راهنمای برداشت و واریز کوینکس CoinEx گام به گام و تصویری آستیریک آکادمی

برای انجام مراحل احراز هویت، وارد آدرس اینترنتی (Coinex.com) شوید. روی که در گزینه های بالای تصویر قرار دارد کلیک کنید تا بتوانید در کادری که زیر آن باز می شود، روی گزینه بزنید. اپلیکیشن ((Google Authenticator با کدهای یکبار مصرف چند ثانیه ای که ارائه می دهد (یعنی همان TOTP)، عملیات احراز هویت را به انجام می رساند. از آنجایی که باز کردن این کدهای یکبار مصرف بسیار مشکل است، می تواند امنیت خوبی را ایجاد کند. برای استفاده از این برنامه باید کارهای زیر را انجام دهید.

 • اما با توجه به طیف وسیع رمز ارزهای پشتیبانی شده و همچنین سرع بالای تراکنش ها ، توسط متخصصان و کاربران زیادی مورد استقبال قرار گرفته و روز به روز در حال پیشرفت و ارائه خدمات بهتر می باشد.
 • اگر هر یک از گزینه ها رو باز کنید صفحه سفارشات برای شما باز میشه.
 • این صرافی آسیایی طی مدت کوتاهی توانست سرمایه‌های زیادی جذب کند.
 • برای ترید رمزارز نیز می‌توانید از گزینه Exchange در منوی سمت exchange کوکوین چپ استفاده کنید.
 • البته نکته بسیار شگفت‌آور درباره سایت این صرافی فیلتر شدن آن از سوی سازمان‌های داخلی است.
 • در این مرحله Anti phishing code کد مورد نظر خود را به صورت انگلیسی تایپ کنید.
این زمان بستگی به سایت موردنظر دارد که گاهی ممکن است، بیشتر هم طول بکشد. در این مطلب از راهنمای تبدیل، قرار است قدم‌به‌قدم بیاموزیم چگونه صرافی کوینکس، ارز دیجیتال برداشت کنیم. زمانی که ارز خود را انتخاب کردید، به پایین برید و به قسمت «خرید» برید. در اینجا، می‌توانید نوع سفارشی را که می‌خواهید استفاده کنید (Limit، Market، Stop-Limit) انتخاب کنید. مبلغ خود را تایپ کنید و برای ادامه روی «خرید بیت کوین» کلیک کنید. تعداد ارزهای دیجیتال موجود درصرافی کوینکس 581 رمزارز مختلف است.

Marketبا استفاده از تب Stop-Limit نیز می توانید برای پوزیشن هایتان حد ضرر قرار دهید. فقز باید برای خود حد سود مشخص کرده و بگویید اگر قیمت از حد معینی پایین تر برود ارز دیجیتال مورد نظر شما را بفروشد. از طرفی میزان لوریج هایی که انتخاب می کنید از 3X تا 100X می باشد. زیرا همانطور که اگر سود کنید چند برابر هواهد شد ، به همان میزان اگر ضرر هم کنید چند برابر بوده و ممکن است کل دارایی خود را از دست دهید. از قسمت سرچ سمت چپ نیز می توانید جفت ارز مورد نظر خود را انتخاب کنید.

سرعت پردازش تراکنش ها در کوینکس

برای شروع روی عبارت Settings روبروی Anti-phishing Code یعنی گزینه ۵ در تصویر زیر، کلیک می‌کنید. حالا بریم سراغ ادامه موارد در صفحه Account Settings یعنی Security settings. در زیر همین کادر متنی نوشته است، که هشدار می‌دهد که حتماً توجه کنید که مدرک به همراه متن روی آن کاملاً خوانا باشد. ID number که شما در این قسمت باید شماره پاسپورت خود را وارد کنید.

 • کارمزد اول در زمان انجام معاملات رد بازار اسپات یا فیوچرز به عنوان هزینه به دارایی شما اعمال شده و از آن کسر می‌شود.
 • اتفاقی که پیش از این توسط بسیاری از صرافی‌های مطرح دیگر رخ داده است.
 • پیش بینی قیمت دلار نشان از همچنان صعودی بودن آن در بازار داخل نیز دارد.
 • برای خرید ارزهای دیجیتال نیاز به استفاده از خدمات صرافی معتبر دارید.
 • در نرم افزار ۲FAS Auth ( با google authenticator هم میشود ) ، که نصب کردید ، روی گزینه + برای اضافه کردن سرویس کلیک کنید و روی گزینه Scan QR Code کلیک کنید .
راهنمای برداشت و واریز کوینکس CoinEx گام به گام و تصویری آستیریک آکادمی صرافی کوینکس در بسیاری از کشورهای جهان فعالیت کرده و خدمات ارائه می‌دهد. بایننس در معاملات خود از بیش از 1200 جفت‌ارز مختلف پشتیبانی می‌کند. حجم معاملات آن نیز در حال حاضر به بیش از 191 میلیارد دلار در روز می‌رسد. همچنین شما در صرافی ‌بایننس این امکان را دارید که از صرافی وام بگیرید و اقدام به خرید و فروش ارز کنید که انجام این کار در صرافی کوینکس نیز، شدنی است.

آشنایی با صرافی کوینکس CoinEx + مزایا و معایب آن