سیم جوش co2 و کاربرد های آن در جوشکاری فولاد 24 | foulka

سیم جوش co2 و کاربرد های آن در جوشکاری فولاد 24 | foulka

فنر های تورچ میگ دارای کدهای رنگی هستند، بنابراین شما می توانید در هنگام مشاهده متوجه شوید که آیا آن مناسب foulka است یا خیر. مشکلات جوشکاری CO2 در تغذیه سیم جوش دیگری مانند ایراد در فنر تورج جوشکاری CO2 می باشد. از دیگر مشکلات جوشکاری CO2 در تغذیه سیم جوش مهره ای که برای محکم کردن قرقره در جای خود استفاده می شود، «مهره نگهدارنده قرقره» نامیده می شود و برای نگه داشتن قرقره در جای خود و جلوگیری از چرخش آزاد است. کاربرد این سیم جوش ها صرفا برای جوشکاری اتومات با استفاده از گاز co2 یا ترکیبی از گاز co2 و گازهای محافظ مشابه آن می باشد.

  • همچنین شما به یک قرقره نیاز دارید که توسط دستگاه با دقت و به خوپی پیچیده شده باشد.
  • معمولا برای ساخت سیم جوش Co2 از فلز مس یا روکشی از مس استفاده می شود.
  • الکترود همچون سیم جوش قطعه‌ای است که برای پر کردن فضای خالی و اتصال بین قطعات استفاده می‌شود.
  • برای اطلاع بیشتر درباره جزییات مانند قیمت سیم جوش CO2  و نحوه خرید و فروش آن می‌توانید از وبسایت آهن اسپات استعلام بگیرید.
  • گاز دی‌اکسید کربن قابلیت ترکیب با گاز آرگون را دارد، همراه شدن این ترکیب با ولتاژ جوشکاری پایین، ایراد جوشکاری با CO2 که پاشش زیاد در حالت انتقال پاششی است را کاهش می‌دهد.

ابتدا مطمئن شوید که از قرقره ئایر فیدر مناسب برای نوع سیم جوش خود استفاده کرده اید. قرقره های شیار F (شار) یا K (پنجره دار) برای سیم های بدون شار بدون گاز مورد نیاز است و قرقره های شیار U برای آلومینیوم مورد استفاده قرار می گیرد. مانند بسیاری از مشکلات جوشکاری CO2 در تغذیه سیم جوش می‌تواند به دلایل مختلفی ایجاد شود و شما باید همه آنها را بررسی کنید تا مطمئن شوید که آن را به طور کامل برطرف کرده‌اید.

نکات مثبت سیم جوش CO2

علاوه بر توسعه کمی ، شرکت با استقرار سیستم مدیریت کیفی ISO 9001 در سال 78 گام بلندی را در جهت ایجاد زیر ساختارهای لازم به منظور توسعه پایدار فعالیت ها برداشت . در اینجا چند مورد دیگر وجود دارد که می توانید بررسی کنید که آیا تمام موارد ذکر شده در بالا را امتحان کرده اید و هنوز در تغذیه سیم خود با مشکل مواجه هستید. اگر تمامی کار ها را انجام دادید و به نتیجه دلخواه نرسیدید، به خصوص با سیم های نرم تر مانند آلومینیوم، پیشنهاد میشود یک تورچ پوش پول را امتحان کنید. آنها با یک موتورو قرقره کوچک بر روی دسته تورچ هستند، بنابراین دستگاه به تنهایی سیم را ارسال نمیکند و بلکه از طریق تورچ نیز کشیده می شود.

آشنایی با الکترود برش و شیارزنی

مانند قرقره های وایر فیدر دستگاه خود، باید بررسی کنید که فنر تورچ شما از نوع و اندازه مناسبی برخوردار باشد. اگر قرقره های دستگاه شما اصلاً نمی چرخند، مشکل جدی است و می تواند خرابی تداوم الکتریکی در دستگاه دلیل اصلی توقف کار قرقره های شما باشد. قرقره های محرک دارای یک دستگیره و اهرم تنظیم کشش هستند که به عنوان مکانیزم قفل کردن قرقره ها عمل می کند. اگر کشش بیش از حد وجود داشته باشد، می تواند باعث بدشکلی یا کشیده شدن سیم جوش شود. وقتی کار با یک رول سیم جوش MIG تمام شد، آن را در یک کیسه پلاستیکی قرار دهید یا آن را در مقداری پارچه بپیچید.

سیم جوش سایز 1.6 میکا(رول 15 کیلویی)

در صورتی که نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نموده و با ایشان مشورت نمایید. شرکت تولیدی الکترود پارس تولید کننده انواع الکترود جوشکاری روکش دار و سیم جوش با گاز محافظ و نیز پودرهای روکش الکترود در سال 1362فعالیت خود را آغاز نمود . از بدو فعالیت شرکت اهتمام جدی مدیران شرکت به اصل مشتری مداری و تلاش در جهت رفع نیازهای تصریحی و تلویحی مشتریان باعث شد تا محصولات شرکت به سرعت جایگاه شایسته ای را در بازار بدست آورند . در همین راستا و به منظور اطمینان بخشی به مشتریان ، شرکت در سال 1374 اقدام به اخذ علامت استاندارد تشویقی از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران نمود.