رزرو بازی اتاق فرار ترسناک همراه با تصاویر و ویدیو | allescape

فقط افراد بالای 16 سال می‌‌توانند در این بازی‌‌ها شرکت کنند و مناسب کودکان نیست. این وب سایت، یک سایت اجتماعی در سراسر کشور می باشد که با تمرکز بر مقاله های در زمینه علم و فناوری، سلامت و زیبایی و فرهنگ و هنر، به صورت روزانه با مطالب جدید و مفید به روز می شود. زمان بازی ۶٠ دقیقه است و گروه‌های شرکت کننده باید بین ۴ تا ۵ نفر باشند. خیر متاسفانه هیچ وسیله ای داخل اتاق برده نمیشه و فقط اشخاص داخل اتاق میرن، اتاق فرار جوری تعبیه شدن که شما نیاز به نور اضافی و یا وسیله دیگه ای نخواهید داشت. آیا قصدتان این است که لذت و هیجان بازی را برای خود و هم تیمی های تان خراب کنید؟.

  • در طول بازی اگر جایی گیر کردید یا نیاز به راهنمایی داشتید، کافیست از گیم مستر درخواست کنید تا به شما هینت دهد.
  • بنابراین قبل از حضور در اتاق فرار، به دنبال هم تیمی‌هایی بگردید که شخصیتی شبیه به شما داشته باشند و بتوانید با هم همکاری کنید.
  • مجموعه اتاق فرار اسکیپ کیوب در اپال مال سعادت آباد با دو بازی فعال از بهترین اتاق فرارهای تهران در غرب است.
  • بازی شبح بازارچه در شهریورماه ۱۳۹۹ توسط تیم اسکیپ روم دات‌آی‌آر طراحی و اجرا شده است.
شعبه جردن، جزو قدیمی‌ترین شعب مجموعه اسکیپ روم دات آی آر در تهران ترسناکترین اتاق فرار تهران است. این شعبه در تابستان 1396 با اتاق فرار متفاوت و کاراگاهی سرقت شروع به کار کرد و چند ماه بعد در آذرماه همان سال با اتاق فرار شام آخر در ژانر دلهره آور و درجه سختی بالا تا امروز به فعالیت خود ادامه داده است. در این شعبه امکاناتی مثل فضای کافه موجود نیست اما دارای فضای انتظار مناسب قبل از بازی است. همیشه پیش از رزرو اتاق فرار، به اعضای تیمی که میخواهید جمع کنید تا در اسکیپ روم مورد نظر شرکت کنید توجه لازم را داشته باشید. اسکیپ روم های ترسناک بسته به ژانر و سناریویی که دارند، رده سنی یا بالای 16 سال است یا بالای 20 سال. درصد بالایی از معماهای و سرنخ هایی که در اتاق فرار ها وجود دارد معماهای فیزیکی هستند.

اتاق فرار اسیپ روم تهرومز

رزرو بازی اتاق فرار ترسناک همراه با تصاویر و ویدیو | allescape

اولین اسکیپ روم در دنیای واقعی که توسط تاکاو کاتو ژاپنی افتتاح شد، بازی فرار واقعی نام داشت و او خود را به عنوان بنیانگذار اتاق فرار معرفی کرد برای همین هم هست خیلی ها تصور دارند او مبتکر ایده اسکیپ روم بوده. اتاق فرار بازی واقعی در ژاپن بود و تا سال 2011، نه تنها به محبوب ترین تفریح در ژاپن تبدیل شد بلکه به واسطه سر و صدایی که به پا کرده بود، به کشور های دیگر هم راه یافت و ابتدا در دو کشور سنگاپور و استرالیا اسکیپ روم ساخته شد. محبوبیت اتاق فرار در سراسر جهان باعث شد سه سال بعد یعنی در سال 2015، بالای 60 اسکیپ روم در سراسر جهان ساخته شود و با توجه به اطلاعاتی که در سال 2019 یعنی 4 سال بعد منتشر شد، تعداد اتاق فرار ها در جهان به بیش از 50هزار رسیده بود. این که این بازی‌ها به شکل گروهی و تیمی طراحی شده، بی‌دلیل نیست! همکاری با بقیه اعضای تیم کمک می‌کند که هرچه سریع‌تر معماها را حل کنید و راهی برای فرار بیابید. علاوه بر این، بودن در کنار افراد دیگر باعث می‌شود که کمتر بترسید.

اتاق فرار خوابگر

که اسکیپ روم ترسناک را حقیقتاً برای شما تبدیل به مکانی مهیب و هولناک می کند.. برای اتاق های فرار ترسناک باید بالای 16 سال باشید و حضور افرادی که کمتر از 16سال دارند، به همراه بزرگتر هم امکان پذیر نمی باشد. تو سبک اسلشری هم انیگما ی بازی داره به اسم اتاق فرار روانی که بازم ترس در کنار معما هست.

این اتاق فرار با دارا بودن چندین سناریو مختلف و چالش برانگیز، ذهن شما را درگیر می‌کند. سناریوهای هیجانی و ژانر وحشت در اسکیپ هوم، آدرنالین خون شما را در بالاترین میزان خود قرار می‌دهد تا تجربه‌ای جذاب از حضور در این فضا داشته باشید. در معرفی بهترین اتاق فرارهای شرق تهران، باید به معرفی اسکیپ تایم بپردازیم. در این اتاق فرار می‌توانید 4 الی 8 نفره به همراه دوستان‌تان شرکت کنید.

مجموعه اتاق فرار اسکیپ مستر