راستی‌آزمایی «Google برای کسب‌وکار من» چقدر طول می‌کشد؟ (جواب داد)


این راهنما به این سؤال پاسخ می‌دهد که «تأیید صحت Google برای کسب‌وکار من چقدر طول می‌کشد؟»

همانطور که در زیر متوجه خواهید شد، عوامل متعددی در مدت زمانی که طول می کشد تا یک فهرست کسب و کار Google را تأیید کنید، دخیل هستند. و این صفحه تمام روش های مختلف تأیید و مدت زمان تأیید را توضیح می دهد.

توجه: Google My Business (یا به اختصار GMB) اکنون به سادگی Google Business نامیده می شود. اما برخی افراد هنوز از روی عادت از نام قدیمی استفاده می کنند. بنابراین، تمام اشکال نام در سراسر این راهنما استفاده می شود، بنابراین برای هر بازدید کننده اعمال می شود.

راستی‌آزمایی «Google برای کسب‌وکار من» چقدر طول می‌کشد؟

راستی‌آزمایی «Google برای کسب‌وکار من» چقدر طول می‌کشد؟

تأیید «Google برای کسب‌وکار من» بسته به روش تأییدی که استفاده می‌شود، می‌تواند به طور متوسط ​​تا هفت روز کاری طول بکشد. برخی از نمایه‌های کسب و کار Google را می‌توان فوراً از طریق تلفن، متن یا ایمیل تأیید کرد، اگر این گزینه‌ها در طول فرآیند تأیید در دسترس باشند.

وقتی نمایه «Google برای کسب‌وکار من» را اضافه می‌کنید یا ادعا می‌کنید، می‌توانید آن را از طریق چندین روش تأیید کنید: تلفن، متن، ایمیل، ویدیو، یا یک حساب Google Search Console متصل. هر کسب‌وکاری متفاوت است و ممکن است بر اساس جنبه‌هایی مانند دسته کسب‌وکار، اطلاعات عمومی، منطقه، ساعات پشتیبانی و حجم، به بیش از یک روش برای تأیید نیاز داشته باشد. پس از تأیید کسب و کارتان، اعلانی دریافت خواهید کرد.

روش‌های تأیید کسب‌وکار Google و مدت زمان تأیید

  • تلفن یا پیامک: تأیید فوری می‌تواند از طریق تماس تلفنی یا پیام متنی با دریافت کد و وارد کردن آن در نمایه کسب‌وکار Google شما انجام شود.
  • پست الکترونیک: اگر آدرس با آدرس فهرست‌شده در فهرست «Google برای کسب‌وکار من» یکی باشد، تأیید فوری می‌تواند از طریق ایمیل انجام شود.
  • ضبط ویدئو: تأیید این گزینه ممکن است تا هفت روز کاری طول بکشد. باید ویدیویی آپلود کنید که مکان کسب و کار، تجهیزات موجود در محل و مدرک مدیریت را نشان دهد.
  • تماس تصویری زنده: این گزینه ممکن است چندین ساعت یا تا سه روز برای تأیید بر اساس زمان برقراری تماس ویدیویی زنده طول بکشد. ساعات پشتیبانی Google Business برای هر منطقه و زبان متفاوت است. باید همان مدرکی را که در ضبط ویدیو لازم است در طول تماس ویدیویی نشان دهید.
  • کارت پستال: اگر این روش را انتخاب کنید، تأیید می‌تواند تا ۱۴ روز طول بکشد. اکثر کارت‌پستال‌ها در عرض 14 روز پس از پست می‌رسند و کدهای تأیید پس از 30 روز منقضی می‌شوند. باید کد تأیید را از کارت پستال خود در نمایه «Google برای کسب‌وکار من» وارد کنید.
  • کنسول جستجوی گوگل: اگر وب سایت خود را با کنسول جستجوی Google تأیید کنید، نمایه شما ممکن است تأیید فوری دریافت کند. کاربران کنسول جستجوی موجود می توانند قبل از افزودن یا ادعای یک نمایه کسب و کار برای تأیید فوری، وب سایت منطبق خود را تأیید کنند. کاربران جدید کنسول جستجو که وب سایت های منطبق خود را پس از افزودن یا ادعای یک نمایه تجاری تأیید می کنند، می توانند روی دکمه «دریافت تأیید» کلیک کنند تا فوراً فهرست خود را تأیید کنند.

جزئیات بیشتر در مورد مدت زمانی که طول می کشد تا لیست های کسب و کار گوگل را تأیید کنید

هر بار که فهرست کسب و کار Google خود را به‌روزرسانی می‌کنید، ممکن است چندین هفته طول بکشد تا آن به‌روزرسانی‌ها در نمایه کسب‌وکار شما نمایش داده شود. همچنین، برخی از تغییرات در اطلاعات کسب و کار شما ممکن است نیاز به تأیید مجدد حساب خود داشته باشد.

برگه جستجوی کلمات کلیدی جستجوگرها را دانلود کنیدبرگه جستجوی کلمات کلیدی جستجوگرها را دانلود کنید

به عنوان مثال، پنهان کردن آدرس شما معمولاً باعث درخواست تأیید مجدد از طریق یک کارت پستال می شود. برای جزئیات بیشتر به این راهنمای مرتبط در مورد نحوه پنهان کردن آدرس در Google برای کسب و کار من مراجعه کنید.

Google از کاربران خود می‌خواهد تا برخی از نمایه‌های تجاری تأیید شده را مجدداً تأیید کنند تا به حفظ کیفیت فهرست‌ها در پلتفرم کمک کنند. در طول فرآیند تأیید مجدد، ممکن است Google از شما بخواهد اطلاعاتی را که ارائه کرده‌اید به‌روزرسانی یا تغییر دهید یا جزئیات بیشتری درباره کسب‌وکارتان برای مشتریان ارائه کنید. برای تأیید مجدد نمایه کسب و کار خود، کافی است مراحل ارائه شده توسط Google را دنبال کنید.

Ezoic را امتحان کنید

اکنون، اگر می‌خواهید پس از تکمیل تأیید، فهرست کسب‌وکار Google خود را برای بهینه‌سازی موتور جستجوی محلی (SEO) بهبود دهید، این راهنماهای مرتبط را بررسی کنید:

مدت زمان تأیید خلاصه کسب و کار Google

امیدوارم از این راهنما برای پاسخ دادن به این سؤال در مورد اینکه تأیید «Google برای کسب‌وکار من» چقدر طول می‌کشد، لذت برده باشید.

همانطور که متوجه شدید، تأیید نمایه کسب‌وکار Google بسته به روش تأییدی که استفاده می‌شود، می‌تواند به طور متوسط ​​تا هفت روز کاری طول بکشد. با این حال، بسته به گزینه‌های موجود در طول فرآیند تأیید، می‌توان برخی از فهرست‌های Google Business را فوراً تأیید کرد. پس از تأیید کسب و کارتان، اعلانی دریافت خواهید کرد.

ازوئیکاین آگهی را گزارش کنید
منبع: https://seochatter.com/how-long-does-google-my-business-verification-take/