ساعت بن تن پروژکتوری سخنگو

بانک مرکزی امریکا در آخرین نشست هفتگی خود بار دیگر بدون انجام هیچ اقدام جدیدی بر تعهد خود به حمایت از بازارهای مالی و تداوم تداوم اجرای برنامههای فعلی تاکید کرد و به نظر میرسد که دست بانک مرکزی برای اجرای اقدامات حمایتی بیشتر خالیتر از قبل شده است. اسدالله اکبری عضو شورای اسلامی شهر آرباطان نیز، با اشاره به مسائل و مشکلات مختلف در بخش های مختلف بر لزوم رسیدگی به وضعیت سد آرباطان ، روشنایی آرامستان و جابجایی تیرهای برق کوچه ها، احداث سالن ورزشی ، ساماندهی آبرسانی و تعویض شبکه آب ، سم پاشی اراضی کشاورزی، اصلاح راه های ارتباطی و تابلوهای شهر تاکید کرد. این ساعت معروف در انواع مختلف خود، می تواند اسباب بازی مناسبی برای سرگرمی و بازی های پسرانه باشد و به عنوان هدیه ای جذاب و دوست داشتنی می توان موجبات خوشحالی کودکان را فراهم کرد. به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار قاسم رضایی فرمانده مرزبانی ناجا با مهندس علی بن سیف المقبالی فرمانده گارد ساحلی عمان به منظور تحکیم روابط مرزی با کشورهای همسایه حوزه خلیج فارس و دریای عمان در تهران دیدار وگفت وگو کرد. به گزارش شریان نیوز،به نقل از روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه، در مورخه ۹۹/۷/۸ ساعت ۱۶ دو دستگاه خودروی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نیکشهر که در مسیر «اسپکه» به نیکشهر در حال تردد بودند در سه راهی «فنوج-بمپور-اسپکه» مورد حمله یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ قرار گرفتند.

این برنامه با حضور روسای ادارات جهاد کشاورزی ، آب و فاضلاب ، ورزش و جوانان ، راه و شهرسازی ، منابع طبیعی ، برق شهرستان هریس در مسجد جامع شهر آرباطان برگزار شد. اخبار استانها – سرهنگ علی نیک یاد در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در نیشابور اظهار داشت: همزمان با شروع سال تحصیلی، تعداد 2400 بسته لوازم التحریر با استفاده از ظرفیت خیرین، پایگاهها و حوزههای مقاومت بسیج توسط بسیج سازندگی ناحیه نیشابور تهیه و در بین نیازمندان حاشیه شهر و روستاهای بخشهای میانجلگه، سرولایت و همچنین شهرستان زبرخان توسط توزیع میگردد. سرهنگ رحیمی در نشست ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس شهرستان لردگان که با حضور مسئولین شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد اظهار داشت: در هفته دفاع مقدس بیش از 150 برنامه مختلف در شهر و روستاهای شهرستان لردگان اجرا میشود. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح زاگرس، مدیر آبادانی و پیشرفت بنیاد علوی در لنده در دیدار با فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج لنده با قدردانی از تلاش ها و همکاری های خوب ناحیه مقاومت بسیج لنده با مجموعه بنیاد علوی در لنده گفت: همکاری و تعامل بسیار خوب فرماندهی و مجموعه های مختلف ناحیه مقاومت بسیج شهرستان لنده باعث تسهیل در ارائه خدمات بهتر و بیشتر به شهروندان شده است.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، سرهنگ علیرضا محبی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران گناباد روز پنجشنبه در مراسم توزیع ۵۴۰ عدد از این بستههای معیشتی در گناباد گفت: کمکهای مومنانه قرارگاه مواسات و همدلی در این چارچوب در پنج مرحله با همکاری حوزهها و پایگاههای بسیج در مناطق شهری و روستایی گناباد توزیع شدهاند.او افزود: ارزش هر یک از این بستههای معیشتی اعطا شده به اقشار محروم و نیازمند در سطح گناباد یک میلیون ریال است. سرهنگ پاسدار علیرضا محبی روز پنجشنبه در مراسم توزیع ۵۴۰ عدد از این بستههای معیشتی در گناباد افزود: کمکهای مومنانه قرارگاه مواسات و همدلی در این چارچوب طی پنج مرحله با همکاری حوزهها و پایگاههای بسیج در مناطق شهری و روستایی گناباد توزیع شدهاند. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ صمد محمدی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصادنیوز , ساعت بن تن جدید ش از توزیع 100بسته معیشتی در مناطق سیل زده هرسین خبر داد. صمد محمدی, فرمانده سپاه ناحیه هرسین گفت: با تلاش های صورت گرفته عملیات شن ریزی و اصلاح معابر روستای سیل زده کهریز انجام شد. بررسی مشکلات بانکی و اخذ مجوز احداث ۱۶ واحد تولیدی در خلخال معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل بیان کرد: فرمانداری شهرستان خلخال باید برای اخذ مجوز این ناحیه صنعتی، اقداماتی از جمله آمادهسازی نقشه UTM برای اجرای روند اخذ مجوزها، انجام دهد.

روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه از شهادت ۳ تن از پاسداران ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نیکشهر درمسیر «اسپکه به نیکشهر» خبر داد. لازم به ذکر است که هنگام خرید آنلاین آموزش ساخت ساعت بن تن نیروی بی پایان از فروشگاه های اینترنتی خود، ممکن است هزینه ارسال بن تن به صورت بلادرنگ را نیز پرداخت کنید. اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که قصد دارید یک هدیه بی نظیر را برای پسر بچه خود خریداری کنید به شما توصیه می کنیم حتما اقدام به خرید ساعت بن تن پیشرفته کنید. پس استفاده از طرح های محبوب کودکان می تواند تاثیر مثبتی در فروش اجناس داشته باشد، برای مثال لباس پسرانه بن تن از پر فروش ترین طرح ها در بازار می باشد و استفاده از تصاویر بن تن بر روی لباس های پسرانه محرک خرید لباس های بن تن می باشد. برای شروع، تنظیم و تعویض باتری، می توان این نمایشگر را از قاب جدا کرد و پس از تنظیم ساعت بن تن جدید ش، آن را دوباره در قاب قرار داد و با فشار دادن اهرم استارت، ساعت شروع به کار می کند. وی ارزش هر یک از این بستههای معیشتی اعطا شده به اقشار محروم و نیازمند را در سطح شهرستان یک میلیون ریال ذکر کرد.

آیا ساعت بن تن وجود دارد و از کجا می توان انرا خرید و تهیه کرد ؟ سجاد بهمئی مسئول بسیج رسانه سپاه خوزستان در گفتوگو با خبرنگار گروه استانهای باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، با اشاره به برگزاری آیین افتتاح پانزدهمین دفتر کانون بسیج رسانه استان در دشت آزادگان، گفت: حوزه رسانه یکی از حوزههای مهم و مورد تاکید رهبر انقلاب است و امروزه فضای رسانه یکی از حوزههای مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد همچنین با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری که دستور دادند فضای مجازی را باید برای دشمن ناامن کرد را تحقق ببخشیم و از خبرنگاران و فعالان اجتماعی خواست که در حیطه معرفی اهداف انقلاب اسلامی ایران تلاش کنند. فرمانده سپاه ناحیه هرسین از توزیع 145بسته معیشتی در بین معسرین این شهرستان با همکاری حوزه ها و بسیج سازندگی خبر داد. حمیدرضا فلاح روز دوشنبه در گفتوگو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به پتانسیلهای موجود در استان در هر سه حوزه خاتم در روستای شیخ شبان، تولید ماهی سردآبی در شهرستان اردل و نساجی در شهرکهای صنعتی استان بر مبنای مطالعات سه ساله، امکان ایجاد خوشههای صنعتی این سه رشته در استان فراهم میشود. اولین روز این دوره با عنوان «سیاست جهانی در جهان متلاطم: دیدگاههای اندیشمندان ایرانی و اروپایی»، در سالن کنفرانس مرکز مطالعات عالی بینالمللی و با حضور سیدعلی سادات اخوی و کلاوس زگبرز، روسای دو مرکز، برگزار شد.

سرهنگ محمد امامی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سمنان در این زمینه گفت: به همت سربازان گمنام امام زمان (عج) در سپاه ناحیه سمنان، مزرعه کشت شاهدانه به نیت برداشت ماده مخدر گراس در منطقه آهوان سمنان شناسایی و معدوم شد. به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز،سروان پاسدار سلمانی فرمانده حوزه مقاومت قدس سپاه ناحیه هریس گفت: به همت گروه جهادی شهید حججی حوزه مقاومت قدس سپاه ناحیه هریس و با همکاری کمیته امداد هریس یک باب خانه محروم در روستای بزوان هریس احداث شد. وی با اشاره به برگزاری مراسم صبحگاه ورزشی نیروهای مسلح مستقر در شهرستان سرخه به همت مجموعه تربیت بدنی سپاه ناحیه و همکاری اداره ورزش و جوانان به مناسبت هفته دفاع مقدس در زمین ورزشی تختی، افزود: نخستین پیام این برنامه حفظ وحدت است. به گزارش خبرگزاری فارس از سرخه، سرهنگ مرتضی عبداللهی بعدازظهر امروز در جمع نیروهای مسلح مستقر در شهرستان سرخه همزمان با دومین روز از هفته دفاع مقدس اظهار کرد: ۴۰ سال از این تجربه گرانبهای جمهوری اسلامی ایران میگذرد. به گزارش خبرگزاری فارس از اراک مهدی نباتی بعداز ظهر امروز در آیین افتتاح پروژه های محرومیت زدایی در روستاهای دلیجان اظهار کرد: امروز به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس و در دومین روز از هفته با برکت دفاع مقدس شاهد بهره برداری از چند پروژه محرومیت زدایی در بخش های روستایی دلیجان بودیم.

وی گفت: ۳۰ سری جهیزیه دیگر نیز در همین چارچوب تدارک شده که کار اهدا آنها به نیازمندان گنابادی هماینک در دست اقدام قرار دارد. وی ادامه داد: همچنین سه هزار و ۸۳۳ رزمنده، پیشکسوت و جانباز هشت سال جنگ تحمیلی شهرستان اراک نیز در هفته گرامیداشت دفاع مقدس تجلیل میشوند که به دلیل شیوع ویروس کرونا، تمهیدات لازم برای رعایت دستورالعملهای بهداشتی اندیشیده شده است. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح زاگرس، به مناسبت هفته دفاع مقدس، فرمانده سپاه فتح، فرمانده ناحیه، مسئول بازرسی سپاه فتح. اخبار استانها – به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهر، سرهنگ پاسدار موسی صفی در آیین افتتاح 5 واحد خانه محروم که به صورت نمادین در روستای پارچه قشلاق شهرستان اهر برگزار شد، اظهار داشت: سپاهیان و بسیجیان با روحیه جهادی و انقلابی در روستاهای محروم شهرستان اهر به اقشار آسیبپذیر خدماترسانی میکنند. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ صمد محمدی در گفتگو با خبرنگار دیوانگاه اظهار داشت: با توجه به بارشهای اخیر و جاری شدن سیل در هرسین به چند روستای شهرستان خسارت وارد شد که از همان ساعات اولیه بسیج و سپاه برای کمک رسانی به مردم وارد میدان شد. وی افزود: با توجه به وقوع سیل در شهرستان هرسین و وارد آمدن خسارت به چند روستای شهرستان سپاه ناحیه توسط بسیج سازندگی اقدام به توزیع این بسته در مناطق سیل زده کرد.

وی ادامه داد: شهیدان با نثار جان خود از تمامیت ارضی کشور دفاع کردند و به درجه رفیع شهادت نائل آمدند. فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه، دفاع مقدس را حماسه درخشان در تاریخ انقلاب خواند و افزود: رؤسای ادارات اگر امروز بر کرسی ریاست اداره تکیه زدند، میدانند که هزینه این صندلی و آن امنیت را چه کسانی پرداخت کردند. فرماندار دنا و جمعی از کارکنان ناحیه با جانباز 70درصد مهدی صیادی دیدار کردند. با حضور جانشین سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه ، فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب، امام جمعه و جمعی از مسئولین شهرستان سالن چند منظوره ٩ دی سردار شهید اسدالهی در روستای کوئیک عزیز بخش مرکزی شهرستان سرپل ذهاب به بهره برداری رسید. فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران گناباد ادامه داد: همچنین ۳۰ سری جهیزیه رایگان از سوی این ناحیه با همراهی شهروندان نیکوکار از ابتدای امسال تاکنون به خانوادههای مستمند ساکن این شهرستان اهدا شده است.

فرمانده سپاه فتح با جانباز 70 درصد شهرستان دنا، مهدی صیادی دیدار و گفت و گو کرد. به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، «محمدجواد عشوری»، جانباز ۷۰ درصد پس از تحمل سالها رنج ناشی از جانبازی، دعوت حق را لبیک گفت و به یاران شهیدش پیوست.پیکر این شهید گرانقدر امروز چهارشنبه ۱۶ مهرماه، ساعت ۱۰ صبح از سپاه ناحیه شهرستان لنگرود به سمت گلزار شهدای این شهرستان تشییع و به خاک سپرده شدشهید «محمدجواد عشوری» متولد سال ۴۵ در منطقه عملیاتی فکه و بر اثر تیر مستقیم دشمن به پهلوی چپ و قطع نخاع از ناحیه کمر به درجه رفیع جانبازی نائل آمد. پیکر این شهید گرانقدر امروز چهارشنبه ۱۶ مهرماه، ساعت ۱۰ صبح از سپاه ناحیه شهرستان لنگرود به سمت گلزار شهدای این شهرستان تشییع و به خاک سپرده شد شهید «محمدجواد عشوری» متولد سال ۴۵ در منطقه عملیاتی فکه و بر اثر تیر مستقیم دشمن به پهلوی چپ و قطع نخاع از ناحیه کمر به درجه رفیع جانبازی نائل آمد. به گزارش رکنا، سربازان گمنام امام زمان (عج) در ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سمنان با کشف مزرعه کشت شاهدانه بهمنظور تولید ماده مخدر «گراس»، دو نفر از عوامل تولید این ماده مخدر را دستگیر کردند. سرهنگ محمد امامی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سمنان در این زمینه به خبرنگار خبرگزاری فارس در سمنان گفت: به همت سربازان گمنام امام زمان (عج) در سپاه ناحیه سمنان، مزرعه کشت شاهدانه به نیت برداشت ماده مخدر گراس در منطقه آهوان سمنان شناسایی و معدوم شد.

خبرگزاری مهر – گروه استانها- یزدان روحانی: چهارباغ عباسی اصفهان را شاید بتوان تاریخ شفاهی ایران دانست، گوشهای از سرزمینی که در صفوی ساخته و به اوج رسید، قاجار تنش را شکافت و در عصر پهلوی هویتش را از دست داد. به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، جلسه هیات وزیران بعداز ظهر روز یکشنبه بیست و پنجم مهر ۱۴۰۰ به ریاست آیت الله سید ابراهیم رئیسی برگزار شد و در این جلسه “عابدین خرم ” به عنوان استاندار منتخب آذربایجان شرقی از اعضای دولت رأی اعتماد گرفت. سجاد بهمئی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه حوزه رسانه یکی از حوزههای مهم و مورد تأکید رهبر انقلاب است، اظهار کرد: فضای رسانه، یکی از حوزههای مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد و فرموده مقام معظم رهبری که دستور دادند که فضای مجازی را باید برای دشمن ناامن کرد، تحقق ببخشیم. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ صمد محمدی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصادنیوز اظهار داشت: همزمان با هفته دفاع مقدس سپاه ناحیه هرسین با همکاری بسیج سازندگی ، حوزه ها و پایگاه ها اقدام به توزیع بستههای معیشتی در بین معسرین شهرستان هرسین کرد.