فهرست سایت های ارسال دایرکتوری: 50 وب سایت دایرکتوری رایگان

بهترین وب‌سایت ارسال فهرست، نمایه کسب‌وکار من Google است و پس از آن Bing Places و Better Business Bureau قرار دارند. این وب سایت های ارسال دایرکتوری دارای اعتبار دامنه بالا، اعتماد تثبیت شده و مخاطبان زیادی هستند.

در زیر یک نمای کلی از 10 سایت برتر ارسال دایرکتوری برای اهداف سئو و ساخت لینک آورده شده است. اگر می خواهید در مورد 15 بهترین سایت ارسال فهرست فهرست شده در جدول بالا اطلاعات بیشتری کسب کنید، سپس به بالا بروید و روی آن پیوندها کلیک کنید. در مجموع 50 وب سایت در این صفحه لیست شده است تا شما از آنها برای بهینه سازی موتورهای جستجو استفاده کنید تا رتبه های بالاتر و ترافیک بیشتری برای وب سایت خود ایجاد کنید.

1. نمایه کسب و کار من در گوگل

EZLocal یکی دیگر از گزینه های عالی برای ارسال وب سایت شما به یک فهرست است. همچنین به شما کمک می کند تا حضور آنلاین کسب و کار خود را با قیمتی که برای شما مناسب است با یک لیست رایگان یا پولی مدیریت و رشد دهید.

نمایه کسب و کار من در گوگل بهترین وب سایت های ارسال دایرکتوری است که می توانید برای SEO و ایجاد وب سایت خود به عنوان یک تجارت آنلاین واقعی استفاده کنید. برای اتصال به نمایه «Google برای کسب‌وکار من» به یک آدرس فیزیکی نیاز دارید که می‌تواند آدرس خانه یا محل کار باشد. و هنگامی که یک حساب رایگان راه اندازی کردید، یک بک لینک با کیفیت بالا دریافت خواهید کرد و در عین حال دید سایت خود را در SERP برای عبارت های جستجوی محلی مرتبط افزایش می دهید.

می توانید از این صفحات دیگر نیز دیدن کنید:

خلاصه سایت های ارسال دایرکتوری

استفان هاکمن یک کارآفرین و بنیانگذار SEO Chatter است. او در بهینه سازی موتورهای جستجو و بازاریابی دیجیتال تخصص دارد و از سال 2005 مجذوب سئو شده است. هدف او به اشتراک گذاشتن بهترین نکات و اخبار در مورد بازاریابی موتورهای جستجو است تا به شما کمک کند ترافیک وب سایت بیشتری داشته باشید.


منبع: https://seochatter.com/directory-submission-sites/

امیدوارم از این لیست از سایت های ارسال دایرکتوری لذت برده باشید.

اکنون، اگر می خواهید مطمئن شوید که وب سایت شما به درستی خزیده شده و در موتورهای جستجو فهرست شده است، به این لیست سایت های ارسال رایگان وب دیگر نگاهی بیندازید. این شامل بهترین فرم های ارسال وب سایت است که می توانید برای ارتقاء آنلاین استفاده کنید.

در فهرست برتر یک لیست ارسال دایرکتوری رایگان برای وبلاگ ها و وب سایت های تجاری است. این سایت می تواند به شما کمک کند تا در معرض دید مخاطبان جدید قرار بگیرید، فید وبلاگ شما روزانه برای فالوورهای شما منتشر شود و به سایت شما یک بک لینک بدهد تا به افزایش رتبه آن در موتورهای جستجو کمک کند.

6. مانتا

حلقه بازرگان وب سایت مهمی است که می توانید در این لیست سایت های ارسال دایرکتوری رایگان در نظر بگیرید زیرا بزرگترین شبکه اجتماعی برای صاحبان مشاغل محلی است. به علاوه، علاوه بر افزودن فهرست‌های کسب‌وکار آنلاین، به ابزارهای بازاریابی، تبلیغات اینترنتی و موارد دیگر نیز دسترسی خواهید داشت تا به رشد کسب‌وکارتان کمک کند.

9. براون بوک

این صفحه به دو بخش تقسیم شده است: بخش اول شامل 25 سایت برتر ارسال دایرکتوری بر اساس Domain Authority، اعتماد و دسترسی مخاطبان است، و بخش دوم لیستی از 25 سایت دایرکتوری رایگان دیگر را که می توانید برای کمپین های بازاریابی دیجیتال و SEO خود استفاده کنید، ارائه می دهد. ساخت 50 وب سایت در کل در این فهرست ارسال فهرست.

ارسال دایرکتوری

بلاگوراما قدیمی ترین ارسال دایرکتوری رایگان برای وبلاگ ها است که میلیون ها بازدید کننده را دریافت می کند. بسته‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید از بین آنها برای فهرست شدن در این وب‌سایت فهرست‌بندی انتخاب کنید، از جمله فهرست‌های رایگان، ممتاز و کسب‌وکار.

5. در فهرست برتر

مکان های بینگ بهترین سایت بعدی در این فهرست ارسال فهرست است و شبیه نمایه کسب و کار من در Google است. با این حال، در موتور جستجوی مایکروسافت بینگ است. Bing Places یک فهرست آنلاین برای صاحبان مشاغل محلی است تا وب سایت و لیست جزئیات مکان خود را به صورت رایگان در اینترنت دریافت کنند.

3. دفتر تجارت بهتر

هات قورباغه یکی دیگر از ارسال دایرکتوری خوب برای SEO است. دایرکتوری ها در Hotfrog به صورت موضعی و منطقه ای طبقه بندی می شوند تا به کسب و کارها کمک کنند تا سریعتر به صورت آنلاین پیدا شوند تا مشتریان بالقوه بیشتری سرنخ و ترافیک ایجاد کنند. بنابراین هم برای بهینه سازی خارج از صفحه موتور جستجو از طریق یک بک لینک با کیفیت بالا و هم برای ایجاد آگاهی از برند برای سایت شما خوب است.

8. حلقه بازرگان

توجه: اگر کسب‌وکاری دارید که نشان Google Partner را دارد، می‌توانید در فهرست Google Partner نیز فهرست شوید. برای جزئیات بیشتر در مورد این برنامه، این راهنمای مرتبط با فهرستی از فهرست راهنمای بازاریابی دیجیتال را ببینید.

2. مکان های بینگ

در مجموع، شما 50 وب سایت ارسال دایرکتوری را پیدا خواهید کرد که می توانید از آنها برای بازاریابی دیجیتال برای ایجاد بک لینک های با کیفیت برای بهینه سازی موتور جستجوی خارج از صفحه (SEO) و هدایت ترافیک وب سایت هدفمند به کسب و کار خود استفاده کنید.

بعدی در لیست سایت های ارسال دایرکتوری ما این است دفتر تجارت بهتر. این سازمان در سال 1912 به عنوان یک سازمان خصوصی و غیرانتفاعی که به ارتقای اعتماد در بازار اختصاص داشت، تأسیس شد. Better Business Bureau دارای اعتبار دامنه بالایی است که می تواند به انتقال ارزش صفحه رتبه برای SEO به سایت شما از طریق بک لینک کمک کند. درخواست نمایه کسب و کار BBB خود رایگان است، اما برای تأیید اعتبار کامل باید هزینه سالانه بپردازید.

4. بلاگوراما

ارائه بهترین نکات سئو …

در اینجا لیستی از سایت‌های ارسال دایرکتوری رایگان وجود دارد که می‌توانید از آنها برای افزودن دامنه خود به وب‌سایت‌های شخص ثالث برای سئوی خارج از صفحه و کسب ترافیک بیشتر برای وب‌سایت خود استفاده کنید:

 • aboutus.com
 • botw.org
 • bizjournals.com
 • glassdoor.com
 • yeext.com
 • citysearch.com
 • citysquares.com
 • showmelocal.com
 • cylex.us.com
 • angi.com
 • speak.com
 • superpages.com
 • nextdoor.com
 • local.clom
 • highrankdirectory.com
 • sitepromotiondirectory.com
 • 247webdirectory.com
 • directory-free.com
 • addbusiness.net
 • livepopular.com
 • digabusiness.com
 • worldweb-directory.com
 • gainweb.org
 • finduslocal.com
 • linkedin.com (ایجاد یک صفحه شرکت)

بهترین وب سایت ارسال دایرکتوری چیست؟

مانتا یک آژانس بازاریابی دیجیتال برای کسب و کارهای کوچک است که فهرست های دایرکتوری رایگان و ممتاز نیز دارد. ماهانه بیش از 11 میلیون بازدید از صفحه دریافت می کند و بهترین فهرستی است که هر صاحب وب سایت جدی باید به آن بپیوندد.

7. هات قورباغه

براون بوک یک فهرست تجاری جهانی است که به شما امکان می دهد لیست وب سایت خود را به راحتی ادعا و تبلیغ کنید. این یکی از تنها وب‌سایت‌های ارسال دایرکتوری رایگان است که به شما امکان می‌دهد از مردم دعوت کنید تا کسب‌وکارتان را تأیید کنند تا پیوندهای بیشتری دریافت کنید و از طریق موتور جستجوی آن بیشتر پیدا کنید.

10. EZLocal

ارسال دایرکتوری فرآیند ارسال URL وب سایت شما به دایرکتوری های وب تحت یک دسته خاص با هدف ایجاد بک لینک است. ارسال های دایرکتوری نوعی تکنیک سئوی خارج از صفحه است که می تواند به بهبود جایگاه وب سایت شما در صفحات نتایج موتور جستجو (SERP) کمک کند.

انواع سایت های ارسال دایرکتوری

 • ارسال رایگان دایرکتوری: این نوع سایت ها برای ارسال دایرکتوری رایگان و بدون هیچ هزینه ای برای صاحب وب سایت هستند تا سایت و اطلاعات خود را برای دریافت بک لینک اضافه کنند.
 • ارسال دایرکتوری پولی: این نوع سایت‌ها برای فهرست کردن وب‌سایت شما در فهرست، نیاز به پرداخت دارند. هزینه ممکن است هزینه یکباره یا هزینه سالانه برای نگهداری اطلاعات لیست پولی و بک لینک وب سایت شما باشد.
 • ارسال دایرکتوری متقابل: این نوع ارسال های دایرکتوری رایگان هستند اما از شما می خواهند که یک پیوند متقابل به وب سایت خود اضافه کنید تا به سایت دایرکتوری برگردید. بک لینک فقط تا زمانی فعال می ماند که لینک متقابل برقرار باشد.
 • ارسال فهرست جهانی: این نوع وب سایت ها برای وبلاگ ها، سایت ها و مشاغلی هستند که مخاطبان را در سراسر جهان هدف قرار می دهند.
 • ارسال فهرست محلی: این نوع سایت‌ها برای کسب‌وکارهای محلی استفاده می‌شود تا اطلاعات وب‌سایت و URL خود را ارسال کنند تا یک بک لینک دریافت کنند و در سایت فهرست شوند تا مشتریان محلی ویترین فروشگاه خود را پیدا کنند.
سایت های ارسال دایرکتوری

سایت های ارسال دایرکتوری برتر

فهرست سایت های ارسال دایرکتوری رایگان

بیشتر سایت های ارسال دایرکتوری رایگان

این راهنما شامل فهرستی از سایت های ارسال فهرست است.

همانطور که متوجه شدید، وب سایت های دایرکتوری رایگان زیادی وجود دارند که می توانید برای کسب و کار خود از آنها استفاده کنید و به طور خاص چندین سایت به عنوان بهترین دایرکتوری ارسالی برای ساخت لینک SEO در نظر گرفته می شوند. فقط وب‌سایت‌هایی را که بیشتر دوست دارید از این لیست انتخاب کنید (یا از همه آنها استفاده کنید) تا به بهبود سیگنال‌های سئوی خارج از صفحه برای سایت خود کمک کنید تا معیارهای Domain Authority و Page Authority را افزایش دهید تا رتبه‌های بالاتر و ترافیک سئوی هدفمند بیشتری را از جستجو دریافت کنید. موتورهایی مانند گوگل، یاهو و بینگ.