قیمت متوسط ​​(هزینه اشتراک و وبلاگ)

لطفا جاوا اسکریپت را فعال کنید

قیمت متوسط

در زیر، جزئیات کاملی در مورد هزینه متوسط ​​برای اشتراک به عنوان خواننده و قیمت وبلاگ نویسی به عنوان یک نویسنده متوسط ​​دریافت خواهید کرد. همچنین در مورد شرایط واجد شرایط بودن برای دریافت پول برای وبلاگ Medium و قیمت طرح های عضویت ماهانه و سالانه اطلاعات کسب خواهید کرد.

برای دریافت پول به 100 فالوور در Medium نیاز دارید. این شرط واجد شرایط بودن به شما امکان می دهد به برنامه شریک متوسط ​​بپیوندید که به نویسندگان برای محتوای منتشر شده آنها پول پرداخت می کند.

آیا وبلاگ نویسی در حد متوسط ​​ارزشش را دارد؟

قیمت گذاری وبلاگ متوسط ​​برای نویسندگان رایگان است. شما نیازی به پرداخت هزینه برای نام دامنه، میزبانی یا طراحی ندارید و اگر به برنامه شریک متوسط ​​بپیوندید می توانید از پست های خود درآمد کسب کنید.

نمودار مقایسه قیمت متوسط

سرویس متوسط حضار قیمت
برنامه شریک نویسندگان رایگان
عضویت خوانندگان 5 دلار در ماه یا 50 دلار در سال

متوسط ​​به ازای هر 1000 بازدید چقدر پرداخت می کند؟

قیمت متوسط ​​برای نویسندگان رایگان و 5 دلار در ماه برای خوانندگان برای دسترسی نامحدود به مقالات Medium است. به نویسندگانی که بخشی از برنامه شریک متوسط ​​هستند این گزینه داده می شود که مقالات خود را به صورت رایگان یا پشت دیوار پرداخت اشتراک در پلتفرم قرار دهند.

هزینه اشتراک متوسط

همانطور که متوجه شدید، هزینه Medium برای نویسندگان رایگان و 5 دلار در ماه برای خوانندگان برای دسترسی نامحدود به مقالات Medium است. به نویسندگانی که بخشی از برنامه شریک متوسط ​​هستند این گزینه داده می شود که مقالات خود را به صورت رایگان یا پشت دیوار پرداخت اشتراک در پلتفرم قرار دهند.