فهرست سایت‌های نشانک‌گذاری اجتماعی: 25 وب‌سایت نشانه‌گذاری رایگان


این راهنما شامل یک لیست سایت های نشانه گذاری اجتماعی خوب است.

در مجموع، 25 وب‌سایت نشانه‌گذاری اجتماعی را پیدا می‌کنید که می‌توانید از آنها برای ذخیره، اشتراک‌گذاری و برچسب‌گذاری محتوای خود برای اهداف بازاریابی دیجیتالی مانند ایجاد بک لینک‌های با کیفیت برای بهینه‌سازی موتورهای جستجوی خارج از صفحه (SEO)، افزایش آگاهی از برند، و افزایش اطلاعات استفاده کنید. ترافیک هدفمند به وب سایت شما

این صفحه به دو بخش تقسیم می‌شود: بخش اول شامل 15 سایت برتر ارسال نشانک‌گذاری اجتماعی بر اساس DA بالا (مرجعیت دامنه)، روابط عمومی بالا (PageRank) و دسترسی مخاطبان است. بخش دوم 10 سایت بوکمارک اجتماعی رایگان دیگر را که می توانید برای کمپین های بازاریابی محتوا و سئوی خود استفاده کنید، فهرست می کند. ساخت 25 سایت ارسال در مجموع.

سایت های نشانه گذاری اجتماعی

سایت های نشانه گذاری اجتماعی چیست؟

سایت‌های نشانک‌گذاری اجتماعی، وب‌سایتی برای کاربران اینترنت هستند تا صفحات وب، مقالات، پست‌های وبلاگ، تصاویر و ویدیوهای خود را نشانک‌گذاری کرده و به اشتراک بگذارند. یک سایت نشانه گذاری اجتماعی بحث و اشتراک منابع را با دیگران تسهیل می کند و در عین حال اعتبار و اعتبار سایت نشانک شده را افزایش می دهد.

وب‌سایت‌های نشانک‌گذاری اجتماعی همچنین به ایجاد آگاهی بیشتر از برند برای کسب‌وکارها، بهبود ارتقای محتوا، منجر به نمایه‌سازی سریع‌تر URL در SERP، ترافیک وب‌سایت هدفمندتر، لینک‌های برگشتی با کیفیت بالا، افزایش اعتبار دامنه، و بهبود رتبه‌بندی کلمات کلیدی در موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو، کمک می‌کنند. و بینگ برخی از سایت های بوکمارک شامل بک لینک های dofollow برای URL ها هستند در حالی که برخی دیگر هر لینک خروجی را به عنوان یک بک لینک nofollow برچسب گذاری می کنند.

فهرست سایت های نشانک گذاری اجتماعی

وب سایت های نشانه گذاری اجتماعی رایگان

سایت‌های نشانک‌گذاری اجتماعی رایگان بیشتر

در اینجا لیستی از سایت‌های نشانک‌گذاری اجتماعی رایگان وجود دارد که می‌توانید از آنها برای بهبود آگاهی از برند و سئوی خارج از صفحه برای به دست آوردن ترافیک بیشتر برای وب‌سایت خود استفاده کنید. شما می‌توانید از این سایت‌های ارسال نشانک‌گذاری اجتماعی برای ایجاد بک لینک به صفحه اصلی وب‌سایت خود یا URLهای فردی برای کمک به افزایش دید در SERP و پلتفرم‌های نشانک‌گذاری استفاده کنید.

  • pearltrees.com
  • pinboard.in
  • instapaper.com
  • socialbookmarknow.info
  • bookmarkfeeds.com
  • dribbble.com
  • slashdot.org
  • dzone.com
  • linkagogo.com
  • medium.com

بهترین وب سایت نشانه گذاری اجتماعی چیست؟

بهترین وب سایت نشانه گذاری اجتماعی Scoop.it و پس از آن Mix و We Heart It است. این وب‌سایت‌های نشانه‌گذاری اجتماعی دارای اعتبار دامنه بالایی هستند و مخاطبان زیادی برای ذخیره، اشتراک‌گذاری، برچسب‌گذاری و مدیریت محتوا به صورت آنلاین دارند.

در زیر یک نمای کلی از 10 سایت برتر نشانک‌گذاری اجتماعی رایگان است که می‌توانید برای ارسال تصاویر، ویدیوها و پیوندهای مقاله خود استفاده کنید. اگر می‌خواهید درباره 5 بهترین سایت ارسال نشانک اجتماعی دیگر که در جدول بالا فهرست شده‌اند اطلاعات بیشتری کسب کنید، سپس به بالا بروید و روی آن پیوندها کلیک کنید. در مجموع 25 وب سایت در این صفحه فهرست شده اند تا بتوانید از آنها برای نشانک گذاری محتوا برای استفاده بعدی، افزایش آگاهی از برند برای یک تجارت، ایجاد لینک برای سئو و ایجاد ترافیک بیشتر به وب سایت خود استفاده کنید.

1. Scoop.it

Scoop.it برترین سایت های نشانه گذاری اجتماعی است که می توانید از آنها برای مدیریت محتوا و سئو استفاده کنید. این وب سایت به شما این امکان را می دهد که به سرعت پیوندهایی را به اشتراک بگذارید که در آن محتوای شما از طریق موتورهای جستجو قابل کشف است و همچنین آن را با کلمات کلیدی مرتبط برچسب گذاری کنید تا سایر کاربران آن را در پلت فرم Scoop.it پیدا کنند. دو نسخه برای انتخاب وجود دارد: یک نسخه رایگان برای افراد و یک نسخه پولی برای مشاغل.

2. مخلوط کنید

مخلوط کردن بعدی بهترین سایت های نشانک اجتماعی در اینترنت است. قبلاً StumbleUpon نام داشت، یک شبکه اجتماعی که به کاربران کمک می کرد محتوای منحصر به فرد و جالبی را در سراسر وب با صفحات وب تولید شده به طور تصادفی کشف کنند. در ژوئن 2018، StumbleUpon به Mix تبدیل شد که یک نسخه سازمان‌یافته‌تر از StumbleUpon برای نشانک‌گذاری بهترین لینک‌های آنلاین است.

3. ما آن را دوست داریم

بعدی در لیست سایت های نشانک اجتماعی رایگان ما است ما آن را قلب. این وب‌سایت یک پلتفرم نشانه‌گذاری مبتنی بر تصویر برای عکس‌ها، ویدیوها و فایل‌های GIF است تا به کاربران کمک کند الهام بگیرند. همچنین می توانید مقالات را به روشی مشابه با Medium مدیریت کنید. هدف نهایی این سایت کمک به شما در سازماندهی و به اشتراک گذاری چیزهایی است که دوست دارید، آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و محتوا را در مجموعه ها سازماندهی کنید.

4. دیگ

دیگ یکی از قدیمی ترین وب سایت های نشانه گذاری اجتماعی در اینترنت است. این سایت در سال 2004 تأسیس شد و همچنان یکی از محبوب‌ترین سایت‌های نشانه‌گذاری برای بهترین مقالات، ویدیوها و محتوای اصلی است که مردم در حال حاضر درباره آن صحبت می‌کنند. اگر مقاله شما در صفحه اصلی فهرست شود، Digg می تواند ترافیک زیادی را به وب سایت شما برساند. بنابراین برای یک حساب کاربری رایگان ثبت نام کنید و شروع به ارسال لینک های خود برای بک لینک سئو و افزایش آگاهی از برند کنید.

برگه جستجوی کلمات کلیدی جستجوگرها را دانلود کنیدبرگه جستجوی کلمات کلیدی جستجوگرها را دانلود کنید

5. فلیپ بورد

فلیپ بورد یکی دیگر از سایت های بوکمارک رایگان بسیار مورد استفاده برای بازاریابان دیجیتال است. این به شما امکان می دهد محتوای وبلاگ ها، نشریات خبری و شبکه های اجتماعی را نشانک گذاری کنید و آن را در قالبی به سبک مجله مشاهده کنید. برای تبدیل شدن به یک ناشر در Flipboard هیچ هزینه ای دریافت نمی شود، و یکی از ساده ترین وب سایت های نشانه گذاری اجتماعی برای استفاده برای ایجاد لینک است. محتوا را می توان با هشتگ برچسب گذاری کرد تا دید در پلتفرم با سایر کاربران افزایش یابد. با توجه به کیت رسانه ای Flipboard، این پلتفرم توسط 100 میلیون کاربر در ماه استفاده می شود.

6. خوراکی

خوراکی یکی از بهترین سایت‌های نشانه‌گذاری اجتماعی برای کاربرانی است که می‌خواهند یک پلتفرم امن و خصوصی برای ذخیره و سازمان‌دهی محتوایی که برایشان مهم است، داشته باشند. با جمع‌آوری محتوا از فیدهای RSS کار می‌کند تا محتوای جدید به‌طور خودکار همگام‌سازی شود. Feedly همچنین یک وب سایت نشانه گذاری مبتنی بر ابر است که به شما امکان می دهد از هر دستگاهی به پیوندهای خود دسترسی داشته باشید.

7. BibSonomy

BibSonomy یکی از سایت های معمولی ارسال نشانک شما نیست. در هسته خود، BibSonomy یک سیستم نشانک‌گذاری اجتماعی و اشتراک‌گذاری نشریه برای کسب‌وکارها و انواع دانشگاهی است تا مطالب مبتنی بر تحقیق را جمع‌آوری، به اشتراک بگذارند و با آنها همکاری کنند. این یک سرویس رایگان برای مدیریت منابع و انتشارات کتابشناختی شما است و قرار است برای تحقیقات علمی استفاده شود. با این حال، تعدادی از وب مسترها از BibSonomy برای ساخت لینک سئو برای نشانک گذاری و تبلیغ URL خود استفاده می کنند.

8. جیبی

جیبی یک پلتفرم جذاب است که رشد سریعی داشته است. Pocket تنها در عرض هشت سال از تاسیس و تنها 20 کارمند، به 20 میلیون کاربر ثبت شده افزایش یافت که بیش از 2 میلیارد مقاله و ویدیو ذخیره کردند. این سایت اکنون 15 سال قدمت دارد و بیش از 800 میلیون کاربر دارد که از سایت نشانه گذاری برای ذخیره، مدیریت و خواندن مقالات در آینده استفاده می کنند. اگر به دنبال محصولی در این فهرست نشانک‌گذاری اجتماعی هستید که به شما امکان می‌دهد بدون نیاز به اتصال اینترنتی فعال به محتوای خود دسترسی داشته باشید، Pocket انتخاب خوبی است.

9. Reddit

Reddit شبکه ای از جوامع است که در آن کاربران می توانند عمیقاً در علایق، سرگرمی ها و علایق خود غوطه ور شوند و به صورت آنلاین با افراد دوست داشتنی ارتباط برقرار کنند. همچنین یک سایت محبوب برای نشانک گذاری اجتماعی در سئو است. با Reddit، می‌توانید پیوندها، تصاویر و ویدیوهایی را که سپس روی آنها نظر داده می‌شود، رأی مثبت داده و رأی منفی داده‌اند نشانک‌گذاری کنید. همچنین می‌توانید برای وب‌سایت یا کسب‌وکار خود subreddit خود را ایجاد کنید تا محتوای خود را در یک فید که مدیریت می‌کنید تبلیغ کنید.

اگر می‌خواهید تلاش‌های بهینه‌سازی موتور جستجوی خود را با Reddit به حداکثر برسانید، این راهنماهای مرتبط در مورد سئوی Reddit و لینک‌سازی Reddit را بررسی کنید.

10. پینترست

پینترست به عنوان بهترین سایت نشانه گذاری اجتماعی برای ذخیره محتوای مرتبط با ایده ها و الهامات در نظر گرفته می شود. طبق داده‌های سرمایه‌گذار Pinterest، این پلتفرم بیش از 400 میلیون کاربر دارد. این سرویس اشتراک‌گذاری تصویر و رسانه‌های اجتماعی برای همه رایگان است و به شما امکان می‌دهد تصاویر، ویدیوها و GIF‌های خود را با جهان نشانک کرده و به اشتراک بگذارید و در عین حال بک لینک‌هایی با کیفیت بالا به وب‌سایت خود برای سئو ایجاد کنید.

اگر می‌خواهید از Pinterest برای بهینه‌سازی موتورهای جستجوی خارج از صفحه بیشترین بهره را ببرید، این راهنماهای مرتبط را در مورد SEO و Pinterest لینک‌سازی بررسی کنید.

اکنون، علاوه بر ارسال URL های خود به پلتفرم های نشانه گذاری اجتماعی، می توانید با انواع دیگر وب سایت های ارسالی نیز بک لینک ایجاد کنید. این وب‌سایت‌های ارسال وبلاگ، وب‌سایت‌های ارسال فهرست، سایت‌های ارسال انجمن، وب‌سایت‌های ارسال تصویر، وب‌سایت‌های ارسال اینفوگرافیک، وب‌سایت‌های ارسال PDF، سایت‌های ارسال پینگ، سایت‌های ارسال PPT، سایت‌های نشانک‌گذاری اجتماعی، و وب‌سایت‌های ارسال ویدیو را برای گزینه‌های بیشتر بازاریابی دیجیتال بررسی کنید.

خلاصه سایت های نشانه گذاری اجتماعی

امیدوارم از این لیست از سایت های نشانک گذاری اجتماعی لذت برده باشید.

همانطور که متوجه شدید، بسیاری از وب‌سایت‌های نشانک‌گذاری اجتماعی رایگان وجود دارند که می‌توانید برای کسب‌وکار خود از آنها استفاده کنید و به‌ویژه چندین سایت به عنوان برترین سایت‌های ارسال نشانک‌گذاری اجتماعی برای ساخت لینک SEO و ذخیره محتوا برای استفاده شخصی در نظر گرفته می‌شوند. فقط وب سایت هایی را که بیشتر دوست دارید از این لیست انتخاب کنید (یا از همه آنها استفاده کنید) تا به بهبود آگاهی از برند برای تجارت خود کمک کنید، املاک و مستغلات SERP بیشتری را با وب سایت خود کنترل کنید و ترافیک SEO هدفمند بیشتری را از موتورهای جستجو مانند Google، Yahoo دریافت کنید. ، و بینگ.
منبع: https://seochatter.com/social-bookmarking-sites-list/