لیست سایت های ارسال اینفوگرافیک: 35 وب سایت اینفوگرافیک رایگان)


این راهنما شامل لیستی از سایت های ارسال اینفوگرافیک است.

در مجموع، شما 35 وب سایت ارائه اینفوگرافیک را پیدا خواهید کرد که می توانید از آنها برای ایجاد بک لینک های با کیفیت برای بهینه سازی موتور جستجوی خارج از صفحه (SEO) و هدایت ترافیک وب سایت هدفمند به طرح های تجسم داده های خود استفاده کنید.

این صفحه به دو بخش تقسیم می‌شود: بخش اول شامل 25 پلت‌فرم برتر ارسال اینفوگرافیک بر اساس Domain Authority و دسترسی مخاطبان است، و بخش دوم فهرستی از 10 سایت ارسال رایگان اینفوگرافیک را که می‌توانید برای کمپین‌های بازاریابی دیجیتال و سئوی خود استفاده کنید، فهرست می‌کند. ساخت 35 سایت اشتراک گذاری اینفوگرافیک در کل.

ارسال اینفوگرافیک

ارسال اینفوگرافیک چیست؟

ارسال اینفوگرافیک فرآیند ارسال اینفوگرافیک های شما به سایت های شخص ثالث برای افزایش دید و تولید بک لینک های با کیفیت است. ارسال اینفوگرافیک نوعی فعالیت سئوی خارج از صفحه است که می تواند به بهبود موقعیت رتبه بندی وب سایت شما و دیده شدن برند در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) کمک کند.

طراحی و ارسال اینفوگرافیک به وب سایت های مختلف راه خوبی برای تبلیغ کسب و کار شما و افزایش تعداد بک لینک ها به سایت شما می باشد. به سایر مدیران وب‌سایت‌هایی که می‌خواهند اینفوگرافیک شما را در وب‌سایت خود منتشر کنند، دستور داده می‌شود که URL شما را به عنوان منبع در سایت‌های اشتراک‌گذاری اینفوگرافیک ذکر کنند. این بدان معنی است که آن وب سایت ها محتوای رایگان برای به اشتراک گذاشتن با بازدیدکنندگان خود دریافت می کنند و در عین حال به سایت شما یک بک لینک برای اعتبار به عنوان سازنده می دهند.

سایت های ارسال اینفوگرافیک

برترین سایت های ارسال اینفوگرافیک

لیست وب سایت های ارسال اینفوگرافیک رایگان

بیشتر سایت های ارسال اینفوگرافیک رایگان

در اینجا لیستی از سایت‌های ارائه رایگان اینفوگرافیک وجود دارد که می‌توانید از آنها برای افزودن اینفوگرافیک خود به وب‌سایت‌های شخص ثالث برای سئوی خارج از صفحه و کسب آگاهی بیشتر از برند و ترافیک وب‌سایت خود استفاده کنید.

  • infographiclabs.com
  • submitinfographics.com
  • infographicsarchive.com
  • loveinfographics.com
  • infographiclist.com
  • videoinfographic.com
  • ucollectinfographics.info
  • lkrllc.com
  • scribd.com
  • 9gag.com

اگر می خواهید نکاتی در مورد تمام روش هایی که می توانید از اینفوگرافیک برای ساخت لینک سئو استفاده کنید، این مقاله دیگر در مورد نحوه دریافت بک لینک از اینفوگرافیک را بررسی کنید. استراتژی های بازاریابی دیجیتال موثر برای ایجاد پیوند با اینفوگرافیک علاوه بر استفاده از سایت های اشتراک گذاری اینفوگرافیک را ذکر می کند.

بهترین وب سایت ارسال اینفوگرافیک چیست؟

بهترین وب سایت ارسال اینفوگرافیک Visual.ly است و پس از آن Reddit و Cool Infographics قرار دارند. این وب سایت های ارسال اینفوگرافیک دارای اعتبار دامنه بالا و مخاطبان زیادی برای به اشتراک گذاری محتوای بصری هستند.

در زیر یک نمای کلی از 10 سایت برتر ارسال اینفوگرافیک رایگان وجود دارد که می توانید برای ارسال محتوای اینفوگرافیک خود از آنها استفاده کنید. اگر می خواهید درباره 15 بهترین سایت اشتراک گذاری اینفوگرافیک لیست شده در جدول بالا اطلاعات بیشتری کسب کنید، سپس به بالا بروید و روی آن پیوندها کلیک کنید. در مجموع 35 وب سایت در این صفحه لیست شده است تا شما از آنها برای ایجاد لینک برای سئو، ایجاد ترافیک بیشتر برای وب سایت خود و افزایش آگاهی از برند استفاده کنید.

1. Visual.ly

Visual.ly برترین سایت های ارسال اینفوگرافیک در اینترنت است که دارای یک انجمن بسیار فعال برای به اشتراک گذاری طرح های تجسم داده ها است. با Visual.ly، می‌توانید مجموعه‌ای از اینفوگرافیک‌ها ایجاد کنید که شامل جزئیات بک لینک در توضیحات برای نحوه صحیح ذکر منبع وب‌سایت خود می‌شود. همچنین یک لینک منبع در نوار کناری وجود دارد که یک بک لینک تازه از پلتفرم ایجاد می کند. به علاوه، می‌توانید با افزودن لینک‌هایی به صفحه اصلی سایت و حساب‌های رسانه‌های اجتماعی، از نمایه خود برای ایجاد پیوند استفاده کنید.

2. اینفوگرافیک ردیت

بهترین سایت های ارسال اینفوگرافیک بعدی، Reddit است که دارای یک ساب ردیت برای اینفوگرافیک. فقط به خاطر داشته باشید که قوانین خاصی وجود دارد که باید از آنها پیروی کنید تا اینفوگرافیک خود را در این subreddit پذیرفته باشید که در صفحه ارسال فهرست شده است. به عنوان مثال، بیش از حد خود را تبلیغ نکنید یا یک شرکت یا محصول واحد را تبلیغ نکنید.

برگه جستجوی کلمات کلیدی جستجوگرها را دانلود کنیدبرگه جستجوی کلمات کلیدی جستجوگرها را دانلود کنید

3. اینفوگرافیک جالب

اینفوگرافیک جالب یکی از محبوب ترین وب سایت ها در این لیست سایت های ارسال اینفوگرافیک است. این وب سایت که در سال 2007 تأسیس شد، برخی از بهترین نمونه های تجسم داده ها و اینفوگرافیک ها را برجسته می کند. این یک گالری اینفوگرافیک رایگان و بدون پرداخت است که می تواند محتوای شما را در معرض دید جهانیان قرار دهد.

4. بررسی اینفوگرافیک

بررسی اینفوگرافیک برترین وب سایت های ارسال اینفوگرافیک برای رتبه بندی و بررسی محتوای شما توسط دیگران است. این تیم به طرح اینفوگرافیک شما در مقیاسی بین 0 تا 5 امتیاز می دهد و کاربران همچنین می توانند رتبه بندی کیفیت محتوای بصری شما را ارسال کنند. این یک سایت خوب برای دریافت بازخورد در مورد اینفوگرافیک شما و همچنین ایجاد یک بک لینک با کیفیت بالا برای سئو در سایت و تشویق سایر وب مسترها به تعبیه گرافیک در سایت های خود و در عین حال لینک دادن به دامنه شما است.

5. اینفوگرافیک زنبور عسل

اینفوگرافیک زنبور عسل یکی از ساده ترین سایت های ارائه رایگان اینفوگرافیک آنلاین است. صفحه اصلی این سایت دارای امتیاز Page Authority بالایی است که برای انتقال پیج رنک داخلی برای سئو به بک لینک در توضیحات اینفوگرافیک شما خوب است. دو راه برای ارسال اینفوگرافیک خود برای درج در این سایت وجود دارد. تأیید گزینه رایگان ممکن است چندین هفته طول بکشد و گزینه پولی بررسی سریع را در عرض 2 تا 4 روز تضمین می کند و همچنین صفحه وب خود را در کانال های رسانه های اجتماعی Infographic Bee برای مشاهده بیشتر به اشتراک می گذارد.

6. اینفوگرافیک روزانه

اینفوگرافیک روزانه دارای طرح های اینفوگرافیک و تجسم داده ها است تا به شما کمک کند هر روز چیز جدیدی یاد بگیرید. این سایت برنامه های رایگان و پولی را برای ارسال اینفوگرافیک در سئو ارائه می دهد. بسته به طرحی که انتخاب می کنید، یک لینک nofollow یا یک بک لینک dofollow برای صفحه وب اینفوگرافیک خود دریافت خواهید کرد. تبلیغات اجتماعی و فهرست در صفحه اصلی نیز مزایای اضافه شده برای طرح های با قیمت بالاتر است.

7. مجله اینفوگرافیک

بعدی در لیست ارسال اینفوگرافیک ما است مجله اینفوگرافیک. این سایت یک پروژه توسط SearchRank است که یک آژانس بازاریابی دیجیتال واقع در آریزونا است. این به عنوان یک آرشیو اینفوگرافیک عمل می کند که بر نمایش بهترین اینفوگرافیک ها در اینترنت تمرکز دارد.

8. ویترین اینفوگرافیک

ویترین اینفوگرافیک یکی دیگر از سایت های اشتراک گذاری اینفوگرافیک است که به نمایش بهترین اینفوگرافیک ها و تجسم داده ها در وب اختصاص دارد. دارای امتیازات Domain Authority، Page Authority، Citation Flow و Trust Flow است. با این حال، ارسال رایگان نیست و به پرداخت 50 دلار نیاز دارد.

9. Graphs.net

Graphs.net با هدف ارائه جدیدترین اینفوگرافیک ها در مورد موضوعات مختلف. امتیاز Domain Authority بالای 50 و امتیاز Page Authority 53 برای صفحه اصلی دارد. هر چند ارسال رایگان نیست. بسته‌ها از 25 دلار شروع می‌شوند و بسته به سطح و کیفیت لینک‌سازی که برای اینفوگرافیک و وب‌سایت خود نیاز دارید تا 99 دلار افزایش می‌یابد. گزینه های مختلفی برای لینک های nofollow و بک لینک های dofollow به URL صفحه منبع اینفوگرافیک و صفحه اصلی دامنه وجود دارد.

10. اینفوگرافی پلازا

اینفوگرافی پلازا یکی دیگر از سایت های تجسم داده ها است که باید برای سئو و آگاهی از برند در نظر گرفته شود. چیزی که این سایت را از سایر سایت های اشتراک گذاری اینفوگرافیک موجود در این لیست متمایز می کند، اضافه شدن یک سرویس توزیع اینفوگرافیک است. نه تنها می توانید طرح بصری خود را به سایت Infographic Plaza اضافه کنید، بلکه می توانید آن را به صورت دستی به سایر وب سایت ها در اینترنت برای بک لینک های اضافی برای بهبود بهینه سازی موتور جستجوی خارج از صفحه سایت خود ارسال کنید.

اکنون، علاوه بر ارسال اینفوگرافیک خود به سایت های شخص ثالث، می توانید با انواع دیگر وب سایت های ارسالی نیز بک لینک بسازید. این وب‌سایت‌های ارسال وبلاگ، وب‌سایت‌های ارسال فهرست، وب‌سایت‌های ارسال انجمن، وب‌سایت‌های ارسال تصویر، وب‌سایت‌های ارسال PDF، وب‌سایت‌های ارسال PPT، وب‌سایت‌های ارسال ویدیو، و سایت‌های نمایه‌سازی رایگان را برای گزینه‌های بیشتر بازاریابی دیجیتال بررسی کنید.

خلاصه سایت های ارسال اینفوگرافیک

امیدوارم از این لیست از سایت های ارسال اینفوگرافیک لذت برده باشید.

همانطور که متوجه شدید، بسیاری از وب‌سایت‌های اینفوگرافیک رایگان وجود دارند که می‌توانید برای کسب‌وکار خود از آن‌ها استفاده کنید و به‌ویژه چندین سایت به عنوان بهترین سایت‌های اشتراک‌گذاری اینفوگرافیک برای ایجاد لینک سئو در نظر گرفته می‌شوند. فقط وب سایت هایی را که بیشتر دوست دارید از این لیست برای تبلیغ اینفوگرافیک انتخاب و انتخاب کنید (یا از همه آنها استفاده کنید) تا به بهبود آگاهی از برند برای محتوای تجسم داده های خود کمک کنید، املاک و مستغلات SERP بیشتری را کنترل کنید و ترافیک SEO هدفمند بیشتری را از موتورهای جستجو مانند Google دریافت کنید. ، یاهو و بینگ.
منبع: https://seochatter.com/infographic-submission-sites/