای را انتخاب کنید.

5. پینگ کل

پینگ کل یکی از تنها ابزارهای SEO در این لیست سایت های ارسال پینگ است که خدمات پینگ انگلیسی و بین المللی را ارائه می دهد. اگر می‌خواهید وبلاگ، وب‌سایت یا آدرس‌های اینترنتی شما در موتورهای جستجو در سراسر جهان نمایه شود، Total Ping انتخاب خوبی است.

6. PrepostSEO

PrepostSEO آن را در این لیست سایت های ارسال پینگ رایگان قرار داد زیرا پینگ URL را به صورت انبوه به شما ارائه می دهد. برای ایندکس سریعتر در SERP ها می توانید تا 10 URL را همزمان پینگ کنید. این سرویس همچنین با بیش از 95 ابزار سئو رایگان همراه است که می توانید برای بهینه سازی موتورهای جستجو از آنها استفاده کنید.

7. WMTools

اگر پینگ انبوه برای شما مهم است، پس WMTools ممکن است یکی از بهترین ابزارهای ارسال پینگ برای نیازهای شما باشد. شما می توانید تا 100 URL را برای نمایه سازی همزمان ارسال کنید. همچنین شامل سایر خدمات مفید مانند جستجوگر سرفصل، تولید کننده متا تگ، ابزار پیشنهاد کلمات کلیدی و موارد دیگر می باشد.

8. لینک انبوه

لینک انبوه دقیقاً همانطور که از نام آن پیداست است: یک سایت ارسال URL پینگ انبوه برای نمایه سازی سریع. همه URL ها قبل از ارسال ارزیابی و تأیید می شوند تا از هرزنامه جلوگیری شود. می‌توانید تعداد زیادی از موتورهای جستجو و سرویس‌های پینگ مختلف مانند Google، Bing، DuckDuckGo، Yahoo، Baidu و Yandex را به صورت رایگان پینگ کنید. همچنین می توانید کشورهای خاصی را برای پینگ برای موتورهای جستجوی اصلی انتخاب کنید.

9. Mass Pinger

پینگر توده ای یک ابزار اساسی برای پینگ کردن سایت ها برای سئو است. به سادگی URL های خود را به صورت انبوه به همراه کلمات کلیدی مرتبط وارد کنید و به بقیه خدمات اجازه دهید.

10. PingFarm

PingFarm یکی دیگر از ابزارهای ارسال پینگ وب سایت برای نمایه سازی انبوه URL است. با این حال، تعداد مشخصی از URL ها وجود ندارد که بتوانید برای هر ارسال استفاده کنید. بنابراین سایت را با دسته ای از 10 0r 20 صفحات وب در یک زمان امتحان کنید تا ایمن باشید. PingFarm مانند سایت برتر ارسال پینگ وب سایت در این لیست، همچنین می تواند محتوای شما را از طریق خدماتی مانند Blo.gs، Feed Burner، Spinn3r، Superfeedr و غیره ایندکس کند.

اکنون، علاوه بر ارسال URL های خود به سایت های ایندکس و پینگ رایگان وب سایت، می توانید سرعت خزیدن و ایندکس را نیز افزایش دهید و با سایر انواع وب سایت های ارسالی، بک لینک های با کیفیتی برای محتوای خود بسازید. این وب سایت های ارسال وبلاگ، وب سایت های ارسال دایرکتوری، وب سایت های ارسال انجمن، وب سایت های ارسال تصویر، وب سایت های ارسال اینفوگرافیک، وب سایت های ارسال PDF، سایت های ارسال PPT، وب سایت های نشانک گذاری اجتماعی و وب سایت های ارسال ویدیو را برای گزینه های بیشتر بازاریابی دیجیتال بررسی کنید.

سایت های ارسال پینگ برای خلاصه نمایه سازی رایگان

امیدوارم از این لیست سایت های ارسال پینگ لذت برده باشید.

همانطور که متوجه شدید، بسیاری از سایت های نمایه سازی رایگان وجود دارند که می توانید از آنها برای پینگ کردن URL ها استفاده کنید و به طور خاص چندین سایت به عنوان بهترین وب سایت های ارسال پینگ برای نمایه سازی سئو و ایجاد لینک در نظر گرفته می شوند. فقط سایت ها و ابزارهایی را که بیشتر دوست دارید از این لیست انتخاب کنید (یا از همه آنها استفاده کنید) تا به بهبود سرعت خزیدن و فهرست بندی محتوا و بک لینک ها در موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو و بینگ کمک کنید.
منبع: https://seochatter.com/ping-submission-sites/